*

Αποστολέας Θέμα: Υπεύθυνοι Εκπαίδευσης, Ανάπτυξης και Διασφάλισης ποιότητας στους Δήμους  (Αναγνώστηκε 199737 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος kdm123

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 20
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Συνάδελφοι, από τη στιγμή που θα ανακοινωθούν τα τελικά αποτελέσματα σε πόσο διάστημα σε καλούν?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος domenica2

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 127
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 34
    • Προφίλ
παιδες help!!!τι κανουμε αν υπαρχει λαθος στα οριστικα????????

Ρώτα δικηγόρο για τη διαδικασία της ιεραρχικής προσφυγής. Είναι μονόδρομος αν δεν έχεις βρει άκρη με την ένστασή σου στα οριστικά, μιά και δεν μπορείς να έχεις πρόσβαση στα αρχεία να φανεί αν έγινε κάποιο λάθος. Έτσι είπαν από τα κεντρικά στη δικηγόρο μου, οπότε κι εγώ σε αυτή τη διαδικασία είμαι. Ο δικηγόρος σου θα σου πεί λεπτομέρειες.
... and justice for all...

Αποσυνδεδεμένος kat810

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 188
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
το τηλ στα κεντρικα ποιο ειναι?

Αποσυνδεδεμένος nkdvm

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλημέρα σας.
Όσον αφορά τα οριστικά αποτελέσματα πρόσκλησης με αρ. πρωτ. 602/7/30437/04-06-2013 που αναρτήθηκαν στις 30 Δεκεμβρίου 2013 έχει επικοινωνήσει το ΙΝΕΔΙΒΙΜ με κάποιον από τους επιτυχόντες;  Μετά από πολύωρη προσπάθεια την προηγούμενη Πέμπτη κατάφερα να μιλήσω με κάποιον υπάλληλο και μου είπε πως πρέπει πρώτα να αναρτήσουν τα αποτελέσματα στο Διαύγεια και στην τρέχουσα εβδομάδα θα καλέσουν μέσω τηλεφώνου τους επιτυχόντες για περαιτέρω ενημέρωση.  Έχουν καλέσει κάποιον από εσάς; Εγώ προσωπικά ακόμη περιμένω.....

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος herseys

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 443
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλημέρα σας.
Όσον αφορά τα οριστικά αποτελέσματα πρόσκλησης με αρ. πρωτ. 602/7/30437/04-06-2013 που αναρτήθηκαν στις 30 Δεκεμβρίου 2013 έχει επικοινωνήσει το ΙΝΕΔΙΒΙΜ με κάποιον από τους επιτυχόντες;  Μετά από πολύωρη προσπάθεια την προηγούμενη Πέμπτη κατάφερα να μιλήσω με κάποιον υπάλληλο και μου είπε πως πρέπει πρώτα να αναρτήσουν τα αποτελέσματα στο Διαύγεια και στην τρέχουσα εβδομάδα θα καλέσουν μέσω τηλεφώνου τους επιτυχόντες για περαιτέρω ενημέρωση.  Έχουν καλέσει κάποιον από εσάς; Εγώ προσωπικά ακόμη περιμένω.....
Mα αφού πρώτα δημοσιεύονται στη Διαυγεια και μετά στο Inedivim.gr. Αν δει κάποιος τις αποφάσεις οι πίνακες των ριστικών δημοσιεύτηκαν την ίδια μέρα και στη Διαυγεια και στο site http://et.diavgeia.gov.gr/f/ein/index.php?s=24&l=8 . Ισως επειδή είναι πολλά τα ατομα καθυστερούν. Προσωπικά και εγώ περιμένω....

Αποσυνδεδεμένος thanos80

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 14
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Χρειάζεται και δεύτερη απόφαση για έγκριση σύναψης συμβάσεων έργου, δημοσιεύεται και αυτή στο Διαύγεια.

Αποσυνδεδεμένος herseys

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 443
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Χρειάζεται και δεύτερη απόφαση για έγκριση σύναψης συμβάσεων έργου, δημοσιεύεται και αυτή στο Διαύγεια.
A δεν το γνώριζα, σε ευχαριστώ για την πληροφορία. Μήπως γνωρίζεις αν αργεί η έκδοση αυτής της απόφασης μετά την ανάρτηση των οριστικών  ;

Αποσυνδεδεμένος thanos80

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 14
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Δεν υπάρχει standard απάντηση, μπορεί να πάρει 15-20 μέρες ίσως και μήνα ή παραπάνω, εξαρτάται από το φόρτο εργασίας των υπαλλήλων, αρχικά πρέπει να ενημερωθούν όλοι οι υπεύθυνοι και να επιβεβαιώσουν την διαθεσιμότητά τους...

Αποσυνδεδεμένος kdm123

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 20
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλημέρα σας.
Όσον αφορά τα οριστικά αποτελέσματα πρόσκλησης με αρ. πρωτ. 602/7/30437/04-06-2013 που αναρτήθηκαν στις 30 Δεκεμβρίου 2013 έχει επικοινωνήσει το ΙΝΕΔΙΒΙΜ με κάποιον από τους επιτυχόντες;  Μετά από πολύωρη προσπάθεια την προηγούμενη Πέμπτη κατάφερα να μιλήσω με κάποιον υπάλληλο και μου είπε πως πρέπει πρώτα να αναρτήσουν τα αποτελέσματα στο Διαύγεια και στην τρέχουσα εβδομάδα θα καλέσουν μέσω τηλεφώνου τους επιτυχόντες για περαιτέρω ενημέρωση.  Έχουν καλέσει κάποιον από εσάς; Εγώ προσωπικά ακόμη περιμένω.....

Δεν κάλεσαν ακόμη κανέναν. Αν είναι κάποιος σε άλλο  έργο π.χ. σχολές γονέων, οδυσσέα ή σδε σε περίπτωση που δεχτεί τη θέση στα κδβμ πρέπει να παραιτηθεί από τα άλλα έργα?

Αποσυνδεδεμένος evikdvm

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 316
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Δεν κάλεσαν ακόμη κανέναν. Αν είναι κάποιος σε άλλο  έργο π.χ. σχολές γονέων, οδυσσέα ή σδε σε περίπτωση που δεχτεί τη θέση στα κδβμ πρέπει να παραιτηθεί από τα άλλα έργα?

Ναι, πρέπει να παραιτηθεί.

Αποσυνδεδεμένος herseys

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 443
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Αρχισαν να καλούν τους Υπευθυνους . Είπαν ότι συμβαση ξεκινάει από 15/1.

Αποσυνδεδεμένος Rallia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 1
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλημέρα!Επιλεχθηκα ως υπευθυνη εκπαιδευσης στο Δήμο Αλεξανδρούπολης και ξεκινάω την Τετάρτη.Θα μπορουσε καποιος που εχει κανει τη διαδικασια να μου πει τι ακριβως πρεπει να κανω;Δηλαδη τιχαρτια χρειαζονται για εναρξη επιτηδευματος,για ΤΕΒΕ (μαλλον πρωην ΤΕΒΕ), αν πρεπει να διακοψω την ανεργια και τι γινεται με τα τιμολογια παροχης υπηρεσιων;;Τα χω παιξει!!! :o Ευχαριστω εκ των προτερων

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Ναι, πρέπει να παραιτηθεί.
δεν νομιζω οτι πρεπει να παραιτηθει, ειναι διαφορετικα εργα, μπορει να ειναι σε ολα

Αποσυνδεδεμένος herseys

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 443
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
δεν νομιζω οτι πρεπει να παραιτηθει, ειναι διαφορετικα εργα, μπορει να ειναι σε ολα
Πάντως στην Πρόσκληση Περιφερειακών Στελεχών για τα Κέντρα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, Αειφορίας και Ανάπτυξης που υπάγονται στο ΙΝΕΔΙΒΙΜ  έλεγε " Το ίδιο πρόσωπο δεν δύναται να συνάψει σύμβαση έργου ως μέλος ομάδας έργου ή περιφερειακό στέλεχος στο ίδιο ή σε άλλο έργο. "

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32304
  • Τελευταία: Aira
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160428
  • Σύνολο θεμάτων: 19218
  • Σε σύνδεση σήμερα: 820
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 5
Επισκέπτες: 635
Σύνολο: 640

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.11 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.