*

Αποστολέας Θέμα: Διορισμοί 2022  (Αναγνώστηκε 1520562 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος leon.

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2921
  • Φύλο: Άντρας
  • Εθνική Ηθική Διαπαιδαγώγηση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #2758 στις: Απρίλιος 04, 2022, 11:20:44 μμ »
Αφού μιλάει έγκυρα. Η πηγή του είν' η αδιαμφισβήτητη "trust me bro". Γιατί διαφωνείτε; Από πείσμα;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 16:34:14 »

Αποσυνδεδεμένος ΤΚ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 755
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #2759 στις: Απρίλιος 04, 2022, 11:37:38 μμ »
Παιδιά ο riverlow είναι απλά 2ος λογαριασμός νεοδιόριστου μέλους του pde που απλά δεν έχει τα κότσια να τα λέει με το άλλο ψευδώνυμο του και είπε ας φτιάξω ένα 2ο να πετάω ότι μου κατέβει στο κεφάλι μπας και τρομάξω κανένα. Η απελπισία βρωμάει από χιλιόμετρα.

Αποσυνδεδεμένος LiK

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 736
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #2760 στις: Απρίλιος 04, 2022, 11:53:07 μμ »
.
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 06, 2022, 04:11:43 μμ από LiK »

Αποσυνδεδεμένος Mirage2000

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 204
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #2761 στις: Απρίλιος 05, 2022, 08:45:05 πμ »
Παιδιά ο riverlow είναι απλά 2ος λογαριασμός νεοδιόριστου μέλους του pde που απλά δεν έχει τα κότσια να τα λέει με το άλλο ψευδώνυμο του και είπε ας φτιάξω ένα 2ο να πετάω ότι μου κατέβει στο κεφάλι μπας και τρομάξω κανένα. Η απελπισία βρωμάει από χιλιόμετρα.
bβασικα....ολοι το γνωρίζουμε αυτο!!!!! βρωμαει απο χιλιομετρα που λενε και στο χωριο μου  ;D ;D ;D ;D καλημερα σε ολους!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 16:34:14 »

Αποσυνδεδεμένος Mirage2000

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 204
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #2762 στις: Απρίλιος 05, 2022, 08:47:18 πμ »
Μόνο ως κακόγουστο αστείο μπορεί να εκληφθεί το σχόλιό σου... Είναι επιβεβαιωμένο ότι διορισμοί ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ φέτος! Η επίσημη ανακοίνωση και ο αριθμός στα μέσα με τέλη Μαΐου. Τελεία και παύλα.
εσεις καλα τα λετε...απλα καποιοι δεν θελουν να καταλαβουν..αρνουνται!!  ευτυχως στο ξυδι δεν εγινε ανατίμηση..νομιζωωωω

Αποσυνδεδεμένος troktiko

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1983
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #2763 στις: Απρίλιος 05, 2022, 08:48:58 πμ »
Δυστυχως δε θα γινουν διορισμοι.Ειναι πολλες οι πιεσεις σαπο τους νεοδιοριστους λογω της μη μειωσεως της οργανικης.Διορισμοι απο Σεπτεμβρη του 2023 για να ερθουν ολα ισα βαρκα ισα νερα.Μιλαω εγκυρα.
δεν ειμαι σιγουρος και εγω οτι θα γινουν διορισμοι. Ανεξαρτητα το τι λεγεται. Το θεμα ειναι οτι οι περσινοι νεοδιοριστοι αποδεχτηκαν τους οποιοδηποτε ορους της εγκυκλιου διορισμων! αλλιως να μην πηγαιναν οπως θα κανω και εγω μετα απο 17 χρονια αναπληρωση! το ηθικο ειναι αλλο το σωστο ειναι αλλο! τα κενα πρεπει να δινονται παντου και οχι οπως περσι που εστειλε 100 Πε 11 στα νησια οτα μονο στο λεκανοπεδιο υπαρχουν 250 οργανικα!!!! αυτο ηταν αδικο! ομως το αποδεχθηκαν ! δικαιωμα τους !!! το ηθικο ειναι να δωσει ολα τα οργανικα κενα σωστα ετσι ωστε ο καθενας απο εμας να κανει τις επιλογες του. Ο παλαιος ειναι αλλιως δεν υπαρχει διοτι υπηρξε ενα συστημα διορισμων οπως υπηρξε (πχ δεν δοθηκε καμια μοριοδιοτηση στους ασεπιτες του 2008)!!!! λοιπον ο καθενας κανει τις προσωπικες του επιλογες .
‘’Intelligence is the ability to adapt to change’’ Steven Hawking

Αποσυνδεδεμένος Vagg91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2437
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #2764 στις: Απρίλιος 05, 2022, 08:53:03 πμ »
Αν δεν υπηρχε η συσταση απο τους θεσμους για μειωση των συμβασιουχων, θα ανησυχουσα και εγω

Αποσυνδεδεμένος Mirage2000

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 204
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #2765 στις: Απρίλιος 05, 2022, 09:18:42 πμ »
δεν ειμαι σιγουρος και εγω οτι θα γινουν διορισμοι. Ανεξαρτητα το τι λεγεται. Το θεμα ειναι οτι οι περσινοι νεοδιοριστοι αποδεχτηκαν τους οποιοδηποτε ορους της εγκυκλιου διορισμων! αλλιως να μην πηγαιναν οπως θα κανω και εγω μετα απο 17 χρονια αναπληρωση! το ηθικο ειναι αλλο το σωστο ειναι αλλο! τα κενα πρεπει να δινονται παντου και οχι οπως περσι που εστειλε 100 Πε 11 στα νησια οτα μονο στο λεκανοπεδιο υπαρχουν 250 οργανικα!!!! αυτο ηταν αδικο! ομως το αποδεχθηκαν ! δικαιωμα τους !!! το ηθικο ειναι να δωσει ολα τα οργανικα κενα σωστα ετσι ωστε ο καθενας απο εμας να κανει τις επιλογες του. Ο παλαιος ειναι αλλιως δεν υπαρχει διοτι υπηρξε ενα συστημα διορισμων οπως υπηρξε (πχ δεν δοθηκε καμια μοριοδιοτηση στους ασεπιτες του 2008)!!!! λοιπον ο καθενας κανει τις προσωπικες του επιλογες .
πολυ σωστα τα λετε!!!!

Αποσυνδεδεμένος troktiko

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1983
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #2766 στις: Απρίλιος 05, 2022, 09:35:08 πμ »
Αν δεν υπηρχε η συσταση απο τους θεσμους για μειωση των συμβασιουχων, θα ανησυχουσα και εγω
η σύσταση υπάρχει....δεν πρόκειται να υπάρξει μηδενισμος....
‘’Intelligence is the ability to adapt to change’’ Steven Hawking

Αποσυνδεδεμένος maritina35

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 304
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #2767 στις: Απρίλιος 05, 2022, 11:10:37 πμ »
δεν ειμαι σιγουρος και εγω οτι θα γινουν διορισμοι. Ανεξαρτητα το τι λεγεται. Το θεμα ειναι οτι οι περσινοι νεοδιοριστοι αποδεχτηκαν τους οποιοδηποτε ορους της εγκυκλιου διορισμων! αλλιως να μην πηγαιναν οπως θα κανω και εγω μετα απο 17 χρονια αναπληρωση! το ηθικο ειναι αλλο το σωστο ειναι αλλο! τα κενα πρεπει να δινονται παντου και οχι οπως περσι που εστειλε 100 Πε 11 στα νησια οτα μονο στο λεκανοπεδιο υπαρχουν 250 οργανικα!!!! αυτο ηταν αδικο! ομως το αποδεχθηκαν ! δικαιωμα τους !!! το ηθικο ειναι να δωσει ολα τα οργανικα κενα σωστα ετσι ωστε ο καθενας απο εμας να κανει τις επιλογες του. Ο παλαιος ειναι αλλιως δεν υπαρχει διοτι υπηρξε ενα συστημα διορισμων οπως υπηρξε (πχ δεν δοθηκε καμια μοριοδιοτηση στους ασεπιτες του 2008)!!!! λοιπον ο καθενας κανει τις προσωπικες του επιλογες .
Oι νεοδιοριστοι αγωνιζονται για το καλυτερο. Και για σενα οταν ερθει η ωρα θα ειναι καλυτερες οι συνθηκες....εκτος κι αν εισαι σιγουρος οτι δε θα διοριστεις εφοσον εισαι πισω στους πινακες και κρινεις μια κατασταση απο αποσταση.

Αποσυνδεδεμένος serton

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 512
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #2768 στις: Απρίλιος 05, 2022, 11:21:14 πμ »
οι νεοδιοριστοι αγωνιζονται για το καλυτερο για τον εαυτο τους και μονο , ..τωρα αν πετυχουν κατι -που πολυ αμφιβάλλω- και το βρουν κι αλλοι στη συνεχεια μπροστα τους αλλο θεμα , θα ειναι σαν τον βασιλικο που ποτιστηκε με τη γλαστρα ...να λεμε την αληθεια.

Αποσυνδεδεμένος Vagg91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2437
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #2769 στις: Απρίλιος 05, 2022, 11:27:09 πμ »
Δεν ειπε κανενας οτι θα τα μηδενισει. Να τα περιορισει

Αποσυνδεδεμένος Schoolikui

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1448
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #2770 στις: Απρίλιος 05, 2022, 01:05:09 μμ »
Oι νεοδιοριστοι αγωνιζονται για το καλυτερο. Και για σενα οταν ερθει η ωρα θα ειναι καλυτερες οι συνθηκες....εκτος κι αν εισαι σιγουρος οτι δε θα διοριστεις εφοσον εισαι πισω στους πινακες και κρινεις μια κατασταση απο αποσταση.
Οι νεοδιοριστοι καλά κάνουν και ζητούν να μειωθεί ο χρόνος. Αλλά κακώς προσπαθούν να το συνδέσουν με τους διορισμούς. ς θέτοντας ένα άτυπο βέτο. Που φυσικά δεν έχει υπόσταση Άλλο να ζητάω να μειωθεί ο χρόνος διεκδίκησης μετάθεσης και άλλο να απαιτώ να μην γίνουν διορισμοί μέχρι να έχω εγώ το δικαίωμα μετακίνησης.
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 05, 2022, 01:08:55 μμ από Schoolikui »
Can I skip tomorrow?

Αποσυνδεδεμένος riverlow

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 36
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #2771 στις: Απρίλιος 05, 2022, 03:00:17 μμ »
Συναδελφε δε θετουμε βετο.Απλα για να μην καταστρατηγηθει ο πινακας θα πρεπει αν διοριστειτε να καλυψετε οπως και εμεις φετος αγονη γραμμη κτλ.Η αξιοτιμη κ.Υπουργος το εχει υπ'οψιν της κ οντας δικαιος ανθρωπος δε μπορει να επιτρεψει μια τετοια αδικια

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32304
  • Τελευταία: Aira
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160403
  • Σύνολο θεμάτων: 19218
  • Σε σύνδεση σήμερα: 746
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 19
Επισκέπτες: 495
Σύνολο: 514

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.081 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.