*

Ψηφοφορία

Προγραμματίζουμε γενική συνάντηση όλων των αναπληρωτών νηπιαγωγών το Σάββατο 11 Ιανουαρίου 2014 και ώρα 11:00 στην Αθήνα, στα γραφεία της ΔΟΕ. Παρακαλώ δηλώστε τη συμμετοχή σας

Ναι
22 (78.6%)
Όχι
6 (21.4%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 27

Η ψηφοφορία έληξε: Ιανουάριος 11, 2014, 08:36:40 πμ

Αποστολέας Θέμα: ΠΕ60 : προτάσεις, απόψεις, σχολιασμός  (Αναγνώστηκε 174683 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΣΦΑΛΜΑ !

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 308
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #126 στις: Δεκέμβριος 12, 2013, 05:14:53 μμ »
Μη κολλάτε στην αιθουσα της ΔΟΕ! Κοιτάξτε και στο Πολυτεχνείο στην Πατησίων, σίγουρα θα δωσουν καποια αιθουσα για να συγκεντρωθείτε εκει(σημειο κεντρικότατο). Πάρτε τηλεφωνο να ρωτήσετε στο θυρωρειο πως μπορειτε να  "κλεισετε" καποιο χώρο για τις 28/12.

Επείγει ομως, καθώς 4 μερες πριν τη λήξη των συμμετοχων να γνωρίζετε ποσοι θα παρουσιαστούν.

*** Οσο μπορω βοηθαω, αλλα δεν αισθανομαι "άνετα" ...
Η ιδέα σου για το Πολυτεχνείο Μάρκο είναι πολύ καλή αλλά δεν....τραβάει η ομάδα!Όσο για την οικειότητα,μη χαλιέσαι τζάμπα Όλοι δικοί μας είμαστε!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:12:27 »

Αποσυνδεδεμένος ΣΦΑΛΜΑ !

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 308
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #127 στις: Δεκέμβριος 12, 2013, 05:25:37 μμ »
Πέστα,Sopfia,πέστα!!Είναι το μικροαστικό βόλεμα καλή μου και δόξα τον....Αλλάχ!Τα 'παμε αυτά!
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 12, 2013, 05:27:58 μμ από newseditor »

Αποσυνδεδεμένος helenintza

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 193
  • Φύλο: Γυναίκα
  • κ τωρα?τι θα γινει τωρα????
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #128 στις: Δεκέμβριος 12, 2013, 07:26:58 μμ »
η απαντηση τπυ μπρατη ηταν δεν εχει υποψην αλλη αιθουσα σαν εναλλακτικη και οτι θα επαιρνε ο ιδιος τον κικινη ...απο το πρωι αυτο..αλλη απαντηση δενεχω...
ειναι στεναχωρω που μιλαμε 5 -10 ατομα κ δυστυχως συνατηση με τοσα ατομα τσαμπα κοπος!!, ομως ελατε κ σπιτι μου!!!χωραμε!!!  απλα απο σεπτεμβρη μη κλαφτει καμια αλλη για τα χαλια μας παρα  μονο εμεις οι 10 που τα λεμε τωρα!!!  ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Marinip

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 461
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #129 στις: Δεκέμβριος 12, 2013, 07:52:52 μμ »
καλησπέρα και από εμένα.χαίρομαι για τον αγώνα που κάνετε να γίνει αυτή η συνάντηση αλλά λυπάμαι για τη συμμετοχή.το θέμα αφορά όλους μας.του χρόνου ξαναλέω θα δουλεύουν ακόμα λιγότεροι από φέτος έτσι όπως πάμε.χρειάζεται συλλογική προσπάθεια και όχι 10,20 ή 30 ατόμων.δυστυχώς εγώ δε μπορώ να παρευρεθώ και λυπάμαι πολύ γι αυτό.δεν έχω όμως άλλη επιλογή γιατί παντρεύομαι εκείνη τη μέρα.θέλω όμως όταν οριστεί το μέρος της συνάντησης και η ώρα να το μεταφέρω σε συναδέλφους που δεν είναι στο pde και θέλουν να έρθουν.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:12:27 »

Αποσυνδεδεμένος evdokia

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 516
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Δεν ελπίζω τίποτα,δεν φοβάμαι τίποτα,έχω ξενερώσει
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #130 στις: Δεκέμβριος 12, 2013, 08:35:09 μμ »
εγώ βλέπ πως οδεύουμε πανηγυρικα προς την ματαίωσή της.. κι οπως είπε και μια αλλη κοπέλα μην ακούσω κι εγώ γκρινιες από Σεπτεμβρη από ολους αυτους που τωρα αδιαφορούν...

όσο για την προταση να μαζευτουν οι κοπέλες στην Αθήνα.. είναι μόλις 5-6 ατομα.. τι προεδριο να εκλέξουν; κι επειτα το οτι καποια ατομα βγαινουμε μπροστά κάνουμε καλέσματα κτλ.. δεν σημαίνει πως θέλουμε να εκλεγουμε κι ολας!

Αποσυνδεδεμένος ELEN LIA

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1106
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #131 στις: Δεκέμβριος 12, 2013, 09:00:00 μμ »
εγώ βλέπ πως οδεύουμε πανηγυρικα προς την ματαίωσή της.. κι οπως είπε και μια αλλη κοπέλα μην ακούσω κι εγώ γκρινιες από Σεπτεμβρη από ολους αυτους που τωρα αδιαφορούν...

όσο για την προταση να μαζευτουν οι κοπέλες στην Αθήνα.. είναι μόλις 5-6 ατομα.. τι προεδριο να εκλέξουν; κι επειτα το οτι καποια ατομα βγαινουμε μπροστά κάνουμε καλέσματα κτλ.. δεν σημαίνει πως θέλουμε να εκλεγουμε κι ολας!

γιατί Ευδοκία μου είπε κανείς ότι το κάνεις για να εκλεγείς ? αλλά και έτσι να είναι εγώ ψηφίζω ναι γιατί είσαι άτομο με προσδοκίες, όραμα, χαρακτηρίζεσαι από αγωνιστικότητα, τόλμη κτλ μόνο που συχνά χαλιέσαι και στεναχωριέσαι........
Βάλε στόχο το φεγγάρι.Ακόμα και αν αποτύχεις θα βρεθείς ανάμεσα στ΄αστέρια.:)

Αποσυνδεδεμένος MARKOS

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 8048
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο ΡΟΜΠΕΝ
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #132 στις: Δεκέμβριος 12, 2013, 09:02:23 μμ »
Kρίμα! ... Τι να πω;...

(...) απλα απο σεπτεμβρη μη κλαφτει καμια αλλη για τα χαλια μας παρα  μονο εμεις οι 10 που τα λεμε τωρα!!!  ;D ;D ;D

θα κλαφτεί. Να σαι σιγουρη. Εμένα αυτά δεν με ενοχλουν, από το ένα αφτι μπαινουν και από το άλλο βγαινουν. Η μιζερια ζει και βασιλευει.  Εμενα με ενοχλεί όταν τα ριχνουμε στους κυβερνώντες και σε υπουργούς παιδειας.
Ο μαθητής κάνει τον δάσκαλο

Αποσυνδεδεμένος dimi-asia

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1081
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κάθε εμπόδιο για καλό!!
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #133 στις: Δεκέμβριος 12, 2013, 10:37:27 μμ »
Kρίμα! ... Τι να πω;...

θα κλαφτεί. Να σαι σιγουρη. Εμένα αυτά δεν με ενοχλουν, από το ένα αφτι μπαινουν και από το άλλο βγαινουν. Η μιζερια ζει και βασιλευει.  Εμενα με ενοχλεί όταν τα ριχνουμε στους κυβερνώντες και σε υπουργούς παιδειας.

Σωστό κι αυτο!

Αποσυνδεδεμένος dimi-asia

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1081
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κάθε εμπόδιο για καλό!!
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #134 στις: Δεκέμβριος 12, 2013, 10:41:53 μμ »
γιατί Ευδοκία μου είπε κανείς ότι το κάνεις για να εκλεγείς ? αλλά και έτσι να είναι εγώ ψηφίζω ναι γιατί είσαι άτομο με προσδοκίες, όραμα, χαρακτηρίζεσαι από αγωνιστικότητα, τόλμη κτλ μόνο που συχνά χαλιέσαι και στεναχωριέσαι........

Συμφωνώ απόλυτα με την ELEN LIA .....Παντως πραγματικα κι εγω δεν καταλαβαίνω που ειναι οοοολες αυτες οι κοπέλες που τον Σεπτέμβριο γράφουν στο φόρουμ κ ειναι απο Αθηνα??!!Μια συνάντηση είπαμε να κάνουμε κ δεν γινεται να μαζευτούν ουτε 20 άτομα??Μηπως να συναντηθούμε στη Θεσσαλονικη μιας που απο ο, τι θυμάμαι τον Σεπτέμβρη είχαμε μαζευτεί 25 άτομα??Μηπως?

Αποσυνδεδεμένος ELEN LIA

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1106
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #135 στις: Δεκέμβριος 12, 2013, 10:59:14 μμ »
Συμφωνώ απόλυτα με την ELEN LIA .....Παντως πραγματικα κι εγω δεν καταλαβαίνω που ειναι οοοολες αυτες οι κοπέλες που τον Σεπτέμβριο γράφουν στο φόρουμ κ ειναι απο Αθηνα??!!Μια συνάντηση είπαμε να κάνουμε κ δεν γινεται να μαζευτούν ουτε 20 άτομα??Μηπως να συναντηθούμε στη Θεσσαλονικη μιας που απο ο, τι θυμάμαι τον Σεπτέμβρη είχαμε μαζευτεί 25 άτομα??Μηπως?

δεν είναι κακή η σκέψη σου........ πιστεύω πως περισσότερα άτομα θα μαζευτούμε!!!!!!!!!!
Βάλε στόχο το φεγγάρι.Ακόμα και αν αποτύχεις θα βρεθείς ανάμεσα στ΄αστέρια.:)

Αποσυνδεδεμένος silken

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 166
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #136 στις: Δεκέμβριος 12, 2013, 11:58:32 μμ »
δεν είναι κακή η σκέψη σου........ πιστεύω πως περισσότερα άτομα θα μαζευτούμε!!!!!!!!!!

Καθόλου κακή ιδέα...

Αποσυνδεδεμένος helenintza

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 193
  • Φύλο: Γυναίκα
  • κ τωρα?τι θα γινει τωρα????
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #137 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 08:00:18 πμ »
Συμφωνώ απόλυτα με την ELEN LIA .....Παντως πραγματικα κι εγω δεν καταλαβαίνω που ειναι οοοολες αυτες οι κοπέλες που τον Σεπτέμβριο γράφουν στο φόρουμ κ ειναι απο Αθηνα??!!Μια συνάντηση είπαμε να κάνουμε κ δεν γινεται να μαζευτούν ουτε 20 άτομα??Μηπως να συναντηθούμε στη Θεσσαλονικη μιας που απο ο, τι θυμάμαι τον Σεπτέμβρη είχαμε μαζευτεί 25 άτομα??Μηπως?
πραγματικα αν η βορειοελλαδιτισσες ειναι περισσοτερες ας γινει θες.νικη...γρηγορα ομως ας κινηθει αυτο το θεμα αφου η αθηνα δεν νομιζω να γινει...συμφωνω οτι  με 10-20 ατομα δεν υπαρχει κανενας λογος να μαζευτουμε..κανενας...

Αποσυνδεδεμένος helenintza

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 193
  • Φύλο: Γυναίκα
  • κ τωρα?τι θα γινει τωρα????
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #138 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 08:04:03 πμ »
πραγματικα αν η βορειοελλαδιτισσες ειναι περισσοτερες ας γινει θες.νικη...γρηγορα ομως ας κινηθει αυτο το θεμα αφου η αθηνα δεν νομιζω να γινει...συμφωνω οτι  με 10-20 ατομα δεν υπαρχει κανενας λογος να μαζευτουμε..κανενας...

ααα εκτος κ αν εμεις οι δεκα μαζςευτουμε σπιτι μου, ξαφε κ μηλοπιτουλα να πουμε τα νεα μας!!! καλημερααα!!! πλακιτσα λιγο γιατι η μαυριλα κ απογοιητευση για τον κλαδο μας δεν παλευεται... >:( >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος Roula_S

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 324
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Γενική Συνάντηση ΠΕ60
« Απάντηση #139 στις: Δεκέμβριος 13, 2013, 11:37:05 πμ »
ρουλα μου καλημερα..δεν εχουμε λογια..πηρα μια πρωτοβουλια..μιας κ ειχες ενημερωσει κ συ  σαν πρωτη εικονα το Μπρατη, κ μιας κ η Κικινη αποφευγει τα τηλ, εστειλα μολις στον Μπρατη, αναφεροντας του τη δυσκολια για την αιθουσα, μπας κ γνωριζει καποια αλλη αιθουσα καπου να απευθυνθουμε, ή αν μπορουμε καπως να πιεσουμε να μας δωσουν την αιθουσα στη ΔΟΕ για της 28 ωστε να μην αλλαχτει η ημερομηνια...δεν ξερω αν εκανα σωστα αλλα τωρα το εστειλα!!!οταν εχω απαντηση , το βραδυ που θα γυρισω σπιτι , θα ενημερωσω...
Μπράβο helenintza έκανες πολύ καλά,εμένα ακόμα δεν μου απαντάει στα τηλ....τουλάχιστον ας μου έδινε αρνητική απάντηση και να μην με πηγαίνει απο σήμερα σε αύριο και χάνουμε πολύτιμο χρόνο

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159944
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 776
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 391
Σύνολο: 397

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.12 δευτερόλεπτα. 39 ερωτήματα.