*

Αποστολέας Θέμα: Πιέσεις για αναγνώριση από τον ΔΟΑΤΑΠ των μεταπτυχιακών τίτλων - Μάιος 2015  (Αναγνώστηκε 166838 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος geonipap

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 370
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Επειδή μένω μακριά λέω να προτιμήσω να στείλω κούριερ. Θα γράψω στην εξουσιοδότηση ότι ζητάω αντίγραφο πτυχίου, σωστά? Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τη βοήθεια και συγνώμη αν ρωτάω βλακείες.
Για μένα μάθε πρώτα αν έχεις λάβει πράξη αναγνώρισης και μετά.. μην σου πάρει τζάμπα λεφτά το κούριερ...
επικυρωμένο αντίγραφο αναγνώρισης θα ζητήσεις. Το Λευκωσίας έχεις τελειώσει;;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος klio

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 183
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Νηπιαγωγός
    • Προφίλ
ναι το Λευκωσίας αλλά δε νομίζω ότι έχω πάρει την πράξη αναγνώρισης..

Αποσυνδεδεμένος Marinip

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 461
    • Προφίλ
Μόλις με ενημέρωσαν ότι η πράξη αναγνώρισης είναι έτοιμη.Το άτομο που έστειλα περιμένει να την παραλάβει .Αυτή την ώρα βρίσκονται πάνω από 30 άτομα στο ΔΟΑΤΑΠ για να παραλάβουν την αναγνώριση τα οποία δεν είχαν ειδοποιηθεί όπως και εγώ.Έχω αριθμό πρωτ. 14***.

Αποσυνδεδεμένος Maraki_math

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 195
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Μόλις με ενημέρωσαν ότι η πράξη αναγνώρισης είναι έτοιμη.Το άτομο που έστειλα περιμένει να την παραλάβει .Αυτή την ώρα βρίσκονται πάνω από 30 άτομα στο ΔΟΑΤΑΠ για να παραλάβουν την αναγνώριση τα οποία δεν είχαν ειδοποιηθεί όπως και εγώ.Έχω αριθμό πρωτ. 14***.

Σου έστειλαν μνμ και μέιλ; εχω 13*** και δεν εχω κανενα νέο ακόμα, άρα υποθέτω δεν παει με σειρά προτεραιότητας;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος geonipap

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 370
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
ναι το Λευκωσίας αλλά δε νομίζω ότι έχω πάρει την πράξη αναγνώρισης..
Πρέπει να το ρωτήσεις αυτό...

Αποσυνδεδεμένος geonipap

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 370
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Μόλις με ενημέρωσαν ότι η πράξη αναγνώρισης είναι έτοιμη.Το άτομο που έστειλα περιμένει να την παραλάβει .Αυτή την ώρα βρίσκονται πάνω από 30 άτομα στο ΔΟΑΤΑΠ για να παραλάβουν την αναγνώριση τα οποία δεν είχαν ειδοποιηθεί όπως και εγώ.Έχω αριθμό πρωτ. 14***.
Σου δώσανε αντίγραφο... ή κανονικά την πράξη... έκανες εξουσιοδότηση στο άτομο που έστειλες να την παραλάβει;;

Αποσυνδεδεμένος Marinip

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 461
    • Προφίλ
Σου έστειλαν μνμ και μέιλ; εχω 13*** και δεν εχω κανενα νέο ακόμα, άρα υποθέτω δεν παει με σειρά προτεραιότητας;
Δε μου έστειλαν τίποτα. Πήγε δικό μου άτομο για να ρωτήσει και πήρε το αντίγραφο που ήταν έτοιμο. Αν θες τη γνώμη μου στείλε κάποιον κι αν δεν έχεις δικό σου άτομο βάλε κουριερ. Θα ναι έτοιμη και η δική σου και δε θα σ έχουν ειδοποιήσει.

Αποσυνδεδεμένος δηιάνειρα

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1141
    • Προφίλ
Και ξανά:
Υποψήφιοι αναπληρωτές ΕΑΕ οι οποίοι δεν συμπεριλήφθησαν στους προσωρινούς πίνακες, δύνανται να συμπεριληφθούν στους οριστικούς πίνακες αναπληρωτών ΕΑΕ, εφόσον προσκομίσουν μεταπτυχιακό τίτλο με συνάφεια στην ειδική αγωγή έως την κύρωση των οριστικών πινάκων. Η παρούσα περίπτωση ισχύει από το σχολικό έτος 2013−2014.

Αποσυνδεδεμένος Maraki_math

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 195
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Δε μου έστειλαν τίποτα. Πήγε δικό μου άτομο για να ρωτήσει και πήρε το αντίγραφο που ήταν έτοιμο. Αν θες τη γνώμη μου στείλε κάποιον κι αν δεν έχεις δικό σου άτομο βάλε κουριερ. Θα ναι έτοιμη και η δική σου και δε θα σ έχουν ειδοποιήσει.

σ ευχαριστώ. και κάτι ακόμα, με το αντίγραφο δίνουν και την παιδαγωγική επάρκεια;

Αποσυνδεδεμένος Marinip

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 461
    • Προφίλ
Σου δώσανε αντίγραφο... ή κανονικά την πράξη... έκανες εξουσιοδότηση στο άτομο που έστειλες να την παραλάβει;;
Είχα κάνει εξουσιοδότηση σε δικό μου άτομο για να καταθέσει τα χαρτιά και έτσι του έδωσαν το αντίγραφο της πράξης αναγνώρισης.

Αποσυνδεδεμένος Marinip

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 461
    • Προφίλ
σ ευχαριστώ. και κάτι ακόμα, με το αντίγραφο δίνουν και την παιδαγωγική επάρκεια;
Δε γνωρίζω για την παιδαγωγική επαρκεια αν τη δίνουν τώρα με το αντίγραφο. Εγώ δεν είχα ζητήσει γιατί έχω τελειώσει παιδαγωγικο τμήμα και την έχω ούτως ή άλλως.

Αποσυνδεδεμένος δηιάνειρα

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1141
    • Προφίλ
Ας τους πει κάποιος να βγάζουν ανακοινώσεις στο σάιτ τους "Οι αριθμοί πρωτοκόλλου από τάδε ως τάδε είναι έτοιμοι, περάστε για παραλαβή"
Τόσο δύσκολο είναι πια;

Αποσυνδεδεμένος geonipap

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 370
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ας τους πει κάποιος να βγάζουν ανακοινώσεις στο σάιτ τους "Οι αριθμοί πρωτοκόλλου από τάδε ως τάδε είναι έτοιμοι, περάστε για παραλαβή"
Τόσο δύσκολο είναι πια;
Είναι ναι.. Αφού δεν πάει με σειρά αριθμού πρωτοκόλλου.. πως θα το κάνουν αυτό;;

Αποσυνδεδεμένος δηιάνειρα

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1141
    • Προφίλ
Και με ποια σειρά πάει για να καταλάβω;Βγάζουν πρώτα των γνωστών τους;;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32307
  • Τελευταία: Alexandrop
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160794
  • Σύνολο θεμάτων: 19223
  • Σε σύνδεση σήμερα: 488
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 11
Επισκέπτες: 390
Σύνολο: 401

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.068 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.