*

Αποστολέας Θέμα: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;  (Αναγνώστηκε 371401 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Φινιώ

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 132
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #308 στις: Φεβρουάριος 18, 2014, 09:07:09 μμ »
Εμείς που είμαστε λίγο πάνω από το 650 πρέπει μάλλον να αρχίσουμε τις προσευχές. Μήπως πρέπει να οργανωθούμε κι εμείς λίγο;;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:54:40 »

Αποσυνδεδεμένος libra

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 445
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #309 στις: Φεβρουάριος 18, 2014, 09:45:34 μμ »
Εμείς που είμαστε λίγο πάνω από το 650 πρέπει μάλλον να αρχίσουμε τις προσευχές. Μήπως πρέπει να οργανωθούμε κι εμείς λίγο;;
Φινιω μου εννοειται πως  η ελπιδα πρεπει να υπαρχει αλλα νομιζω θα πρεπει να ειμαστε πολυ προσεκτικοι στο τι λεμε για το 651 και πανω.... Πολυ δυσκολα,θεση θεση θα ξερουμε....
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος ΑΡΕΤΗ 1981

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 1
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #310 στις: Φεβρουάριος 18, 2014, 11:59:01 μμ »
κοριτσια ισχυουν ολα αυτα που λετε γιατι αν ναι τοτε θα πεταξω απο την χαρα μου αφου εχω θεση 606 στον ασεπ

Αποσυνδεδεμένος Φινιώ

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 132
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #311 στις: Φεβρουάριος 19, 2014, 07:20:52 πμ »
κοριτσια ισχυουν ολα αυτα που λετε γιατι αν ναι τοτε θα πεταξω απο την χαρα μου αφου εχω θεση 606 στον ασεπ

Εγω πιστευω ότι είσαι σίγουρα μέσα. Αλοιμονο σε μας που ειμαστε λιγο παραπανω.  Ελπίζω όμως ότι θα μας παρουν κι εμας αφου δε βλέπω να γίνεται άλλος ΑΣΕΠ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:54:40 »

Αποσυνδεδεμένος georgiasamar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 264
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #312 στις: Φεβρουάριος 19, 2014, 09:22:08 πμ »
κοριτσια ισχυουν ολα αυτα που λετε γιατι αν ναι τοτε θα πεταξω απο την χαρα μου αφου εχω θεση 606 στον ασεπ

φυσικα και εισαι και μαλιστα απο τις πρωτες επιλαχουσες!

Αποσυνδεδεμένος georgiasamar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 264
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #313 στις: Φεβρουάριος 19, 2014, 12:35:45 μμ »
κοριτσια μια ερωτηση να κανω θελω: στην αιτηση με τις προτιμησεις περιοχων δηλωνεις τις περιοχες που θες με σειρα προτεραιοτητας, υπαρχει περιπτωση να ενω τα δηλωσεις ολα να μην σε παρουν?

Αποσυνδεδεμένος libra

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 445
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #314 στις: Φεβρουάριος 19, 2014, 01:25:55 μμ »
κοριτσια ισχυουν ολα αυτα που λετε γιατι αν ναι τοτε θα πεταξω απο την χαρα μου αφου εχω θεση 606 στον ασεπ
Αγαπητη μου διοριζεσαι εντος της εβδομαδας πλακα μας κανεις? Δεν το ηξερες?????
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος libra

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 445
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #315 στις: Φεβρουάριος 19, 2014, 01:26:43 μμ »
κοριτσια μια ερωτηση να κανω θελω: στην αιτηση με τις προτιμησεις περιοχων δηλωνεις τις περιοχες που θες με σειρα προτεραιοτητας, υπαρχει περιπτωση να ενω τα δηλωσεις ολα να μην σε παρουν?
Αν δηλωσεις τα παντα δν μενεις εκτος με τπτ!
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος Φινιώ

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 132
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #316 στις: Φεβρουάριος 19, 2014, 01:35:12 μμ »
Να ρωτήσω κι εγώ κάτι , τα κορίτσια που διορίζονται τώρα πότε θα δουλέψουν;;

Αποσυνδεδεμένος libra

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 445
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #317 στις: Φεβρουάριος 19, 2014, 01:37:38 μμ »
 Βασιλικη 604 ,
 Αρετη 606,
Αναστασία 609  ,
dimi 613
 και Ελένη 616!!!                     
(που παρακολουθειτε τη συζητηση) ΔΙΟΡΙΖΕΣΤΕ  σε λιγες μερες!!!!!!!!!! Ελπιζω να μην μας ξεχασετε αφου εσεις τα καταφερετε!!!

Φινιω.....αυτες που δν ειναι αναπληρωτριες απο τωρα ενω αυτες που δουλευουν το Σεπτεμβριο.
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος josua

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #318 στις: Φεβρουάριος 19, 2014, 01:41:25 μμ »
Οι επιλαχουσες Πε60 ισως εχουνε καλο timing για 1η φορα!!!! Οπως αλλες φορες που ειχαν αλλοι καλο timing...   καποιες που προλαβαν και κατοχυρωσαν το 24μηνο, καποιοι που γραψανε καλυτερα στο ασεπ, καποιοι που περασαν στο δημοτικης εκπαιδευσης οταν τους παιρνανε χωρις πτυχιο στα σχολεια κτλ....    Στειλτε θετικη ενεργεια να εχει αισιο τελος για μας για να παρουν σειρα και οι αλλοι! (ΥΓ Η πρωτοβαθμια εχει περισσοτερα κενα απο αλλες ειδικοτητες και αυτο την βαζει σε προτεραιοτητα).
καλα εντάξει αυτά πεστα σε κανα παιδι... για το timing....
απλα ειναι πασιφανες πως καποιος/καποιοι απο τους επιλαχοντες ΠΕ60 εχει καλες πολιτικες ακρες.... τις οποιες ακρες προφανως δεν εχουν π.χ. ΠΕ05, ΠΕ06 και λοιποι διοριστεοι-αδιοριστοι με ΦΕΚ απο το 2009!!!!

Και για να μην παρεξηγηθω..... πιστευω οτι νομοτυπα διεκδικειτε τον διορισμο σας.... και καλα κανετε!
Απλα δε χρειαζεται να εθελοτυφλουμε μορφωμενοι ανθρωποι.....

ΥΓ: Δεν γραφεις καλυτερα στον ΑΣΕΠ...λογω timing.... ας μην υποτιμουμε τις επιτυχιες των αλλων!

Φιλικά πάντα...  :)

Αποσυνδεδεμένος josua

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #319 στις: Φεβρουάριος 19, 2014, 01:47:47 μμ »
Βασιλικη 604 ,
 Αρετη 606,
Αναστασία 609  ,
dimi 613
 και Ελένη 616!!!                     
(που παρακολουθειτε τη συζητηση) ΔΙΟΡΙΖΕΣΤΕ  σε λιγες μερες!!!!!!!!!! Ελπιζω να μην μας ξεχασετε αφου εσεις τα καταφερετε!!!

Φινιω.....αυτες που δν ειναι αναπληρωτριες απο τωρα ενω αυτες που δουλευουν το Σεπτεμβριο.
αντε με το καλο...... Σιδεροκεφαλες!  :) αν και δεν ειμαι σιγουρος οτι θα βγει η συμπληρωματικη εγκλυκλιος τοσο γρηγορα....εδω ακομα δεν εχει βγει η ανακοινωση για τους διορισθεντες της προηγουμενης εβδομαδας!

παντως ετοιμαστειτε για πολυ ακριτικες καταστασεις..... ομως μη στεναχωριεστε..... στα μικρα νησια κανουν ΖΩΗ!  :)

Αποσυνδεδεμένος libra

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 445
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #320 στις: Φεβρουάριος 19, 2014, 02:01:46 μμ »
καλα εντάξει αυτά πεστα σε κανα παιδι... για το timing....
απλα ειναι πασιφανες πως καποιος/καποιοι απο τους επιλαχοντες ΠΕ60 εχει καλες πολιτικες ακρες.... τις οποιες ακρες προφανως δεν εχουν π.χ. ΠΕ05, ΠΕ06 και λοιποι διοριστεοι-αδιοριστοι με ΦΕΚ απο το 2009!!!!

Και για να μην παρεξηγηθω..... πιστευω οτι νομοτυπα διεκδικειτε τον διορισμο σας.... και καλα κανετε!
Απλα δε χρειαζεται να εθελοτυφλουμε μορφωμενοι ανθρωποι.....

ΥΓ: Δεν γραφεις καλυτερα στον ΑΣΕΠ...λογω timing.... ας μην υποτιμουμε τις επιτυχιες των αλλων!

Φιλικά πάντα...  :)
Το να παιρνει καποιος αυτο που δικαιουται δε σημαινει οτι εχει μεσον!!!!!!!!!Και παρ το πισω αυτο γιατι 4 χρονια δεν περιμενουμε για να υπαρχει εστω και η υποψια οτι ευνοηθήκαμε!!! 
Ειναι ΚΑΙ καλο timing ο καλυτερος βαθμος στον ασεπ ,δεν  ειναι ενα Σκ το ιδιο για ολους, καποιοι δωσανε εξετασεις αρρωστοι, αλλους τους τους εκατσαν αυτα που διαβασαν, αλλοι φανηκαν τυχεροι στα πολλαπλης επιλογης κτλ!!! Εκτος απο αυτο  υπαρχουν αμελητεες  βαθμολογικες διαφορες μεταξυ των 200 τελευταιων!!!
 Το φιλικα ασε να το κρινουν αυτοι που σε παρακολουθουν! 

- θα βγει αμεσα η εγκυκλιος και θα δοθουν οι κατευθυνσεις απο κοινου για τους 57 διορισθεντες!
ΠΕ 60

Αποσυνδεδεμένος josua

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1269
    • Προφίλ
Απ: Διορίζονται επιλαχόντες ΑΣΕΠ ΠΕ60;
« Απάντηση #321 στις: Φεβρουάριος 19, 2014, 02:20:09 μμ »
Το να παιρνει καποιος αυτο που δικαιουται δε σημαινει οτι εχει μεσον!!!!!!!!!Και παρ το πισω αυτο γιατι 4 χρονια δεν περιμενουμε για να υπαρχει εστω και η υποψια οτι ευνοηθήκαμε!!! 
Ειναι ΚΑΙ καλο timing ο καλυτερος βαθμος στον ασεπ ,δεν  ειναι ενα Σκ το ιδιο για ολους, καποιοι δωσανε εξετασεις αρρωστοι, αλλους τους τους εκατσαν αυτα που διαβασαν, αλλοι φανηκαν τυχεροι στα πολλαπλης επιλογης κτλ!!! Εκτος απο αυτο  υπαρχουν αμελητεες  βαθμολογικες διαφορες μεταξυ των 200 τελευταιων!!!
 Το φιλικα ασε να το κρινουν αυτοι που σε παρακολουθουν! 

- θα βγει αμεσα η εγκυκλιος και θα δοθουν οι κατευθυνσεις απο κοινου για τους 57 διορισθεντες!
δεν ειναι κακο να δεχεσαι τον αντιλογο...ισα-ισα ειναι απο τα βασικα χαρακτηριστικα ενος καλου παιδαγωγου προσχολικης ηλικιας!
Επειδη προφανως δε διαβασες προσεχτικα αυτο που εγραψα.... και μαλλον σε συνεπηρε η αντιδραστικη σου ταση, αυτο που στηλιτευσα ηταν η επιλεκτικη ευαισθησια και αντιδραση του Κεφαλογιαννη, που ολα αυτα τα χρονια οπου γινεται η σφαγη του Δραμαλη στην εκπαιδευση, εβγαινε στην Τσαπανιδου και εκραζε τους εκπαιδευτικους που δουλευουν λιγες ωρες! Τωρα ξαφνικα τον επιασε ο πονος για επιλαχοντες... περιεργα πραγματα!
Αντιλαμβανομαι οτι στα δυσκολα χρονια που περναμε ολοι εστιαζουμε στο μικροκοσμο μας και τις προσωπικες προσδοκιες που απορρεοουν απο αυτον, αλλα επιβαλλεται να βλεπουμε τα γεγονοτα με αντικειμενικοτητα!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32301
  • Τελευταία: Almanaki
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160357
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 658
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 655
Σύνολο: 658

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.071 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.