*

Αποστολέας Θέμα: Ευχες!!!!!!!  (Αναγνώστηκε 23265 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος apri

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5711
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Dum spiro, spero
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #70 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 02:53:44 μμ »
Καλά λίγο μέτρο στα νερά, τους καφέδες, τα λουκουζέιντ και τους χυμούς, γιατί σας βλέπω να περνάτε τελικά τις εξετάσεις στην τουαλέτα... :o ;D ;D ;D
......τα φτερά άπλωσε πλέρια, άκρη ο κόσμος δεν έχει,
είναι πι' όμορφοι οι άγνωστοι πάντα γιαλοί.... (Κ. Χατζόπουλος)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:08:26 »

Αποσυνδεδεμένος souvlitsa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 177
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ-60
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #71 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 02:56:12 μμ »
'Ηρθε και η σειρά μου να ευχηθώ...Προληπτικά σκεπτόμενη  :P αρνιόμουν να το κάνω νωρίτερα μήπως και χάσουν οι ευχές μου τη "δύναμή" τους αν δεν τις δώσω μία μέρα πριν!!!!

Λοιπόν παιδιά το έχουμε κάνει αυτό το ταξίδι και ξέρουμε πόσο δύσκολη είναι η διαδρομή... :-\ Άθλιο μεταφορικά μέσο, στροφές, σκαμπανεβάσματα, καθυστερήσεις, αναποδιές και ο προορισμός να φαίνεται τόσο μα τόσο μακρινός!!!!! ::) Το τέρμα όμως (αν δεν απογοητευτείς και κατεβείς νωρίτερα σε κάποιο ενδιάμεσο σταθμό) αξίζει τον κόπο!!!!!!! Αξίζει γιατί δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από το να κάνεις αυτό που αγαπάς και να ξέρεις ότι προσπάθησες ΠΟΛΥ για να το πετύχεις...

Μέσα από την καρδιά μου εύχομαι ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ, πίστη στις δυνάμεις σας, πίστη στα 4(+) χρόνια από την ζωή σας που περάσατε στις πανεπιστημιακές αίθουσες, πίστη στην προσπάθεια που κάνατε για να φτάσετε ως εδώ!
Επομένως αύριο : μυαλουδάκι καθαρό, τσαγανό, αυτοπεποίθηση, αυτάκια κλειστά στους "ειδικούς" εντός και εκτός αίθουσας, χαμόγελο και...καφεδάκι, τσιγαράκι, σοκολατίτσα ή και τα τρία μαζί (ανάλογα τις "εξαρτήσεις" του καθενός! ;D) για χαλάρωση!!!! 8)
Άντε...και σε λίγους μήνες να ψάχνουμε μαζί τα ΦΕΚ διορισμού σας!!!!!!! ;) :-* :-* :-*

ΥΓ. Ειδικά στις συναδέλφους μου (που περάσαμε "μαζί" την πορεία μέχρι εδώ) στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια και, μπορεί να σας φαίνεται τραβηγμένο, αλλά θα είμαι πραγματικά μαζί σας! :-\
Δυστυχώς ανήκω ακόμα στην κατηγορία του "ασεποειδούς". Ο ovidius είχε πει ότι μετά το διαγωνισμό όλα τα ασεποειδή ξαναγίνονται σιγά σιγά άνθρωποι... :P Εμένα μάλλον αυτή η διαδικασία γίνεται παααααααρα πολύ σιγά γιατί δυο χρόνια μετά έχω και πάλι άγχος, συμπάσχω με τους υποψήφιους και νομίζω ότι θα δώσω κι εγώ!!!!!!! ::) Είναι πολύ μεγάλο το τραύμα και δεν ξεπερνιέται εύκολα... ;D

Με συγκίνησες βρε σόφη .... Ευχαριστούμε για όλα :)

Αποσυνδεδεμένος imak

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 360
  • Φύλο: Άντρας
  • των εκλεκτών επιδίωξις η αρετή
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #72 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 02:56:30 μμ »
Καλή επιτυχία συνάδελφοι !!Καθαρό μυαλό ,αυτοπεποίθηση και όλα θα πάνε καλά .Σε κάθε περίπτωση είστε  επιτυχόντες λόγω της προσπάθειας , της επιμονής  και της πίστης σας!
Υ.Γ Επειδή και εμείς οι επιτηρητές έχουμε αγωνία δεκτές οι σοκολάτες και  οι καραμελότσιχλες  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος walse

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 227
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #73 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 02:56:48 μμ »
ΣΕ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ Sophie, ξανα και ξανα ;) και πραγματικα συμμερίζεσαι τον αγώνα μας!!!!!!!!!
Και που μας ανέχεσαι, και οι προθέσεις σου είναι πραγματικα ειλικρινείς, που μας απαντας, που δεν ξεχασες τον δικό σου αγώνα και την πορεία σου στην πραγματοποίηση του στόχου σου :D :'(

Που αν και "μεσα" πλέον δεν ειπες το κλασσικο: Εγω απεδειξα οτι ήμουν ικανη, τώρα σειρα σου χωρίς όμως τη δική μου βοήθεια!!!!!!

Αν ο ΑΣΕΠ διόριζε άτομα που πραγματικά αξίζουν όπως εσυ, και κάποια άλλα μέλη εδω, δεν θα είχαμε αντίρρηση να υφισταται(καλα ντε μη βαρατε, απο Δευτέρα θα το ανοιξουμε το θεματακι) :-X

Για ολα αυτα σε ευχαριστούμε....
Ε, ναι.......γυρισα!!!!!
it takes two to tango

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:08:26 »

Αποσυνδεδεμένος millhaven

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 341
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #74 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 02:57:10 μμ »
Ωραια, θα πεταξουμε και τα σκονακια στην τουαλετα,οπως καναμε στο σχολειο!!!(χιουμορ ασεποειδους-ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ!!!!!!!!!!! ;))

Αποσυνδεδεμένος resident

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 373
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ01
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #75 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 02:57:57 μμ »
χρονια πολλα για σημερα ,γιορτη των γραμματων και καλη επιτυχια σε οσους δινουν.Να προσθεσω μονο,επειδη θα επιτηρησω αυριο ,στην ενημερωση που ειχαμε χτες μας ειπαν οτι μεσα στην αιθουσα επιτρεπεται μονο νερο και χυμος/αναψυκτικο.Καφες οχι,μαλιστα ειπαν ουτε οι επιτηρητες να μην παρουμε καφε.Εννοειται οτι και τα τροφιμα απαγορευονται(π.χ. σοκολατα ή ο,τι αλλο).Δεν ξερω αν ισχυει παντου αυτη η οδηγια,παρτε καποια πραγματα μαζι,αλλα να ξερετε οτι ισως επιτραπουν μεχρι να ερθουν τα θεματα ή και καθολου

Αποσυνδεδεμένος souvlitsa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 177
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ-60
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #76 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 02:59:33 μμ »
Το έζησα πριν 2 χρόνια και καταλαβαίνω απόλυτα πώς νιώθετε..Εύχομαι ειλικρινά με όόόόόόλη μου την ψυχή, να βγάλετε την ίδια κραυγή, που έβγαλα κι εγώ, όταν αντίκρυσα το όνομά μου στον πίνακα των διοριστέων... :)
Νιώθω σαν να δίνω και τώρα..
Να μετατρέψετε το άγχος σας, σε φωτιά που σιγοκαίει...κι όταν η έρθει η ώρα του Σαββάτου να ξεσπαθώσετε στο γραπτό σας...Κι εγώ θα είμαι εκεί, όπως και η Σόφη και η Ρίτα και πολλοί πολλοί άλλοι.. ;)
Α και μην ξεχάσετε μετά να μας ενημερώσετε...Θα περιμένουμε.. :)

Ας το καλό ..... με κάνατε να κλαίω καλέ...... Ευχαριστώ πολλά σε όλες σας γιατί νοιαστήκατε και βοηθήσατε πάρα πολύ. Φιλιά

Αποσυνδεδεμένος BOEMISSA

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 748
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #77 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 03:03:28 μμ »
Καλή τύχη στις παλιές κουρασμένες ψυχές αλλά και στις νέες που έχουν ακόμη τον ενθουσιασμό και την αισιοδοξία. Καθαρό μυαλό, ψυχραιμία και βαθιές και δυνατές ανάσες. Θα τα καταφέρουμε.
Εδώ θα είμαστε και μετά τον Ασέπ να τα λέμε και όχι μόνο για το διαγωνισμό.
Η μάθηση για όσους ευτυχούν είναι στολίδι και και για όσους ατυχούν καταφύγιο

Αποσυνδεδεμένος aziuol

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 206
  • Φύλο: Γυναίκα
  • VENCEREMOS !!!
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #78 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 04:57:19 μμ »
Παιδιά,
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ Κ ΚΑΛΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!
Άντε και από την Κυριακή να ξαναγίνουμε άνθρωποι!!! :D
Ουφ!
The revolution will not be televised, the revolution will be live...

Αποσυνδεδεμένος Ritalamp

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1480
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #79 στις: Ιανουάριος 30, 2009, 05:00:36 μμ »
Ρε σεις τι καφέδες και τσιγάρα λέτε. Αφού με το που θα έρθουν τα θέματα θα πέσετε με τα μούτρα για να γράψετε όλα αυτά που θα ξέρετε και θα σας έρχονται αυτόματα από το μυαλό στο χέρι ;) ;) ;). Συμμαζευτείτε!  8) 8)

Άντε να σας μείνει κανένα πεντάλεπτο να τα διπλοτσεκάρετε. Με όλα αυτά που έχετε διαβάσει ο προβληματισμός σας θα είναι στη διατύπωση και όχι στο να σκεφτείτε τι να γράψετε, οπότε που χρόνος για καφέδες :) :) :). Είναι κι αυτο που έγραψε η apri. :P :P
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος psych@ra

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1272
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #80 στις: Φεβρουάριος 01, 2009, 08:47:56 μμ »
Καλά αποτελέσματα σε όλους
Άντε, όταν θα βγουν σε λίγους μήνες να σας δω με χαμόγελα  :)

Αποσυνδεδεμένος evi06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2046
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #81 στις: Φεβρουάριος 01, 2009, 09:06:32 μμ »
εύχομαι όλοι να είμαστε ικανοποιημένοι με την προσπάθεια μας. αυτο έχει σημασία έμεις να δώσαμε τον καλυτερο εαυτό  μας! κ ας γράφαμε ειδικά σήμερα επί 4 ώρες κ αυτές να μην μας φτανουν προς το τέλος ;D
ΚΑΛΑ αποτελεσματα σε όλους!!

Αποσυνδεδεμένος olgalia

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1509
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #82 στις: Φεβρουάριος 01, 2009, 10:31:21 μμ »
O τίτλος του θέματος πρέπει να αλλάξει: να γίνει ευχές και κατάρες
Μπορείς να δώσεις μόνο αυτό που έχεις και γι αυτό καλά θα κάνεις να προσπαθήσεις να αποκτήσεις κάτι...

Αποσυνδεδεμένος Georgia s

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1272
  • Φύλο: Γυναίκα
  • η παιδεία είναι θέμα εσωτερικού πολιτισμού
    • Προφίλ
Απ: Ευχες!!!!!!!
« Απάντηση #83 στις: Φεβρουάριος 01, 2009, 10:51:12 μμ »
O τίτλος του θέματος πρέπει να αλλάξει: να γίνει ευχές και κατάρες

αν το λες κ εσύ olgalia, τοτε....

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32305
  • Τελευταία: Efiu
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160464
  • Σύνολο θεμάτων: 19219
  • Σε σύνδεση σήμερα: 836
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 514
Σύνολο: 516

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.062 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.