*

Ψηφοφορία

Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;

Ναι
149 (34.7%)
Όχι
281 (65.3%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 420

Αποστολέας Θέμα: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;  (Αναγνώστηκε 241933 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος bluebell

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 120
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 06
    • Προφίλ
Απ: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;
« Απάντηση #868 στις: Δεκέμβριος 03, 2008, 02:16:38 μμ »
 ???γεια σας παιδιά και πάλι. θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση γιατί έχω αρχίσει και μπερδεύομαι.είναι δυνατόν να ξεκινήσει ΠΔΣ από Δευτέρα 8/12/2008 και ο διεθυντής να βάλει ότι οι καθηγητές ΠΔΣ έκαναν ώρες και  το Νοέμβριο ;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 09:06:29 »

Αποσυνδεδεμένος ποπη

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 29
  • Φύλο: Γυναίκα
  • No news,good news!!!
    • Προφίλ
Απ: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;
« Απάντηση #869 στις: Δεκέμβριος 03, 2008, 02:52:38 μμ »
???γεια χαρά σε όλους.θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. μια φίλη μου την κάλεσαν  αρχές Νοεμβρίου στη γ αθήνας και πήρε 2 ώρες ΠΔΣ σε ένα σχολείο. όταν πήγε στη δευτεροβάθμια υπέγραψε κάποια χαρτιά αλλά όταν παρουσιάστηκε στο σχολείο ο διευθυντής δεν της έδωσε το πρακτικο για να κάνει ανάληψη υπηρεσίας.στη δευτεροβάθμια που ρώτησε της είπαν ότι πρέπει να πάει ξανά στη δευτεροβάθμια και να υπογράψει από την αρχή.ο διευθυντής από την άλλη εδώ και ένα μήνα της λέει ότι περιμένει να μαζευτούν όλες οι ειδικότητες ΠΔΣ και μετά να κάνει πρακτικό.γίνονται αυτά τα πράγματα; δε χάνει μόρια από τη στιγμή που δεν έκανε πράξη ανάληψης στο σχολείο;ευχαριστώ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ:ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ "ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΛΗΨΗ"? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ???

Αποσυνδεδεμένος jak_13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6831
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάντα με χαμόγελο!!!
    • Προφίλ
Απ: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;
« Απάντηση #870 στις: Δεκέμβριος 03, 2008, 03:00:45 μμ »
???γεια σας παιδιά και πάλι. θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση γιατί έχω αρχίσει και μπερδεύομαι.είναι δυνατόν να ξεκινήσει ΠΔΣ από Δευτέρα 8/12/2008 και ο διεθυντής να βάλει ότι οι καθηγητές ΠΔΣ έκαναν ώρες και  το Νοέμβριο ;

Μπορεί να το κάνει μόνο πλαστογραφώντας διάφορα έγγραφα, όπως πρακτικό ανάληψης, πρόγραμμα, σύμβαση, αναγγελία πρόσληψης κτλ. Και εννοείται ότι είναι παράνομο.
Έμαθα πως ο άνθρωπος δικαιούται να κοιτά τον άλλον από ψηλά
μόνο όταν πρέπει να τον βοηθήσει να σηκωθεί!

Gabriel Garcia Marquez

Αποσυνδεδεμένος fusalida

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 53
  • ο χρόνος είναι γρήγορος ίσκιος πουλιών
    • Προφίλ
Απ: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;
« Απάντηση #871 στις: Δεκέμβριος 03, 2008, 03:35:26 μμ »
Στη δευτεροβάθμια Ηλειας που έκανα τα χαρτιά μου μου είπαν ότι παίρνουν πολύ κόσμο και ότι πέρυσι συγκεκριμένα έψαχναν φιλόλογο και δεν έιχαν.Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αλλά γιατί να μου πει ψέμματα;
προσωπικά έχω κάνει τα χαρτιά τρεις φορές στην δευτεροβάθμια Ηλείας, αλλά μέχρι σήμερα το τηλέφωνο δεν έχει χτυπήσει...Βέβαια υπάρχουν καθηγητές και φιλόλογοι που έχουν αρκετές ώρες... αλλά εδώ δεν υπάρχει "λογική" εξηγηση. Σε άλλες επαρχίες μπορεί να πράγματα να είναι καλύτερα...στην Ηλεία μάλλον όχι!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 09:06:29 »

Αποσυνδεδεμένος ποπη

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 29
  • Φύλο: Γυναίκα
  • No news,good news!!!
    • Προφίλ
Απ: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;
« Απάντηση #872 στις: Δεκέμβριος 03, 2008, 07:57:09 μμ »
???γεια χαρά σε όλους.θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. μια φίλη μου την κάλεσαν  αρχές Νοεμβρίου στη γ αθήνας και πήρε 2 ώρες ΠΔΣ σε ένα σχολείο. όταν πήγε στη δευτεροβάθμια υπέγραψε κάποια χαρτιά αλλά όταν παρουσιάστηκε στο σχολείο ο διευθυντής δεν της έδωσε το πρακτικο για να κάνει ανάληψη υπηρεσίας.στη δευτεροβάθμια που ρώτησε της είπαν ότι πρέπει να πάει ξανά στη δευτεροβάθμια και να υπογράψει από την αρχή.ο διευθυντής από την άλλη εδώ και ένα μήνα της λέει ότι περιμένει να μαζευτούν όλες οι ειδικότητες ΠΔΣ και μετά να κάνει πρακτικό.γίνονται αυτά τα πράγματα; δε χάνει μόρια από τη στιγμή που δεν έκανε πράξη ανάληψης στο σχολείο;ευχαριστώ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ:ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ "ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΛΗΨΗ"? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ???

ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ?PLEASE!!!!! ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ 2 ΩΡΕΣ ΠΔΣ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ!

Αποσυνδεδεμένος jak_13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6831
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάντα με χαμόγελο!!!
    • Προφίλ
Απ: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;
« Απάντηση #873 στις: Δεκέμβριος 03, 2008, 08:53:09 μμ »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ:ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ "ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΛΗΨΗ"? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ???

ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ?PLEASE!!!!! ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ 2 ΩΡΕΣ ΠΔΣ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ!

Όταν πηγαίνεις σε ένα σχολείο για να αναλάβεις ώρες στην ΠΔΣ, πρέπει να υπογράφεις το βιβλίο πράξεων του σχολείου για τις ώρες και το μάθημα που αναλαμβάνεις.
Έμαθα πως ο άνθρωπος δικαιούται να κοιτά τον άλλον από ψηλά
μόνο όταν πρέπει να τον βοηθήσει να σηκωθεί!

Gabriel Garcia Marquez

Αποσυνδεδεμένος ποπη

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 29
  • Φύλο: Γυναίκα
  • No news,good news!!!
    • Προφίλ
Απ: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;
« Απάντηση #874 στις: Δεκέμβριος 04, 2008, 09:08:55 μμ »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ:ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ "ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΛΗΨΗ"? ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! ???

ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ?PLEASE!!!!! ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ 2 ΩΡΕΣ ΠΔΣ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΘΩ!

Όταν πηγαίνεις σε ένα σχολείο για να αναλάβεις ώρες στην ΠΔΣ, πρέπει να υπογράφεις το βιβλίο πράξεων του σχολείου για τις ώρες και το μάθημα που αναλαμβάνεις.
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ!ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΗΜΑ,ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ(ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΕΓΩ,ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ)!ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΡΑΞΕΩΝ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΤΡΟΠΟΣ Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΜΑΣ!

Αποσυνδεδεμένος nero

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1601
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;
« Απάντηση #875 στις: Δεκέμβριος 04, 2008, 09:25:34 μμ »
ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΦΩΤΟΤΥΠΙΑ ΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΑΝΑΛΗΨΗΣ.ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΒΙΒΛΙΟ ΥΛΗΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΦΕΙΣ.ΤΑ ΠΑΡΟΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΑΝΑΝΕΩΝΟΝΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙΣ.

Αποσυνδεδεμένος jak_13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6831
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάντα με χαμόγελο!!!
    • Προφίλ
Απ: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;
« Απάντηση #876 στις: Δεκέμβριος 04, 2008, 09:30:06 μμ »

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ!ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΗΜΑ,ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ(ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΕΓΩ,ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ)!ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΡΑΞΕΩΝ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΤΡΟΠΟΣ Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΜΑΣ!

Ναι, ρώτα καλύτερα το διευθυντή ή το σχεδιαστή, αν δεν είναι ο ίδιος, ή τους άλλους συναδέλφους, μήπως έχουν υπογράψει. Σ`αυτό το βιβλίο πάντως, υπογράφεις μία φορά στην αρχή.
Έμαθα πως ο άνθρωπος δικαιούται να κοιτά τον άλλον από ψηλά
μόνο όταν πρέπει να τον βοηθήσει να σηκωθεί!

Gabriel Garcia Marquez

Αποσυνδεδεμένος Georgia s

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1272
  • Φύλο: Γυναίκα
  • η παιδεία είναι θέμα εσωτερικού πολιτισμού
    • Προφίλ
Απ: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;
« Απάντηση #877 στις: Δεκέμβριος 04, 2008, 09:32:49 μμ »

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ!ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΑΘΗΜΑ,ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΟΛΟΓΙΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ(ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΕΓΩ,ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ)!ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΡΑΞΕΩΝ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΤΡΟΠΟΣ Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΜΑΣ!
[/quote]

τώρα που το σκέφτομαι ούτε εγώ έχω υπογράψει πράξη αναληψης..
όσο για το τελευταίο,μ έκανες κ χαμογέλασα γτ άκου τί θυμήθηκα: είχα κάποτε έναν διευθυντή που είχε γράψει στις γυναικείες τουαλέτες( καθηγητριών) : " όποια δεν ξέρει να τραβά το καζανάκι , να έρθει να της δείξω."  !!!  ;D

Αποσυνδεδεμένος jak_13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6831
  • Φύλο: Άντρας
  • Πάντα με χαμόγελο!!!
    • Προφίλ
Απ: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;
« Απάντηση #878 στις: Δεκέμβριος 04, 2008, 09:38:25 μμ »

τώρα που το σκέφτομαι ούτε εγώ έχω υπογράψει πράξη αναληψης..
όσο για το τελευταίο,μ έκανες κ χαμογέλασα γτ άκου τί θυμήθηκα: είχα κάποτε έναν διευθυντή που είχε γράψει στις γυναικείες τουαλέτες( καθηγητριών) : " όποια δεν ξέρει να τραβά το καζανάκι , να έρθει να της δείξω."  !!!  ;D

Πολύ καλό Γεωργία. ;D ;D
Αλλά έχω την απορία, στις αντρικές δεν το είχε γράψει;
Έμαθα πως ο άνθρωπος δικαιούται να κοιτά τον άλλον από ψηλά
μόνο όταν πρέπει να τον βοηθήσει να σηκωθεί!

Gabriel Garcia Marquez

Αποσυνδεδεμένος Georgia s

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1272
  • Φύλο: Γυναίκα
  • η παιδεία είναι θέμα εσωτερικού πολιτισμού
    • Προφίλ
Απ: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;
« Απάντηση #879 στις: Δεκέμβριος 04, 2008, 09:45:51 μμ »

τώρα που το σκέφτομαι ούτε εγώ έχω υπογράψει πράξη αναληψης..
όσο για το τελευταίο,μ έκανες κ χαμογέλασα γτ άκου τί θυμήθηκα: είχα κάποτε έναν διευθυντή που είχε γράψει στις γυναικείες τουαλέτες( καθηγητριών) : " όποια δεν ξέρει να τραβά το καζανάκι , να έρθει να της δείξω."  !!!  ;D

Πολύ καλό Γεωργία. ;D ;D
Αλλά έχω την απορία, στις αντρικές δεν το είχε γράψει;
Να πω την αλήθεια, δεν μπήκα για να το ελέγξω!!!  ;D  ;D
αλλά αν κρίνω κ απο κάποια άλλα πράγματα, δε νομίζω να το χε γράψει στις αντρικές!!
είχε πάντως πολύ πλάκα στ η πρώτη σου επαφή με το σχολείο, να βλέπεις αυτή την ταμπέλα φάτσα κάρτα!! η πρώτη μου σκέψη ήταν αν βρισκόταν καμμια τσαούσα κ πήγαινε κ του λεγε έλα να μου δείξεις πως λειτουργεί το καζανάκι...;;; φαντάζεστε τί θα γινόταν;; σαν να το βλέπω μπροστά μου!! ;D
να ναι καλά η Ποπη που μου το θύμησε κ με έκανε να γελάσω..

Αποσυνδεδεμένος ποπη

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 29
  • Φύλο: Γυναίκα
  • No news,good news!!!
    • Προφίλ
Απ: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;
« Απάντηση #880 στις: Δεκέμβριος 06, 2008, 02:09:24 πμ »
ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΑΝ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΩ!ANYWAY!!!
ΚΑΛΟΣ Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ.....Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ 60 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩ!ΑΛΛΑ ΜΥΑΛΑ!!!
ΒΑΣΙΚΑ,ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ, ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΕΒΑΛΕ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΩ ΚΑΤΙ ΧΑΡΤΙΑ!ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ!
ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΟΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΑΝΑΛΗΨΗΣ!?!? ???


Αποσυνδεδεμένος vasilis1

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
  • Φανάριοι Νήσοι
    • Προφίλ
Απ: Έχετε πάρει ώρες ΠΔΣ;
« Απάντηση #881 στις: Δεκέμβριος 07, 2008, 11:08:47 πμ »
Πρωτα από όλα βγάλε τα κεφαλαία ειναι
α)ενοχλητικά
β)ειναι τρόπος να δειχνεις ότι φωνάζεις.

Το βιβλίο ανάληψης δεν υπάρχει,ειναι το βιβλίο πράξεων του σχολείο και θα το καταλάβαινεις γιατι ειναι μεγάλο και θα έβλεπες ένα κειμενο που θα ξεκινούσε με κάτι σαν ΠΡΑΞΗ 2Η κλπ
όταν θα έρθει η ώρα θα γίνουν όλα, από την στιγμή που υπάρχει απόφαση πρόσληψης από την ΒΒαθμια μην προβληματίζεσαι.

???γεια σας παιδιά και πάλι. θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση γιατί έχω αρχίσει και μπερδεύομαι.είναι δυνατόν να ξεκινήσει ΠΔΣ από Δευτέρα 8/12/2008 και ο διεθυντής να βάλει ότι οι καθηγητές ΠΔΣ έκαναν ώρες και  το Νοέμβριο ;
Τωρα θα γίνω κακός:Θα πάρετε ώρες που (προφανώς απο βλακεία τους -αργησαν να σας καλέσουν)θα μετρησουν ως μόρια και ως χρήμα και καθεστε και το διατυμπανίζετε ?

Όταν το λέω νομίζουν ότι είμαι  προκατειλημμένος με τους γυμναστές.Κανονισαν ραντεβού συνάντησης που?

Εκεί που υπάρχουν μαζεμένες πολλές καφετέριες
http://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank18_10_08_2021.php

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32297
  • Τελευταία: tt777
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160101
  • Σύνολο θεμάτων: 19214
  • Σε σύνδεση σήμερα: 564
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 11
Επισκέπτες: 519
Σύνολο: 530

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.078 δευτερόλεπτα. 38 ερωτήματα.