*

Αποστολέας Θέμα: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου  (Αναγνώστηκε 1956591 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος grnikolaou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 110
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9674 στις: Απρίλιος 16, 2010, 08:09:16 μμ »
Δε σας άρεζε ο Στυλιανίδης! Σας έφαγε η γκρίνια και η μιζέρια (χαρακτιρηστικό γνώρισμα του νεοέλληνα εκαπιδευτικού).
Πάρτε τον από πίσω και χωρίς σάλιο.

ΕΣΕΝΑ ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΣΟΥ ΑΡΕΖΕ  ΕΧΤΟΣ ΑΠ' ΤΟ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ ΡΕ ΠΑΣΑΤΕΜΠΟ??

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:30:29 »

Αποσυνδεδεμένος τυχερούλα2

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9675 στις: Απρίλιος 16, 2010, 08:24:24 μμ »
δείτε τα....  >:(

http://www.youtube.com/watch?v=thctHwr5z4U&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=vPvtYoxhais&feature=related

λοιπόν μετά από αυτά γιατί να τρωγώμαστε; ας πάμε να φάμε κανένα σουβλάκι... πριν είναι αργά  ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος papariet

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 14
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9676 στις: Απρίλιος 16, 2010, 08:35:07 μμ »

  Αυτός είναι και ύστατος χαιρετισμός προς όσους είχαν κάποιες διαφωνίες με όσα έλεγα στην παρουσία μου στο φόρουμ. Αποφάσισα να μην ξαναγράψω στο φόρουμ.
Σας χαιρετώ λοιπόν, και για άλλη μια φορά δίνω συγχαρητήρια στην Διαμαντοπούλου, και δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς θέλει η ΟΛΜΕ με την απεργία, αφού η χώρα οδηγείται στη χρεωκοπία τι ακριβώς θέλουνε? να συνεχίσουν να κάθονται και να πληρώνονται???

Ευτυχώς θα υπάρχει μεταβατικό στάδιο για τα επόμενα δύο χρόνια, και αυτό θα ισχύσει και για εμάς τους ιδιωτικούς εκπαιδευτικούς. Δηλαδή φέτος θα διοριστούν όσοι έχουν 6 χρόνια.  Έχω ήδη ετοιμάσει  τα χαρτιά μου, και είμαι πολύ χαρούμενος που του χρόνου θα είμαι συνάδελφος με κάποιους από εσάς. Ηδη ψάχνω μέντορα. Ευτυχώς που θα διοριστώ δίπλα στο σπίτι μου.

Χαιρετισμούς και καλό διορισμό σε όλους ;D


Αποσυνδεδεμένος τυχερούλα2

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9677 στις: Απρίλιος 16, 2010, 08:41:58 μμ »
τι 'τανε καλέ! μόνο οι μελλοθάνατοι δίνουν ύστατο χαιρετισμό... άντε και καλή ψυχή!
αν και μ' αυτά που λες δε το πολυβλέπω...   

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 20:30:29 »

Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9678 στις: Απρίλιος 16, 2010, 08:42:00 μμ »

Συνήθως δεν βρίζω στο forum αλλά άντε ρε papariet πάνε παίξε πουθενά αλλού!!!
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

Αποσυνδεδεμένος bk

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 187
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9679 στις: Απρίλιος 16, 2010, 08:44:33 μμ »

  Αυτός είναι και ύστατος χαιρετισμός προς όσους είχαν κάποιες διαφωνίες με όσα έλεγα στην παρουσία μου στο φόρουμ. Αποφάσισα να μην ξαναγράψω στο φόρουμ.
Σας χαιρετώ λοιπόν, και για άλλη μια φορά δίνω συγχαρητήρια στην Διαμαντοπούλου, και δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς θέλει η ΟΛΜΕ με την απεργία, αφού η χώρα οδηγείται στη χρεωκοπία τι ακριβώς θέλουνε? να συνεχίσουν να κάθονται και να πληρώνονται???

Ευτυχώς θα υπάρχει μεταβατικό στάδιο για τα επόμενα δύο χρόνια, και αυτό θα ισχύσει και για εμάς τους ιδιωτικούς εκπαιδευτικούς. Δηλαδή φέτος θα διοριστούν όσοι έχουν 6 χρόνια.  Έχω ήδη ετοιμάσει  τα χαρτιά μου, και είμαι πολύ χαρούμενος που του χρόνου θα είμαι συνάδελφος με κάποιους από εσάς. Ηδη ψάχνω μέντορα. Ευτυχώς που θα διοριστώ δίπλα στο σπίτι μου.

Χαιρετισμούς και καλό διορισμό σε όλους ;D


μην μας το κανεις αυτο.......αντε γιατι δεν μπορω αλλες συγκινησεις σημερα(πλακα πλακα το παρακανες με 2 ολοκληρα μηνυματα.ειχες τεραστια συμμετοχη.......)
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 16, 2010, 08:46:32 μμ από bk »

Αποσυνδεδεμένος gvasilis

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3187
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9680 στις: Απρίλιος 16, 2010, 08:51:48 μμ »
Όπα τι έγινε;
δηλαδή τον ιδιωτικό εκπαιδευτικό που μάζευε τόσα χρόνια προυπηρεσία χωρίς Ασέπ θα τον διορίσει, και θα αφήσει απ΄εξω τον αναπληρωτή που πέτυχε πολλαπλώς στον ασέπ;
Papariet ελπίζω να ειρωνεύεσαι ή να ονειρεύεσαι. Αλλιώς εγώ βλέπω εφιάλτη!

Αποσυνδεδεμένος tttzzz

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2290
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02.50
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9681 στις: Απρίλιος 16, 2010, 08:55:48 μμ »


μην μας το κανεις αυτο.......αντε γιατι δεν μπορω αλλες συγκινησεις σημερα(πλακα πλακα το παρακανες με 2 ολοκληρα μηνυματα.ειχες τεραστια συμμετοχη.......)

χαχαχα  :D :D Μη στεναχωριέσαι οι παπ..ές δεν κόβονται μπορεί να συνεχίσει το τεράστιο έργο του από άλλο λογαριασμό. Στο καλό και καλό διορισμό λοιπόν, και φρόντισε αφού σ αρέσει να σε χαρακτηρίζουν τα ψευδώνυμά σου, το επόμενο να είναι κομπλεξιετ  :)
Μην αφήνεις ό,τι σε τρώει να χορτάσει..

Αποσυνδεδεμένος τυχερούλα2

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 908
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9682 στις: Απρίλιος 16, 2010, 08:58:00 μμ »

  Αυτός είναι και ύστατος χαιρετισμός προς όσους είχαν κάποιες διαφωνίες με όσα έλεγα στην παρουσία μου στο φόρουμ. Αποφάσισα να μην ξαναγράψω στο φόρουμ.
Σας χαιρετώ λοιπόν, και για άλλη μια φορά δίνω συγχαρητήρια στην Διαμαντοπούλου, και δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς θέλει η ΟΛΜΕ με την απεργία, αφού η χώρα οδηγείται στη χρεωκοπία τι ακριβώς θέλουνε? να συνεχίσουν να κάθονται και να πληρώνονται???

Ευτυχώς θα υπάρχει μεταβατικό στάδιο για τα επόμενα δύο χρόνια, και αυτό θα ισχύσει και για εμάς τους ιδιωτικούς εκπαιδευτικούς. Δηλαδή φέτος θα διοριστούν όσοι έχουν 6 χρόνια.  Έχω ήδη ετοιμάσει  τα χαρτιά μου, και είμαι πολύ χαρούμενος που του χρόνου θα είμαι συνάδελφος με κάποιους από εσάς. Ηδη ψάχνω μέντορα. Ευτυχώς που θα διοριστώ δίπλα στο σπίτι μου.

Χαιρετισμούς και καλό διορισμό σε όλους ;D



σίγουρα στο σπίτι σου θα σου έχουν ιδιάίτερο θάλαμο και ώρες επισκεπτηρίου. κρίμα που δε μας τα ανέφερες και αυτά. ξύπνα φίλε...

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9683 στις: Απρίλιος 16, 2010, 09:14:24 μμ »
Πολύ αμφιβάλλω αν ο κύριος papariet είναι έστω εκπαιδευτικός.
Πάντως είναι ενδιαφέρον οτι οι πασόκοι επιλέγουν ψευδώνυμα που ανάγουν σε συγκεκριμένο σημείο της ανατομίας...
Να είναι άραγε το γνώθι σαυτόν?
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Συνδεδεμένος gf

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 442
  • Γηράσκω αεί διδάσκων
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9684 στις: Απρίλιος 16, 2010, 09:22:58 μμ »
Κακά τα ψέματα, 1000 φορές καλύτερα να είχαμε τώρα το Στυλιανίδη. Αν μη τι άλλο, δεν θα τολμούσε να κάνει ότι κάνει η Αννούλα.

Αποσυνδεδεμένος ----

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 782
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9685 στις: Απρίλιος 16, 2010, 09:30:14 μμ »
δείτε τα....  >:(

http://www.youtube.com/watch?v=thctHwr5z4U&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=vPvtYoxhais&feature=related

λοιπόν μετά από αυτά γιατί να τρωγώμαστε; ας πάμε να φάμε κανένα σουβλάκι... πριν είναι αργά  ;D ;D
Έλεος ρε παιδιά μην ακούτε ότι λέει ο κάθε γραφικός. Ο τύπος στο βίντεο προβλέπει ότι θα γίνει τρίτος παγκόσμιος με Ρωσία, Κίνα, Αμερική και ότι η ευρωζώνη θα διαλυθεί...
Τα πράγματα είναι όντως δύσκολα αλλά όχι τόσο...
Εντάξει το καταλαβαίνω μας έχουν τρομοκρατήσει τα κανάλια με τα δημοσιεύματα αλλά μην ξεχνάτε ότι οι περισσότεροι δημοσιογράφοι είναι εντελώς αγράμματοι. Έχουν κάνει δύο τρία μαθήματα ορθοφωνίας και έχουν εξασκηθεί στις ατάκες, θυμηθείτε τον Ρουσόπουλο ως δημοσιογράφο που είχε μόνο απολυτήριο λυκείου και φάνταζε προφέσορας μπροστά στους άλλους. Οι δήθεν έγκυροι του χώρου εκμεταλλεύονται κάνα φουκαρά φιλόλογο ή οικονομολόγο για να πουλάνε μούρη με αρθρογραφία στις εφημερίδες...
Ένα χρόνο πριν που ξέσπασε η κρίση στην Αμερική και την Ευρώπη κανένας από δαύτους δεν έλεγε το εντελώς προφανές, ότι θα ερχόταν και προς τα εδώ, οι μόνες αναλύσεις που γινόταν ήταν η τσόντα της Τσέκου με τον αυτόχειρα Ζαχόπουλο και κατά πόσο δεοντολογική ήταν η στάση του κομιστή... Και μιλάμε για μήνες μέχρι που άνοιξε το μείζον θέμα του Βατοπεδίου που εκεί μονοπώλησε για όλη την σεζόν...

Αποσυνδεδεμένος PHYSCIENCE

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 897
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9686 στις: Απρίλιος 16, 2010, 09:31:13 μμ »
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι οι εκπρόσωποι θα πρέπει κάθε εκλογική περίοδο να πηγαίνουν στους υπευθηνους παιδείας και να παιρνουν γραπτές δεσμεύσεις.....

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #9687 στις: Απρίλιος 16, 2010, 09:34:39 μμ »
Κακά τα ψέματα, 1000 φορές καλύτερα να είχαμε τώρα το Στυλιανίδη. Αν μη τι άλλο, δεν θα τολμούσε να κάνει ότι κάνει η Αννούλα.

Don't know what you got, till it's gone...

http://www.youtube.com/watch?v=i28UEoLXVFQ

Δε φανταζόμουν ποτέ οτι θα το τραγουδούσα αυτό στο Στυλιανίδη (αν και αν κρίνω απ' τα γούστα του θα προτιμούσε διασκευή σε σκυλάδικο)

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι οι εκπρόσωποι θα πρέπει κάθε εκλογική περίοδο να πηγαίνουν στους υπευθηνους παιδείας και να παιρνουν γραπτές δεσμεύσεις.....

Τα προγράμματα των βρωμοκομμάτων γραπτά είναι, δε βοηθάει σε τίποτα. Ανάκληση ψήφου θα έπρεπε να είχαμε, να τους τσούζει που θα χάνουν τις καρέκλες...
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32296
  • Τελευταία: Misilekart
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160006
  • Σύνολο θεμάτων: 19214
  • Σε σύνδεση σήμερα: 756
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 13
Επισκέπτες: 477
Σύνολο: 490

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.121 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.