*

Αποστολέας Θέμα: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008  (Αναγνώστηκε 111112 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος manpan

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 487
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008
« Απάντηση #574 στις: Ιανουάριος 18, 2023, 06:08:05 μμ »
Ποιός να ενημερώσει εγγράφως ποιόν;Ξαναγράφω:το 2015 έγινε ενημέρωση και πρόσκληση εδώ και στο Facebook.Οι περισσότεροι αδιαφόρησαν εσκεμμένα.Ένα 80%.Απόδειξη οι λιγοστοί που προσέφυγαν και δικαιώθηκαν τότε.Οι 455.Αντί για 4.500!Μόνοι μας παλέψαμε εναντίον όλων σχεδόν κι εσύ μας…ζητάς ενημέρωση προσωπική πέρα από αυτή που ανέφερα.Πραγματικά απίστευτο το πόσο εύκολα φταίνε οι…άλλοι στην χώρα μας αλλά ποτέ ο εαυτός μας.Να αναλαμβάνετε τις ευθύνες των πράξεων σας με παρρησία.Κι αυτό πολλάκις το έχω γράψει.Εμείς δράσαμε άμεσα,αποφασιστικά,επίμονα και υπομονετικά 7 χρόνια!Ε όχι και να τα ακούσουμε κιόλας!Συνέλθετε και στο μέλλον να παλεύετε για τα συμφέροντά σας πιο σωστά!Αφού αυτό φαίνεται ως αποτέλεσμα.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:36:59 »

Αποσυνδεδεμένος manpan

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 487
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008
« Απάντηση #575 στις: Ιανουάριος 18, 2023, 06:10:25 μμ »
Τα πήρατε σβάρνα γιατί ΔΕΝ έχετε απόφαση δικαστική.Μην μπερδεύεσαι!Εηώ δεν είμαι αδαής δεν με ξεγελάς.Τους αδαείς ναι!Και η Μακρή έτσι νόμιζε αρχικά κι όταν ενημερώθηκε ορθά σας τα είπε όπως έχουν:δλδ.δεν μπορεί να σας διορίσει χωρίς δικαστική απόφαση.

Αποσυνδεδεμένος Dionisis

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008
« Απάντηση #576 στις: Ιανουάριος 18, 2023, 06:20:25 μμ »
Δεν εχω σκοπο να ξεγελασω,κανεναν.Δικαστικη αποφαση σε κατι που "παρανομως" λειτουργουσε τοσα χρονια το βρισκεις λογικο ν με κρινει μια δικαστικη αποφαση.Κριθηκα απο Ασεπ και θα ξανακριθω με δικαστικη αποφαση για το λογικο?Δεν απαντας ομως γιατι δεν βγηκατε τοτε κ εσεις στα ΜΜΕ;Εμεις βγηκαμε γιατι το δικαιο πρεπει ν γινει πραξη για ολους κ οχι μονο για οσους "ετυχε" να το ακουσουν.Εγω σχολιαζω τον τονο που μιλας γιατι ισοπεδωνεις τις οποιες προσπαθειες μας λες και θα σου φαει κανεις τη θεση κ αγχωνεσαι ν μην σε προλαβουμε.

Αποσυνδεδεμένος manpan

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 487
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008
« Απάντηση #577 στις: Ιανουάριος 18, 2023, 06:25:37 μμ »
Μίλησα με επιχειρήματα.Δεν έχεις πει ΕΣΤΩ μία καλή κουβέντα.Τουναντίον εγώ ευχήθηκα.Μάλλον κάνεις τον τρελλό.Έχε υπομονή λοιπόν να τελεσιδικήσει η δίκη σας κι αν πάρετε θετική απόφαση τα ξαναλέμε.Εμείς παλέψαμε μόνοι μας,έντιμα και απολύτως σωστά διεκδικώντας την κλοπή μας στο Ανώτατο Δικαστήριο της χώρας επί 7(!) χρόνια.Εν τέλει δικαιωθήκαμε.Το να δείχνεις ζηλοφθονία μόνον εσάς βλάπτει.Εμείς έχουμε θετική ονομαστική δικαστική απόφαση ΤΕΛΕΣΙΔΙΚΗ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:36:59 »

Αποσυνδεδεμένος Dionisis

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008
« Απάντηση #578 στις: Ιανουάριος 18, 2023, 06:28:31 μμ »
Manpan αλλα λεω αλλα καταλαβαινεις.Αν θεωρεις ενημερωση-προσκληση μεσα απο ενα forum,δεν εχω κατι αλλο να συζητησω μαζι σου.Ευχομαι να μαθεις να απαντας ανθρωπινα και ηρεμα οπως ο Leon που με πεντε λεξεις μου απαντησε.
Δεν εχω αμφισβητησει το τι εχετε καταφερει,η ενσταση μου ηταν αν δεις το πρωτο μου μνμ ο ειρωνικος τροπος που απαντας

Αποσυνδεδεμένος Dionisis

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008
« Απάντηση #579 στις: Ιανουάριος 18, 2023, 06:31:36 μμ »
Την ζηλοφθονια που την βλεπεις;Ισα ισα χαιρομαι που δικαιωνεται ο κοσμος αλλα λυπαμαι γιατι καποιοι εμειναν ανεργοι με το προσοντολογιο και μαχονται για κατι που ξαφνικα ακουγεται τοσο εντονα μονο τον τελευταιο χρονο.

Αποσυνδεδεμένος manpan

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 487
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008
« Απάντηση #580 στις: Ιανουάριος 18, 2023, 06:41:14 μμ »
Ομιλώ με επιχειρήματα.Μια καλή κουβέντα δεν έχεις πει.Κατηγορείς πως δεν σε…πήραμε τηλέφωνο προσωπικά!Έλεος!Ανίκητος είσαι!Βρες αλλού τους φταίχτες της μη διεκδίκησης του διορισμού σου!Κούρασες!

Αποσυνδεδεμένος manpan

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 487
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008
« Απάντηση #581 στις: Ιανουάριος 18, 2023, 06:43:40 μμ »
Ανθρώπινα ομιλώ στους ωραίους ανθρώπους!Όχι στους ζηλόφθονους που θέλουν να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα επειδή δεν έχουν αυτοί.

Αποσυνδεδεμένος manpan

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 487
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008
« Απάντηση #582 στις: Ιανουάριος 18, 2023, 06:48:03 μμ »
Κριτική λοιπόν από τέτοιους ανθρώπους δεν την λαμβάνω υπόψιν μου.

Αποσυνδεδεμένος Dionisis

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008
« Απάντηση #583 στις: Ιανουάριος 18, 2023, 07:03:20 μμ »
Τελευταιο μνμ που σου απευθυνω.Δεν ξερεις να διαβαζεις...το προσωπικο τηλεφωνημα που το αναφερω?
Εχεις μενος,αδυναμια επικοινωνιας και λυπαμαι γιατι ενω σου απευθυνομαι ηρεμα καταλαβαινω για αλλη μια φορα οτι εχασες την μπαλα και απλα προσβαλεις.Καλη συνεχεια

Αποσυνδεδεμένος manpan

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 487
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008
« Απάντηση #584 στις: Ιανουάριος 18, 2023, 07:13:34 μμ »
Δεν επιτρέπεται άνθρωποι όπως εσύ γεμάτοι ζηλοφθονία,μένος και κακία ως προς την επιτυχία των άλλων να μου υποδεικνύουν πως να φερθώ και να μου κάνουν κριτική.Μάθε να λες μια κακή κουβέντα στους άλλους που τα κατάφεραν μόνοι τους χωρίς ενημέρωση από τους άλλους έστω κι αν δεν σου αρέσει.Να έχεις σθένος και προσωπικότητα να παραδέχεσαι τα λάθη σου.Δεν σου φταίνε οι άλλοι!Μάθε τα αυτά για να γίνεις καλύτερος άνθρωπος και εκπαιδευτικός.Κουράστηκε η κοινωνία από ανθρώπους που σκέπτονται και λειτουργούν όπως εσύ.Μόνος μου ενημερώθηκα για την 527,ταχέως ενημέρωσα εδώ και στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και δια ζώσης,επέλεξα τον σωστό δικηγόρο ναι δικαιώθηκα.Λυπάμαι αν εσύ δεν ενήργησες έτσι αλλά δεν ευθύνονται κάποιοι όπως εγώ.

Αποσυνδεδεμένος manpan

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 487
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008
« Απάντηση #585 στις: Ιανουάριος 18, 2023, 07:14:12 μμ »
*καλή το σωστό όχι κακή.Είπες πολλές από αυτές.

Αποσυνδεδεμένος Dionisis

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008
« Απάντηση #586 στις: Ιανουάριος 18, 2023, 07:24:33 μμ »
Ριχνοντας μια ματια στο total των μνμ σου,το 2015 που τοση ωρα βροντοφωναζεις οτι ενημερωνες εδω μεσα,διαπιστωσα οτι εχουν καταγραφει μονο 3 μνμ σου χωρις να φαινεται καποια σχετικη σου ενημερωση...εκτος κ αν δεν βλεπω κατι εγω καλα.
Συνεχισε,δυναμικα λοιπον εδω να τα χωνεις σε ολους που διεκδικουν τον δικαιο διορισμο τους και ευχομαι να μην συναντηθουμε ποτε σε καποιο χωρο σχολειου.

Αποσυνδεδεμένος manpan

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 487
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Συμπερίληψη επιτυχόντων Ασέπ 2008
« Απάντηση #587 στις: Ιανουάριος 18, 2023, 07:33:34 μμ »
Αυτά ήταν αρκετά!Αν εσύ είσαι μαμ,κακά και νάνι ενήλικος άνθρωπος ή κοιμάσαι όρθιος ή αδιαφορείς εσκεμμένα για το συμφέρον σου ΔΕΝ ευθύνομαι εγώ!Μάθε να πιστεύεις σε έναν αγώνα ακόμα και χωρίς ελπίδες πολλές!Αυτό έκανα και δικαιώθηκα!Εσύ όχι και αντί να με συγχαρείς με παρρησία με λοιδορείς και κλαις και κλαίγεσαι!Πώς θα δώσεις παράδειγμα στους μαθητές σου;Ευχής έργον να μην συναντηθούν ποτέ οι δρόμοι μας σε σχολείο.Αν κι εκεί θα στα λέω και θα κλαις!Επειδή δεν σου χαϊδεύω τα αυτιά!Μάθε επίσης να βάζεις τόνους στις λέξεις στον γραπτό λόγο.Που μου ζητάς και διορισμό.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159923
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 776
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 15
Επισκέπτες: 578
Σύνολο: 593

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.087 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.