*

Αποστολέας Θέμα: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου  (Αναγνώστηκε 1961313 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

xriana1

  • Επισκέπτης
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9072 στις: Απρίλιος 08, 2010, 04:27:07 μμ »
...παιδιά μην αγχώνεστε. Οι πληροφορίες μου λένε ότι φέτος θα διοριστούν περίπου 5000. Ότι αλλο νούμερο κυκλοφορεί είναι παραπλανητικό για να μπερδέψουμε τους Ευρωπαίους. Μου το είπε η ίδια η κυρία Διαμαντοπούλου, όλα θα πάνε καλά.
Υπομονή λίγες μέρες....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:00:35 »

Αποσυνδεδεμένος fotini18

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2487
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9073 στις: Απρίλιος 08, 2010, 04:29:22 μμ »
Πλακα κανεις... ;D ;D ;D
Αχ, Ελλάδα σ' αγαπώ...!!!

Η Ελλάδα ποτέ δεν πεθαίνει! Συνεχώς ξεψυχάει...(Δημήτρης Χορν)

Αποσυνδεδεμένος ppaio

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 194
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9074 στις: Απρίλιος 08, 2010, 04:31:40 μμ »
Πλακα κανεις... ;D ;D ;D

Οχι δεν κανει πλακα και θα κανει ΑΣΕΠ για 10.000 και μετα χτηπυσε το ξυπνητηρι για να παει στο φροντιστηριο.

Αποσυνδεδεμένος fotini18

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2487
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9075 στις: Απρίλιος 08, 2010, 04:34:33 μμ »
Too good to be true! Μακαρι να βγει αληθινο αλλα δεν το πιστευω...Δυστυχως!
Αχ, Ελλάδα σ' αγαπώ...!!!

Η Ελλάδα ποτέ δεν πεθαίνει! Συνεχώς ξεψυχάει...(Δημήτρης Χορν)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:00:35 »

Αποσυνδεδεμένος dmath

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 622
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9076 στις: Απρίλιος 08, 2010, 04:42:30 μμ »
...παιδιά μην αγχώνεστε. Οι πληροφορίες μου λένε ότι φέτος θα διοριστούν περίπου 5000. Ότι αλλο νούμερο κυκλοφορεί είναι παραπλανητικό για να μπερδέψουμε τους Ευρωπαίους. Μου το είπε η ίδια η κυρία Διαμαντοπούλου, όλα θα πάνε καλά.
Υπομονή λίγες μέρες....

Μαρτυριάρα ....
Το σύμπαν είναι άπειρο , η βλακεία των ανθρώπων είναι άπειρη ! Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος !
                                              ''Αλμπερτ Αινστάιν''

Αποσυνδεδεμένος popaki1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 400
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9077 στις: Απρίλιος 08, 2010, 04:49:56 μμ »
...παιδιά μην αγχώνεστε. Οι πληροφορίες μου λένε ότι φέτος θα διοριστούν περίπου 5000. Ότι αλλο νούμερο κυκλοφορεί είναι παραπλανητικό για να μπερδέψουμε τους Ευρωπαίους. Μου το είπε η ίδια η κυρία Διαμαντοπούλου, όλα θα πάνε καλά.
Υπομονή λίγες μέρες....

Δέν θα  σου ξαναπώ τίποτα άλλη φορά
;)           

Αποσυνδεδεμένος B F

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 78
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9078 στις: Απρίλιος 08, 2010, 05:43:28 μμ »
...παιδιά μην αγχώνεστε. Οι πληροφορίες μου λένε ότι φέτος θα διοριστούν περίπου 5000. Ότι αλλο νούμερο κυκλοφορεί είναι παραπλανητικό για να μπερδέψουμε τους Ευρωπαίους. Μου το είπε η ίδια η κυρία Διαμαντοπούλου, όλα θα πάνε καλά.
Υπομονή λίγες μέρες....

Δέν θα  σου ξαναπώ τίποτα άλλη φορά
;)           
Tελικα απ'οτι φαινεται κανεις δε γνωριζει τιποτα και καποιοι ΄΄δουλευουν΄΄ κατ'εξακολουθηση ολους εμας τους υπολοιπους..

Αποσυνδεδεμένος bikini

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3028
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχε ελπίδα... ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9079 στις: Απρίλιος 08, 2010, 06:04:09 μμ »
...παιδιά μην αγχώνεστε. Οι πληροφορίες μου λένε ότι φέτος θα διοριστούν περίπου 5000. Ότι αλλο νούμερο κυκλοφορεί είναι παραπλανητικό για να μπερδέψουμε τους Ευρωπαίους. Μου το είπε η ίδια η κυρία Διαμαντοπούλου, όλα θα πάνε καλά.
Υπομονή λίγες μέρες....

Δέν θα  σου ξαναπώ τίποτα άλλη φορά
;)           
Tελικα απ'οτι φαινεται κανεις δε γνωριζει τιποτα και καποιοι ΄΄δουλευουν΄΄ κατ'εξακολουθηση ολους εμας τους υπολοιπους..

Έεεεεεεεεελα!...  :P  :P
Δεν ανέχομαι πια να περιτριγυρίζομαι από

1) "μαλθακούς"
2) ξερόλες
3) ανθρώπους που κοιτάζουν τους άλλους αφ' υψηλού ._

Αποσυνδεδεμένος physikos13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3418
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9080 στις: Απρίλιος 08, 2010, 07:15:04 μμ »
...παιδιά μην αγχώνεστε. Οι πληροφορίες μου λένε ότι φέτος θα διοριστούν περίπου 5000. Ότι αλλο νούμερο κυκλοφορεί είναι παραπλανητικό για να μπερδέψουμε τους Ευρωπαίους. Μου το είπε η ίδια η κυρία Διαμαντοπούλου, όλα θα πάνε καλά.
Υπομονή λίγες μέρες....

Δέν θα  σου ξαναπώ τίποτα άλλη φορά
;)           
Tελικα απ'οτι φαινεται κανεις δε γνωριζει τιποτα και καποιοι ΄΄δουλευουν΄΄ κατ'εξακολουθηση ολους εμας τους υπολοιπους..
ελπιζω να μην εννοεις οτι δουλευω τους υπολοιπους,
γραφετε οτι θα ανακοινωσει μετα τις πανελληνιες, που θα τους βολευει μεσα στο καλοκαιρι και εγω γραφω σε 5-6 μερες, αρα κυριακη κοντη γιορτη...

επισης δεν συνηθιζω να μπερδευω τις μερες, ξερω οτι δεν ειναι πρωταπριλια, αλλα και στο παρελθον οι πληροφοριες που ειχα βγηκαν, δεν εκανα πλακα λοιπον

Αποσυνδεδεμένος B F

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 78
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9081 στις: Απρίλιος 08, 2010, 07:21:37 μμ »
...παιδιά μην αγχώνεστε. Οι πληροφορίες μου λένε ότι φέτος θα διοριστούν περίπου 5000. Ότι αλλο νούμερο κυκλοφορεί είναι παραπλανητικό για να μπερδέψουμε τους Ευρωπαίους. Μου το είπε η ίδια η κυρία Διαμαντοπούλου, όλα θα πάνε καλά.
Υπομονή λίγες μέρες....

Δέν θα  σου ξαναπώ τίποτα άλλη φορά
;)           
Tελικα απ'οτι φαινεται κανεις δε γνωριζει τιποτα και καποιοι ΄΄δουλευουν΄΄ κατ'εξακολουθηση ολους εμας τους υπολοιπους..
ελπιζω να μην εννοεις οτι δουλευω τους υπολοιπους,
γραφετε οτι θα ανακοινωσει μετα τις πανελληνιες, που θα τους βολευει μεσα στο καλοκαιρι και εγω γραφω σε 5-6 μερες, αρα κυριακη κοντη γιορτη...

επισης δεν συνηθιζω να μπερδευω τις μερες, ξερω οτι δεν ειναι πρωταπριλια, αλλα και στο παρελθον οι πληροφοριες που ειχα βγηκαν, δεν εκανα πλακα λοιπον
δεν αμφισβητησα την ημερομηνια που δινεις.Εσυ ομως λες οτι θα παρει μονο ασεπιτες ενω αλλοι αναφερουν οτι θα τους παρει ολους.Τι να πιστεψουμε και εμεις;

Αποσυνδεδεμένος kwnstantina

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 135
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9082 στις: Απρίλιος 08, 2010, 07:29:15 μμ »
Βρε παιδια, μηπως να χαλαρωσουμε λιγο; ολοι ειμαστε σε τρομερη αγωνια για το τι θα γινει, αλλα αν σκεφτουμε λογικα θα δουμε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να παρει μονο ασεπιτες..... Στους φιλολογους δεν μπορει να κανει μονο 240 προσληψεις.... Σκεφτειτε... φετος πηρε 670 περιπου μονιμους διορισμους κ 1100 αναπληρωτες... φετος θα παρει δηλάδη 240 μονιμους κ 400 αναπληρωτες;;;;;;; σας ακουγεται λογικο;;;;;

Αποσυνδεδεμένος ppaio

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 194
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9083 στις: Απρίλιος 08, 2010, 07:33:42 μμ »
Βρε παιδια, μηπως να χαλαρωσουμε λιγο; ολοι ειμαστε σε τρομερη αγωνια για το τι θα γινει, αλλα αν σκεφτουμε λογικα θα δουμε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να παρει μονο ασεπιτες..... Στους φιλολογους δεν μπορει να κανει μονο 240 προσληψεις.... Σκεφτειτε... φετος πηρε 670 περιπου μονιμους διορισμους κ 1100 αναπληρωτες... φετος θα παρει δηλάδη 240 μονιμους κ 400 αναπληρωτες;;;;;;; σας ακουγεται λογικο;;;;;

Αγαπητη εαν χρεωκοπησουμε τον Μαιο δεν θα παρει τιποτα. Σου φαινεται αυτο λογικο; Φιλολογοι τι να πει κανεις;

Αποσυνδεδεμένος paschalist

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 929
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9084 στις: Απρίλιος 08, 2010, 07:34:00 μμ »
...παιδιά μην αγχώνεστε. Οι πληροφορίες μου λένε ότι φέτος θα διοριστούν περίπου 5000. Ότι αλλο νούμερο κυκλοφορεί είναι παραπλανητικό για να μπερδέψουμε τους Ευρωπαίους. Μου το είπε η ίδια η κυρία Διαμαντοπούλου, όλα θα πάνε καλά.
Υπομονή λίγες μέρες....
Αγαπητή xriana1. Κάπου κάνεις λάθος. Η κα Διαμαντοπούλου μου εμπιστεύτηκε πως οα αριθμός θα κυμαίνεται μεταξύ 7000 και 8000. Συμφωνούμε πως θέλει να μπερδέψει τους Ευρωπαίους αλλά ξέχασε να σου πει πως θέλουμε να μπερδέψουμε και τους Τούρκους για τα εξοπλιστικά μας προγράμματα. Θα παρουσιάζουμε 3000 προσλήψεις και θα πάρουμε  αεροσκάφη rafale για να μας βοηθήσουν. Μου το είπε κι ο μολντερ από τα xfiles.
Σε παρακαλώ άλλη φορά να είσαι πιο ακριβής γιατί η κα Διαμαντοπούλου δε θα σου ξαναεμπιστευτεί τίποτα.
Nil homini certum est

Αποσυνδεδεμένος B F

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 78
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9085 στις: Απρίλιος 08, 2010, 07:39:57 μμ »
...παιδιά μην αγχώνεστε. Οι πληροφορίες μου λένε ότι φέτος θα διοριστούν περίπου 5000. Ότι αλλο νούμερο κυκλοφορεί είναι παραπλανητικό για να μπερδέψουμε τους Ευρωπαίους. Μου το είπε η ίδια η κυρία Διαμαντοπούλου, όλα θα πάνε καλά.
Υπομονή λίγες μέρες....
Αγαπητή xriana1. Κάπου κάνεις λάθος. Η κα Διαμαντοπούλου μου εμπιστεύτηκε πως οα αριθμός θα κυμαίνεται μεταξύ 7000 και 8000. Συμφωνούμε πως θέλει να μπερδέψει τους Ευρωπαίους αλλά ξέχασε να σου πει πως θέλουμε να μπερδέψουμε και τους Τούρκους για τα εξοπλιστικά μας προγράμματα. Θα παρουσιάζουμε 3000 προσλήψεις και θα πάρουμε  αεροσκάφη rafale για να μας βοηθήσουν. Μου το είπε κι ο μολντερ από τα xfiles.
Σε παρακαλώ άλλη φορά να είσαι πιο ακριβής γιατί η κα Διαμαντοπούλου δε θα σου ξαναεμπιστευτεί τίποτα.
Να εισαι καλα.Μεσα στην αγωνια μου μ'εκανες να ξεκαρδιστω απ'τα γελια!!!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160681
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 988
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 391
Σύνολο: 405

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.057 δευτερόλεπτα. 29 ερωτήματα.