*

Αποστολέας Θέμα: Εγκύκλιος αναπληρωτών κ ωρομισθίων 2011-12  (Αναγνώστηκε 431926 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος giota8

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3379
  • Φύλο: Γυναίκα
  • δεν περιγραφω αλλο!!! ΠΕ06
    • Προφίλ
    • ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΠΕ06
Απ: Εγκύκλιος αναπληρωτών κ ωρομισθίων 2011-12
« Απάντηση #1008 στις: Ιούλιος 08, 2011, 05:27:08 μμ »
πωωωωωωωωπωωωωωωωωω...εκπαιδευτικοι σου λεει μετα  :P
μια απορια ειχες ο δολιος και πεσαν να σε φανε  ;D ;D ;D

εγω εχω μια αλλη απορια παλι...εκει που λεει ονοματεπωνυμο τι συμπληρωνουμε και πως?  :P

Γράψε "Άννα Διαμαντοπούλου" και έχεις τον διορισμό στο τσεπάκι σου  :P

...μονο αμα καταφερω να βγω ζωντανη απο τη διευθυνση!  8)
Trust I seek and I find in you
Every day for us something new
Open mind for a different view
And nothing else matters

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Εγκύκλιος αναπληρωτών κ ωρομισθίων 2011-12
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 18:11:34 »

Αποσυνδεδεμένος mathsduck

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος αναπληρωτών κ ωρομισθίων 2011-12
« Απάντηση #1009 στις: Ιούλιος 08, 2011, 05:28:21 μμ »
πού μπορώ να βρω την περσινή β' φάση αναπληρωτών φιλολόγων;
Από την αρχική σέλιδα του site πήγαινε Αναπληρωτές-->Προσλήψεις-->σελίδα 7, αν δε κάνω λάθος. Κάθώς θα προχωράς προς τις σελίδες 6 έως 1 θα βρεις και όλες τις υπόλοιπες.

Αποσυνδεδεμένος mitsy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2659
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Oso zeis mathaineis...
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος αναπληρωτών κ ωρομισθίων 2011-12
« Απάντηση #1010 στις: Ιούλιος 08, 2011, 05:29:35 μμ »
πού μπορώ να βρω την περσινή β' φάση αναπληρωτών φιλολόγων;
Από την αρχική σέλιδα του site πήγαινε Αναπληρωτές-->Προσλήψεις-->σελίδα 7, αν δε κάνω λάθος. Κάθώς θα προχωράς προς τις σελίδες 6 έως 1 θα βρεις και όλες τις υπόλοιπες.

στη νέα σελίδα;

Αποσυνδεδεμένος tinakipe17

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 727
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 82 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος αναπληρωτών κ ωρομισθίων 2011-12
« Απάντηση #1011 στις: Ιούλιος 08, 2011, 05:30:25 μμ »
Συνάδελφοι καλησπέρα....εδώ και καιρό αμφιταλαντεύομαι για το αν πρέπει να βάλω χ σε αυτο το καταραμένο κουτάκι ή όχι....εχει κανείς καμια ιδέα.....ειμαι ψηλά στον πίνακα γυρω στο  250. Είναι πολύ ρίσκο;ΠE20 είμαι...



ολοι ασχολουνται με τα ευκολα και δεν βλεπουν οτι φετος η παγιδα στην αιτηση ειναι αυτο το κουτακι.καποιος απο β/θμια μου ειπε ή το τσεκαρεις και μπαινεις στον πινακα διορισμων και δεν δουλευεις σαν αναπληρωτης ή δεν το τσεκαρεις και δουλευεις μονο σαν αναπληρωτης και δεν υπαρχεις στον διορισμων..........................τελειος κουλο....................τι κανουμε τωρα....??????????????????εδω σε θελω.και εγω ειμαι ψηλα στον πινακα μου.....επρεπε να διοριστω απο περσι.και που να ξερουμε αν θα μας διορισει και φετος.οποτε τι κανουμε????????????????βοηθεια
Η ζωή δεν μετριέται από τον αριθμό των αναπνοών που παίρνουμε,
αλλά από τις στιγμές που μας κόβουν την ανάσα!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Εγκύκλιος αναπληρωτών κ ωρομισθίων 2011-12
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 18:11:34 »

Αποσυνδεδεμένος mathsduck

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος αναπληρωτών κ ωρομισθίων 2011-12
« Απάντηση #1012 στις: Ιούλιος 08, 2011, 05:33:13 μμ »
πού μπορώ να βρω την περσινή β' φάση αναπληρωτών φιλολόγων;
Από την αρχική σέλιδα του site πήγαινε Αναπληρωτές-->Προσλήψεις-->σελίδα 7, αν δε κάνω λάθος. Κάθώς θα προχωράς προς τις σελίδες 6 έως 1 θα βρεις και όλες τις υπόλοιπες.

στη νέα σελίδα;
Δεν καταλαβαίνω τι με ρωτάς. Ζήτα τη σελίδα 7 και δες κάτω - κάτω , λίγο πριν το τέλος της (ημερομηνία 15/10/2010)

Αποσυνδεδεμένος ELEN LIA

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1106
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος αναπληρωτών κ ωρομισθίων 2011-12
« Απάντηση #1013 στις: Ιούλιος 08, 2011, 05:33:53 μμ »
τι γίνεται βρε παιδιά υποβάλατε όλοι τις αιτήσεις σας? πότε προλάβατε κι όλας? εγώ λέτε να προλάβω ή θα μπλοκάρει το σύστημα?  καλή επιτυχία σε όλους μας ;) ;) ;)
Βάλε στόχο το φεγγάρι.Ακόμα και αν αποτύχεις θα βρεθείς ανάμεσα στ΄αστέρια.:)

Αποσυνδεδεμένος billimember

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1098
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος αναπληρωτών κ ωρομισθίων 2011-12
« Απάντηση #1014 στις: Ιούλιος 08, 2011, 05:35:24 μμ »



ολοι ασχολουνται με τα ευκολα και δεν βλεπουν οτι φετος η παγιδα στην αιτηση ειναι αυτο το κουτακι.καποιος απο β/θμια μου ειπε ή το τσεκαρεις και μπαινεις στον πινακα διορισμων και δεν δουλευεις σαν αναπληρωτης ή δεν το τσεκαρεις και δουλευεις μονο σαν αναπληρωτης και δεν υπαρχεις στον διορισμων..........................τελειος κουλο....................τι κανουμε τωρα....??????????????????εδω σε θελω.και εγω ειμαι ψηλα στον πινακα μου.....επρεπε να διοριστω απο περσι.και που να ξερουμε αν θα μας διορισει και φετος.οποτε τι κανουμε????????????????βοηθεια




Αυτο δε στεκει.Είναι απλως για οσους εχουν σιγουρο το διορισμο( ασεπιτες με δεκ κυριως) και δε θελουν να πανε αναπληρωτες .Δεν αποκλειομαστε απο κανεναν πινακα διορισμου.
[/quote]

Αποσυνδεδεμένος mohitto

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 567
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος αναπληρωτών κ ωρομισθίων 2011-12
« Απάντηση #1015 στις: Ιούλιος 08, 2011, 05:37:56 μμ »
Συνάδελφοι καλησπέρα....εδώ και καιρό αμφιταλαντεύομαι για το αν πρέπει να βάλω χ σε αυτο το καταραμένο κουτάκι ή όχι....εχει κανείς καμια ιδέα.....ειμαι ψηλά στον πίνακα γυρω στο  250. Είναι πολύ ρίσκο;ΠE20 είμαι...



ολοι ασχολουνται με τα ευκολα και δεν βλεπουν οτι φετος η παγιδα στην αιτηση ειναι αυτο το κουτακι.καποιος απο β/θμια μου ειπε ή το τσεκαρεις και μπαινεις στον πινακα διορισμων και δεν δουλευεις σαν αναπληρωτης ή δεν το τσεκαρεις και δουλευεις μονο σαν αναπληρωτης και δεν υπαρχεις στον διορισμων..........................τελειος κουλο....................τι κανουμε τωρα....??????????????????εδω σε θελω.και εγω ειμαι ψηλα στον πινακα μου.....επρεπε να διοριστω απο περσι.και που να ξερουμε αν θα μας διορισει και φετος.οποτε τι κανουμε????????????????βοηθεια

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.Μην πανικοβάλλεσαι.Το λέει απλά.
Σελ.2 Επισήμανση.

Αποσυνδεδεμένος mitsy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2659
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Oso zeis mathaineis...
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος αναπληρωτών κ ωρομισθίων 2011-12
« Απάντηση #1016 στις: Ιούλιος 08, 2011, 05:38:21 μμ »
πού μπορώ να βρω την περσινή β' φάση αναπληρωτών φιλολόγων;
Από την αρχική σέλιδα του site πήγαινε Αναπληρωτές-->Προσλήψεις-->σελίδα 7, αν δε κάνω λάθος. Κάθώς θα προχωράς προς τις σελίδες 6 έως 1 θα βρεις και όλες τις υπόλοιπες.

στη νέα σελίδα;
Δεν καταλαβαίνω τι με ρωτάς. Ζήτα τη σελίδα 7 και δες κάτω - κάτω , λίγο πριν το τέλος της (ημερομηνία 15/10/2010)
μου δίνεις το link; ;D

Αποσυνδεδεμένος mathsduck

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 67
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος αναπληρωτών κ ωρομισθίων 2011-12
« Απάντηση #1017 στις: Ιούλιος 08, 2011, 05:43:56 μμ »

Αποσυνδεδεμένος LEONTITO

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 297
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος αναπληρωτών κ ωρομισθίων 2011-12
« Απάντηση #1018 στις: Ιούλιος 08, 2011, 05:44:24 μμ »
Συνάδελφοι καλησπέρα....εδώ και καιρό αμφιταλαντεύομαι για το αν πρέπει να βάλω χ σε αυτο το καταραμένο κουτάκι ή όχι....εχει κανείς καμια ιδέα.....ειμαι ψηλά στον πίνακα γυρω στο  250. Είναι πολύ ρίσκο;ΠE20 είμαι...



ολοι ασχολουνται με τα ευκολα και δεν βλεπουν οτι φετος η παγιδα στην αιτηση ειναι αυτο το κουτακι.καποιος απο β/θμια μου ειπε ή το τσεκαρεις και μπαινεις στον πινακα διορισμων και δεν δουλευεις σαν αναπληρωτης ή δεν το τσεκαρεις και δουλευεις μονο σαν αναπληρωτης και δεν υπαρχεις στον διορισμων..........................τελειος κουλο....................τι κανουμε τωρα....??????????????????εδω σε θελω.και εγω ειμαι ψηλα στον πινακα μου.....επρεπε να διοριστω απο περσι.και που να ξερουμε αν θα μας διορισει και φετος.οποτε τι κανουμε????????????????βοηθεια
Τίνα, ο Αντρέας ρωτά για το κουτάκι "αποδέχομαι παντού". Εσύ αναφέρεσαι στο κουτάκι "Κάνω αίτηση για να μπω στον ενιαίο πίνακα διορισμών κι όχι για να δουλέψω". Λοιπόν, καταρχάς χαλάρωσε. ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΓΙΔΑ. ΠΑΝΤΟΤΕ όσοι ήθελαν να διοριστούν από την προϋπηρεσία έπρεπε να υποβάλλουν αίτηση για αναπληρωτές. Κάθε μα κάθε χρονιά γινόταν αυτό. Και ξαναεξηγώ: Σου ζητάνε να υποβάλλεις αίτηση για να "ενεργοποιηθεί" η προϋπηρεσία σου και να ενταχθείς στον ενιαίο που καταρτίζεται ξανά κάθε χρόνο. Αν δεν μπεις στον ενιαίο πώς θα διοριστείς; Φέτος ενεργοποίησαν την επιλογή να κάνεις αίτηση χωρίς να τσεκάρεις καμία περιοχή για αναπληρωτής απλά να μπεις στον ενιαίο (κυρίως για δική τους ευκολία). Αν εσύ θες και να δηλώσεις περιοχές για αναπληρώτρια μπορείς να το κάνεις και δε θα χάσεις τίποτα, ταυτόχρονα θα έχεις και δικαίωμα διορισμού. . ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Αν κάνετε κανονική αίτηση αναπληρωτών μπορείτε να δουλέψετε και σαν αναπληρωτές και να κάνετε χαρτιά για μόνιμο διορισμό. Αν κάνετε αίτηση τσεκάροντας μόνο το κουτάκι που λέει "κάνω αίτηση για να μπω στον ενιαίο διορισμών κι όχι για να δουλέψω σαν αναπληρωτής" προφανώς δε θα δουλέψετε σαν αναπληρωτές αλλά θα έχετε δικαίωμα αίτησης διορισμού.

Αποσυνδεδεμένος andreas1987

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 123
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος αναπληρωτών κ ωρομισθίων 2011-12
« Απάντηση #1019 στις: Ιούλιος 08, 2011, 05:46:17 μμ »
Leontito έχεις δίκιο...σε αυτό αναφέρομαι...έχεις άποψη σε αυτό που αναφέρομαι;

Αποσυνδεδεμένος mitsy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2659
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Oso zeis mathaineis...
    • Προφίλ

Αποσυνδεδεμένος LEONTITO

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 297
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Εγκύκλιος αναπληρωτών κ ωρομισθίων 2011-12
« Απάντηση #1021 στις: Ιούλιος 08, 2011, 05:51:03 μμ »
Leontito έχεις δίκιο...σε αυτό αναφέρομαι...έχεις άποψη σε αυτό που αναφέρομαι;
Αντρέα, είσαι ΠΕ20, αν δεν κάνω λάθος. Τι συμβαίνει στον κλάδο σας δεν ξέρω. Πόσους ΑΚΩ πήραν πέρυσι π.χ. Εμπεριέχει ένα ρίσκο το να μην το δηλώσεις το κουτάκι "αποδέχομαι παντού", όπως εμπεριέχει ρίσκο το να σε καλέσουν κάπου όπου δεν μπορείς για κάποιο λόγο να πας, να αρνηθείς και να διαγραφείς για δύο χρόνια. Ζυγίζεις τα δεδομένα του κλάδου σου, τα δικά σου θέλω, τα πρέπει, την τσέπη σου, κάνεις το σταυρό σου και καταθέτεις την αίτηση.  ;)

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32296
  • Τελευταία: Misilekart
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160022
  • Σύνολο θεμάτων: 19215
  • Σε σύνδεση σήμερα: 683
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 495
Σύνολο: 503

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.108 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.