*

Αποστολέας Θέμα: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009  (Αναγνώστηκε 406914 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ms Daisy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1246 στις: Ιούνιος 26, 2009, 10:40:23 πμ »
Καλημέρα,
εγώ θα αναφερθώ για την δική μου περίπτωση,είμαστε δυο αδέλφια στον ίδιο κλάδο. Στην ειδική διδακτική, ενώ σχολιάζουμε μετα το τέλος του διαγωνισμού τις απαντήσεις μας αναλυτικά καταλήγουμε στο συμπέρασμα οτι ειχαμε αναπτύξει πάνω κάτω και οι δυο τα ίδια πράγματα.Αλλά στην μια ερώτηση ο ένας εκ των δυο έχει γράψει κάποια παραπάνω στοιχεια  που ξεχασε ο άλλος και ήταν σημαντικά .Το αποτέλεσμα ήταν αυτος που ξέχασε να γράψει τα παραπάνω να πάρει 80 και ο άλλος  που τα έγραψε και περίμενε κάλυτερη βαθμολογια σε αυτή την θεματική ενότητα να πάρει 60.Τι γίνεται;Πως λειτουργεί το σύστημα;Ποια τα κριτήρια της βαθμολογίας;Απ' ότι ξέρω δεν μπορει να γίνει επανεξέταση γραπτού,σωστά;
Δυστυχώς, εγώ πιστεύω ότι ο ΑΣΕΠ είναι καθαρά θέμα τύχης, κι εσείς, ADANNA, είστε ένα τρανταχτό παράδειγμα απόδειξης αυτού. Άλλο ένα παράδειγμα είναι μια φίλη μου που διορίζεται ενώ τα είχε υπολογίσει και ήταν σίγουρη ότι έγραψε χαμηλότερα. Εξαρτάται σε τι βαθμολογητή θα τύχεις. Αναβαθμολόγηση, πάντως, δε γίνεται (και δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί). Όταν οι "υποψήφιοι" κάνουν σχέδια, ο "ΑΣΕΠ" γελάει! ;D ;D ;D  :-\ ::) :P

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:40:57 »

Αποσυνδεδεμένος morgan

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1203
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1247 στις: Ιούνιος 26, 2009, 11:09:55 πμ »
Πριν καμια ώρα τους πήρα τηλ. και ρώτησα ποιες ειδικότητες θα βγουν σήμερα. Η απάντηση ήταν ότι δεν γνωρίζουν.
Τι έγινε όμως ρε παιδιά;;; Οι υπόλοιποι που είναι;;; Πολύ ξενύχτι μου φαίνεται πέφτει αυτές τις μέρες!
ἔστι δίκης ὀφθαλμός ὅς τὰ πάνθ' ὁρᾷ

Αποσυνδεδεμένος Sun

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1433
  • Φύλο: Άντρας
  • αιτία ελομένου ' θεός αναίτιος
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1248 στις: Ιούνιος 26, 2009, 11:18:10 πμ »
Πριν καμια ώρα τους πήρα τηλ. και ρώτησα ποιες ειδικότητες θα βγουν σήμερα. Η απάντηση ήταν ότι δεν γνωρίζουν.
Τι έγινε όμως ρε παιδιά;;; Οι υπόλοιποι που είναι;;; Πολύ ξενύχτι μου φαίνεται πέφτει αυτές τις μέρες!
Δηλαδή σε διαβεβαίωσαν οτι θα βγουν κάποια αποτελεσματα σήμερα σίγουρα, αλλά δεν ξέρουν για ποιους κλάδους ;

Αποσυνδεδεμένος agatha14

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 342
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ19
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1249 στις: Ιούνιος 26, 2009, 11:18:36 πμ »
Πριν καμια ώρα τους πήρα τηλ. και ρώτησα ποιες ειδικότητες θα βγουν σήμερα. Η απάντηση ήταν ότι δεν γνωρίζουν.

Το θέμα είναι να βγάλουν και σήμερα αποτελέσματα. Ελπίζω να μην "έκλεισαν" για αυτήν την εβδομάδα με τους δύο κλάδους που έβγαλαν χθες..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 08:40:57 »

Αποσυνδεδεμένος eleni09 ΠΕ 02

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 791
  • "όλα τριγύρω αλλάζουνε κι όλα τα ίδια μένουν..."
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1250 στις: Ιούνιος 26, 2009, 11:19:01 πμ »
δεν ξερουν δλδ ποιες ειδικοτητες θα ανακοινωσουν σε λιγο....? τι να πω..................................
παμε σε κανα μεντιουμ να μας πει.... :-\

Αποσυνδεδεμένος morgan

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1203
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1251 στις: Ιούνιος 26, 2009, 11:24:13 πμ »
Πριν καμια ώρα τους πήρα τηλ. και ρώτησα ποιες ειδικότητες θα βγουν σήμερα. Η απάντηση ήταν ότι δεν γνωρίζουν.
Τι έγινε όμως ρε παιδιά;;; Οι υπόλοιποι που είναι;;; Πολύ ξενύχτι μου φαίνεται πέφτει αυτές τις μέρες!
Δηλαδή σε διαβεβαίωσαν οτι θα βγουν κάποια αποτελεσματα σήμερα σίγουρα, αλλά δεν ξέρουν για ποιους κλάδους ;

Όχι, δεν πρόλαβα να ρωτήσω και τπτ παραπάνω. Αυτό ήθελα να ρωτήσω στο τέλος, αλλά δεν μου άφηνε περιθώρια η κοπελιά. Επειδή, όμως, ξέρω την ...λακωνικότητά τους ήδη από τον προηγούμενο διαγωνισμό, είπα να ρίξω άδεια μπας και πιάσω γεμάτα. Δεν μου το αρνήθηκε πάντως, εκτός... τι να πω,,, να βαριόταν να μιλήσει.
ἔστι δίκης ὀφθαλμός ὅς τὰ πάνθ' ὁρᾷ

erietta

  • Επισκέπτης
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1252 στις: Ιούνιος 26, 2009, 11:26:48 πμ »
Μόλις μίλησα με ΑΣΕΠ. Ρώτησα αν θα βγουν σήμερα αποτελέσματα των εκπαιδευτικών. Η απάντηση? -ΟΧΙ. ΟΧΙ.

Αποσυνδεδεμένος LK

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2608
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02 και ΠΕ15(?)
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1253 στις: Ιούνιος 26, 2009, 11:30:57 πμ »
Μόλις μίλησα με ΑΣΕΠ. Ρώτησα αν θα βγουν σήμερα αποτελέσματα των εκπαιδευτικών. Η απάντηση? -ΟΧΙ. ΟΧΙ.
Καλά, μην τους εμπιστεύεστε και τόσο. Τα ίδια δεν έλεγαν και χθες;

Μονάχα η πραγματικότητα μπορεί να μας μάθει πώς την πραγματικότητα ν’ αλλάξουμε
                                                           Μ. Μπρεχτ

Αποσυνδεδεμένος LK

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2608
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02 και ΠΕ15(?)
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1254 στις: Ιούνιος 26, 2009, 11:33:08 πμ »
Κάτι άλλο ήθελα να ρωτήσω, αν υπάρχει μαθηματικός στο φόρουμ αυτή τη στιγμή. Αυτό που σας έκαναν με την ειδική διδακτική είναι συνηθισμένο στον κλάδο σας  ή να περιμένουμε καμιά έκπληξη και οι άλλοι κλάδοι;  :o

Μονάχα η πραγματικότητα μπορεί να μας μάθει πώς την πραγματικότητα ν’ αλλάξουμε
                                                           Μ. Μπρεχτ

Αποσυνδεδεμένος Ίρμα

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 768
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1255 στις: Ιούνιος 26, 2009, 11:35:35 πμ »
Νομίζω ότι ζούμε τον απόλυτο παραλογισμό. Προσωπικά από το άγχος κοιμάμαι στις 4 και ξυπνάω στις 7.
Μην μας κάνει έκπληξη εμάς τους φιλολόγους αν τα βγάλουν πάλι κατα τις 17 Ιουλίου.... :( :(

Αποσυνδεδεμένος penthesilia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1256 στις: Ιούνιος 26, 2009, 11:37:15 πμ »
παιδιά, καλημέρα! παρακολουθώ αρκετούς μήνες το pde το οποίο θεωρώ πολύ αξιόπιστη πηγή πληροφοριών. πριν λίγο, επικοινώνησα και εγώ με το ασεπ, διευκρίνισα ότι είμαι φιλόλογος και ο άνθρωπος που μου απάντησε μου είπε κατηγορηματικά ότι θα βγουν πιθανότατα την άλλη εβδομάδα και οπωσδήποτε όχι σήμερα. δε ρώτησα για άλλους κλάδους, αλλά μόνον για τα αποτελέσματα των φιλολόγων

Αποσυνδεδεμένος morgan

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1203
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1257 στις: Ιούνιος 26, 2009, 11:39:29 πμ »
Μόλις μίλησα με ΑΣΕΠ. Ρώτησα αν θα βγουν σήμερα αποτελέσματα των εκπαιδευτικών. Η απάντηση? -ΟΧΙ. ΟΧΙ.
Καλά, μην τους εμπιστεύεστε και τόσο. Τα ίδια δεν έλεγαν και χθες;

Αυτό ήθελα να πω και με προλάβατε. Δεν πρέπει να τους εμπιστευόμαστε, παιδιά. Εγώ όταν τους πήρα την προηγούμενη της ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων των φυσικών να ρωτήσω μου είπαν ότι από τέλος του μήνα θα αρχίσουν να βγαίνουν κπ ειδικότητες. Και την επομένη βγήκαν οι φυσικοί! Είναι ανεκδιήγητοι γενικώς και ανάλγητοι απέναντι στην αγωνία μας ειδικώς...
ἔστι δίκης ὀφθαλμός ὅς τὰ πάνθ' ὁρᾷ

Αποσυνδεδεμένος lesson

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 40
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1258 στις: Ιούνιος 26, 2009, 11:40:47 πμ »
για ολους
τους πινακες εξελ με τους μη επιτυχοντες δε τς βλεπω παλι.   γιατι?

Αποσυνδεδεμένος LK

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2608
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02 και ΠΕ15(?)
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα ΑΣΕΠ 2009
« Απάντηση #1259 στις: Ιούνιος 26, 2009, 11:42:00 πμ »
παιδιά, καλημέρα! παρακολουθώ αρκετούς μήνες το pde το οποίο θεωρώ πολύ αξιόπιστη πηγή πληροφοριών. πριν λίγο, επικοινώνησα και εγώ με το ασεπ, διευκρίνισα ότι είμαι φιλόλογος και ο άνθρωπος που μου απάντησε μου είπε κατηγορηματικά ότι θα βγουν πιθανότατα την άλλη εβδομάδα και οπωσδήποτε όχι σήμερα. δε ρώτησα για άλλους κλάδους, αλλά μόνον για τα αποτελέσματα των φιλολόγων
Και εγώ είμαι πεπεισμένη ότι σήμερα αποκλείεται να βγάλουν τα δικά μας αποτελέσματα. Έχουν τις βαθμολογίες, αλλά δεν έχουν περαστεί ακόμη στο σύστημα, γι αυτό έλεγε η ανακοινωση της ΑΒ χθες  ότι τελικά δε θα βγουν των φιλολόγων. Πάντως, πιστεύω ότι θα βγάλουν και άλλους κλάδους σήμερα. Ίσως, ξένες φιλολογίες! Από Δευτέρα με Τρίτη τα δικά μας!

Μονάχα η πραγματικότητα μπορεί να μας μάθει πώς την πραγματικότητα ν’ αλλάξουμε
                                                           Μ. Μπρεχτ

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32301
  • Τελευταία: Almanaki
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160293
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 660
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 5
Επισκέπτες: 581
Σύνολο: 586

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.075 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.