*

Αποστολέας Θέμα: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60  (Αναγνώστηκε 243627 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος markira

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 113
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #952 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 05:11:13 μμ »
τιποτα νεο δεν υπαρχει απο εκει..  Ο Μπρατης ειπε τον αριθμο και βγηκε και ο Καψαλακης εχει εξαφανιστει σημερα..

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 22:47:42 »

Αποσυνδεδεμένος happyhippo

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 135
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #953 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 05:11:32 μμ »
παιδια ξερει κανεις κατι για τις τριτεκνες??ας ενημερωσει.γιατι ειμαι στο 400 μην χαιρομαι αδικα.
ευχαριστω προκαταβολικα

Αποσυνδεδεμένος vasoula_

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 265
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #954 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 05:11:46 μμ »
Σύμφωνοι  ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #955 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 05:14:01 μμ »
Demetroula αν προσθεσεις τις περσινες 3 φασεις ειχε παρει 1670 ατομα( 1304, 31, 335 ατομα  αντιστοιχα σε καθε φαση) και φετος αν τωρα παρει οντως 465 ατομα ο αριθμος θα εχει φτασει στα 1607 ατομα συνολικα,δεν ειναι και ασχημα συγκριτικα με αυτα που ακουγονταν περι μειωσεων 50% στους αναπληρωτες,συγχωνευσεις,καταργησεις...αρκει να συνεχισει να παιρνει και στις υπολοιπες φασεις οσους και περσι...

με πρόλαβες ακριβως αυτο θα έγραφα! :P
Ξεχνάτε όμως ότι φέτος έκανε 277 λιγότερους διορισμούς, άρα όλες αυτές οι θέσεις πήγαν στην Α' φάση αναπληρωτών. Η μείωση 382 θέσεων ισχύει.
δεν νομιζω οτι χρειαζονται οι κακιουλες  :-\
στο πινακα του pde ειναι υπολογισμενες και οι 3τεκνες? γιατι αν δεν ειναι με 456 ειμαι εκτος.
Μην ανησυχείς γιατί από πάνω σου δεν θα κληθούν όλες. Στην Α' φάση κλήθηκαν 1097 και ο πίνακας έφτασε μέχρι τη θέση 1295.
παιδια ξερει κανεις κατι για τις τριτεκνες??ας ενημερωσει.γιατι ειμαι στο 400 μην χαιρομαι αδικα.
ευχαριστω προκαταβολικα
Ηρέμησε, θα είσαι μέσα!
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 22:47:42 »

Αποσυνδεδεμένος alexitsa

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 24
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #956 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 05:16:28 μμ »
Δημητρουλα κοριτσι μου νομιζω οτι σε αγαπω!!!

Προσπερασε το συστημα κοντα στα 200 ατομα...αν δεν ανοιξαν οι περιοχες ειναι κ παλι πιθανο!!!

Αποσυνδεδεμένος zael

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 220
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #957 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 05:19:36 μμ »
Παιδιά δε θα το πιστέψετε. Μόλις άνοιξα τα μάτια μου από τον ύπνο αυτόν τον αριθμό σκεφτηκα. Αλήθεια το λέω. Λετε να εχω το κληρονομικό χάρισμα!!!

Αποσυνδεδεμένος snowhite_x

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 69
    • Προφίλ
    • Διαδρομές
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #958 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 05:21:14 μμ »
παιδια ξερει κανεις κατι για τις τριτεκνες??ας ενημερωσει.γιατι ειμαι στο 400 μην χαιρομαι αδικα.
ευχαριστω προκαταβολικα
αν πάρει 465 ατομα, το 20%που αναλογεί στις τριτεκνες, είναι 93, άρα όσες είναι μέχρι τη θέση 372, μέτα τις προηγούμενες φάσεις, φεύγουν σήμερα(εφόσον υπάρχουν κενα στις προτιμησείς τους).Από εκεί και πέρα θα πααίξει ρόλο πόσες θα μείνουν έξω λόγω επιλογών....

Αποσυνδεδεμένος Μαιρούλα

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 23
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #959 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 05:22:49 μμ »
Παιδιά δε θα το πιστέψετε. Μόλις άνοιξα τα μάτια μου από τον ύπνο αυτόν τον αριθμό σκεφτηκα. Αλήθεια το λέω. Λετε να εχω το κληρονομικό χάρισμα!!!
ωραια!! θα το χρησιμοποιησεις για προσθετο εισοδημα ! τωρα με τις μειωσεις θα χρειαστει!!!

Αποσυνδεδεμένος kriskris

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 49
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #960 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 05:22:54 μμ »
Παιδιά δε θα το πιστέψετε. Μόλις άνοιξα τα μάτια μου από τον ύπνο αυτόν τον αριθμό σκεφτηκα. Αλήθεια το λέω. Λετε να εχω το κληρονομικό χάρισμα!!!


Με σειρά 63 κ μόνο κεντρική Μακεδονία που θα μαι??? (αν θα μαι) για να δω το χάρισμα!!! :D :D :D :D

Αποσυνδεδεμένος snowhite_x

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 69
    • Προφίλ
    • Διαδρομές
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #961 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 05:23:42 μμ »
Παιδιά δε θα το πιστέψετε. Μόλις άνοιξα τα μάτια μου από τον ύπνο αυτόν τον αριθμό σκεφτηκα. Αλήθεια το λέω. Λετε να εχω το κληρονομικό χάρισμα!!!
χαχαχα!!!Στείλε μου σε πμ 6 αριθμούς για το λοττο,να μην περιμένω αδικά την φάση.... ;D

Αποσυνδεδεμένος mkirmizi

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 33
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #962 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 05:26:23 μμ »
παιδια ξερει κανεις κατι για τις τριτεκνες??ας ενημερωσει.γιατι ειμαι στο 400 μην χαιρομαι αδικα.
ευχαριστω προκαταβολικα
αν πάρει 465 ατομα, το 20%που αναλογεί στις τριτεκνες, είναι 93, άρα όσες είναι μέχρι τη θέση 372, μέτα τις προηγούμενες φάσεις, φεύγουν σήμερα(εφόσον υπάρχουν κενα στις προτιμησείς τους).Από εκεί και πέρα θα πααίξει ρόλο πόσες θα μείνουν έξω λόγω επιλογών....
αυτο το 20% προηγειται όλων των θεσεων δηλαδη η πρωτη του εκκαθαρισμένου πίνακα αν δεν είναι τριτκνη πηγανει 93+1=94???????????????

Αποσυνδεδεμένος dimi-asia

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1081
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κάθε εμπόδιο για καλό!!
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #963 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 05:28:43 μμ »
παιδια ξερει κανεις κατι για τις τριτεκνες??ας ενημερωσει.γιατι ειμαι στο 400 μην χαιρομαι αδικα.
ευχαριστω προκαταβολικα
αν πάρει 465 ατομα, το 20%που αναλογεί στις τριτεκνες, είναι 93, άρα όσες είναι μέχρι τη θέση 372, μέτα τις προηγούμενες φάσεις, φεύγουν σήμερα(εφόσον υπάρχουν κενα στις προτιμησείς τους).Από εκεί και πέρα θα πααίξει ρόλο πόσες θα μείνουν έξω λόγω επιλογών....
αυτο το 20% προηγειται όλων των θεσεων δηλαδη η πρωτη του εκκαθαρισμένου πίνακα αν δεν είναι τριτκνη πηγανει 93+1=94???????????????

Πες το μου κι αυτό να πάθω!Πρώτη φορά το ακούω!Δεν πιστεύω!Παιδιά ας απαντήσει κάποιος αν ξέρει!

Αποσυνδεδεμένος snowhite_x

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 69
    • Προφίλ
    • Διαδρομές
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #964 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 05:29:17 μμ »
παιδια ξερει κανεις κατι για τις τριτεκνες??ας ενημερωσει.γιατι ειμαι στο 400 μην χαιρομαι αδικα.
ευχαριστω προκαταβολικα
αν πάρει 465 ατομα, το 20%που αναλογεί στις τριτεκνες, είναι 93, άρα όσες είναι μέχρι τη θέση 372, μέτα τις προηγούμενες φάσεις, φεύγουν σήμερα(εφόσον υπάρχουν κενα στις προτιμησείς τους).Από εκεί και πέρα θα πααίξει ρόλο πόσες θα μείνουν έξω λόγω επιλογών....
αυτο το 20% προηγειται όλων των θεσεων δηλαδη η πρωτη του εκκαθαρισμένου πίνακα αν δεν είναι τριτκνη πηγανει 93+1=94???????????????
όχι παιρνει τους 372 και μετά το σύστημα ψαχνει τις τριτεκνες....(διορθώστε με αν κάνω λάθος)

Αποσυνδεδεμένος Rinaki

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 429
    • Προφίλ
Απ: Γ' Φάση Αναπληρωτών Νηπιαγωγών ΠΕ60
« Απάντηση #965 στις: Σεπτέμβριος 30, 2011, 05:29:44 μμ »
Ο αριθμος ειναι ο,τι καλυτερο μπορουσαμε να ευχηθουμε,αλλα παραμενει το θεμα των κενων,γιατι αν ειναι να μην ανοιξουν παλι κενα στη Β.Ελλαδα,τοτε οσες δηλωσαμε  μονο εκει,παλι θα μεινουμε απο εξω......
Όχι, απλά το λέω επειδή οι κοπέλες που μιλούσαν παραπάνω (έχοντας καλή σειρά) χάρηκαν που ήταν μέσα στη φάση και δημιουργήθηκε ένα κλίμα ευφορίας που δεν το συμμεριζόμαστε αυτές που είμαστε πιο κάτω. Εγώ πιστεύω ότι η φάση δεν είναι καλή.
Καλησπέρα κι από μενα!! σας διαβαζω όλη μερα αλλα δεν ειχα κουραγιο ουτε να γραψω!!  :-\ :)
Demetroula θα συμφωνησω δεν ειναι κ οτι καλυτερο αυτη η φαση ειδικα αμα μενεις εξω για οχι και πολλες θεσεις...αλλα τι να κανουμε...αντε να δουμε κ τα ονοματα να μαστε σιγουρες!! Καλη επιτυχια σε όλες μας!!!
Παω να φτιαξω κ δευτερο καφε!!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160619
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 926
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 16
Επισκέπτες: 676
Σύνολο: 692

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.099 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.