*

Αποστολέας Θέμα: Υπεύθυνοι Εκπαίδευσης, Ανάπτυξης και Διασφάλισης ποιότητας στους Δήμους  (Αναγνώστηκε 199758 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος z_nikol

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 63
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
evikvdm μήπως έχεις κάποια πληροφόρηση για τα αποτελέσματα των Υπευθυνων της 5/6/2013?
Καλησπέρα παιδιά,
σήμερα τηλεφώνησα στο ΙΝΕΔΙΒΙΜ στην ομάδα διοίκησης των ΚΔΒΜ και μου είπαν ότι μέχρι 10/12 θα έχουν βγεί όλα τα αποτελέσματα!!! Για να δούμε.....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Giota

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 219
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
http://inedivim.gr/index.php/prokirixeis/403-2013-12-02-16-33-44

Προσωρινά αποτελέσματα Υπευθύνων

Αποσυνδεδεμένος kat810

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 188
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
οτι να ναι!!!ανεργια δεν μου μετρησαν ουτε επιμορφωση?πως κανω ενσταση?πρεπει να στειλω ξανα καποιο δικαιολογητικο?

Αποσυνδεδεμένος aretik

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 46
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Σε αυτά τα αποτελέσματα πολλά άκυρα γίνονται φαίνεται !
Δεν μέτρησαν μεταπτυχιακό στην εκπαίδευση ενηλίκων...!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος herseys

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 443
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Σε αυτά τα αποτελέσματα πολλά άκυρα γίνονται φαίνεται !
Δεν μέτρησαν μεταπτυχιακό στην εκπαίδευση ενηλίκων...!
Ποιο μεταπτυχιακο ακριβώς ; Πώς είναι ο ακριβής τίτλος ;

Αποσυνδεδεμένος δηιάνειρα

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1141
    • Προφίλ
Σε αυτά τα αποτελέσματα πολλά άκυρα γίνονται φαίνεται !
Δεν μέτρησαν μεταπτυχιακό στην εκπαίδευση ενηλίκων...!

χαχα ναι το είδα! ότι να'ναι! το έχουν ξανακάνει και μετά από ένσταση το μέτρησαν. τώρα ξανά τα ίδια!

Αποσυνδεδεμένος herseys

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 443
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Τα στελέχη των e-ΚΒΔΜ είναι όπως ήταν παλιά τα στελέχη των ΚΔΒΜΑΠ ? Δηλαδή απαιτείται και δια ζώσης παρουσία στα γραφεία ;

Αποσυνδεδεμένος murtw

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 22
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Παιδιά καλημέρα. Αν γίνεται κάποιος υπεύθυνος εκπαίδευσης να με (μας) ενημερώσει πόσα μένουν καθαρά χρήματα στο χέρι τον μήνα γιατί θα πρέπει να μετακομίσω αν δεχτώ τη θέση μετά τους οριστικούς πίνακες, οπότε να υπολογίσω να δω αν συμφέρει η αποδοχή της θέσης. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Αποσυνδεδεμένος kat810

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 188
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
καλημερα μυρτω...νομιζω οτι δεν πληρωνουν καν στην ωρα τους...απ οτι διαβαζω εδω μεσα ειχαν μεγαλες καθυστερησεις!!!θα σου πει ομως καποιος που ξερει...

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
εγω παλι δεν εχω καταλαβει ποιες ειναι ακριβως οι αρμοδιοτητες του..μπορει καποιος που εχει πειρα να μας ενημερωσει???

Αποσυνδεδεμένος evikdvm

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
εγω παλι δεν εχω καταλαβει ποιες ειναι ακριβως οι αρμοδιοτητες του..μπορει καποιος που εχει πειρα να μας ενημερωσει???

Τις γράφει στην προκήρυξη.

Αποσυνδεδεμένος aretik

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 46
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ποιο μεταπτυχιακο ακριβώς ; Πώς είναι ο ακριβής τίτλος ;

Ο ακριβής τίτλος είναι "Συνεχιζόμενη Εκπαίδευση". Δεν είναι "Εκπαίδευση Ενηλίκων" αλλά έλεος...ένα μεταπτυχιακό δεν μπορεί να κρίνεται από τον τίτλο αλλά από το πρόγραμμα σπουδών!

Μυρτώ αν ανατρέξεις λίγο στα προηγούμενα σχόλια στο φόρουμ θα δεις λεπτομέρειες για τα οικονομικά. Από ότι έχω καταλάβει για έναν υπεύθυνο εκπαίδευσης τα καθαρά έσοδα δεν είναι πάνω από 650€ το μήνα και δυστυχώς αμφισβητείτε το αν θα τα παίρνουμε εγκαίρως. Εγώ δουλεύω ήδη σχεδόν ένα μήνα και δεν έχω υπογράψει τη σύμβαση με αποτέλεσμα να μην έχω κάνει έναρξη και να μην μπορώ να πληρωθώ φυσικά...προβλέπω να πληρώνομαι σε κανά 2 μήνες στην καλύτερη...
Τώρα αν μπορείς να υποστηρίξεις τους πρώτους μήνες ίσως μετά να μπορείς να τα βγάλεις πέρα με τα χρήματα που δίνουν...

Αποσυνδεδεμένος murtw

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 22
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Μυρτώ αν ανατρέξεις λίγο στα προηγούμενα σχόλια στο φόρουμ θα δεις λεπτομέρειες για τα οικονομικά. Από ότι έχω καταλάβει για έναν υπεύθυνο εκπαίδευσης τα καθαρά έσοδα δεν είναι πάνω από 650€ το μήνα και δυστυχώς αμφισβητείτε το αν θα τα παίρνουμε εγκαίρως. Εγώ δουλεύω ήδη σχεδόν ένα μήνα και δεν έχω υπογράψει τη σύμβαση με αποτέλεσμα να μην έχω κάνει έναρξη και να μην μπορώ να πληρωθώ φυσικά...προβλέπω να πληρώνομαι σε κανά 2 μήνες στην καλύτερη...
Τώρα αν μπορείς να υποστηρίξεις τους πρώτους μήνες ίσως μετά να μπορείς να τα βγάλεις πέρα με τα χρήματα που δίνουν...

Μάλιστα, σε ευχαριστώ πολύ, με κάλυψες πλήρως. Λάθος μου που δε δήλωσα στην πόλη μου, τέλος πάντων ό,τι έγινε έγινε.

Αποσυνδεδεμένος Vania

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1585
  • Φύλο: Γυναίκα
  • οσο ζω....διαβαζω...
    • Προφίλ
συναδελφοι, ο υπευθυνος εκπαιδευσης εχει πρωτοβουλιες, δλδ κανει τις δικες του προτασεις ή απλως καθοδηγειται απο τη δια βιου?επισης, ποτε κανατε εναρξη σε εφορια?πρωτα πηγατε εκει τα χαρτια και μετα περιμενατε την συμβαση???διοτι αν δεν εχετε υπογραψει συμβαση ποιος σας διαβεβαιωνει οτι δεν θα κανετε την εναρξη αδικα...?

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32305
  • Τελευταία: Efiu
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160460
  • Σύνολο θεμάτων: 19219
  • Σε σύνδεση σήμερα: 842
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 11
Επισκέπτες: 553
Σύνολο: 564

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.073 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.