*

Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007  (Αναγνώστηκε 825719 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος aiswpos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #350 στις: Δεκέμβριος 01, 2006, 06:24:17 μμ »
τι γινεται ρε παιδια

αυτο ηταν οι φωνές με τις ενστασεις για το ΕΠΠΑΙΚ? καποια xirou   μας ελεγε οτι απο δευτερα θα , θα , θα  τελικα τι ?
και οι υπολοιποι που ειναι ????? ετσι τα παρατησατε ολοι???????????

τελως  παντων  αν ειναι να κανουμε κατι για τους ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ας ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ γιατι απ'οτι μου ειπαν θα ξαναβγαλουν και δευτερα
αποτελεσματα συμπληρωματικα!!!!!  μιλαμε για πανυγηρια τρελλα !!!!

παιδια συσπειρωθειτε και θα τα καταφερουμε............................να τους ταρακουνήσουμε τουλαχιστον!!!!!!!!!!!!

                                                                                             AISWPOS

P.S οι γνωστες της πληροφορικης ας κανουν  κατι ωστε να μπορεσουμε να βρεθουμε πρωτα ιντερνετικα και μετα δια ζωσης.











Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 04:16:22 »

Αποσυνδεδεμένος xirou

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #351 στις: Δεκέμβριος 07, 2006, 07:51:58 πμ »
Αγαπητέ/η aiswpos δεν είμαι όλο θα, θα, θα, υπέβαλα αναφορά στο Συνήγορο του Πολίτη και σε πληροφορώ ότι αυτό πρέπει να κάνουμε όλοι. Έχω όμως την εντύπωση ότι όσοι έγιναν δεκτοί κατόπιν ένστασης μάλλον δεν ενδιαφέρονται. Επίσης σε πληροφορώ ότι ο δικηγόρος μου με συμβούλεψε να περιμένω την απάντηση της ένστασης μου που είπαν ότι θα στείλουν και μετά θα υποβάλλω μήνυση. Αν δεν μου τη στείλουν αυτή τη εβδομάδα την επόμενη θα την υποβάλλω. Φυσικά και δεν έκανα πίσω ξέρω ότι η διαδικασία αυτή θα πάρει χρόνο και χρήματα διότι ο Συνήγορος του πολίτη δεν παρέχει νομική κάλυψη οπότε πρέπει να πληρώσω δικηγόρο και θα το κάνω. Συμβουλεύω όλους σας επειδή το έχω ψάξει να στείλετε αναφορά στο Συνήγορο διότι μπορούν να πιέσουν την ΑΣΠΑΙΤΕ να ανοίξει τα χαρτιά της καθώς για το Συνήγορο δεν υπάρχει τίποτα ΑΠΟΡΡΗΤΟ. Όλοι μαζί μπορούμε να κάνουμε πολλά. Ευχαριστώ. :-*

Αποσυνδεδεμένος vasg

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 328
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ17-07
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #352 στις: Δεκέμβριος 07, 2006, 03:26:58 μμ »
Μόλις επικοινώνησα με την ΑΣΠΑΙΤΕ στο τηλ. 210-2896769 (κ. Βαϊνά), για να ρωτήσω πότε ακριβώς απεστάλησαν οι απαντησεις στις ενστασεις καθώτι δεν εχουμε λάβει τιποτα.
Λοιπόν, η απαντηση που μου δόθηκε:
Οι απαντησεις στις ενστασεις δεν εχουν αποσταλει ακομα καθώτι η επιτροπή συνεδριάζει αυτη την στιγμή για να βγάλει συμπληρωματική αποφαση, σχετικά με τα αποτελεσματα  βαση των ενστάσεων τα οποια και ενδεχεται να τροποποιηθουν. Κατοπιν αυτου θα ενημερωθουν τα επιμερους παραρτηματα για τα συμπληρωματικά αποτελέσματα και μετά θα αποσταλεί ταχυδρομικά η απαντηση στις ενστάσεις των υποψηφίων. Η απαντησεις πιθανόν να αποσταλούν στην αρχη της επόμενης εβδομάδας.
Αυτα μου είπε η κ.Βαϊνά, ως αρμόδια του τμήματος!! Καλέστε την σε αυτο το τηλ 210-2896769!!
Αυτα!!!!
Learning by doing...

Αποσυνδεδεμένος vasilis1971

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • ΝΟΚΙΑ FOR EVER!!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #353 στις: Δεκέμβριος 12, 2006, 03:33:33 πμ »
ΦΙΛΗ vasg έχουν ανακοινωθεί τα αποτελέσματα των ενστάσεων. Δεν σε πήραν. Εγώ είχα κάνει ένσταση αλλά στην προκύρηξη με τους αναπληρωτές.
ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΕΞΕΤΑΣΑΝ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΤΗΣ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗΣ.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΗΠΩΣ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΓΡΑΠΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΠΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΚΙΝΗΘΗΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΡΑΠΤΩΣ.
ΕΑΝ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΓΡΑΠΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΘΑ ΚΙΝΗΘΩ ΔΙΚΑΣΤΙΚΑ.
ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΗΘΙΚΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ. ΠΟΛΕΜΟ ΘΕΛΟΥΝ?     ΒΕΝΤΕΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 04:16:22 »

Αποσυνδεδεμένος xirou

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #354 στις: Δεκέμβριος 12, 2006, 08:05:31 πμ »
Αγαπητοί φίλοι σήμερα στέλνω εξώδικο σε πρώτη φάση στην ΑΣΠΑΙΤΕ και ζητώ να μου αποσταλεί η γραπτή απάντηση στην ένσταση μου και μετά θα κάνω τη μύνηση. Αυτά προς πληροφορησή σας και να μη το βάλετε κάτω.Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος xirou

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #355 στις: Δεκέμβριος 20, 2006, 09:20:49 μμ »
Αγαπητοί φίλοι πιστή στην υπόσχεση που έδωσα πρώτα στον εαυτό μου και μετά σε εσάς σας ενημερώνω για τις νέες μου ενέργειες. Έστειλα εξώδικο στην ΑΣΠΑΙΤΕ ώστε να έχω απάντηση γρήγορα στην ένστασή μου και σήμερα πήγα στο παράρτημα της ΑΣΠΑΙΤΕ στο ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ στις Αρχάνες. Αγαπητοί μου φίλοι οι άνθρωποι χέστηκαν πάνω τους και μάλιστα από το τηλέφωνο με απείλησαν ότι θα μου κάνουν και εκείνοι εξώδικο γιατί τους πήραν από Αθήνα και τους φώναζαν ότι δεν με εξυπηρέτησαν. Φυσικά ένας αφελής θα πίστευε όλο αυτό το παραμύθι της Αθήνας και εγώ δεν είναι είμαι αφελής. Πήρα την απάντηση και έτσι μπορώ να υποβάλλω την μήνυση μου.
Ακούστε με καλά αν και είστε όλοι αδιάφοροι και λυπάμαι που κάποιοι επαναπαυτήκαν νομίζοντας ότι με το να γίνει δεκτή η ένσταση τους βρήκαν το δίκιο τους. Μα τότε φίλοι μου γιατί δεν σας επέλεξαν από την αρχή; Γιατί περιμένατε τόσες μέρες να πάρετε απάντηση; Το ότι σας δέχτηκαν δεν σημαίνει ότι μια ζωή θα βρίσκεται το δίκιο σας!!!! Θα έρθει η στιγμή που θα με θυμηθείτε. Όσο για εσάς που βάλατε την ουρά στα σκέλια, εσάς ΛΕΩ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ τι νομίζεται ότι του χρόνου θα κάνετε αίτηση και δεν θα ξαναγίνουν τα ίδια λάθη;;; Ή μήπως είπατε ότι δεν πειράζει δεν ξανακάνω τα χαρτιά και ποιος σας είπε ότι τέτοιες αδικίες δεν θα ξανασυναντήσετε στη ζωή σας;;; Και τότε θα κολόσετε δηλαδή μια ζωή εσείς θα υποχωρείτε;;;; Ε!!! όχι ρε παιδιά ΝΤΡΟΠΗ δεν είμαι πλούσια και όμως πήγα σε δικηγόρο. Άλλωστε αν κάνετε αναφορά και εσείς στο ΣΥΝΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ (δεν χρειάζονται χρήματα) όλοι μαζί θα καταφέρουμε κάτι.
ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΩ έπρεπε να ήσασταν μαζί μου σήμερα να βλέπατε τη φάτσα τους όταν τους είπα ότι θα προχωρήσω σε μήνυση. Έπρεπε να ακούγατε τον κύριο που θα αναφέρω στη μήνυση το όνομά του που με παρότρυνε να μην κάνω τίποτα και του χρόνου να ξανακάνω τα χαρτιά μου. ΑΚΟΥΤΕ ΤΙ ΣΑΣ ΛΕΩ ΑΚΟΥΤΕ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ Η ΕΙΣΤΕ ΚΥΦΙΝΕΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΓΙΑ ΤΙ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ. Τελειώνοντας εγώ επειδή το υποσχέθικα τη μήνυση που θα καταθέσω θα την περάσω όλη στο INTERNET. Υπάρχουν άτομα στο Ηράκλειο που έκαναν ένσταση τους απέρριψαν το χαρτί της Ξένης γλώσσας επειδή το επικύρωσε δικηγόρος και υπάρχει άτομο που τον δέχτηκαν με το ΊΔΙΟ ΧΑΡΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟΝ ΕΝΑ ΛΕΝΕ ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ.  >:( ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ

Αποσυνδεδεμένος xirou

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #356 στις: Δεκέμβριος 20, 2006, 09:25:29 μμ »
ΦΙΛΗ vasg έχουν ανακοινωθεί τα αποτελέσματα των ενστάσεων. Δεν σε πήραν. Εγώ είχα κάνει ένσταση αλλά στην προκύρηξη με τους αναπληρωτές.
ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΕΞΕΤΑΣΑΝ ΜΟΝΟ ΤΙΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΤΗΣ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗΣ.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΗΠΩΣ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΠΑΡΩ ΓΡΑΠΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΠΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΚΙΝΗΘΗΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΡΑΠΤΩΣ.
ΕΑΝ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΓΡΑΠΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΘΑ ΚΙΝΗΘΩ ΔΙΚΑΣΤΙΚΑ.
ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΗΘΙΚΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ. ΠΟΛΕΜΟ ΘΕΛΟΥΝ?     ΒΕΝΤΕΤΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ!!!!!!

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΦΙΛΕ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕΣ ΚΑΙ Η ΒΕΝΤΕΤΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΣΟΜΕΡ ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΙΚΑΜΕ;;;;

Αποσυνδεδεμένος xirou

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #357 στις: Δεκέμβριος 20, 2006, 09:27:53 μμ »
τι γινεται ρε παιδια

αυτο ηταν οι φωνές με τις ενστασεις για το ΕΠΠΑΙΚ? καποια xirou   μας ελεγε οτι απο δευτερα θα , θα , θα  τελικα τι ?
και οι υπολοιποι που ειναι ????? ετσι τα παρατησατε ολοι???????????

τελως  παντων  αν ειναι να κανουμε κατι για τους ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ας ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ γιατι απ'οτι μου ειπαν θα ξαναβγαλουν και δευτερα
αποτελεσματα συμπληρωματικα!!!!!  μιλαμε για πανυγηρια τρελλα !!!!

παιδια συσπειρωθειτε και θα τα καταφερουμε............................να τους ταρακουνήσουμε τουλαχιστον!!!!!!!!!!!!

                                                                                             AISWPOS

P.S οι γνωστες της πληροφορικης ας κανουν  κατι ωστε να μπορεσουμε να βρεθουμε πρωτα ιντερνετικα και μετα δια ζωσης.

ΤΙ ΕΓΙΝΕ AISWPOS ΕΣΥ ΜΕ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΕΙΜΕΙ ΟΛΟ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΤΩΡΑ ΦΑΝΕΤΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ










Αποσυνδεδεμένος xirou

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #358 στις: Δεκέμβριος 20, 2006, 09:28:55 μμ »
τι γινεται ρε παιδια

αυτο ηταν οι φωνές με τις ενστασεις για το ΕΠΠΑΙΚ? καποια xirou   μας ελεγε οτι απο δευτερα θα , θα , θα  τελικα τι ?
και οι υπολοιποι που ειναι ????? ετσι τα παρατησατε ολοι???????????

τελως  παντων  αν ειναι να κανουμε κατι για τους ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ας ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ γιατι απ'οτι μου ειπαν θα ξαναβγαλουν και δευτερα
αποτελεσματα συμπληρωματικα!!!!!  μιλαμε για πανυγηρια τρελλα !!!!

παιδια συσπειρωθειτε και θα τα καταφερουμε............................να τους ταρακουνήσουμε τουλαχιστον!!!!!!!!!!!!

                                                                                             AISWPOS

P.S οι γνωστες της πληροφορικης ας κανουν  κατι ωστε να μπορεσουμε να βρεθουμε πρωτα ιντερνετικα και μετα δια ζωσης.

ΤΙ ΕΓΙΝΕ AISWPOS ΕΣΥ ΜΕ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΕΙΜΕΙ ΟΛΟ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΤΩΡΑ ΦΑΝΕΤΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ ΘΑ










Αποσυνδεδεμένος vasilis1971

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • ΝΟΚΙΑ FOR EVER!!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #359 στις: Δεκέμβριος 21, 2006, 01:47:36 πμ »
Kαταρχήν καλησπέρα.

Οχι φίλη xirou δεν έγινε τίποτα από όσα αναφέρεις για μένα.
ΟΥΤΕ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑ, ΟΥΤΕ ΠΕΡΑΣΕ Η ΒΕΝΤΕΤΑ, ΟΥΤΕ Ο ΚΩΣΤΑΣ Ο ΣΟΜΕΡ, ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΦΟΒΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΠΟ ΕΣΑΣ.
12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ σε αυτό το forum έγραψα: ΕΑΝ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΑΒΕΙ ΓΡΑΠΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ, ΘΑ ΚΙΝΗΘΩ ΔΙΚΑΣΤΙΚΑ.
Ο ΜΗΝΑΣ ΕΙΧΕ 12. ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΩ ΕΙΝΑΙ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ.
Προφανώς είμαι στα χρονικά όρια που έθεσα.
ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗ ΚΟΙΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΜΕΙΣ ΟΙ 2.

ΤΟ ΜΗ ΚΟΙΝΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΛΕΚΩ ΤΟΝ ΣΥΝΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ ΚΑΙ ΥΠΟΒΑΛΩ ΑΜΕΣΩΣ ΜΗΝΥΣΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΣΙΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΟΤΑΝ ΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΕΡΣΙ ΓΙΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕΣΩ  ΙΔΙΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥ.
ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΑΣΟ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΟΥ ΚΑΙΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΣΠΑΙΤΕ....
ΦΕΤΟΣ ΚΙΝΗΘΗΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΗΝ ΕΝΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ 2 ΑΤΟΜΑ, ΕΝΩ ΠΕΡΣΙ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΛΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ  ΚΑΙ  ΟΠΩΣ ΕΞΕΛΙΓΘΗΚΕ  Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΗΡΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ.

ΘΑ ΚΟΣΤΙΣΕΙ 1000 ΕΥΡΩ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΝΑ ΤΑ ΔΩΣΩ.

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ ΣΗΜΕΙΟ.

ΕΑΝ ΔΙΚΑΙΩΘΩ (ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΚΑΙΩΘΩ) ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.
ΞΕΡΕΙΣ ΔΟΥΛΕΨΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΡΗΤΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ Η ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΕΓΙΝΕ ΜΕΣΩ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ, ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.
 

Αποσυνδεδεμένος aiswpos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #360 στις: Δεκέμβριος 21, 2006, 07:17:57 μμ »
xirou kai vassili 1971(swsta den grafw??)
perimenw mail sas sto xkanaliotis@yahoo.gr gia na sas pw ta dika mou kai giati oxi na symmetasxv se opoiadipote kinhsh sas kanete apo edw kai katw!!!!
einai gegonos oti thn ypo8esh ayth den 8a thn stamathsw oute kai egw!!!
perimenwntaw apanthsh sas...

Αποσυνδεδεμένος xirou

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #361 στις: Δεκέμβριος 22, 2006, 04:57:50 μμ »
Αγαπητοί φίλοι το email μου είναι koman@otenet.gr όποιος θέλει ας επηκοινωνίσει μαζί μου. VASILIS1971 γερά δυνατά μη το βάζεις κάτω.Καλά Χριστούγεννα παιδιά αν αργήσω λίγο να απαντήσω στα μηνύματά σας συγχωρέστε με είμαι πρωτάρα στα email.

Αποσυνδεδεμένος xwtiko

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 7
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #362 στις: Ιανουάριος 29, 2007, 12:36:10 μμ »
Ξέρει κανεις αν έγιναν αναπληρώσεις των κενών;
Και αν ναι πού; Καμε ποια διαδικασία.
Είμαι πρώτη στον πίνακα κατάταξης των μη εισαγομένων και ξέρω πως στην ειδικοτητά μου ενας δεν πήγε.
Απο τα κεντρικά της Αθήνας μου είπαν πως φέτος δεν έγιναν αναπληρώσεις.
Αυτό ισχύει παντού;

Ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #363 στις: Ιανουάριος 29, 2007, 03:27:03 μμ »
Εγώ που είμαι στην ΑΣΠΑΙΤΕ Θεσ/νίκης δεν άκουσα να έγιναν αναπληρώσεις. Μόνο από ενστάσεις ήρθαν άτομα περί τα μέσα Δεκεμβρίου.

Αλλά τώρα τελείωσε και το εξάμηνο. Τι ψάχνεις να βρεις.....

Καλή επιτυχία για του χρόνου
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32313
  • Τελευταία: anikologr3
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1161200
  • Σύνολο θεμάτων: 19229
  • Σε σύνδεση σήμερα: 747
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 455
Σύνολο: 457

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.112 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.