*

Αποστολέας Θέμα: ΠΕ02 : Εκκαθαρισμένος Πίνακας Αναπληρωτών  (Αναγνώστηκε 13722 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mirto

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 281
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 : Εκκαθαρισμένος Πίνακας Αναπληρωτών
« Απάντηση #28 στις: Σεπτέμβριος 10, 2008, 03:42:13 μμ »
Stanitsas, πολύ καλή δουλειά. Μπράβο σου!
Συγχαρητηρια και απο μενα και ευχαριστουμε πολυ.Το θεμα ειναι εμεις που ειμαστε γυρω στο 50 τι εχουμε να περιμενουμε.Τα βασικα κενα που ηθελε να καλυψει το υπουργειο τα καλυψε.ΤΩρα θα ακολουθησει ο χαμος της ωρομισθιας.Οι επομενες φασεις θα ειναι πιστευω διψηφιου αριθμου για να καλυπτουν οτι προκυψει..Mirto τι λες και συ που εισαι στην ιδια κατασταση;
κι εγώ ψιλοαπογοητευμένη είμαι . πλέον είμαι γύρω στο 40 και δεν ξέρω τι να περιμένω. όσο και να λέω στον εαυτό μου ότι δεν πειράζει ακόμη και αυτές οι μέρες που χάνουμε είναι σημαντικές. θα προτιμούσα πάντως να μην κληθώ ωρομίσθια και να φύγω κατευθείαν αναπληρώτρια ώστε να μη χρειαστεί να προσαρμόζομαι δύο φορές. μακάρι η γ φάση να είναι πριν το τέλος σεπτέμβρη, αν και νομίζω ότι οι φάσεις από εδώ και πέρα δε θα είναι πολύ μεγάλες. δυστυχώς δεν έχω κάποια έγκυρη πληροφόρηση από κάπου , παρά μόνο από εσας. σίγουρα υπάρχουν κενά, το θέμα είναι πώς θα καλυφθούν

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΕ02 : Εκκαθαρισμένος Πίνακας Αναπληρωτών
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:01:06 »

Αποσυνδεδεμένος GR

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 576
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 : Εκκαθαρισμένος Πίνακας Αναπληρωτών
« Απάντηση #29 στις: Σεπτέμβριος 10, 2008, 04:04:20 μμ »
Stanitsas, πολύ καλή δουλειά. Μπράβο σου!
Συγχαρητηρια και απο μενα και ευχαριστουμε πολυ.Το θεμα ειναι εμεις που ειμαστε γυρω στο 50 τι εχουμε να περιμενουμε.Τα βασικα κενα που ηθελε να καλυψει το υπουργειο τα καλυψε.ΤΩρα θα ακολουθησει ο χαμος της ωρομισθιας.Οι επομενες φασεις θα ειναι πιστευω διψηφιου αριθμου για να καλυπτουν οτι προκυψει..Mirto τι λες και συ που εισαι στην ιδια κατασταση;
κι εγώ ψιλοαπογοητευμένη είμαι . πλέον είμαι γύρω στο 40 και δεν ξέρω τι να περιμένω. όσο και να λέω στον εαυτό μου ότι δεν πειράζει ακόμη και αυτές οι μέρες που χάνουμε είναι σημαντικές. θα προτιμούσα πάντως να μην κληθώ ωρομίσθια και να φύγω κατευθείαν αναπληρώτρια ώστε να μη χρειαστεί να προσαρμόζομαι δύο φορές. μακάρι η γ φάση να είναι πριν το τέλος σεπτέμβρη, αν και νομίζω ότι οι φάσεις από εδώ και πέρα δε θα είναι πολύ μεγάλες. δυστυχώς δεν έχω κάποια έγκυρη πληροφόρηση από κάπου , παρά μόνο από εσας. σίγουρα υπάρχουν κενά, το θέμα είναι πώς θα καλυφθούν
Για σκεψου ομως να δουλεψεισ κανα 2 εβδομαδες ωρομισθια σε δυσπροσιτο ας πουμε.Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ προυπηρεσιας ουτε μια μερα δεν πρεπει να παει χαμενη ετσι που μας εχουν καταντησει...Οσο για το απαισιοδοξο σεναριο που ειπες φιλε μου εγω το θεωρω απλα ρεαλιστικο με βαση τα δεδομενα.Μακαρι να επαληθευτει βεβαια το δικο σου γιατι μας συμφερει ολους μας.

Αποσυνδεδεμένος Stanitsas

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 13
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 : Εκκαθαρισμένος Πίνακας Αναπληρωτών
« Απάντηση #30 στις: Σεπτέμβριος 13, 2008, 01:00:48 μμ »
Agapitoi filoi,

meta tus diorimus tis B' Fasis SMEA sas paratheto kai pali katharismeno ton Pinaka Anapliroton gia osus agoniun gia tis epomenes klisis:

Exun aferethi
a) A' Fasi Anapliroton
b) B' Fasi Anapliroton
c) A' Fasi SMEA
d) B' Fasi SMEA
d) Epilaxontes Asep 2006

Borite na katevasete dorean (patiste sto free) ton pinaka: http://rapidshare.com/files/144897238/Katharos_Eniaios_Pinakas_Anapliroton_PE02_2008-2009_meta_tis_Faseis_A_B__Lambrinakos_13.09.08_.xls.html

Kali epitixia!

Stanitsas
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 13, 2008, 01:03:02 μμ από Stanitsas »

Αποσυνδεδεμένος ioanna89

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3041
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: ΠΕ02 : Εκκαθαρισμένος Πίνακας Αναπληρωτών
« Απάντηση #31 στις: Σεπτέμβριος 13, 2008, 08:07:27 μμ »
Stanitsas, πολύτιμη η βοήθειά σου για όσους περιμένουν!  :)
Μόνο θα σε παρακαλούσα να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες, γιατί τα greeklish είναι κουραστικά στην ανάγνωση ;)

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32297
  • Τελευταία: tt777
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160101
  • Σύνολο θεμάτων: 19214
  • Σε σύνδεση σήμερα: 564
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 392
Σύνολο: 394

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.077 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.