*

Αποστολέας Θέμα: Ερωτηση για αιτηση και αποδεικτικα  (Αναγνώστηκε 772 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος murcielago

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Ερωτηση για αιτηση και αποδεικτικα
« στις: Σεπτέμβριος 04, 2008, 11:46:32 πμ »
Kαλημερα.θα ηθελα να ρωτησω πως γινεται να κανεις χρηση της προσαυξησης 40% στην εμπειρια σου,σε ποια υπηρεσια πρεπει να εχεις δουλεψει για να κανεις κατι τετοιο?μου εχουν πει οτι ισχυει αν εχεις δουλεψει μονο στο δημοσιο αλλα μπορει καποιοσ νε εξηγησει πως γινεται ακριβως?
Επισης σε καθε αιτηση που κανω θα πρεπει να δηλωνω και οτι εχω εκπληρωσει τις στρατολογικες μου υποχρεωσεις?αν ναι τοτε με ποιον τροπο γινεται αυτο?
Τελος θα ηθελα να ρωτησω στην δευτερη σελιδα της αιτησης εκει που δηλωνεις τα δικαιολογητικα πως τα δηλωνεις?
πχ για το πτυχιο γραφεις:επικυρωμενο πιστοποιητικο πτυχιου η καπως αλλιως?το ιδιο και για το lower και για την ταυτοτητα?

Ευχαριστω!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ερωτηση για αιτηση και αποδεικτικα
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:39:07 »

Αποσυνδεδεμένος murcielago

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Απ: Ερωτηση για αιτηση και αποδεικτικα
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 04, 2008, 12:19:13 μμ »
Kαλημερα.θα ηθελα να ρωτησω πως γινεται να κανεις χρηση της προσαυξησης 40% στην εμπειρια σου,σε ποια υπηρεσια πρεπει να εχεις δουλεψει για να κανεις κατι τετοιο?μου εχουν πει οτι ισχυει αν εχεις δουλεψει μονο στο δημοσιο αλλα μπορει καποιοσ νε εξηγησει πως γινεται ακριβως?
Επισης σε καθε αιτηση που κανω θα πρεπει να δηλωνω και οτι εχω εκπληρωσει τις στρατολογικες μου υποχρεωσεις?αν ναι τοτε με ποιον τροπο γινεται αυτο?
Τελος θα ηθελα να ρωτησω στην δευτερη σελιδα της αιτησης εκει που δηλωνεις τα δικαιολογητικα πως τα δηλωνεις?
πχ για το πτυχιο γραφεις:επικυρωμενο πιστοποιητικο πτυχιου η καπως αλλιως?το ιδιο και για το lower και για την ταυτοτητα?

Ευχαριστω!
Επισης κατι ακομα,στο παραβολο που αγοραζεις απο την εφορια το συμπληρωνεις και στα αριστερα και στα δεξια τα στοιχεια σου?

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32296
  • Τελευταία: Misilekart
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160046
  • Σύνολο θεμάτων: 19214
  • Σε σύνδεση σήμερα: 709
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 446
Σύνολο: 452

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.088 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.