*

Αποστολέας Θέμα: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα  (Αναγνώστηκε 919729 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος London06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #2408 στις: Αύγουστος 03, 2011, 10:32:42 πμ »
Σχετικά με την εγκύκλιο των μόνιμων διορισμών για το σχολικό έτος 2011-12

και τις αποσπάσεις από ΠΥΣΠΕ σε ΠΥΣΠΕ

 

 

Α.ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ

 

Σύμφωνα με ενημέρωση, από το τμήμα διορισμών του Υπουργείου Παιδείας, αυτήν την εβδομάδα αναμένεται η ανάρτηση των πινάκων των αναπληρωτών. Μετά την εξέταση των ενστάσεων (3-5 ημέρες) θα εκδοθεί, περίπου στις 10 Αυγούστου, η εγκύκλιος για τους μόνιμους διορισμούς του σχολικού έτους 2011-12. Όπως έχω τονίσει σε προηγούμενο ενημερωτικό μου, οι μόνιμοι διορισμοί θα είναι ελάχιστοι, 600 για την πρωτοβάθμια και δευτεροβάθμια εκπαίδευση.

 

Β.ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΥΣΠΕ ΣΕ ΠΥΣΠΕ

 

Οι αποσπάσεις των εκπαιδευτικών από ΠΥΣΠΕ σε ΠΥΣΠΕ θα πραγματοποιηθούν μετά τις 15 Αυγούστου κι αυτό για να μπουν όλα τα κενά στο σύστημα , αφού οι παραιτήσεις των εκπαιδευτικών μπορούν να υποβληθούν μέχρι στις 10 Αυγούστου. Έτσι, δε θα  επαναληφθεί το περσινό φαινόμενο, δηλαδή να μην ικανοποιούνται  αιτήσεις απόσπασης, ενώ υπάρχουν κενά.

Όπως γνωρίζετε οι αποσπάσεις από φέτος θα γίνονται με μόρια, όπως οι μεταθέσεις. Κατά την εκτίμησή μου θα πραγματοποιηθούν αρκετές αποσπάσεις, αφού υπάρχουν λειτουργικά κενά σε όλα τα ΠΥΣΠΕ της χώρας.

 

Δημήτρης Μπράτης

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:18:21 »

Αποσυνδεδεμένος rozy4

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3907
  • Η ζωή είναι ωραία φιλαράκο
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #2409 στις: Αύγουστος 03, 2011, 10:40:41 πμ »
Καλημέρα!! Και για να συνεχίσω ευχάριστα :P

Ζητούν και άλλα τΟΟΣΑ...
Γενναιόδωρη σε εύσημα αλλά και σε ...νέα εισπρακτικά μέτρα -πέραν όσων προβλέπει ήδη το Μνημόνιο- είναι η έκθεση του ΟΟΣΑ για την Ελλάδα, που παρουσιάστηκε χθες σε πανηγυρικούς τόνους στην Αθήνα, από τον ίδιο τον γενικό γραμματέα Jose Angel Gurria. Στα ...μεγάλα γράμματα αναφέρεται στη μεγαλύτερη δημοσιονομική προσαρμογή των τελευταίων 30 ετών και σε μία «εφαρμογή των μέτρων εντυπωσιακή, αν όχι τέλεια»...........
Στα... ψιλά γράμματα όμως, εκτιμά ότι χρειάζονται πάνω από 40 πρόσθετα μέτρα: κατάργηση του χαμηλού συντελεστή ΦΠΑ σε νησιά και μεθόριο, κατάργηση της απαλλαγής για τους αγρότες, νέα μείωση του αφορολόγητου ορίου, μαζική άρση φοροαπαλλαγών, αλλά και κοινοποίηση φορολογικών δηλώσεων και λίστας με όλους όσοι οφείλουν στο Δημόσιο.

Θεωρεί επίσης αναγκαία την άρση της μονιμότητας για τους νεοπροσληφθέντες στο Δημόσιο και την εισαγωγή μερικής απασχόλησης, μαζικές μετατάξεις 50.000 υπαλλήλων στο ευρύτερο Δημόσιο και αυτοκέφαλες ΔΕΚΟ που, αν έχουν ελλείμματα, θα κλείνουν ή θα πωλούνται.

Ζητά νέες αλλαγές στο εργασιακό, πριμοδοτώντας την προσωρινή απασχόληση και τους μισθούς κάτω από τη σύμβαση, αύξηση κατά 2 χρόνια του πραγματικού ορίου συνταξιοδότησης, νέα άρση των παραθύρων για πρόωρη συνταξιοδότηση και αύξηση της συμμετοχής του ασφαλισμένου στην υγεία.

**Αρση μονιμότητας για νέους υπαλλήλους, και αντικατάστασή της με συμβάσεις αορίστου χρόνου, παρόμοιες με αυτές του ιδιωτικού τομέα.

**Αξιολόγηση της απόδοσης του προσωπικού. Κατάργηση αυτόματων προαγωγών. Μερική απασχόληση στο Δημόσιο. Ταχύτερο σύστημα προσλήψεων.


ευτυχώς όμως αποποινικοποιούν τη χρήση ναρκωτικών ουσιών.  ::)

Αποσυνδεδεμένος stave

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 580
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #2410 στις: Αύγουστος 03, 2011, 11:01:12 πμ »
Καλημέρα!! Και για να συνεχίσω ευχάριστα :P

Ζητούν και άλλα τΟΟΣΑ...
Γενναιόδωρη σε εύσημα αλλά και σε ...νέα εισπρακτικά μέτρα -πέραν όσων προβλέπει ήδη το Μνημόνιο- είναι η έκθεση του ΟΟΣΑ για την Ελλάδα, που παρουσιάστηκε χθες σε πανηγυρικούς τόνους στην Αθήνα, από τον ίδιο τον γενικό γραμματέα Jose Angel Gurria. Στα ...μεγάλα γράμματα αναφέρεται στη μεγαλύτερη δημοσιονομική προσαρμογή των τελευταίων 30 ετών και σε μία «εφαρμογή των μέτρων εντυπωσιακή, αν όχι τέλεια»...........
Στα... ψιλά γράμματα όμως, εκτιμά ότι χρειάζονται πάνω από 40 πρόσθετα μέτρα: κατάργηση του χαμηλού συντελεστή ΦΠΑ σε νησιά και μεθόριο, κατάργηση της απαλλαγής για τους αγρότες, νέα μείωση του αφορολόγητου ορίου, μαζική άρση φοροαπαλλαγών, αλλά και κοινοποίηση φορολογικών δηλώσεων και λίστας με όλους όσοι οφείλουν στο Δημόσιο.

Θεωρεί επίσης αναγκαία την άρση της μονιμότητας για τους νεοπροσληφθέντες στο Δημόσιο και την εισαγωγή μερικής απασχόλησης, μαζικές μετατάξεις 50.000 υπαλλήλων στο ευρύτερο Δημόσιο και αυτοκέφαλες ΔΕΚΟ που, αν έχουν ελλείμματα, θα κλείνουν ή θα πωλούνται.

Ζητά νέες αλλαγές στο εργασιακό, πριμοδοτώντας την προσωρινή απασχόληση και τους μισθούς κάτω από τη σύμβαση, αύξηση κατά 2 χρόνια του πραγματικού ορίου συνταξιοδότησης, νέα άρση των παραθύρων για πρόωρη συνταξιοδότηση και αύξηση της συμμετοχής του ασφαλισμένου στην υγεία.

**Αρση μονιμότητας για νέους υπαλλήλους, και αντικατάστασή της με συμβάσεις αορίστου χρόνου, παρόμοιες με αυτές του ιδιωτικού τομέα.

**Αξιολόγηση της απόδοσης του προσωπικού. Κατάργηση αυτόματων προαγωγών. Μερική απασχόληση στο Δημόσιο. Ταχύτερο σύστημα προσλήψεων.


ευτυχώς όμως αποποινικοποιούν τη χρήση ναρκωτικών ουσιών.  ::)

Αμέ γιατί όχι;;;;....Πάφα πούφα, μαστούρα κι αποβλάκωση, για να συνεχίσουν το ξεπούλημα ανενόχλητοι >:( >:(


« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 03, 2011, 11:04:09 πμ από stave »

Αποσυνδεδεμένος dimitra_pirea

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 121
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #2411 στις: Αύγουστος 03, 2011, 11:16:44 πμ »
Α.ΔΙΟΡΙΣΜΟΙ

 

Σύμφωνα με ενημέρωση, από το τμήμα διορισμών του Υπουργείου Παιδείας, αυτήν την εβδομάδα αναμένεται η ανάρτηση των πινάκων των αναπληρωτών. Μετά την εξέταση των ενστάσεων (3-5 ημέρες) θα εκδοθεί, περίπου στις 10 Αυγούστου, η εγκύκλιος για τους μόνιμους διορισμούς του σχολικού έτους 2011-12. Όπως έχω τονίσει σε προηγούμενο ενημερωτικό μου, οι μόνιμοι διορισμοί θα είναι ελάχιστοι, 600 για την πρωτοβάθμια και δευτεροβάθμια εκπαίδευση.


apo mprati. :'(
 


Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:18:21 »

Αποσυνδεδεμένος k.d.pe03

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 660
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #2412 στις: Αύγουστος 03, 2011, 11:26:43 πμ »
Βλεπω επεσε τελικα σιωπη απο τους κυριους αξιοκρατες. Σας τελειωσαν τα επιχειρηματα?
δεν νομίζω ότι τους τελείωσαν τα επειχηρήματα!με δυο από αυτους που μίλησα μου είπαν ότι χωρίς λόγο τους διέγραψε το pde!άρα πως να μιλήσουν?φυσικά και εγώ για διαγραφη οδεύω με αυτό που έγραψα!τεσπα παιδια ,καλό καλοκαίρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος nice

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 97
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #2413 στις: Αύγουστος 03, 2011, 11:34:14 πμ »
Βλεπω επεσε τελικα σιωπη απο τους κυριους αξιοκρατες. Σας τελειωσαν τα επιχειρηματα?
δεν νομίζω ότι τους τελείωσαν τα επειχηρήματα!με δυο από αυτους που μίλησα μου είπαν ότι χωρίς λόγο τους διέγραψε το pde!άρα πως να μιλήσουν?φυσικά και εγώ για διαγραφη οδεύω με αυτό που έγραψα!τεσπα παιδια ,καλό καλοκαίρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τα επιχειρήματά μας δεν τελείωσαν, αλλά με την περίπτωση nickitol εγώ δεν ασχολούμαι πάλι. Και ο λόγος μου είναι συμβόλαιο.

Αποσυνδεδεμένος Landau

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6022
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση.. BAZINGA!
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #2414 στις: Αύγουστος 03, 2011, 11:44:47 πμ »
Καλημέρα!! Και για να συνεχίσω ευχάριστα :P

Ζητούν και άλλα τΟΟΣΑ...
Γενναιόδωρη σε εύσημα αλλά και σε ...νέα εισπρακτικά μέτρα -πέραν όσων προβλέπει ήδη το Μνημόνιο- είναι η έκθεση του ΟΟΣΑ για την Ελλάδα, που παρουσιάστηκε χθες σε πανηγυρικούς τόνους στην Αθήνα, από τον ίδιο τον γενικό γραμματέα Jose Angel Gurria. Στα ...μεγάλα γράμματα αναφέρεται στη μεγαλύτερη δημοσιονομική προσαρμογή των τελευταίων 30 ετών και σε μία «εφαρμογή των μέτρων εντυπωσιακή, αν όχι τέλεια»...........
Στα... ψιλά γράμματα όμως, εκτιμά ότι χρειάζονται πάνω από 40 πρόσθετα μέτρα: κατάργηση του χαμηλού συντελεστή ΦΠΑ σε νησιά και μεθόριο, κατάργηση της απαλλαγής για τους αγρότες, νέα μείωση του αφορολόγητου ορίου, μαζική άρση φοροαπαλλαγών, αλλά και κοινοποίηση φορολογικών δηλώσεων και λίστας με όλους όσοι οφείλουν στο Δημόσιο.

Θεωρεί επίσης αναγκαία την άρση της μονιμότητας για τους νεοπροσληφθέντες στο Δημόσιο και την εισαγωγή μερικής απασχόλησης, μαζικές μετατάξεις 50.000 υπαλλήλων στο ευρύτερο Δημόσιο και αυτοκέφαλες ΔΕΚΟ που, αν έχουν ελλείμματα, θα κλείνουν ή θα πωλούνται.

Ζητά νέες αλλαγές στο εργασιακό, πριμοδοτώντας την προσωρινή απασχόληση και τους μισθούς κάτω από τη σύμβαση, αύξηση κατά 2 χρόνια του πραγματικού ορίου συνταξιοδότησης, νέα άρση των παραθύρων για πρόωρη συνταξιοδότηση και αύξηση της συμμετοχής του ασφαλισμένου στην υγεία.

**Αρση μονιμότητας για νέους υπαλλήλους, και αντικατάστασή της με συμβάσεις αορίστου χρόνου, παρόμοιες με αυτές του ιδιωτικού τομέα.

**Αξιολόγηση της απόδοσης του προσωπικού. Κατάργηση αυτόματων προαγωγών. Μερική απασχόληση στο Δημόσιο. Ταχύτερο σύστημα προσλήψεων.


ευτυχώς όμως αποποινικοποιούν τη χρήση ναρκωτικών ουσιών.  ::)

Καιρός δεν ήταν; Ποιο το πρόβλημα δηλαδή; Οι χρήστες είναι ασθενείς και έτσι θα έπρεπε να αντιμετωπίζονται. Εγκληματίες είναι οι έμποροι (και ειδικά οι μεγαλέμποροι, που συνήθως μένουν ελεύθεροι...  ::) ).
Ας μην αποπροσανατολιζόμαστε. Αρκετά μας αποπροσανατόλισε ο Ραγκούσης (τυχαία όλα αυτά; δε νομίζω)
"Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it."
(Richard P. Feynman ?)

"The first condition of progress is the removal of censorship."
(George Bernard Shaw)

Αποσυνδεδεμένος buble10

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 246
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #2415 στις: Αύγουστος 03, 2011, 01:07:42 μμ »
Εκπαιδευτικοί που περίμεναν το διορισμό τους, καταγγέλλουν την Αννα Διαμαντοπούλου για εμπαιγμό - Δείτε το βίντεο

http://www.alfavita.gr/artro.php?id=41208
Δ ι ο ρ ί σ τ η κ α !
ΠΕ02

nickitol

  • Επισκέπτης
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #2416 στις: Αύγουστος 03, 2011, 01:39:05 μμ »
Βλεπω επεσε τελικα σιωπη απο τους κυριους αξιοκρατες. Σας τελειωσαν τα επιχειρηματα?
δεν νομίζω ότι τους τελείωσαν τα επειχηρήματα!με δυο από αυτους που μίλησα μου είπαν ότι χωρίς λόγο τους διέγραψε το pde!άρα πως να μιλήσουν?φυσικά και εγώ για διαγραφη οδεύω με αυτό που έγραψα!τεσπα παιδια ,καλό καλοκαίρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τα επιχειρήματά μας δεν τελείωσαν, αλλά με την περίπτωση nickitol εγώ δεν ασχολούμαι πάλι. Και ο λόγος μου είναι συμβόλαιο.

δεν πειραζει, ασχολουμαι εγω επειδη  διακρινω μια μοναδικη περιπτωση  επαρσης  αλα Nietzsche, παραληρηματος και αντιφασεων!!
Επειδή δεν έχεις γραψει και πολλα, ηταν ευκολο να τα βρω. Δεν ξερω αν το mein kampf αποτελει γραμμη ζωης, αλλα εμενα μου θυμιζει κατι απο τα παραληρηματα του αδολφου στη  Νυρεμβεργη.

Στα παραθετω:


"......οι ηθικολογίες σου περί συναδελφικότητας και αλληλεγγύης σε ενήλικες νοήμονες δεν περνούν. "

"..Δε το άνοιξα για να δεχτώ ούτε νουθεσίες, ούτε κατηγορίες, ούτε προσβολές από κανέναν..."

"...Αναρωτιέμαι ποιος ξύπνησε χθες εσύ ή εγώ;.."

"...... δεν μ' ενδιαφέρουν οι άλλες κατηγορίες διοριστέων, απευθύνομαι μόνο σε Ασεπ και όποιος θέλει ας ακολουθήσει ειδάλλως υπάρχει και η μοναχική πορεία. .."

"..... Θα μπορούσα να σου απαντήσω σε οποιαδήποτε ερώτησή σου αλλά αποφεύγω το παιχνίδι σου απαντώ, μου απαντάς και πάει λέγοντας..."


"...Η αλήθεια είναι μία: Δεν θα μας ενδιέφερε το 24μηνο και όσοι διοριστούν, αν αυτοί δεν αποτελέσουν ανάχωμα στο διορισμό μας. Πάρτε το επιτέλους χαμπάρι. ..."

"...Nickitol δεν πας να κοιταχτείς σε κανένα γιατρό καλύτερα...."
 
"...Nickitol αγάπη μου ..."


"..Βεβαίως και είναι ξεκάθαρο και προφανές ότι οι 24μηνίτες σήμερα διορίζονται χάριν των γνωριμιών και των πιέσεων. .."

'..Καλύτερα να σιωπά κανείς, όταν δεν έχει να πει τίποτα καλύτερο της σιωπής..."

"..Είναι σαφές μάλλον και ξεκάθαρο απ' ότι φαίνεται ότι πολλοί από σας θέλετε να κοροϊδεύετε τον εαυτό σας. ...... Η άποψή του καθενός εκθέτει τον ίδιο που τη λέει.
.......Η αξιοπρέπεια του καθενός φαίνεται στο στίβο της ζωής και όχι στην οθόνη του υπολογιστή.
.....Στις μάχες που δίνει καθημερινά με το κεφάλι ψηλά. ....
....εγώ δεν έχω να κρυφτώ από κανένα.
.... "Κάθε μου ήττα, σταθμός για μια νίκη"......
.....Έχω μάθει να αγωνίζομαι και μέσα στην τάξη και εκτός τάξης. ..
..Το πάθος μου και την αγωνιστικότητά μου δεν πρόκειται να μου την κάμψει κανείς.
..Ό,τι έχω να πω, θα το γράψω και σε όποιον αρέσει.
.. "Λυπάμαι δεν κάνουμε για όλους, ούτε όλοι κάνουνε για μας"..."

"...Καλημέρα σας! Καλό μήνα να έχουμε και Καλό διορισμό!."

"......Το ξέρω ότι σας έλειψα, αλλά δεν έχω σκοπό πλέον να έρχομαι σε αντιπαράθεση με τους 24μηνίτες. .."

« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 03, 2011, 01:43:46 μμ από nickitol »

Αποσυνδεδεμένος Landau

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6022
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση.. BAZINGA!
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #2417 στις: Αύγουστος 03, 2011, 01:49:06 μμ »
Όταν λες Νυρεμβέργη.. φαντάζομαι δεν εννοείς τη δίκη της Νυρεμβέργης  ???
"Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it."
(Richard P. Feynman ?)

"The first condition of progress is the removal of censorship."
(George Bernard Shaw)

nickitol

  • Επισκέπτης
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #2418 στις: Αύγουστος 03, 2011, 01:52:30 μμ »
οχι βρε landau, στις ετησιες  συγκεντωσεις του ναζιστικου κομματος στη Νυρεμβεργη αναφερομαι.

nickitol

  • Επισκέπτης
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #2419 στις: Αύγουστος 03, 2011, 05:31:02 μμ »
     
Κλαδος     ΠΕ 01          ΠΕ02          ΠΕ 03         ΠΕ 04 ολοι      ΠΕ 05      ΠΕ 06   

ΣΥΝΟΛΟ   653   ‰   9309   ‰   2669   ‰   3414   ‰   1423   ‰   2748   ‰
Πινακας  Α   36  55,13!!   68   7,30   17   6,37   39   11,42   9   6,32         7   2,55
Πινακας Β    5   7,66       47   5,05   12   4,50   17   4,98     1   0,70       12   4,37
Πινακας Γ    1   1,53       14   1,50     9   3,37     5   1,46     1   0,70         2   0,73



Στον πινακα επανω, φαινεται το συνολο των κατηγοριων  των πινακων Α,Β,Γ οπως αναφερονται στο e-aitisi.sch.gr την 11-8-10(αρκετοι διορισθηκαν στη συνεχεια)
Το συνολο των αναπληρωτων αφορα τον πινακα καταταξης αναπληρωτων Βθμιας, με προυπηρεσια.
Αναγωγη ανα 1000 εκπαιδευτικους.

    

Αποσυνδεδεμένος markes

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 113
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #2420 στις: Αύγουστος 03, 2011, 08:36:23 μμ »
αύριο θα αναρτηθούν οι νέοι  πίνακες στο e-aitisi ?
http://eisatopon.blogspot.com/

Αποσυνδεδεμένος salingaros

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 308
    • Προφίλ
Απ: Διορισμοί 24 μηνου, και 60-40% 2011 - τελευταία νέα
« Απάντηση #2421 στις: Αύγουστος 03, 2011, 08:55:35 μμ »
     
Κλαδος     ΠΕ 01          ΠΕ02          ΠΕ 03         ΠΕ 04 ολοι      ΠΕ 05      ΠΕ 06   

ΣΥΝΟΛΟ   653   ‰   9309   ‰   2669   ‰   3414   ‰   1423   ‰   2748   ‰
Πινακας  Α   36  55,13!!   68   7,30   17   6,37   39   11,42   9   6,32         7   2,55
Πινακας Β    5   7,66       47   5,05   12   4,50   17   4,98     1   0,70       12   4,37
Πινακας Γ    1   1,53       14   1,50     9   3,37     5   1,46     1   0,70         2   0,73

ΩΧ ΑΜΑΝ ΑΜΑΑΑΑΑΝ......ΦΕΡΤΕ ΤΑ ΥΠΝΟΣΤΕΝΤΟΝ ΜΟΥ!!
ανοίγω....
βλέπω πίνακα... :o
δεν έχω διαβάσει ακόμα....
... απλά είδα το πίνακα....
ταχυπαλμία μινι εγκεφαλικό και αλλαγή των παμπερς μου......!

μετά τον διάβασα......φιουουουου.... ανάσα και καπάκι τσιγάρο...
πριν πέσει πίνακας θα πρέπει να πέφτει προειδοποιητικό  για το τι ακριβώς πίνακας θα ανέβει.....
διανύουμε εποχή πινάκων....και είμαστε και σε κρίσιμη κλιματικά και ηλικιακά εποχή..... ::)

[/td][/tr][/table]

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32305
  • Τελευταία: Efiu
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160461
  • Σύνολο θεμάτων: 19219
  • Σε σύνδεση σήμερα: 577
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 621
Σύνολο: 635

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.167 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.