*

Αποστολέας Θέμα: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012;  (Αναγνώστηκε 792402 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος panos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2465
    • Προφίλ
Diavazw diavazw kai i apogoiteusi exei ftasei sto epakro..oloi oi neoi ptuxiouxoi ston kaiada..exete na mas sumvoulepsete kati oi empeiroteroi?xilia sugmwmi gia to minima alla grafw apo kinito kai den anagnwrizei ellinikous xaraktires!

Εμείς οι παλαιότεροι έχουμε άπειρες συμβουλές στο τσεπάκι μας... Κυνήγα τ' ονειρό σου... Αν θέλεις κάτι πάρα πολύ το σύμπαν συνομωτεί υπέρ σου και άλλες πολλές τέτοιες ομορφιές...
Ζεις σε μια χώρα που είναι δύσκολο να πραγματώσεις όνειρα και οι συνομωσίες είναι συνήθως κατά σου, αν παλεύεις και προσπαθείς με αξιοπρεπή τρόπο...
Σκέψου κιόλας, μήπως ο καιάδας σου είναι ο στόχος της δημόσιας εκπαίδευσης...

Τα παραμαύρισα τα πράγματα, ενώ είμαι ένα κατ' εξοχήν αισιόδοξο άτομο...
Α, σκέφτηκα κάτι καλό: Επιδιώξε να βιώνεις συνειδητά αρκετές ευτυχισμένες στιγμές κάθε μέρα... 
ή όπως γράφει και κάποια άλλη   :P εδώ μέσα: Η ζωή είναι ωραία φιλαράκο... :) :) :)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 21, 2011, 11:34:58 μμ από panos2 »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:43:34 »

Αποσυνδεδεμένος marthoulini

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 195
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #939 στις: Ιούνιος 21, 2011, 11:39:31 μμ »
Να μην ξεχνάμε όμως 1)τη δυσκολία των θεμάτων στον τελευταίο διαγωνισμό των εκπαιδευτικών και τ2)ο δραματικά μειωμένο αριθμό των διοριστέων σε σύγκριση με τις προηγούμενες χρονιές.Επίσης, αντικειμενικά, δεν είναι πιο δίκαιο να διορίζει από επιτυχόντες παρά από το 40 τοις εκατό όπου συχνά περιλαμβάνονται άτομα με αδιαφανώς αποκτημένη προυπηρεσία?(για να μην παρεξηγηθώ, δεν περιμένω διορισμό από την επιτυχία μου στον τελευταίο διαγωνισμό)

Αποσυνδεδεμένος Landau

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6022
  • Φύλο: ’ντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση.. BAZINGA!
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #940 στις: Ιούνιος 21, 2011, 11:44:34 μμ »
Συμφωνώ με panos2, διορισμό στους επιλαχόντες!  ;D
Εδώ δεν έχουν διοριστεί ακόμα όλοι οι διοριστέοι ΑΣΕΠ και ονειρευόμαστε πως θα γίνουν διορισμοί μέχρι τον επόμενο ΑΣΕΠ; Η απάντηση είναι πιο απλή  τελικά.. δεν θα γίνουν! ’ντε ελάχιστοι..

katy καλό είναι να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες γιατί τα γκρίκλις δεν θα τα διαβάσει κανένας (εκτός από τον panos2 που είναι της υπομονής  :D )
"Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it."
(Richard P. Feynman ?)

"The first condition of progress is the removal of censorship."
(George Bernard Shaw)

Αποσυνδεδεμένος panos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2465
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #941 στις: Ιούνιος 21, 2011, 11:54:37 μμ »
Συμφωνώ με panos2, διορισμό στους επιλαχόντες!  ;D
Εδώ δεν έχουν διοριστεί ακόμα όλοι οι διοριστέοι ΑΣΕΠ και ονειρευόμαστε πως θα γίνουν διορισμοί μέχρι τον επόμενο ΑΣΕΠ; Η απάντηση είναι πιο απλή  τελικά.. δεν θα γίνουν! ’ντε ελάχιστοι..

katy καλό είναι να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες γιατί τα γκρίκλις δεν θα τα διαβάσει κανένας (εκτός από τον panos2 που είναι της υπομονής  :D )

Γιατί ελάχιστοι; Για να προλάβεις ίσα- ίσα μόνο εσύ; Να γίνουν και λίγοι παραπάνω! Να προλάβω και εγώ...
Μόνο που εσύ θα έχεις καλύτερη τοποθέτηση...  :(
Όχι, εγώ δεν θέλω διορισμό. Θέλω να πηγαίνω μέχρι το 2016 συνεχώς αναπληρωτής... Να ξεκουράζομαι και πιο πολύ το καλοκαίρι και διορίσου εσύ στα κατσάβραχα για 10 χρόνια... ;D ;D 8)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 14:43:34 »

Αποσυνδεδεμένος Landau

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6022
  • Φύλο: ’ντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση.. BAZINGA!
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #942 στις: Ιούνιος 21, 2011, 11:56:39 μμ »
Συμφωνώ με panos2, διορισμό στους επιλαχόντες!  ;D
Εδώ δεν έχουν διοριστεί ακόμα όλοι οι διοριστέοι ΑΣΕΠ και ονειρευόμαστε πως θα γίνουν διορισμοί μέχρι τον επόμενο ΑΣΕΠ; Η απάντηση είναι πιο απλή  τελικά.. δεν θα γίνουν! ’ντε ελάχιστοι..

katy καλό είναι να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες γιατί τα γκρίκλις δεν θα τα διαβάσει κανένας (εκτός από τον panos2 που είναι της υπομονής  :D )

Γιατί ελάχιστοι; Για να προλάβεις ίσα- ίσα μόνο εσύ; Να γίνουν και λίγοι παραπάνω! Να προλάβω και εγώ...
Μόνο που εσύ θα έχεις καλύτερη τοποθέτηση...  :(
Όχι, εγώ δεν θέλω διορισμό. Θέλω να πηγαίνω μέχρι το 2016 συνεχώς αναπληρωτής... Να ξεκουράζομαι και πιο πολύ το καλοκαίρι και διορίσου εσύ στα κατσάβραχα για 10 χρόνια... ;D ;D 8)

Αγαπητέ συνάδελφε.. εννοούσα ελάχιστοι, αλλά τόσοι, ώστε να διοριστείς κι εσύ μαζί μου  :D
Μόνος μου θα πάω στα κατσάβραχα; Οοοχι! Θέλω και παρέα  ;D
"Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it."
(Richard P. Feynman ?)

"The first condition of progress is the removal of censorship."
(George Bernard Shaw)

Αποσυνδεδεμένος Supreme

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1037
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Diavazw diavazw kai i apogoiteusi exei ftasei sto epakro..oloi oi neoi ptuxiouxoi ston kaiada..exete na mas sumvoulepsete kati oi empeiroteroi?xilia sugmwmi gia to minima alla grafw apo kinito kai den anagnwrizei ellinikous xaraktires!
ΑΛΛΑΞΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ !!!!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!!

Αποσυνδεδεμένος rozy4

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3907
  • Η ζωή είναι ωραία φιλαράκο
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #944 στις: Ιούνιος 22, 2011, 12:05:51 πμ »
Γιατί ελάχιστοι; Για να προλάβεις ίσα- ίσα μόνο εσύ; Να γίνουν και λίγοι παραπάνω! Να προλάβω και εγώ...
Μόνο που εσύ θα έχεις καλύτερη τοποθέτηση...  :(
Όχι, εγώ δεν θέλω διορισμό. Θέλω να πηγαίνω μέχρι το 2016 συνεχώς αναπληρωτής... Να ξεκουράζομαι και πιο πολύ το καλοκαίρι και διορίσου εσύ στα κατσάβραχα για 10 χρόνια... ;D ;D 8)

Αγαπητέ συνάδελφε.. εννοούσα ελάχιστοι, αλλά τόσοι, ώστε να διοριστείς κι εσύ μαζί μου  :D
Μόνος μου θα πάω στα κατσάβραχα; Οοοχι! Θέλω και παρέα  ;D

καλά πηγαίνετε εσείς στα κατσάβραχά σας. Εγώ θα διορισθώ στον τόπο μου ( μισή φαντασίωση; όχι δεν θα πάρω  8))

και για να επανέλθουμε στο θέμα μας (εσείς οι φυσικοί μονίμως αποπροσανατολίζετε τον κόσμο :P) ΑΣΕΠ θα γίνει το 2012; Παραμένει αναπάντητο το ερώτημα...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 22, 2011, 12:10:06 πμ από rozy4 »

Αποσυνδεδεμένος marilou26

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #945 στις: Ιούνιος 22, 2011, 12:11:10 πμ »
Και ερχομαι παλι εγω,η νεα με τις μαλλον παραλογες ερωτησεις μου....με πτυχιο του 2008 και την ανυπαρκτη προυπηρεσια....τι μπορω να κανω?να διαβασω για εναν ασεπ που παιζεται αν θα γινει?με την παλια υλη και κινδυνο οπως ακουσα να την αλλαξουν?να κανω(που θα κανω) τα χαρτια μου γι αναπληρωτρια και ωρομισθια?και τι να δηλωσω?τα κατσαβραχα για να χω μια ελπιδα?τα χαρτια μου για εκκλησιαστικα?ΜΗΠΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΡΟΖ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ???θα αρχισω να πινω για να ξεχνω στο ανθος της ηλικιας μου....... :-[

Αποσυνδεδεμένος panos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2465
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #946 στις: Ιούνιος 22, 2011, 12:27:32 πμ »
Και ερχομαι παλι εγω,η νεα με τις μαλλον παραλογες ερωτησεις μου....με πτυχιο του 2008 και την ανυπαρκτη προυπηρεσια....τι μπορω να κανω?να διαβασω για εναν ασεπ που παιζεται αν θα γινει?με την παλια υλη και κινδυνο οπως ακουσα να την αλλαξουν?να κανω(που θα κανω) τα χαρτια μου γι αναπληρωτρια και ωρομισθια?και τι να δηλωσω?τα κατσαβραχα για να χω μια ελπιδα?τα χαρτια μου για εκκλησιαστικα?ΜΗΠΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΡΟΖ ΕΛΕΦΑΝΤΕΣ???θα αρχισω να πινω για να ξεχνω στο ανθος της ηλικιας μου....... :-[

Υπάρχουν πολλά πράγματα που μπορεί να κάνει κάποιος που είναι απαλλαγμένος σπό εμμονές. Επειδή ξεκίνησες με τα εκκλησιαστικά, μάλλον το ψάχνεις αρκετά και με όλους τους τρόπους  ;) ...
Μακάρι να μη σε πάρουν στα εκκλησιαστικά, γιατί διαφορετικά αυτό θα σήμαινε πως έβαλες μεγάλο βύσμα και ο τρόπος που διάλεξες να διοριστείς είναι πλάγιος, ύπουλος και αναξιοπρεπής...

ΥΓ. Αν δεν πιεις τώρα, πότε θα πιεις; Όταν θα έχεις πίεση και θα περιμένεις και διορισμό;  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος marilou26

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #947 στις: Ιούνιος 22, 2011, 12:43:11 πμ »
Εκτος απο τη θεια-αγαμη που εχει κανει τουρ σε ολες τις μονες και με βοηθησε να παρω τη συστατικη,δεν εχω αλλο μεσο!!και για την ακριβεια το εψαξα προς τα εκει,γιατι θεωρω οτι εχω περισσοτερες πιθανοτητες αφου δεν δηλωνουν πολλοι κι εγω στον κανονικο πινακα δεν θα εχω θεση αφου δεν εχω προυπηρεσια!τουλαχιστον ετσι εχω καταλαβει απ τα διαφορα τοπικ....αφου χρειαζεται βυσμα,απλα δεν εχω τυχη ουτε για εκει! 8)

Και ναι,με βλεπω για τους Α.Α(ελπιζω να ειναι δωρεαν καθοτι ανασφαλιστη!!!) :o

Αποσυνδεδεμένος Supreme

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1037
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #948 στις: Ιούνιος 22, 2011, 12:51:41 πμ »
Τί την έβαλες τη θεια σου να ψάχνεις παπάδες;
O τελευταίος μη τρίτεκνος αναπληρωτής που κλήθηκε στα εκκλησιαστικά είχε 23,566 μόρια

Αποσυνδεδεμένος marilou26

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #949 στις: Ιούνιος 22, 2011, 12:57:39 πμ »
Τους ξερει καλε,χαρα της ειναι να δειξει οτι ξερει κι εκεινη υψηλες προσωπικοτητες.....
καταλαβα ζω:http://youtu.be/FoYDPCI4baU :D

Αποσυνδεδεμένος θάvος

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 390
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #950 στις: Ιούνιος 22, 2011, 01:03:21 πμ »
Τί την έβαλες τη θεια σου να ψάχνεις παπάδες;
O τελευταίος μη τρίτεκνος αναπληρωτής που κλήθηκε στα εκκλησιαστικά είχε 23,566 μόρια

ε δεν χρειάζεται και πολύ χρόνο για αυτά τα μόρια. -> νομίζω είχα δει περίπτωση με 2 χρονιές (σαφώς σε εκκλησιαστικά), να έχει 19,000 περίπου!
marilou26 ψάξτο για εκκλησιαστικό & δυσπρόσιτο, καλός συνδυασμός.  :P

Αποσυνδεδεμένος marilou26

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #951 στις: Ιούνιος 22, 2011, 01:12:58 πμ »
Αυτο ειχα σκοπο να κανω....καμια Πατμο κτλ...αλλα με καθολου μορια τι ελπιδες εχω??? :'(

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160571
  • Σύνολο θεμάτων: 19220
  • Σε σύνδεση σήμερα: 926
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 18
Επισκέπτες: 546
Σύνολο: 564

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.102 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.