*

Αποστολέας Θέμα: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012;  (Αναγνώστηκε 791501 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

nickitol

  • Επισκέπτης
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #756 στις: Μάιος 24, 2011, 06:02:08 μμ »
και κατι ακομη αγορια και κοριτσια , μαμαδες και μπαμπαδες:

Εδω εχω δει στο φορουμ, πολλους και πολλες να καυχωνται για τις "επιτυχιες" τους στον ΑΣΕΠ.
Απο τη μια μερια συμμεριζομαι και αναγνωριζω τη χαρα ολων αυτων.
Απο την αλλη ομως δεν εχω δει κανεναν να αναφερει εδω σε ποιο φροντιστηριο πηγε, ποσα πληρωσε και αλλα μυστικα (μεταξυ μας τωρα ξερετε τι αλλα μυστικα εννοω).

Οποτε ως γνησιος Ελληνας λοιπον αναρωτιεμαι, γιατι αραγε? Γιατι μας λενε μονο οτι "ειμαι επιτυχων ΑΣΕΠ" αλλα δεν μας λενε το πως? Φοβωνται κατι? Αναγνωριζουν τιποτα ψιλοπαρανομο και θελουν να το κρυψουν???
Μηπως ξερουν κατα βαθος οτι ναι δεν ηταν και τοσο νομιμοι?
Βεβαια δεν λεω μπορει και καποιοι να πηγαν να σκασουν στο μπονια 4000 για "...να διευρυνουν τις γνωσεις τους"....

Αλλα λεω τωρα, αφου πηγαν να διευρυνουν τις γνωσεις τους γιατι υπηρχε αναγκη να υπογραψουν οτι πηγαν να διευρυνουν τις γνωσεις τους??   Φανταζομαι  για να μην χρησιμοποιησουν τη γνωση που απεκτησαν σε επικειμενο διαγωνισμο ΑΣΕΠ καθοσον δεν θα διαγωνιζονταν στα ισα με καποιο που δεν θα ειχε παρακολουθησει. Και σαν γνησιος κουτοφραγκος που ειμαι , καταλαβαινω πολυ καλα οτι με αυτο τον τροπο αποποιειται της ευθυνης ο μπονιας......!!!!!

Παντως αν καποιος διορισμενος ηδη απο ΑΣΕΠ, που εχει παρακολουθησει μπονια, θεωρει οτι ειναι ολα νομιμα και αξιοκρατικα, δεν εχει παρα να μας καταθεσει εδω το ονοματακι του! Η αν δεν θελει εδω ας παει στο Υπουργειο και να πει ναι εγω παρακολουθουσα ενα χρονο μπονια.

Για δε τους υπολοιπους εδω που καραδοκουν να διοριστουν, επιτυχοντες οντες ΑΣΕΠ, ας μας πουν πρωτα ποιοι ειναι και αν πετυχαν μεσω μπονια, για να γνωριζει ο καθενας το background  αυτου που μιλαει, αλλα και για να τοποθετουνται τα πραγματα στην πραγματικη τους διασταση.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 24, 2011, 06:12:53 μμ από nickitol »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:59:36 »

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #757 στις: Μάιος 24, 2011, 06:16:01 μμ »
ηηηηηηηηηηη καλεεεεεεεε..... τι ειναι αυτα που λες...απαπα εδω μεσα;;;; ειναι μονο οι επιλεκτοι βρε,επισης εδω δεν ειναι κανενας που να ειχε τον χ ή ψ γνωστο και επαιρνε ωρες στην ΠΔΣ...τςτςτς ντροπη σου παιδι μου..τι λογια ειναι αυτα που ξεστομισες... ;D ;D ;D
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος gp

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #758 στις: Μάιος 24, 2011, 06:19:32 μμ »
και κατι ακομη αγορια και κοριτσια , μαμαδες και μπαμπαδες:

Εδω εχω δει στο φορουμ, πολλους και πολλες να καυχωνται για τις "επιτυχιες" τους στον ΑΣΕΠ.
Απο τη μια μερια συμμεριζομαι και αναγνωριζω τη χαρα ολων αυτων.
Απο την αλλη ομως δεν εχω δει κανεναν να αναφερει εδω σε ποιο φροντιστηριο πηγε, ποσα πληρωσε και αλλα μυστικα (μεταξυ μας τωρα ξερετε τι αλλα μυστικα εννοω).

Οποτε ως γνησιος Ελληνας λοιπον αναρωτιεμαι, γιατι αραγε? Γιατι μας λενε μονο οτι "ειμαι επιτυχων ΑΣΕΠ" αλλα δεν μας λενε το πως? Φοβωνται κατι? Αναγνωριζουν τιποτα ψιλοπαρανομο και θελουν να το κρυψουν???
Μηπως ξερουν κατα βαθος οτι ναι δεν ηταν και τοσο νομιμοι?
Βεβαια δεν λεω μπορει και καποιοι να πηγαν να σκασουν στο μπονια 4000 για "...να διευρυνουν τις γνωσεις τους"....

Αλλα λεω τωρα, αφου πηγαν να διευρυνουν τις γνωσεις τους γιατι υπηρχε αναγκη να υπογραψουν οτι πηγαν να διευρυνουν τις γνωσεις τους??   Φανταζομαι  για να μην χρησιμοποιησουν τη γνωση που απεκτησαν σε επικειμενο διαγωνισμο ΑΣΕΠ καθοσον δεν θα διαγωνιζονταν στα ισα με καποιο που δεν θα ειχε παρακολουθησει. Και σαν γνησιος κουτοφραγκος που ειμαι , καταλαβαινω πολυ καλα οτι με αυτο τον τροπο αποποιειται της ευθυνης ο μπονιας......!!!!!

Παντως αν καποιος διορισμενος ηδη απο ΑΣΕΠ, που εχει παρακολουθησει μπονια, θεωρει οτι ειναι ολα νομιμα και αξιοκρατικα, δεν εχει παρα να μας καταθεσει εδω το ονοματακι του! Η αν δεν θελει εδω ας παει στο Υπουργειο και να πει ναι εγω παρακολουθουσα ενα χρονο μπονια.

Για δε τους υπολοιπους εδω που καραδοκουν να διοριστουν, επιτυχοντες οντες ΑΣΕΠ, ας μας πουν πρωτα ποιοι ειναι και αν πετυχαν  πετυχαν μεσω μπονια, για να γνωριζει ο καθενας το background  αυτου που μιλαει, αλλα και για να τοποθετουνται τα πραγματα στην πραγματικη τους διασταση.

Εκατοντάδες, ίσως χιλιάδες παρακολούθησαν τα "μυστικά"των συγκεκριμένων φροντηστηρίων, και μόνο ορισμένοι από αυτούς έγιναν διοριστέοι!!!!!Πως γίνεται όμως το μυστικό να αποδώσει σε ορισμένους?
Θα σας απαντήσω για να σας δώσω την δυνατότητα να διεκδικήσετε και εσείς τον διορισμό σας στον επόμενο ΑΣΕΠ.
Λέγεται ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΑΙ ΚΡΙΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!!
Όσο και αν η αγωνία σας για το αύριο είναι απόλυτα σεβαστή, σταματήστε τις θεωρίες συνωμοσίας, καθώς μυστικό πλέον τον 2 ατόμων δεν θεωρείται μυστικό!!!
Και πάλι, παρόλο τον βούρκο που εισπράτω, δεν σκοπεύω να προβώ σε αντιπαραθέσεις, γιατί και εγώ έχω περάσει από δύσκολα και έχω μάθει να τα αντιμετωπίζω με ήθος και δράση.

Αποσυνδεδεμένος MelG

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 258
  • Tout est possible.
    • Προφίλ
    • Καλά που έχουμε και τον Μάικλ Τζάκσον...
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #759 στις: Μάιος 24, 2011, 06:22:36 μμ »
Συγγνώμη για το "διασπαστικό" της απάντησης αλλά μπορείτε πλέον οριστικά να μην ανησυχείτε για το αν θα γίνει ασεπ, για το ποιος είναι πιο δίκαιος τρόπος διορισμού κλπ γιατί απλούστατα έχουμε σύντομα ΠΤΩΧΕΥΣΗ. Μόλις διάβασα "την Τρίτη το πρωί οι «Financial Times» πρότειναν την διαγραφή του ελληνικού χρέους χαρακτηρίζοντας ως «ειδική περίπτωση» την ελληνική υπόθεση και καταλήγοντας στο συμπέρασμα πώς δεν υπάρχει πιθανότητα διαχείρισης της δημοσιονομικής αστάθειας της ελληνικής οικονομίας." Αυτό στην ουσία σημαίνει ΠΤΩΧΕΥΣΗ. Το καταλαβαίνετε; Καταλαβαίνετε τι είπαν οι αγαπητοί ΤΙΜΕS; Δεν είναι διαχειρίσιμο το χρέος και θα είναι διαχειρίσιμοι οι διορισμοί κι ο κάθε ασεπ; Θέλετε να μαλώσετε, να τα βάλετε με κάποιον; Βγείτε στους δρόμους. Αύριο στις 6μμ στο Λευκό Πύργο και για Αθήνα δεν ξέρω αλλά όλο και κάτι θα έχει. Αρκετά με το πληκτρολόγιο και την αλληλοφαγωμάρα. Μακάρι να γίνονταν 1000 ασεπ το μήνα να διορίζονταν όλοι. Αλλά μερικοί δεν καταλαβαίνουν ότι με τέτοιες συνθήκες και διοριστέος και μονιμοποιημένος να είσαι δεν έχει αξία γιατί το ταμείο είναι ΜΕΙΟΝ. Αρκετά! Εκτός κι αν βρεθεί κανείς που  ενδιαφέρεται για την αναγεννηθείσα Ελλαδίτσα μετά την πτώχευση μετά 10-15 χρόνια και θέλει από τώρα να εξασφαλίσει μια θεσούλα αναπληρωτή. Αρκετά να παίζουν με τη νοημοσύνη μας κι όταν λέμε την αλήθεια να μας λένε ότι τάχα δε θέλουμε τον ασεπ. Εδώ ο κόσμος καίγεται... (πλήρες άρθρο http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=316758&cid=6)
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 24, 2011, 06:24:19 μμ από MelG »
Χαίρομαι που δε θα διοριστώ ποτέ τελικά γιατί θα μείνω στην πόλη μου που λατρεύω.
Καλά που έχουμε και τον Μάικλ Τζάκσον πάντως...
http://www.youtube.com/user/mjacksontruth

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:59:36 »

nickitol

  • Επισκέπτης
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #760 στις: Μάιος 24, 2011, 06:23:45 μμ »
Άμφιβάλλω αν τα φροντιστήρια προτετοιμασίας ΑΣΕΠ έχουν τα ποσοστά που διαφημίζουν. Εκτός αν βγάζουν λίστα με τα ονόματα των "επιτυχόντων". Πάντως εκτός του ότι είναι παράνομα το πιο σημαντικό είναι αν υπάρχει "συναλλαγή" στα θέματα του εξετάσεων του ΑΣΕΠ. 
Υ.Γ @Αναστασια76 θα τσοντάρεις κάτι και εσύ  ;) σε βλέπω να χεις γερό κομπόδεμα. Όχι τίποτα άλλο αλλά έρχονται και διακοπές.  ;)
Ολιγον εγκυος δεν υπηρξε ποτε.
Η ειναι παρανομα η οχι. Και αν ειναι παρανομα αυτα, παρανομος ειναι και οποιος τα χρησιμοποιησε για ιδιον οφελος, ζημιωνοντας αλλους .
 Ειναι αυτονοητο, απλο, δυστυχως "δυσπεπτο" για οσους    παρανομησαν.

nickitol

  • Επισκέπτης
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #761 στις: Μάιος 24, 2011, 06:30:06 μμ »
ηηηηηηηηηηη καλεεεεεεεε..... τι ειναι αυτα που λες...απαπα εδω μεσα;;;; ειναι μονο οι επιλεκτοι βρε,επισης εδω δεν ειναι κανενας που να ειχε τον χ ή ψ γνωστο και επαιρνε ωρες στην ΠΔΣ...τςτςτς ντροπη σου παιδι μου..τι λογια ειναι αυτα που ξεστομισες... ;D ;D ;D

Αναστασια θεωρω γενικα οτι καταλαβαινεις, αλλα τωρα το να εμπλεκεις αλλο θεμα και αλλες αδυναμιες του συστηματος, δεν νομιζω οτι ειναι ισχυρη επιχειρηματολογια.

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #762 στις: Μάιος 24, 2011, 06:44:46 μμ »
απλα συνεχισα εκει που το αφησες... ;D
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος Landau

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6022
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση.. BAZINGA!
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #763 στις: Μάιος 24, 2011, 06:45:15 μμ »
Εδώ και πόσες σελίδες ξαναπιάσατε, βλέπω, το θέμα με τα ασεποφροντιστήρια (λεξιπλάστες θα γίνουμε  :D ) και αναλύετε το πόσο παράνομα είναι κλπ. Εννοείται ότι είναι παράνομη η λειτουργία τους (άσχετα τι παραθυράκια θα βρήκαν για να συνεχίσουν να λειτουργούν ακόμα), αλλά δεν είναι αυτό το μείζον θέμα. Όπως προαναφέρθηκε, στην τελική από όσους πήγαν σε αυτά, τι ποσοστό διορίστηκε; Πολύ μικρό φυσικά. Δεν είναι, λοιπόν, τόσο θέμα αθέμιτου ανταγωνισμού, όσο παράνομης λειτουργίας. Φυσικά και πρέπει να κλείσουν άμεσα (αν και δεν πιστεύω ότι θα γίνει τόσο εύκολα αυτό.. είναι πολλά τα λεφτά που κερδίζουν και πιθανόν μοιράζονται  ;) ), αλλά το όποιο μυστικό της επιτυχίας ΗΤΑΝ (μιας και πλέον δεν φαίνεται να προκυρήσσονται θέσεις σε νέους ΑΣΕΠ, ως γνωστόν) κυρίως το προσωπικό διάβασμα (και πόσο έχει μάθει κάποιος να διαβάζει χωρίς βοήθεια), καθώς και το υπόβαθρο του καθενός. Φυσικά υπάρχει και ο παράγοντας τύχης (ή ατυχίας) κλπ.
Και αγωγή/μήνυση κλπ να γίνει, αναδρομικά δεν θα αλλάξει κάτι. Δεν αποδεικνύεται (και ορθά νομίζω) αθέμιτος ανταγωνισμός σε όλα αυτά, πέρα από παράνομη δραστηριότητα των εν λόγω φροντιστηρίων.

Υ.Γ. Δεν έχω πάει ποτέ σε κάνενα από τα φροντιστήρια αυτά, ούτε καν ξέρω που ακριβώς βρίσκονται!  :)
"Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it."
(Richard P. Feynman ?)

"The first condition of progress is the removal of censorship."
(George Bernard Shaw)

Αποσυνδεδεμένος panos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2465
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #764 στις: Μάιος 24, 2011, 06:50:13 μμ »
ηηηηηηηηηηη καλεεεεεεεε..... τι ειναι αυτα που λες...απαπα εδω μεσα;;;; ειναι μονο οι επιλεκτοι βρε,επισης εδω δεν ειναι κανενας που να ειχε τον χ ή ψ γνωστο και επαιρνε ωρες στην ΠΔΣ...τςτςτς ντροπη σου παιδι μου..τι λογια ειναι αυτα που ξεστομισες... ;D ;D ;D

Αναστασια θεωρω γενικα οτι καταλαβαινεις, αλλα τωρα το να εμπλεκεις αλλο θεμα και αλλες αδυναμιες του συστηματος, δεν νομιζω οτι ειναι ισχυρη επιχειρηματολογια.

Tο "άλλο θέμα" είναι μια χειρότερη περίπτωση του προβλήματος, γιατί για την  διαβλητότητα του ΑΣΕΠ δεν έχουμε και τόσα στοιχεία, δεν ξέρουμε καν και πόσο ωφελεί ο κάθε παράνομος Μπόνιας, αλλά για τη ΠΔΣ (και άλλες περιπτώσεις...) ξέρουμε σχεδόν όλοι οι ΠΕ02, ΠΕ03 και ΠΕ04! Και εντάξει, μπορεί κάποιος να κατέβει αξιοπρεπώς σε έναν διαγωνισμό που "μπάζει" και με μικρές πιθανότητες να τα καταφέρει, αν όμως δεν θέλει να χάσει την αξιοπρέπειά του πως μπορούσε κάποιος να αποκτήσει με καθαρό τρόπο την προυπηρεσία του χωρίς ΑΣΕΠ;


Αποσυνδεδεμένος killbill

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3500
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν θες να μάθεις κάτι τότε δίδαξέ το
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #765 στις: Μάιος 24, 2011, 07:16:23 μμ »
γιατί είναι παράνομα τα φρονστήρια αυτά; είναι δηλωμένα στην εφορία ως κέντρα ελευθερων σπουδών. Και άτομα που γνωρίζω που πήγαν σε αυτά, τους έδινε κανονική απόδειξη. Που είναι η παρανομία;

Όσο για το αν βοηθούν, σίγουρα θα βοηθήσουν κάποιον που δεν έχει τον χρόνο να κάτσει να οργανώσει το διάβασμά του, ή κάποιον που αποφάσισε να δώσει την τελευταία στιγμή και δεν ξέρει από που να το πιάσει το θέμα.. Αν όμως έχεις χρόνο τα θεωρώ τσάμπα χρόνο και χρήμα. μπορείς άνετα να βρεις υλικό (στο ιντερνετ κυκλοφορούν τα πάντα, ακόμα και CDs από εφημερίδες με παιδαγωγικά θέματα κλπ) και να στρωθείς μόνος σου.
Δεν σημαίνει σε καμια περίπτωση ότι αν πας θα πετύχεις!
Τώρα το ότι διαφημίζουν ότι μεγάλα ποσοστά διοριστέων έκαναν μαθήματα σε αυτούς, λογικό είναι αν σκεφτείτε πόσοι πάνε φροντιστήριο. Δεν μας λένε όμως πόσοι ήταν ΟΛΟΙ που πήγαν φροντιστήριο και πόσοι από αυτούς πέρασαν! αυτό το ποσοστό θα έχει ενδιαφέρον αν θέλουμε να είμαστε αντικειμενικοί.

Αποσυνδεδεμένος mk75

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 374
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #766 στις: Μάιος 24, 2011, 08:36:15 μμ »
Αντε ρε αδέλφια να δούμε ποίο κακό θα μας βρει. Ο ΑΣΕΠ, η χρεοκοπία, οι εκλογές;

( Σήμερα στην τράπεζά ρωτάει τα 20 άτομα που ήταν εκεί ο Υπάλληλος ποίο είναι για κατάθεσή. Μόλις ένα σήκωσε το χέρι  όλοι οι υπόλοιποι για ανάληψή. Είμαστε σε καλό δρόμο αδέλφια.)

Αποσυνδεδεμένος dessi

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 523
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #767 στις: Μάιος 24, 2011, 08:41:14 μμ »
Αντε ρε αδέλφια να δούμε ποίο κακό θα μας βρει. Ο ΑΣΕΠ, η χρεοκοπία, οι εκλογές;

( Σήμερα στην τράπεζά ρωτάει τα 20 άτομα που ήταν εκεί ο Υπάλληλος ποίο είναι για κατάθεσή. Μόλις ένα σήκωσε το χέρι  όλοι οι υπόλοιποι για ανάληψή. Είμαστε σε καλό δρόμο αδέλφια.)

Βάλε τα πράγματα σε μια σειρά: πρώτα χρεοκοπία, μετά εκλογές και ΑΣΕΠ στο τέλος για αυτούς που δεν κατάλαβαν τι προηγήθηκε και θα τον αναμένουν!

Αποσυνδεδεμένος mk75

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 374
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #768 στις: Μάιος 24, 2011, 08:45:49 μμ »
Αντε ρε αδέλφια να δούμε ποίο κακό θα μας βρει. Ο ΑΣΕΠ, η χρεοκοπία, οι εκλογές;

( Σήμερα στην τράπεζά ρωτάει τα 20 άτομα που ήταν εκεί ο Υπάλληλος ποίο είναι για κατάθεσή. Μόλις ένα σήκωσε το χέρι  όλοι οι υπόλοιποι για ανάληψή. Είμαστε σε καλό δρόμο αδέλφια.)

Βάλε τα πράγματα σε μια σειρά: πρώτα χρεοκοπία, μετά εκλογές και ΑΣΕΠ στο τέλος για αυτούς που δεν κατάλαβαν τι προηγήθηκε και θα τον αναμένουν!

Όχι θα το καταλάβει γιατί δεν θα έχει να δώσει τα λεφτά για το παράβολο του διαγωνισμού η τα δίδακτρά στον Μπονια. ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος dessi

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 523
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Θα γίνει ΑΣΕΠ το 2012?
« Απάντηση #769 στις: Μάιος 24, 2011, 08:53:52 μμ »
Αυτό σημαίνει να μην έχεις επαφή με το περιβάλλον σου ή η επιθυμία σου να είναι πιο ισχυρή από την πραγματικότητα!

Προσπαθείς να πείσεις με στοιχεία κάποιους ότι τα βάζεις με τους τιτάνες αν προσπαθήσεις να συμμετέχεις στο διαγωνισμό και κάνουν πως δεν ακούν ή δεν θέλουν να καταλάβουν!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32296
  • Τελευταία: Misilekart
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160069
  • Σύνολο θεμάτων: 19214
  • Σε σύνδεση σήμερα: 482
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 13
Επισκέπτες: 485
Σύνολο: 498

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.078 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.