*

Αποστολέας Θέμα: Διορισμοί 2022  (Αναγνώστηκε 1516211 φορές)

0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vagg99

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 875
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #5012 στις: Μάιος 08, 2022, 09:58:04 πμ »
Αν είναι να γίνουν όλα σαν πέρυσι, πάμε να φυγουμε από δω και ξαναερχομαστε στις 7 Ιουλίου και στις 14 Ιουλίου που θα βγει η κατανομή....

Είμαστε στην τσίτα γιατί (μας κοροιδεψαν;) ότι όλα φέτος θα γίνουν πιο νωρίς, ότι έναν με δύο μήνες πριν σε σχέση με πέρυσι θα αναλάμβαναν οι νεοδιοριστοι (δήλωση Κοπτση), ότι μες στον Απρίλιο θα είχαμε ανακοινώσεις Κεραμεως, μετά πήγαν για τέλος Απρίλη, μετά για μετά το Πάσχα, μετά στο συνεδριο ΝΔ, βγήκαν κατανομές τριγύρω, βάσει αυτών των υποτιθεμενων κατανομών κάποιοι σύλλογοι στέλνουν επιστολές στο υπουργείο ζητώντας καλύτερη κατανομή (!) , στη συνέχεια ακούσαμε και το πρώτο δεκαήμερο Μαΐου, πάει κι αυτό.. Και τώρα μας πάνε σιγά σιγά για μετά τις Πανελλήνιες ή για όπως πέρυσι... Άσε που την ανάρτηση του ewall ότι δεσμεύτηκαν οι πιστώσεις τη διασταυρωσαν κάποιοι και λένε τώρα ότι μάλλον δεν ισχύει...(δε γράφτηκε και πουθενά αλλού εξάλλου) Άρα, τα λέμε στις 7 Ιουλίου με την ανακοίνωση των διορισμών... Όπως πέρυσι..
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 08, 2022, 10:20:06 πμ από vagg99 »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:25:07 »

Αποσυνδεδεμένος math22

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1856
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #5013 στις: Μάιος 08, 2022, 10:09:40 πμ »
7 ιουλη του 23?  8) 8)

Αποσυνδεδεμένος Logikos-3

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1577
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #5014 στις: Μάιος 08, 2022, 10:12:06 πμ »
7 Ιουλιου του 23 θα είναι οι επόμενοι διορισμοι και εγω θα κλαίγομαι γιατι δεν θα μπορω να παρω μεταθεση στον τοπο μου ως νεοδιοριστος😁😎🥳🤔🤫🤭
« Τελευταία τροποποίηση: Μάιος 08, 2022, 10:19:07 πμ από Logikos-3 »

Αποσυνδεδεμένος mts.ag

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4094
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #5015 στις: Μάιος 08, 2022, 10:15:35 πμ »
7 Ιουλιου του 23 θα είναι οι επόμενοι διορισμοι και εγω θα κλαίγομαι γιατι δεν μπορω να παρω μεταθεση στον τοπο μου ως νεοδιοριστος😁😎🥳🤔🤫🤭

Εγω πιστεύω ότι μερικοί από εσας που κάνετε τα αστειάκια απλά ξέρετε ότι διορίζεστε σπίτι σας. Θα φανεί αν εχω δίκιο ή οχι.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 23:25:07 »

Αποσυνδεδεμένος Logikos-3

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1577
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #5016 στις: Μάιος 08, 2022, 10:19:54 πμ »
Όχι φίλε μου.. Εγώ διορίζομαι μακριά...Αλλα εχω περάσει τόσο μεγάλο λούκι ως αναπληρωτής που δεν με χαλάει... Τωρα για τους υπόλοιπους δεν ξέρω...

Αποσυνδεδεμένος Dimeos

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 998
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #5017 στις: Μάιος 08, 2022, 10:20:47 πμ »
μπορεί η κατανομή να βγεί Ιούλιο αλλά η πρόσκληση για ανάληψη να γίνει μετά τις 15 Αυγούστου ΄ψστε να γλιτώσουν λεφτά

Αποσυνδεδεμένος mts.ag

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4094
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #5018 στις: Μάιος 08, 2022, 10:21:26 πμ »
Όχι φίλε μου.. Εγώ διορίζομαι μακριά...Αλλα εχω περάσει τόσο μεγάλο λούκι ως αναπληρωτής που δεν με χαλάει... Τωρα για τους υπόλοιπους δεν ξέρω...

Δεν έχω λόγο να μη σε πιστεύω. Αλλά αν δε σε χαλάει εσένα, σκέψου ότι μπορεί να χαλάει κάποιος άλλους.

Αποσυνδεδεμένος lilium1990

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1059
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #5019 στις: Μάιος 08, 2022, 10:27:23 πμ »
Όχι φίλε μου.. Εγώ διορίζομαι μακριά...Αλλα εχω περάσει τόσο μεγάλο λούκι ως αναπληρωτής που δεν με χαλάει... Τωρα για τους υπόλοιπους δεν ξέρω...
παρομοίως, φίλε μου, κι όχι μόνο το λούκι της αναπλήρωσης, αλλά και του ιδιωτικού τομέα επί πολλά χρόνια. Είμαι μέσα όπως φαίνεται φετος, αλλά στους 200 τελευταίους θα έλεγα. Οπότε σίγουρα θα πάω μακριά και δεν με πειράζει. Αρκεί που γλίτωσα απο ιδιωιτκό τομέα και τωρα θα γλιτωσω και από την αναπληρωση. Είμαι ήδη δυο χρόνια σ δυσπρόσιτο και πάλι δεν μπορώ να παραπονεθώ.

Αποσυνδεδεμένος Christianna

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 169
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Η σημερινή μας ατυχία,είναι η αυριανή μας τύχη.
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #5020 στις: Μάιος 08, 2022, 10:32:10 πμ »
Δεν έχω λόγο να μη σε πιστεύω. Αλλά αν δε σε χαλάει εσένα, σκέψου ότι μπορεί να χαλάει κάποιος άλλους.
Το ιδιο ισχυει βεβαια κ για αυτους που κανουν αστειακια για το οτι οι διορισμοί θα γίνουν το 2023.
Das Schicksal des Menschen ist der Mensch selber.

Αποσυνδεδεμένος mts.ag

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4094
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #5021 στις: Μάιος 08, 2022, 10:35:26 πμ »
Το ιδιο ισχυει βεβαια κ για αυτους που κανουν αστειακια για το οτι οι διορισμοί θα γίνουν το 2023.

Ο math22 δεν κάνει αστειάκια, ΤΩΡΑ θέλει να γίνουν οι διορισμοί. Απλά ανησυχεί μήπως στραβώσει κάτι. Σωστά τα λέω math;

EDIT: Αλλά ναι, το ίδιο ισχύει για όποιον παίζει με την αγωνία σας.

Αποσυνδεδεμένος Vagg91

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2437
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #5022 στις: Μάιος 08, 2022, 10:37:39 πμ »
Ετσι πιστευω και εγω για math 😉

Αποσυνδεδεμένος Popinikos

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #5023 στις: Μάιος 08, 2022, 11:08:12 πμ »
Παιδιά μας δουλεύουν μου φαινεται

Αποσυνδεδεμένος Marphil

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 537
  • Φύλο: Γυναίκα
  • «Κάθε πρόχειρη γραφή [θέλει] τον Πικιώνη της»
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #5024 στις: Μάιος 08, 2022, 11:09:37 πμ »
Αν είναι να γίνουν όλα σαν πέρυσι, πάμε να φυγουμε από δω και ξαναερχομαστε στις 7 Ιουλίου και στις 14 Ιουλίου που θα βγει η κατανομή....

Είμαστε στην τσίτα γιατί (μας κοροιδεψαν;) ότι όλα φέτος θα γίνουν πιο νωρίς, ότι έναν με δύο μήνες πριν σε σχέση με πέρυσι θα αναλάμβαναν οι νεοδιοριστοι (δήλωση Κοπτση), ότι μες στον Απρίλιο θα είχαμε ανακοινώσεις Κεραμεως, μετά πήγαν για τέλος Απρίλη, μετά για μετά το Πάσχα, μετά στο συνεδριο ΝΔ, βγήκαν κατανομές τριγύρω, βάσει αυτών των υποτιθεμενων κατανομών κάποιοι σύλλογοι στέλνουν επιστολές στο υπουργείο ζητώντας καλύτερη κατανομή (!) , στη συνέχεια ακούσαμε και το πρώτο δεκαήμερο Μαΐου, πάει κι αυτό.. Και τώρα μας πάνε σιγά σιγά για μετά τις Πανελλήνιες ή για όπως πέρυσι... Άσε που την ανάρτηση του ewall ότι δεσμεύτηκαν οι πιστώσεις τη διασταυρωσαν κάποιοι και λένε τώρα ότι μάλλον δεν ισχύει...(δε γράφτηκε και πουθενά αλλού εξάλλου) Άρα, τα λέμε στις 7 Ιουλίου με την ανακοίνωση των διορισμών... Όπως πέρυσι..

Θα συμφωνήσω με τον Vagg91. Το σκοτσέζικο ντουζ δεν το αντέχουμε. Η ΠΕΑΔ που είναι; Οι "αιρετοί" άφαντοι κι αυτοί. Τουλάχιστον, ας είχαμε επίσημη ανακοίνωση ότι θα γίνουν φέτος το καλοκαίρι... Λέγοντας"επίσημη", εννοώ το ΥΠΑΙΘ.

Αποσυνδεδεμένος konstantina90

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 102
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Νέοι διορισμοί;;;
« Απάντηση #5025 στις: Μάιος 08, 2022, 11:11:45 πμ »
Υπάλληλος εκ των έσω είπε πριν λιγο ότι δεν θα γίνουν διορισμοι άμεσα, γιατί είναι χρονοβόρα διαδικασία. Μην πέσετε να με φάτε παρακαλώ.  Εννοείται πως θέλουμε διορισμους και δεν πιστεύω κάτι τέτοιο.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32296
  • Τελευταία: Misilekart
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160022
  • Σύνολο θεμάτων: 19215
  • Σε σύνδεση σήμερα: 683
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 680
Σύνολο: 688

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.104 δευτερόλεπτα. 32 ερωτήματα.