*

Αποστολέας Θέμα: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)  (Αναγνώστηκε 2688576 φορές)

0 μέλη και 17 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος παπαπαστ

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 58
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #6958 στις: Νοέμβριος 07, 2015, 11:54:26 πμ »
Επειδή ενδιαφέρεσαι για τον πίνακα των μη και πως είναι ,έχω να σου πω ότι από τον κλάδο μου, δεν υπάρχει κανένας πιστοποιημένος.Και κάτι ακόμη εκτός των άλλων που είσαι μπερδεμένος είσαι και στο θέμα της πιστοποίησης.Δεν είναι επαγγελματική αλλά εκπαιδευτική πιστοποίηση.Ούτε διαβάζεις ,ούτε καταλαβαίνεις Ελληνικά.Ντροπιάζεις τους πιστοποιημένους.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:15:48 »

Αποσυνδεδεμένος jimpapas1

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 652
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #6959 στις: Νοέμβριος 07, 2015, 12:04:35 μμ »
Επειδή ενδιαφέρεσαι για τον πίνακα των μη και πως είναι ,έχω να σου πω ότι από τον κλάδο μου, δεν υπάρχει κανένας πιστοποιημένος.Και κάτι ακόμη εκτός των άλλων που είσαι μπερδεμένος είσαι και στο θέμα της πιστοποίησης.Δεν είναι επαγγελματική αλλά εκπαιδευτική πιστοποίηση.Ούτε διαβάζεις ,ούτε καταλαβαίνεις Ελληνικά.Ντροπιάζεις τους πιστοποιημένους.
Κομμωτής είσαι; Έλα ρε συνάδελφε.

Αποσυνδεδεμένος Lasid

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 10827
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ83 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #6960 στις: Νοέμβριος 07, 2015, 12:06:18 μμ »
Συνάδελφοι το chat και οι αντιπαραθέσεις απαγορεύονται από τους κανόνες του pde.
Δεν είναι σωστό να κουράζουμε όσους μπαίνουν στο τόπικ για να ενημερωθούν.

Παρακαλώ να μείνετε σε δημοσιεύσεις που ενημερώνουν μόνο.

Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση!

Αποσυνδεδεμένος kgiannis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 665
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #6961 στις: Νοέμβριος 07, 2015, 12:07:07 μμ »
A,ναι παπαπαστ ξέχασα ότι δεν καταλαβαίνεις ότι η επιτυχία στις εξετάσεις πιστοποίησης σου δίνει τη δυνατότητα να είσαι επαγγελματίας εκπαιδευτής ενηλίκων σε δομές της μη τυπικής εκπαίδευσης. Σου δίνει το δικαίωμα να εργάζεσαι δηλαδή....Δουλειά κάνουμε στις δομές αυτές....Το ξέχασες ή δεν έκανες δουλειά;

Ξέχασα ότι το μόνο επάγγελμα που καταλαβαίνεις είναι το γλύψιμο στο διευθυντή σου. Προς το παρόν δεν υπάρχει πιστοποιημένος στον κλάδο σου.
 Αν υπάρξει θα τον θεωρήσεις κορόιδο που πήγε και πιστοποιήθηκε ή θα τρέξεις στο διευθυντή σου να τον παρακαλέσεις;

Ωραία συμπεριφορά έχεις. Άσε με έμενα που δεν καταλαβαίνω Ελληνικά να ντροπιάζω τους πιστοποιημένους.

Ψιτ παπαπαστ...να σε ενημερώσω ότι μια χαρά αγαπημένοι είμαστε οι πιστοποιημένοι. Και με τους μη πιστοποιημένους κανένα πρόβλημα...Με κάτι τέτοιους σαν εσένα έχουμε πρόβλημα....Με κάτι τέτοιους σαν εσένα που θέλουν να καταργηθεί η πιστοποίηση για να επικρατήσει το γλύψιμο...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:15:48 »

Αποσυνδεδεμένος kgiannis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 665
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #6962 στις: Νοέμβριος 07, 2015, 12:08:05 μμ »
ok Lasid...το σταματώ..

Αποσυνδεδεμένος παπαπαστ

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 58
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #6963 στις: Νοέμβριος 07, 2015, 12:17:47 μμ »
Κομμωτικής,Αγγλικής,Νομικής,Λογιστικής ,Ιταλικής ,Ιατρικών εργαστηρίων.Θέλεις και άλλους κλάδους που δεν έσπευσαν.Η ειρωνεία για τους κομμωτικής είναι χαρακτηριστικό της μωρίας σου .

Αποσυνδεδεμένος emmanouil2015

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 27
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #6964 στις: Νοέμβριος 07, 2015, 12:25:18 μμ »
Μερικές ερωτήσεις... εν μέσω αντιπαραθέσεων που πιστεύω ότι δεν έχουν νόημα. Όλοι είπαν την άποψή τους και νομίζω ότι εδώ και ώρα μάλλον μέρες γίνετε κουραστικό. Συγνώμη για τις νουθεσίες...αλλά συνάδελφοι είμαστε και στην ίδια τάξη θα μπαίνουμε!

Τα προσωρινα αποτελέσματα τα κατεβάσανε?
Που βλέπετε τους  πιστοποιημένους?
Μαθηματικός με 32 μόρια έχει ελπίδες στην θεσσαλονίκη? Μην με φάτε αλλά είμαι μη πιστοποιημένος, πρώτη φορά κάνω τα χαρτιά μου.
Ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος kgiannis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 665
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #6965 στις: Νοέμβριος 07, 2015, 12:28:53 μμ »
Lasid....επειδή εδώ συνάδελφοι ενημερώνονται πρέπει να απαντήσω στον παπαπαστ ότι από τους κλάδους που ανέφερε....υπάρχουν πιστοποιημένοι....

Λυπάμαι πολύ παπαπαστ αλλά σε όλους τους κλάδους που ανέφερες υπάρχουν πιστοποιημένοι στην Αττική και ίσως και αλλού.
Στον κλάδο ιατρικών εργαστηρίων υπάρχει στην Πελοπόννησο και ίσως και αλλού..

Γιατί παπαπαστ λες ψεματάκια και δεν ενημερώνονται σωστά οι συνάδελφοι;

Αποσυνδεδεμένος kgiannis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 665
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #6966 στις: Νοέμβριος 07, 2015, 12:32:39 μμ »
http://applications.inedivim.gr/diek/default/apot_form?a=iek_2015#

Eδώ για τα αποτελέσματα emmanouil2015...Δεν σε τρώω εγώ...εκτός αν θεωρείς ότι είμαστε κορόιδα όσοι πιστοποιηθήκαμε.....δεν είμαι συνάδελφος σου αν με θεωρείς κορόιδο...αλλά ας μην το συνεχίσουμε...εγώ το σταματώ είπαμε...

Παραπάνω είναι το λινκ με τα προσωρινά αποτελέσματα...Καλή τύχη!!

Αποσυνδεδεμένος παπαπαστ

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 58
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #6967 στις: Νοέμβριος 07, 2015, 12:34:48 μμ »
Τοτε να τον φέρουμε από την Πελοπόννησο ή από την Αττική στα μέρη μας.Να έρθει και με αεροπορικά .Το κόστος θα το πληρώσει το διεκ.
Γιατί βρε είσαι τόσο στενόμυαλος.

Αποσυνδεδεμένος emmanouil2015

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 27
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #6968 στις: Νοέμβριος 07, 2015, 12:42:33 μμ »
http://applications.inedivim.gr/diek/default/apot_form?a=iek_2015#

Eδώ για τα αποτελέσματα emmanouil2015...Δεν σε τρώω εγώ...εκτός αν θεωρείς ότι είμαστε κορόιδα όσοι πιστοποιηθήκαμε.....δεν είμαι συνάδελφος σου αν με θεωρείς κορόιδο...αλλά ας μην το συνεχίσουμε...εγώ το σταματώ είπαμε...

Παραπάνω είναι το λινκ με τα προσωρινά αποτελέσματα...Καλή τύχη!!
Ειλικρινά δεν ξέρω τι να σου πω...
Τουλάχιστον για μένα μην πλάθεις ιστορίες και μην απαντάς σε αυτές! Σε παρακαλώ πολύ!
Ξαναλέω στην ίδια τάξη θα μπούμε...

Αποσυνδεδεμένος jimpapas1

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 652
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #6969 στις: Νοέμβριος 07, 2015, 01:15:09 μμ »
Επειδή μας εχει κουράσει το θεμα της πιστοποίησης αν θέλετε εσείς που δεν θέλετε να πιστοποιηθείτε ανοίξτε ενα θεμα με τίτλο κατάργηση της πιστοποίησης ή δωρεάν πιστοποίηση στο λαό και ας συζητήσουμε αλλα θέματα εδώ. Το θεμα εχει ξανασυζητηθεί : η εκπαίδευση ενηλίκων θα γινεται απο πιστοποιημένους καθηγητές στα ΙΕΚ απο εδώ και πέρα

Αποσυνδεδεμένος MATOYLA

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #6970 στις: Νοέμβριος 07, 2015, 01:17:55 μμ »
A,ναι παπαπαστ ξέχασα ότι δεν καταλαβαίνεις ότι η επιτυχία στις εξετάσεις πιστοποίησης σου δίνει τη δυνατότητα να είσαι επαγγελματίας εκπαιδευτής ενηλίκων σε δομές της μη τυπικής εκπαίδευσης. Σου δίνει το δικαίωμα να εργάζεσαι δηλαδή....Δουλειά κάνουμε στις δομές αυτές....Το ξέχασες ή δεν έκανες δουλειά;

Ξέχασα ότι το μόνο επάγγελμα που καταλαβαίνεις είναι το γλύψιμο στο διευθυντή σου. Προς το παρόν δεν υπάρχει πιστοποιημένος στον κλάδο σου.
 Αν υπάρξει θα τον θεωρήσεις κορόιδο που πήγε και πιστοποιήθηκε ή θα τρέξεις στο διευθυντή σου να τον παρακαλέσεις;

Ωραία συμπεριφορά έχεις. Άσε με έμενα που δεν καταλαβαίνω Ελληνικά να ντροπιάζω τους πιστοποιημένους.

Ψιτ παπαπαστ...να σε ενημερώσω ότι μια χαρά αγαπημένοι είμαστε οι πιστοποιημένοι. Και με τους μη πιστοποιημένους κανένα πρόβλημα...Με κάτι τέτοιους σαν εσένα έχουμε πρόβλημα....Με κάτι τέτοιους σαν εσένα που θέλουν να καταργηθεί η πιστοποίηση για να επικρατήσει το γλύψιμο...

Βρε παιδιά χαλαρώστε λίγο με το θέμα της πιστοποίησης, νομίζετε οι πιστοποιημένοι ότι καταφέρατε το ακατόρθωτο..
ωραία προηγήστε στους πίνακες, μη νομίζετε όμως ότι μόνο με την πιστοπόιηση θα πάρετε πολλές ώρες, αν ένας μη πιστοποιημένος έχει καλύτερη επαγγελματική κατάρτιση από έναν πιστοποιημένο, πολύ πιθανό να πάρει αυτός τις περισσότερες ώρες.... είναι στο χέρι του διευθυντή πως θα το χειριστει και κανείς δε θα πει κουβέντα..

Αποσυνδεδεμένος jimpapas1

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 652
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #6971 στις: Νοέμβριος 07, 2015, 01:28:14 μμ »
Βρε παιδιά χαλαρώστε λίγο με το θέμα της πιστοποίησης, νομίζετε οι πιστοποιημένοι ότι καταφέρατε το ακατόρθωτο..
ωραία προηγήστε στους πίνακες, μη νομίζετε όμως ότι μόνο με την πιστοπόιηση θα πάρετε πολλές ώρες, αν ένας μη πιστοποιημένος έχει καλύτερη επαγγελματική κατάρτιση από έναν πιστοποιημένο, πολύ πιθανό να πάρει αυτός τις περισσότερες ώρες.... είναι στο χέρι του διευθυντή πως θα το χειριστει και κανείς δε θα πει κουβέντα..
Το πως θα κάνετε τη λαμόγια συζητήστε τα αλλου. Σε εμάς δεν περνάνε. Θα φάτε καταγγελία που θα πάει συννεφο

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160664
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 951
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 941
Σύνολο: 953

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.105 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.