*

Αποστολέας Θέμα: Υπεύθυνοι Εκπαίδευσης, Ανάπτυξης και Διασφάλισης ποιότητας στους Δήμους  (Αναγνώστηκε 199762 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Pegu

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
....και να αποσπαστούν καθηγητές τι σχέσει έχουν με τις θέσεις Υπευθύνων Εκπαίδευσης?  δεν θα έπρεπε η προκήρυξη να "τραβάει" υποψηφίους από καθηγητές?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
....και να αποσπαστούν καθηγητές τι σχέσει έχουν με τις θέσεις Υπευθύνων Εκπαίδευσης?  δεν θα έπρεπε η προκήρυξη να "τραβάει" υποψηφίους από καθηγητές?
μα οι καθηγητες που θα αποσπασθουν, οταν και εαν, θα καταλαβουν τις θεσεις των υπευθυνων, δεν θα αποσπασθουν για να διδαξουν :-\

Αποσυνδεδεμένος δηιάνειρα

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1141
    • Προφίλ
Συγνώμη αλλά επειδή το έχω ξαναδεί, πώς είναι δυνατόν να υπολόγισες τα μόρια σου λιγότερα από όσα είναι;;

Έχει βγει ένας νόμος αλλά είναι εντελώς ασαφής.Κανείς δεν ξέρει.Το θεωρώ απίθανο αλλά όλα τα περιμένω από αυτούς.

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Συγνώμη αλλά επειδή το έχω ξαναδεί, πώς είναι δυνατόν να υπολόγισες τα μόρια σου λιγότερα από όσα είναι;;

Έχει βγει ένας νόμος αλλά είναι εντελώς ασαφής.Κανείς δεν ξέρει.Το θεωρώ απίθανο αλλά όλα τα περιμένω από αυτούς.
ετυχε σε εμενα, δεν πατησα αποθηκευση και δεν περαστηκαν ολα στην αιτηση, ευτυχως το ειδα και το εγραψα κατω απο την υπογραφη στην αιτηση και ενω ειχα δηλωσει στην αιτηση λιγοτερα μορια, προσμετρηθηκαν τελικα τα κανονικα που ηταν περισσοτερα

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος δηιάνειρα

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1141
    • Προφίλ
Τα μόρια σου είναι 4 και όχι 40. Της δεύτερης είναι 2 οπότε κατά 99% θα σε πάρουν.Υπομονή μόνο, τα αποτελέσματα είναι έτοιμα και θα περάσουν τώρα από διοικητικό συμβούλιο.Από Δευτέρα θα ανακοινωθούν.

Αποσυνδεδεμένος Pegu

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Εμένα με ένδιαφέρει να αλλάξει η καταμέτρηση στα τελικά. Εσύ στον οριστικό πινάκα έιχες διαφορά μορίων με τον τελικό?

Αποσυνδεδεμένος δηιάνειρα

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1141
    • Προφίλ
Πέρσι που είχα κάνει αίτηση στην πρώτη φάση δεν μου είχαν μετρήσει το μεταπτυχιακό αλλά μετά από ένσταση μου το μέτρησαν οπότε ανέβηκα +25 μόρια
Φέτος δεν έχουν βγει οι οριστικοί οπότε δε ξέρω ακόμη.
Αλλά στον πίνακα που βλέπω ο επόμενος από σένα δεν έχει κάτι που να μην του το έχουν μετρήσει.

Αποσυνδεδεμένος Pegu

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Σας ευχαριστώ πολύ που ασχοληθήκατε με εμένα!!! αναμένω λοιπόν από Δευτέρα και μετά βλέπουμε..... τι θα δούμε.... !!!! Καλή επιτυχία εύχομαι σε όλους όσους είναι στην αναμονή όπως εγώ.... και όλα να πάνε καλά!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Pegu

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Είδες τον πίνακα? αλήθεια? νομίζω ότι έχει δηλώσει ανεργία στα προαπαιτούμενα αλλά στο  κελί με την ένδειξη ανεργία δεν έχει δηλώνονται οι μήνες ανεργίας του. αυτό με προβληματίζει  ::)

Αποσυνδεδεμένος δηιάνειρα

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1141
    • Προφίλ
Προφανώς για να έχει 0 ανεργία είχε λιγότερους από 3 μήνες ανεργία την στιγμή της αίτησης.Από 4 μήνες ανεργίας και πάνω μοριοδοτείται.

Αποσυνδεδεμένος Pegu

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
δεν ξέρω καθόλου γι αυτό πήρα το θάρρος και έγινα μέλος εδώ. μπράβο σας που ασχολείστε έτσι με  εμάς τους άσχετους!!!! μακάρι να πάνε όλα καλά.. και εύχομαι το ίδιο για σένα και για όλους τους αναμένοντες...  ευχαριστώ #ermionoula#!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος alfieri

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 141
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
@ermionoula
Πήρα τηλέφωνο στο ΙΝΕΔΙΒΙΜ κι ένας υπάλληλος μου είπε ότι τα τελικά αποτελέσματα για τους Υπεύθυνους Εκπαίδευσης των νησιών, αλλά και τα προσωρινά για τη Στερεά Ελλάδα και την Αττική θα βγουν στις 31 Σεπτεμβρίου! Το πιστεύεις κι αυτό;;;;;;;

Αποσυνδεδεμένος Pegu

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
οι υπάλληλοι του ΙΝΕΔΙΒΙΜ, χωρίς να θέλω προσωπικά να θίξω κανέναν, καμιά φορά από όσες προσπάθησα να μάθω πότε θα βγουν τα οριστικά Υπεύθυνων Εκπαίδευσης στην Στερεά Ελλάδα  δεν μου έδωσαν την ίδια απάντηση.

Αποσυνδεδεμένος Pegu

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
εχει ο Σεπτέμβρης 31? μας δουλευουν?

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32305
  • Τελευταία: Efiu
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160461
  • Σύνολο θεμάτων: 19219
  • Σε σύνδεση σήμερα: 577
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 19
Επισκέπτες: 562
Σύνολο: 581

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.079 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.