*

Αποστολέας Θέμα: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06  (Αναγνώστηκε 79489 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος christie82

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 31
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #252 στις: Ιούλιος 09, 2009, 02:32:15 μμ »
Πάντως εγώ μιας κ ξύπνησα αξημέρωτα(δεν κοιμήθηκα για να ακριβολογώ) έχω ξεσηκώσει το σπίτι και κάνω γενική (με διαλείμματα μεταξύ σκουπίσματος σφουγγαρίσματος κλπ για να δω μπας κ 'εχουμε κανένα νέο αλλα που).Είναι αγχολυτικό πιστέψτε με.Άσε που μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα παίζει να βγω κ στα γειτονικά σπίτια για να μην σκέφτομαι.Το τερπνον μετα του ωφελίμου που λένε!Έτσι κ απ'οτυχούσα να είμαι δεν θα τους έχω ανάγκη.Θα έχω ήδη δικτυωθει στην νέα μου δουλεια "συνεργείο καθαρισμου το απελπισμένο ασεποειδές" ;D ;D ;D


Λοιπόν Λένα αμα δεν έχουμε κάνει κάτι στον διαγωνισμό ψήνεσαι να συνεργαστούμε στο συνεργείο? Μπορούμε να το εμπλουτίσουμε κιολας, να προσφέρουμε κ υπηρεσίες μαγειρικής ας πούμε, σίδερο κτλ. Μεσα σε λίγο καιρό δεν θα τον έχουμε αγάπη μου ανάγκη τον ΑΣΕΠ!!!!!! Κορίτσια, αγόρια, όσοι πιστοί προσέλθετε;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:50:57 »

Αποσυνδεδεμένος Gi@

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 963
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Νηπιαγωγός!!!
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #253 στις: Ιούλιος 09, 2009, 02:35:14 μμ »
Επικρατεί το χάος εδώ μέσα και όποιος ενοχλείται ας μην τα κοιτάει ... αυτό μας ηρεμεί όλους !!!!!!! Γιατί μόνο όποιος το περνάει ... το καταλαβαίνει και μας καταλαβαίνει !!!!!!!!!!!
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος AsepHunter

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 90
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #254 στις: Ιούλιος 09, 2009, 02:41:08 μμ »
Πάντως εγώ μιας κ ξύπνησα αξημέρωτα(δεν κοιμήθηκα για να ακριβολογώ) έχω ξεσηκώσει το σπίτι και κάνω γενική (με διαλείμματα μεταξύ σκουπίσματος σφουγγαρίσματος κλπ για να δω μπας κ 'εχουμε κανένα νέο αλλα που).Είναι αγχολυτικό πιστέψτε με.Άσε που μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα παίζει να βγω κ στα γειτονικά σπίτια για να μην σκέφτομαι.Το τερπνον μετα του ωφελίμου που λένε!Έτσι κ απ'οτυχούσα να είμαι δεν θα τους έχω ανάγκη.Θα έχω ήδη δικτυωθει στην νέα μου δουλεια "συνεργείο καθαρισμου το απελπισμένο ασεποειδές" ;D ;D ;D


Λοιπόν Λένα αμα δεν έχουμε κάνει κάτι στον διαγωνισμό ψήνεσαι να συνεργαστούμε στο συνεργείο? Μπορούμε να το εμπλουτίσουμε κιολας, να προσφέρουμε κ υπηρεσίες μαγειρικής ας πούμε, σίδερο κτλ. Μεσα σε λίγο καιρό δεν θα τον έχουμε αγάπη μου ανάγκη τον ΑΣΕΠ!!!!!! Κορίτσια, αγόρια, όσοι πιστοί προσέλθετε;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Καθόλου ασχημη ιδέα.Προσφέρομαι να συνδράμω στις βαριές εργασίες. Για παράδειγμα οικοδομικές εργασίες.  
Να επεκτείνουμε τις επιχειρήσεις στο τομέα των κατεδαφίσεων.
Για παράδειγμα στην οδό Πουλίου 2 Αμπελόκηποι κάποιο κτιριο χρειάζεται τακτοποιηση-κατεδάφιση.


Αποσυνδεδεμένος Alex.

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 5
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #255 στις: Ιούλιος 09, 2009, 02:44:43 μμ »
2:44 η ώρα, δεν είναι ψιλοαπίθανο να βγούνε σήμερα;  ???  :-\

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:50:57 »

Αποσυνδεδεμένος christie82

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 31
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #256 στις: Ιούλιος 09, 2009, 02:44:58 μμ »
Πάντως εγώ μιας κ ξύπνησα αξημέρωτα(δεν κοιμήθηκα για να ακριβολογώ) έχω ξεσηκώσει το σπίτι και κάνω γενική (με διαλείμματα μεταξύ σκουπίσματος σφουγγαρίσματος κλπ για να δω μπας κ 'εχουμε κανένα νέο αλλα που).Είναι αγχολυτικό πιστέψτε με.Άσε που μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα παίζει να βγω κ στα γειτονικά σπίτια για να μην σκέφτομαι.Το τερπνον μετα του ωφελίμου που λένε!Έτσι κ απ'οτυχούσα να είμαι δεν θα τους έχω ανάγκη.Θα έχω ήδη δικτυωθει στην νέα μου δουλεια "συνεργείο καθαρισμου το απελπισμένο ασεποειδές" ;D ;D ;D


Λοιπόν Λένα αμα δεν έχουμε κάνει κάτι στον διαγωνισμό ψήνεσαι να συνεργαστούμε στο συνεργείο? Μπορούμε να το εμπλουτίσουμε κιολας, να προσφέρουμε κ υπηρεσίες μαγειρικής ας πούμε, σίδερο κτλ. Μεσα σε λίγο καιρό δεν θα τον έχουμε αγάπη μου ανάγκη τον ΑΣΕΠ!!!!!! Κορίτσια, αγόρια, όσοι πιστοί προσέλθετε;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Καθόλου ασχημη ιδέα.Προσφέρομαι να συνδράμω στις βαριές εργασίες. Για παράδειγμα οικοδομικές εργασίες.  
Να επεκτείνουμε τις επιχειρήσεις στο τομέα των κατεδαφίσεων.
Για παράδειγμα στην οδό Πουλίου 2 Αμπελόκηποι κάποιο κτιριο χρειάζεται τακτοποιηση-κατεδάφιση.


Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχχαχαχχαχαχα! Πολύ καλή η ιδέα σου!!!

Αποσυνδεδεμένος el

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 'Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"ΕΛΥΤΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #257 στις: Ιούλιος 09, 2009, 02:45:31 μμ »
Πάντως εγώ μιας κ ξύπνησα αξημέρωτα(δεν κοιμήθηκα για να ακριβολογώ) έχω ξεσηκώσει το σπίτι και κάνω γενική (με διαλείμματα μεταξύ σκουπίσματος σφουγγαρίσματος κλπ για να δω μπας κ 'εχουμε κανένα νέο αλλα που).Είναι αγχολυτικό πιστέψτε με.Άσε που μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα παίζει να βγω κ στα γειτονικά σπίτια για να μην σκέφτομαι.Το τερπνον μετα του ωφελίμου που λένε!Έτσι κ απ'οτυχούσα να είμαι δεν θα τους έχω ανάγκη.Θα έχω ήδη δικτυωθει στην νέα μου δουλεια "συνεργείο καθαρισμου το απελπισμένο ασεποειδές" ;D ;D ;D


Λοιπόν Λένα αμα δεν έχουμε κάνει κάτι στον διαγωνισμό ψήνεσαι να συνεργαστούμε στο συνεργείο? Μπορούμε να το εμπλουτίσουμε κιολας, να προσφέρουμε κ υπηρεσίες μαγειρικής ας πούμε, σίδερο κτλ. Μεσα σε λίγο καιρό δεν θα τον έχουμε αγάπη μου ανάγκη τον ΑΣΕΠ!!!!!! Κορίτσια, αγόρια, όσοι πιστοί προσέλθετε;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Καθόλου άσχημη ιδέα! ;DΤι σας έλεγα?PDE ενωμένο ποτέ νικημένο.Και χρόνια μετά θα μας καλεί η Στεφανίδου κ θα λέει."Πείτε μας τι σας έκανε να στραφείτε  σ'αυτό το επάγγελμα? ;D ;D ;D
cease the day!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος el

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 'Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"ΕΛΥΤΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #258 στις: Ιούλιος 09, 2009, 02:53:50 μμ »
2:44 η ώρα, δεν είναι ψιλοαπίθανο να βγούνε σήμερα;  ???  :-\
'Oλα έτσι δείχνουν στον "εφιάλτη στο δρόμο με τις λεύκες" που στην περίπτωση μας είναι ο εφιάλτης στο δρόμο με τις λευκές ιστοσελίδες του ΑΣΕΠ!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 09, 2009, 04:28:35 μμ από _ΛΕΝΑ_ »
cease the day!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος raniarep

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 27
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #259 στις: Ιούλιος 09, 2009, 03:09:17 μμ »
τουλάχιστον να είχα κι έναν κουβά παγωτό stracciatela...
χαλαρά...

Αποσυνδεδεμένος adioristi78

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 53
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #260 στις: Ιούλιος 09, 2009, 03:16:50 μμ »
Πόσο ακόμα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; [/color]

Αποσυνδεδεμένος evi06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2046
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #261 στις: Ιούλιος 09, 2009, 03:19:01 μμ »
Πόσο ακόμα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; [/color]



24 ώρες! ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος AsepHunter

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 90
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #262 στις: Ιούλιος 09, 2009, 03:20:01 μμ »
Όπως και να χει πρέπει να δούμε και τη θετίκη πλευρά της καθυστέρησης ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων.
Πιστεύω οτι κάπως έτσι σκέπτονται στον ΑΣΕΠ και μας αργούν.
ΛΕΝΕ: Ας τα παιδιά να χαρούν, να ονειρευτούν και να ελπίζουν για άλλη μια μέρα.
Είμαι σίγουρος οτι εκτίμησαν βαθύτατα τη προσπάθεια μας και μας ανταμείβουν χαρίζοντας μας άλλες 24 να ονειρευτούμε.
Να ονειρευτούμε οτι είμαστε διοριστέοι και οτι ολα αυτα που περνάμε κάθε μέρα σ αυτό τον ευλογημένο τόπο (γεμάτο απίθανες παραλίες) είναι ενα κακό όνειρο.
Ας το απολαύσουμε λοιπόν...μη τους χαλάσουμε το χατίρι.

Maintain positive thinking :D

Αποσυνδεδεμένος annelieee

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 9
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #263 στις: Ιούλιος 09, 2009, 03:22:06 μμ »
Μη χάνουμε το κουράγιο μας συνάδελφοι!!

Αν σε κάθε ασεπ ένα 10% καταλήγει με ζουρλομανδία από αυτή τη σαδιστική διαδικασία....(I was an "asep virgin" and now I feel psychologically violated  >:()

Κάποτε θα έρθει άσπρη μέρα και για εμάς....

 ;) Kαλά αποτελέσματα σε όλους!

Αποσυνδεδεμένος el

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 234
  • Φύλο: Γυναίκα
  • 'Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"ΕΛΥΤΗΣ
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #264 στις: Ιούλιος 09, 2009, 03:29:37 μμ »
Παιδιά απογοητεύτηκα,δεν νομίζω να έχουμε κάτι σήμερα.Εγώ αποχωρώ...προσωρινά.Καλό μας κουράγιο! :-\
cease the day!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος gks85

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 36
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελέσματα 3Π/2008; - ΠΕ06
« Απάντηση #265 στις: Ιούλιος 09, 2009, 03:43:02 μμ »

Αποχωρώ και εγώ σιγά σιγά....Ελπίζω αύριο επιτέλους να βγουν τα αποτελέσματα!
Κουράγιο και υπομονή σε όλους!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160662
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 966
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 956
Σύνολο: 966

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.072 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.