*

Αποστολέας Θέμα: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας  (Αναγνώστηκε 2988837 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος lavas

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 734
    • Προφίλ
07/09?????

ααααα καλααααα!!!! και ποτε θα ξεκινησουν τα σχολεια ρε παιδια??? δλδ θα μας καθυστερησουν κι αλλο????

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος TEM

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1960
    • Προφίλ
Εγώ λέω Δόξα το Θεό! Με αυτά και με εκείνα σήμερα το πρωί συνειδητοποίησα ότι έληξε η προθεσμία χωρίς να υποβάλω την αίτησή μου!
Για 5 και για 10 μέρες δεν έγινε τίποτα! Πέρσι το Μάρτη άρχισαν! Άσε που την Αννούλα δεν τη φοβάμαι! Τη βλέπω αποφασισμένη να μας ξεκάνει.

Αποσυνδεδεμένος elena86

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 78
    • Προφίλ
καλημέρα......όταν κάνω την αίτηση μου για τα ΣΔΕ δε θα στείλω τα χαρτιά μου.........μόνο θα υποβάλλω την αίτηση μου ηλεκτρονικά.......καλά κατάλαβα.......?

αν όμως θέλω να κάνω αίτηση για το πρόγραμμα Οδυσσέας στα ΚΕΕ τότε μαζί με την ηλεκτρονική αίτηση που θα έχω υποβάλλει θα στείλω και τα χαρτιά μου στο ΙΔΕΚΕ.......

αν τα λέω καλά πείτε μου βρε παιδιά, γιατί έχω μπερδευτεί λιγάκι..............σας ευχαριστώ......περιμένω τη βοήθεια σας........

Αποσυνδεδεμένος englishteacher06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
καλημέρα......όταν κάνω την αίτηση μου για τα ΣΔΕ δε θα στείλω τα χαρτιά μου.........μόνο θα υποβάλλω την αίτηση μου ηλεκτρονικά.......καλά κατάλαβα.......?

αν όμως θέλω να κάνω αίτηση για το πρόγραμμα Οδυσσέας στα ΚΕΕ τότε μαζί με την ηλεκτρονική αίτηση που θα έχω υποβάλλει θα στείλω και τα χαρτιά μου στο ΙΔΕΚΕ.......

αν τα λέω καλά πείτε μου βρε παιδιά, γιατί έχω μπερδευτεί λιγάκι..............σας ευχαριστώ......περιμένω τη βοήθεια σας........

Σε οτι αφορα τα  Σ.Δ.Ε. συναδελφισσα δεν στελνεις τιποτα περα απο την ηλεκτρονικη αιτηση και περιμενεις μετα και το περας της παρατασης που δοθηκε ( 7 Σεπτεμβριου ) να δεις την σειρα σου στην τελικη καταταξη και αν εισαι σε θεση επιλεξιμη για να δουλεψεις , θα κληθεις να καταθεσεις και φακελο με την αιτηση εκτυπωμενη και τα δικαιολογητικα σου. Αντιθετα ,  στο προγραμμα Οδυσσεας των ΚΕΕ θα στειλεις μεχρι 7 Σεπτεμβρη και φακελο με τα δικαιολογητικα σου και την αιτηση εκτυπωμενη στο ΙΔΕΚΕ και θα κανεις και την ηλεκτρονικη αιτηση κανονικα...Σε αυτο διαφοροποιειται το πρωτο απο το δευτερο .... :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος elena86

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 78
    • Προφίλ
καλημέρα......όταν κάνω την αίτηση μου για τα ΣΔΕ δε θα στείλω τα χαρτιά μου.........μόνο θα υποβάλλω την αίτηση μου ηλεκτρονικά.......καλά κατάλαβα.......?

αν όμως θέλω να κάνω αίτηση για το πρόγραμμα Οδυσσέας στα ΚΕΕ τότε μαζί με την ηλεκτρονική αίτηση που θα έχω υποβάλλει θα στείλω και τα χαρτιά μου στο ΙΔΕΚΕ.......

αν τα λέω καλά πείτε μου βρε παιδιά, γιατί έχω μπερδευτεί λιγάκι..............σας ευχαριστώ......περιμένω τη βοήθεια σας........

Σε οτι αφορα τα  Σ.Δ.Ε. συναδελφισσα δεν στελνεις τιποτα περα απο την ηλεκτρονικη αιτηση και περιμενεις μετα και το περας της παρατασης που δοθηκε ( 7 Σεπτεμβριου ) να δεις την σειρα σου στην τελικη καταταξη και αν εισαι σε θεση επιλεξιμη για να δουλεψεις , θα κληθεις να καταθεσεις και φακελο με την αιτηση εκτυπωμενη και τα δικαιολογητικα σου. Αντιθετα ,  στο προγραμμα Οδυσσεας των ΚΕΕ θα στειλεις μεχρι 7 Σεπτεμβρη και φακελο με τα δικαιολογητικα σου και την αιτηση εκτυπωμενη στο ΙΔΕΚΕ και θα κανεις και την ηλεκτρονικη αιτηση κανονικα...Σε αυτο διαφοροποιειται το πρωτο απο το δευτερο .... :) :) :) :)


Giotoula06 σε ευχαριστώ πάρα πολυ για την απάντηση, ήσουν πολύ σαφής............με ξεμπέρδεψες και σε ευχαριστώ..... :-*

Αποσυνδεδεμένος ELENA24

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #1713 στις: Σεπτέμβριος 06, 2010, 09:13:47 πμ »
Καλημερα σε ολους σας!!!!!Ας ξεκινησουμε θετικά την εβδομαδα...!!!!
Ακουσα οτι φετος θα παρουν μονο ωρομισθιους στα ΣΔΕ,ξερετε αν ισχύει????Βγηκαν οι αποσπάσεις??

Αποσυνδεδεμένος pepita

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 159
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #1714 στις: Σεπτέμβριος 06, 2010, 10:00:59 πμ »
Μέχρι στιγμής δεν έχουν ανανεωθεί οι αποσπάσεις. Παραμένουν στο υπουργείο για υπογραφή. Δεν υπάρχει καμία ξεκάθαρη απάντηση. Οι μόνιμοι του δικού μου σχολείου, αν και έχουν γυρίσει στα πρωινά, αναμένουν.

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2599
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #1715 στις: Σεπτέμβριος 06, 2010, 01:05:29 μμ »
ωστε εχουν γυρισει στα πρωινα οι μονιμοι? αρα φετος χειροτερα τα πραγματα απο περυσι...φτανει που ελεγαν οτι οι προσληψεις θα ειχαν ολοκληρωθει αρχες σεπτ.

Αποσυνδεδεμένος Supreme

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1037
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #1716 στις: Σεπτέμβριος 06, 2010, 01:12:07 μμ »
Γνωρίζετε αν μπορεί κάποιος να δουλεύει και σε ΣΔΕ και σε ΚΕΕ ταυτόχρονα;

Αποσυνδεδεμένος ELENA24

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #1717 στις: Σεπτέμβριος 06, 2010, 02:34:12 μμ »
Μέχρι στιγμής δεν έχουν ανανεωθεί οι αποσπάσεις. Παραμένουν στο υπουργείο για υπογραφή. Δεν υπάρχει καμία ξεκάθαρη απάντηση. Οι μόνιμοι του δικού μου σχολείου, αν και έχουν γυρίσει στα πρωινά, αναμένουν.

την ιδια πληροφορηση εχω και γω,μακαρι εκει μπας και δουλέψουμε τουλαχιστον σε σδε

Αποσυνδεδεμένος ioannis00

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 699
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #1718 στις: Σεπτέμβριος 06, 2010, 10:42:03 μμ »
Αποσπάσεις μόνιμων στα ΣΔΕ θα γίνουν σίγουρα, το μόνο που δεν έχει αποφασιστεί ακόμη είναι ο αριθμός τους.

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2599
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #1719 στις: Σεπτέμβριος 07, 2010, 09:14:30 πμ »
δλδ οι μονιμοι εχουν παρουσιαστει στα σχολεια τους χωρις να ξερουνπου θα ειναι φετος?

Αποσυνδεδεμένος pepita

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 159
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #1720 στις: Σεπτέμβριος 07, 2010, 09:30:53 πμ »
Πλέον δεν είναι σίγουρο αν θα γίνουν οι αποσπάσεις.
Ναι, οι μόνιμοι περιμένουν μήπως αλλάξει κάτι και γυρίσουν (στο δικό μας ΣΔΕ θέλουν να επιστρέψουν όλοι).

Αποσυνδεδεμένος ELENA24

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας
« Απάντηση #1721 στις: Σεπτέμβριος 07, 2010, 09:40:54 πμ »
δηλαδη με καθε ρισκο δηλώνεις σχολείο... στο οποίο μπορεί να μην υπάρχουν θεσεις τελικα.
Δεν έχει όρια η προχειρότητα σας κ.Διαμαντοπουλου.Ντροπη σας.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32296
  • Τελευταία: Misilekart
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160022
  • Σύνολο θεμάτων: 19214
  • Σε σύνδεση σήμερα: 684
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 448
Σύνολο: 451

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.117 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.