*

Αποστολέας Θέμα: Πρόσληψη Ωρομίσθιων Εκπαιδευτικών στα Σχολεία Δεύτερης Ευκαιρίας  (Αναγνώστηκε 2997342 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος pepita

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 159
    • Προφίλ
Παιδιά, στην Κρήτη σε ποιές περιοχές έχουν καλέσει;..

Πουθενά δεν έχουν παρουσιαστεί επίσημα οι ωρομίσθιοι. Όμως έχουν τηλεφωνήσει (σε ειδικότητες που έχουν βγει τα οριστικά αποτελέσματα) ενημερωτικά σίγουρα σεΗράκλειο και Ρέθυμνο.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος A06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 396
    • Προφίλ
Kαλημέρα! Πόσες ώρες δίνουν φέτος στα ΣΔΕ;

Αποσυνδεδεμένος pepita

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 159
    • Προφίλ
Kάποια συνάδελφος είπε πως την κάλεσαν για 11. Αυτό μάλλον θα εξαρτηθεί από τα τμήματα και το γραμματισμό. Προσωπική μου εκτίμηση είναι από 9 έως 11.

Αποσυνδεδεμένος lavas

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 734
    • Προφίλ
πληροφορικη εχουν καλεσει?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος leontokardos

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 231
    • Προφίλ
Τελικά θα ανακοινωθούν τα τελικά - τελικά αποτελέσματα όπως αυτά προέκυψαν μετά την αποστολή των δικαιολογητικών απο όσους ήταν σε επιλέξιμες θέσεις; Σήμερα πάντως συμπληρώνονται δυο εβδομάδες απο τη τελευταία ημέρα που μπορούσε κανείς να στείλει τα δικαιολογητικά του.Το αστείο πάντως είναι άλλο.....μας υποχρέωσαν να πληρώσουμε κοντά 10 ευρώ για την ταχυμεταφορά για να μην πάει πίσω η διαδικασία. Τουλάχιστον αν μας έλεγαν να στείλουμε με απλό συστημμένο, θα είχαν ένα άλλοθι.....

Αποσυνδεδεμένος elefthe

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 274
    • Προφίλ
εχω χασει κανενα επεισοδιο; καλεσαν κανεναν επισημα;  πηρε κανεις τηλεφωνο στα αστερια του ιδεκε σημερα; τιποτα νεοτερο απο το οτι περιμενουμε τους επισημους πινακες;

Αποσυνδεδεμένος charm_quark

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 377
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ04.01
    • Προφίλ
Οταν με κάλεσαν την Παρασκευή να στείλω το φάκελο (χωρίς να έχει βγει ο οριστικός πίνακας) μου είπαν πως θα ανακοινωθεί (ο πίνακας) είτε την Παρασκευή το μεσημέρι είτε την Δευτέρα. Εστειλα χθες το φάκελο και μεχρι σημερα πίνακα δεν βλέπω. Το καλό που τους θέλω.... είναι να μην πήγαν στο βρόντο 15 euro!!!! όταν μάλιστα ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ στοιχεία-χαρτιά έχω ΗΔΗ στείλε για τα ΚΕΕ..... >:( >:( >:( >:(
Τα πάντα όλα... και τα κοάλα τίποτα;;


Αποσυνδεδεμένος emily_

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 883
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Σήμερα είπαν σε μια φίλη να μην περιμένει τους οριστικούς πίνακες πριν την άλλη Παρασκευή....αναρωτιέμαι αν θα περάσουν τα Χριστούγεννα πάλι για να ανοίξουν κάποια ΣΔΕ...έλεος  >:(

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2599
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
αμαν ρε παιδια !!! τι χαλι ειναι αυτο???? ποσο ακομα θα μας κοροιδευουν ??? τα χω παρει αγρια!!! >:( >:( >:( και η υπομονη εχει τα ορια της!!!!!!!!!!!!!!!!!!! >:( >:( >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος A06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 396
    • Προφίλ
Και σε μια δική μου φίλη έιπαν ότι τους φακέλους μας δεν τους έχουν ανοίξει ακομα...υπόψιν οτι του έχουμε στείλει εδώ και καιρό.

Αποσυνδεδεμένος TEM

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1960
    • Προφίλ
Με πήραν τηλέφωνο για να στείλω κι εγώ φάκελο. Εννοείται ότι δεν έστειλα.
Ο νομός που έβαλα στην αίτηση είναι πολύ μακρυά,αλλά τον έβαλα μπας και γινόταν καμιά πδσ και έπαιρνα ώρες.
Φέτος που είναι πρώτα ο μαθητής,κόβονται λεφτά από τους γονείς,κόπηκε και η πδσ,αλλά δόξα το Θεό στο σλόγκαν του υπουργείου πρώτα είναι ο μαθητής.
Για 6 ώρες σε σδε δε μπορώ να τρέχω τόσα χλμ.

Αποσυνδεδεμένος leontokardos

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 231
    • Προφίλ
Στις 13/10 ήταν η τελευταία ημέρα αποστολής των δικαιολογητικών.Με δεδομένο ότι αυτά στάλθηκαν με ταχυμεταφορά, το αργότερο 15/10 ήταν στα γραφεία του ΙΔΕΚΕ.Σήμερα συμπληρώνονται 14 ημέρες. Θα αρχίσω να μετράω....όταν φτάσω στο 100 ελπίζω κάτι να έχει γίνει....Χρόνια Πολλά....

Αποσυνδεδεμένος TEM

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1960
    • Προφίλ
15/10?
Εμένα μου είπαν μέχρι την Τετάρτη  (27/10) να τα στείλω....

Αποσυνδεδεμένος leontokardos

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 231
    • Προφίλ
Φίλε μου αναφέρομαι στις ειδικότητες και στα σχολεία για τα οποία ανακοινώθηκαν οι υποψήφιοι που ήταν σε επιλέξιμες θέσεις. Προφανώς εσύ αναφέρεσαι σε ειδικότητες και σχολεία όπου υπήρχαν ενστάσεις και ειδοποιήθηκαν οι υποψήφιοι τηλεφωνικά να στείλουν τα δικαιολογητικά τους ως τις 27/10. Για αυτή τη φουρνιά, πολύ φοβάμαι ότι η κλήση των καθηγητών δεν θα γίνει μέσα στο 2010...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160631
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 847
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 353
Σύνολο: 361

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.052 δευτερόλεπτα. 27 ερωτήματα.