*

Αποστολέας Θέμα: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12  (Αναγνώστηκε 175867 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος G7 02

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 421
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #168 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 01:37:28 μμ »
οντως η πληροφορία 300-350 θα έχει η β φάση ήταν απο έγκυρη πηγή....τώρα τι έγινε και τα κενά που δηλώθηκαν ήταν λίγα....αυτό ούτε και εγώ μπορώ να το εξηγήσω...

πάντως Θεσσαλονίκη έχει κενά απλά ακόμα δεν είναι πολλά...τουλάχιστον είναι 2ψηφιος ο αριθμός...εγω σας είπα εικάζω άλλη μια φάση με 100 περίπου άτομα...και μετά ξεκινάνε οι μικρές...


ποιος θα το έλεγε ότι θα θεωρούσαμε φάση 100 ατόμων μεγάλη!!!!
Φώφη, κάνε το καλό και ρίξ' την στο γυαλό....


http://filologoi02.forumgreek.com/

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 04:40:08 »

adigoni

  • Επισκέπτης
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #169 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 02:00:34 μμ »
Μία λογική η εξήγηση είναι ότι έχουν υπόψη τους εμάς τους 40 που περισσεύουμε, ίσως και καμιά 10αριά από την Αττική.Δηλαδή μπορεί στην επόμενη φάση να είμαστε κι εμείς, εκτός κι αν τυχόν εμφανιστούν κενά....

Radius

  • Επισκέπτης
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #170 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 02:14:33 μμ »
Μία λογική η εξήγηση είναι ότι έχουν υπόψη τους εμάς τους 40 που περισσεύουμε, ίσως και καμιά 10αριά από την Αττική.Δηλαδή μπορεί στην επόμενη φάση να είμαστε κι εμείς, εκτός κι αν τυχόν εμφανιστούν κενά....
Ακόμα δεν σας έχουν βάλει σε σχολείο;  :o

Αποσυνδεδεμένος AntreaEirini

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1538
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #171 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 02:31:14 μμ »
οντως η πληροφορία 300-350 θα έχει η β φάση ήταν απο έγκυρη πηγή....τώρα τι έγινε και τα κενά που δηλώθηκαν ήταν λίγα....αυτό ούτε και εγώ μπορώ να το εξηγήσω...

πάντως Θεσσαλονίκη έχει κενά απλά ακόμα δεν είναι πολλά...τουλάχιστον είναι 2ψηφιος ο αριθμός...εγω σας είπα εικάζω άλλη μια φάση με 100 περίπου άτομα...και μετά ξεκινάνε οι μικρές...

Δεν είναι απαραίτητο ότι τα κενά που δηλώθηκαν ήταν τόσο λίγα. Από τη Δράμα για παράδειγμα δόθηκαν 4 κενά αλλά τους έστειλαν 2. Τα υπόλοιπα τα κρατάνε για αργότερα.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 04:40:08 »

Αποσυνδεδεμένος tonik

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1332
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #172 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 02:33:46 μμ »
Για τη δυτική Θεσσαλονίκη μαθαίνω και εγώ ότι έχει κενά, αριθμό δε γνωρίζω... φοβάμαι όμως τα λόγια αιρετού: "γίνεται προσπάθεια να καλυφθούν τα όποια κενά με εσωτερικές μετακινήσεις".

Προσωπικά θα συμφωνήσω με τον Evants, με όποιους τρόπους και αν κάλυψαν τόσα κενά, θα εμφανιστούν κι άλλα, για Θεσσαλονίκη μιλάω τουλάχιστον, με τόσο μεγάλο αριθμό σχολείων... οι αλχημείες θα έχουν τελειώσει, τι στο καλό θα κάνουν τότε;
Θέλω να πιστεύω ότι τέλη Οκτώβρη-αρχές Νοέμβρη θα γίνει γ΄φάση και θα είναι η σειρά της Θεσσαλονίκης να δώσει επιτέλους κενά. Ο αριθμός είναι το μεγάλο ερωτηματικό...
Η διαίρεση της αιωνιότητας σε δευτερόλεπτα, ώρες, μέρες και χρόνια, δεν έχει σημασία πλέον,
καθώς πρωταγωνιστικό ρόλο παίζει η τελειότητα της κάθε στιγμής.

Αποσυνδεδεμένος stell@74

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 136
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #173 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 02:38:48 μμ »
Υπάρχει κάποιος που να έχει πληροφορίες για Πειραιά και Αθήνα; Δυσκολεύεται η λογική μου να δεχτεί ότι τόσο πολυπληθείς περιοχές δε δίνουν κένα, πέρα από τα μεγειρέματα που γίνονται και σχολίασα σε προηγούμενο μήνυμα...

Αποσυνδεδεμένος GERMANOS

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1706
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #174 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 03:02:09 μμ »
Υπάρχει κάποιος που να έχει πληροφορίες για Πειραιά και Αθήνα; Δυσκολεύεται η λογική μου να δεχτεί ότι τόσο πολυπληθείς περιοχές δε δίνουν κένα, πέρα από τα μεγειρέματα που γίνονται και σχολίασα σε προηγούμενο μήνυμα...
  Στέλλα έχω ένα φόβο... και κενά να βγουν στην Αθήνα και στον Πειραιά... υπάρχουν 70 πλεονάζοντες φιλόλογοι... που δεν έχουν ούτε γραφεία για να τους βάλουν... Δυστυχώς...Μακάρι να εργαστούμε..... ειλικρινά...Μας καταλαβαίνω όλους... Χτες ήταν πολύ δύσκολη ημέρα...

Αποσυνδεδεμένος eri02

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1085
  • χαμογελά η ζωή σε όποιον έχει πίστη και αντοχή....
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #175 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 03:10:37 μμ »
Υπάρχει κάποιος που να έχει πληροφορίες για Πειραιά και Αθήνα; Δυσκολεύεται η λογική μου να δεχτεί ότι τόσο πολυπληθείς περιοχές δε δίνουν κένα, πέρα από τα μεγειρέματα που γίνονται και σχολίασα σε προηγούμενο μήνυμα...
  Στέλλα έχω ένα φόβο... και κενά να βγουν στην Αθήνα και στον Πειραιά... υπάρχουν 70 πλεονάζοντες φιλόλογοι... που δεν έχουν ούτε γραφεία για να τους βάλουν... Δυστυχώς...Μακάρι να εργαστούμε..... ειλικρινά...Μας καταλαβαίνω όλους... Χτες ήταν πολύ δύσκολη ημέρα...
?
...και νυχτα... :'(

Αποσυνδεδεμένος stell@74

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 136
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #176 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 03:22:03 μμ »
Υπάρχει κάποιος που να έχει πληροφορίες για Πειραιά και Αθήνα; Δυσκολεύεται η λογική μου να δεχτεί ότι τόσο πολυπληθείς περιοχές δε δίνουν κένα, πέρα από τα μεγειρέματα που γίνονται και σχολίασα σε προηγούμενο μήνυμα...
  Στέλλα έχω ένα φόβο... και κενά να βγουν στην Αθήνα και στον Πειραιά... υπάρχουν 70 πλεονάζοντες φιλόλογοι... που δεν έχουν ούτε γραφεία για να τους βάλουν... Δυστυχώς...Μακάρι να εργαστούμε..... ειλικρινά...Μας καταλαβαίνω όλους... Χτες ήταν πολύ δύσκολη ημέρα...
?
...και νυχτα... :'(
Πράγματι... και νύχτα. Κοίτα που φτάσαμε...

Αποσυνδεδεμένος GR

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 576
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #177 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 03:40:51 μμ »
Επανερχομαι.Το ταμειο ανεργιας το δικο μου και μιας γνωστης μου εδω και μια εβδομαδα δεν εχει κατατεθει στην τραπεζα.Δεν ξερω αν εσεις το  πηρατε κανονικα.Πηγαινει και αυτο για κοψιμο,να μου το θυμηθειτε.

Αποσυνδεδεμένος karas

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #178 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 03:42:52 μμ »
Επανερχομαι.Το ταμειο ανεργιας το δικο μου και μιας γνωστης μου εδω και μια εβδομαδα δεν εχει κατατεθει στην τραπεζα.Δεν ξερω αν εσεις το  πηρατε κανονικα.Πηγαινει και αυτο για κοψιμο,να μου το θυμηθειτε.

Ωφου χτύπος....... :-X :'(

Αποσυνδεδεμένος evants

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 793
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #179 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 03:44:27 μμ »
Επανερχομαι.Το ταμειο ανεργιας το δικο μου και μιας γνωστης μου εδω και μια εβδομαδα δεν εχει κατατεθει στην τραπεζα.Δεν ξερω αν εσεις το  πηρατε κανονικα.Πηγαινει και αυτο για κοψιμο,να μου το θυμηθειτε.
είμαι τόσο large στη φτώχεια μου που ούτε καν κοίταξα αν μπήκαν τα λεφτά.Είναι κι αυτό όμως απόδειξη ότι λεφτά ΔΕΝ υπάρχουν,άρα πώς να καλέσει παραπάνω αναπληρωτές;

Αποσυνδεδεμένος evants

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 793
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #180 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 03:45:14 μμ »
Επανερχομαι.Το ταμειο ανεργιας το δικο μου και μιας γνωστης μου εδω και μια εβδομαδα δεν εχει κατατεθει στην τραπεζα.Δεν ξερω αν εσεις το  πηρατε κανονικα.Πηγαινει και αυτο για κοψιμο,να μου το θυμηθειτε.

Ωφου χτύπος....... :-X :'(
κάποιος είσαι Κρητικός!

Αποσυνδεδεμένος pupsi

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 803
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όχι με λόγια, με έργα το άδικο πολέμα....
    • Προφίλ
Απ: Γ φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #181 στις: Οκτώβριος 14, 2011, 03:47:49 μμ »
Επανερχομαι.Το ταμειο ανεργιας το δικο μου και μιας γνωστης μου εδω και μια εβδομαδα δεν εχει κατατεθει στην τραπεζα.Δεν ξερω αν εσεις το  πηρατε κανονικα.Πηγαινει και αυτο για κοψιμο,να μου το θυμηθειτε.

Ωφου χτύπος....... :-X :'(
κάποιος είσαι Κρητικός!
Αυτό είχε συμβεί και σε μένα πριν λίγες βδομάδες. Ωφείλονταν σε απεργίες και καταλήψεις στη μηχανογράφηση! Ρώτα στον ΟΑΕΔ της περιοχής σου

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160667
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 988
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 902
Σύνολο: 902

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.108 δευτερόλεπτα. 32 ερωτήματα.