*

Αποστολέας Θέμα: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)  (Αναγνώστηκε 2684676 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Sp. Educator

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 300
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #1302 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 03:01:33 μμ »
Από θεσσαλονίκη ειδοποιήσαν κανέναν??
'Εχουν ειδοποιήσει από Κουφάλια και Θέρμη. Η Τριανδρία πάει αργά... μάλλον από Δευτέρα λένε...
"Το μεγάλο πρόβλημα του κόσμου είναι ότι οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι έξυπνοι είναι γεμάτοι αμφιβολίες." (Bertrand Russell)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 18:48:32 »

Αποσυνδεδεμένος mons

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 50
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #1303 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 03:02:33 μμ »
Καλησπέρα σε όλους και  σε όσους κλήθηκαν καλή επιτυχία στο έργο σας!Μήπως γνωρίζει ή κλήθηκε κάποιος από το Δ.Ι.Ε.Κ. Κομοτηνής?Συγκεκριμένα για θέση φιλολόγου ή γενικότερα.

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #1304 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 03:19:10 μμ »
παιδια μην σας κοροιδευουν, τα ιεκ αρχιζουν κανονικα την δευτερα το προγραμμα εχει βγει και το αργοτερο σημερα το απογευμα γινεται η ενημερωση σε οσους προσεληφθησαν, σε οσους δεν πηραν τηλεφωνο δεν τους προσλαμβανουν............τοσα χρονια στα ιεκ η ιδια τακτικη

Αποσυνδεδεμένος lida

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 66
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #1305 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 03:26:46 μμ »
Ετσι είναι ακριβώς, τη Δευτερα ξεκινάνε και όσοι θα διδάξουν έπρεπε ήδη να ενημερωθούν

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 18:48:32 »

Αποσυνδεδεμένος Άστρο

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 550
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #1306 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 03:52:58 μμ »
Πρίν 10 λεπτά, τηλεφώνησα στο Δ.ΙΕΚ  που είχα κάνει αίτηση.
Ο μονόλογος του υπαλλήλου:
"- Μου λέει έχουμε ενημερώσει σήμερα όλους τους ωρομίσθιους που θα προσληφθούν, πείτε μου το όνομά σας και αν είστε ΑΕΙ ή ΤΕΙ;;
....................................................
- Είστε 12ος, δεδομένου ότι ο 1ος έχει και μεταπτυχιακό.. εξάλλου δεν έχουμε και τα πολλά μαθήματα φέτος για να προσλάβουμε και πολλούς μου λέει.."

- Τον ρωτάω: Στα Δ.ΙΕΚ δεν ομαδοποιούνται ΑΕΙ-ΤΕΙ, όπως στους πίνακες του Υπ. Παιδείας;
(εκεί κατάπιε τα λόγια του λεγοντάς μου ότι πιο άκυρο....  )

Απλά θέλω να τονίσω ότι με τα Δ.ΙΕΚ δυστυχώς, δεν υπάρχει και είναι σαφές καμία απολύτως αξιοκρατία..Δυστυχώς συνεχίζεται το πελατειακό καθεστώς..
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #1307 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 04:22:25 μμ »
Πρίν 10 λεπτά, τηλεφώνησα στο Δ.ΙΕΚ  που είχα κάνει αίτηση.
Ο μονόλογος του υπαλλήλου:
"- Μου λέει έχουμε ενημερώσει σήμερα όλους τους ωρομίσθιους που θα προσληφθούν, πείτε μου το όνομά σας και αν είστε ΑΕΙ ή ΤΕΙ;;
....................................................
- Είστε 12ος, δεδομένου ότι ο 1ος έχει και μεταπτυχιακό.. εξάλλου δεν έχουμε και τα πολλά μαθήματα φέτος για να προσλάβουμε και πολλούς μου λέει.."

- Τον ρωτάω: Στα Δ.ΙΕΚ δεν ομαδοποιούνται ΑΕΙ-ΤΕΙ, όπως στους πίνακες του Υπ. Παιδείας;
(εκεί κατάπιε τα λόγια του λεγοντάς μου ότι πιο άκυρο....  )

Απλά θέλω να τονίσω ότι με τα Δ.ΙΕΚ δυστυχώς, δεν υπάρχει και είναι σαφές καμία απολύτως αξιοκρατία..Δυστυχώς συνεχίζεται το πελατειακό καθεστώς..
ελα μη χ.....ω, με δυο μεταπτυχιακα και ειμαι εξω στα τρικαλα >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(οτι θελουν κανουν

Αποσυνδεδεμένος London06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #1308 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 04:46:50 μμ »
Καλησπέρα σε όλους και  σε όσους κλήθηκαν καλή επιτυχία στο έργο σας!Μήπως γνωρίζει ή κλήθηκε κάποιος από το Δ.Ι.Ε.Κ. Κομοτηνής?Συγκεκριμένα για θέση φιλολόγου ή γενικότερα.

δεν ξερω, περιπου 20 ωρομισθιοι ειμασταν ολοι

Αποσυνδεδεμένος serik

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 72
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #1309 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 04:59:34 μμ »
παιδια μην σας κοροιδευουν, τα ιεκ αρχιζουν κανονικα την δευτερα το προγραμμα εχει βγει και το αργοτερο σημερα το απογευμα γινεται η ενημερωση σε οσους προσεληφθησαν, σε οσους δεν πηραν τηλεφωνο δεν τους προσλαμβανουν............τοσα χρονια στα ιεκ η ιδια τακτικη
Μην είσαι σίγουρος για τίποτα! Εμένα από τα ΙΕΚ Θέρμης μου είπαν Δευτέρα η ενημέρωση.

Αποσυνδεδεμένος tikos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 68
    • Προφίλ
    • qbCube - web design & developement
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #1310 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 05:07:28 μμ »
Έχω φρεσκα νεα!!! Εχουμε και λεμε:

1) ΙΕΚ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: Πήγα και ζητησα την καταταξη των υποψηφιων.
Ολως τυχαιως, προσμετρανε το ετος κτήσης πτυχιου(!!)
Ολως τυχαιως, μου βαλανε ετος κτησης 2008 αντι για 2002 και κατα συνεπεια
Ολως τυχαιως, ειναι απο πανω μου 9 ατομα λογω παλαιοτητας πτυχιου, οι οποιοι εχουν ελαχιστη προΫπηρεσια στο αντικειμενο!
Ολως τυχαιως σε 3 τουλαχιστον δημοσιους υπαλληλους οι οποιοι δουλευουν στο δημόσιο εδω και 10-20 χρόνια, και οι οποιοι απεκτησαν πτυχιο στην ειδικοτητα της προκηρυξης το 2009(!), τους προσμετρησαν εργασιακη εμπειρια όλων των ετων από την πρωτη μερα στο δημοσιο!!!
Όλως τυχαιως ο τονος ομιλιας του διευθυντη προς εμενα ηταν εριστικος!!
ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ δεν επιλέγηκα, καθως βρεθηκα καμια 15αρια θεσεις πιο κατω απο αυτη που επρεπε να ειμαι!!

2) ΙΕΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Πήγα και εκει και ζητησα την καταταξη των υποψηφιων.
Ολως τυχαιως, προσμετρανε και εκει το ετος κτήσης πτυχιου(!!)
Ολως τυχαιως, εχουν προτεραιότητα οι μηχανικοι Η/Υ του Πολυτεχνείου έναντι αυτών της Πληροφορικης των Πανεπιστημιων!!!!!!
Ολως τυχαιως, ειναι απο πανω μου 7-8 ατομα λογω Διπλώματος Πολυτεχνειου(!!!) και παλαιοτητας πτυχιου, οι οποιοι εχουν ελαχιστη προΫπηρεσια στο αντικειμενο!
Ολως τυχαιως και εδω σε 2 τουλαχιστον δημοσιους υπαλληλους οι οποιοι δουλευουν στο δημόσιο εδω και 10-20 χρόνια, και οι οποιοι απεκτησαν πτυχιο στην ειδικοτητα της προκηρυξης το 2009(!), τους προσμετρησαν εργασιακη εμπειρια όλων των ετων από την πρωτη μερα στο δημοσιο!!!
Όλως τυχαιως ο διευθυντης ηταν αντιθετος σε οτι κι αν του ελεγα, ακομα και οταν του διαβασα το αντιστοιχο ΦΕΚ στο οποιο αναφέρεται ρητα πως στην καταταξη εχου προτεραιοτητα οι αποφοιτοι Πληροφορικης ΑΕΙ έναντι των ΤΕΙ!!
ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ δεν επιλέγηκα, καθως βρεθηκα 7-8 θεσεις πιο κατω απο αυτη που επρεπε να ειμαι!!

Φυσικα την αλλη εβδομαδα θα εχει πανηγυρι ενστασεων, καθως εχω να επισκεφτω και Βολο-Λαρισα!!
Ψαξτε το ολοι παιδια!!
qb Cube | web design & developement | http://www.qbcube.gr

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #1311 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 05:20:43 μμ »
Έχω φρεσκα νεα!!! Εχουμε και λεμε:

1) ΙΕΚ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: Πήγα και ζητησα την καταταξη των υποψηφιων.
Ολως τυχαιως, προσμετρανε το ετος κτήσης πτυχιου(!!)
Ολως τυχαιως, μου βαλανε ετος κτησης 2008 αντι για 2002 και κατα συνεπεια
Ολως τυχαιως, ειναι απο πανω μου 9 ατομα λογω παλαιοτητας πτυχιου, οι οποιοι εχουν ελαχιστη προΫπηρεσια στο αντικειμενο!
Ολως τυχαιως σε 3 τουλαχιστον δημοσιους υπαλληλους οι οποιοι δουλευουν στο δημόσιο εδω και 10-20 χρόνια, και οι οποιοι απεκτησαν πτυχιο στην ειδικοτητα της προκηρυξης το 2009(!), τους προσμετρησαν εργασιακη εμπειρια όλων των ετων από την πρωτη μερα στο δημοσιο!!!
Όλως τυχαιως ο τονος ομιλιας του διευθυντη προς εμενα ηταν εριστικος!!
ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ δεν επιλέγηκα, καθως βρεθηκα καμια 15αρια θεσεις πιο κατω απο αυτη που επρεπε να ειμαι!!

2) ΙΕΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Πήγα και εκει και ζητησα την καταταξη των υποψηφιων.
Ολως τυχαιως, προσμετρανε και εκει το ετος κτήσης πτυχιου(!!)
Ολως τυχαιως, εχουν προτεραιότητα οι μηχανικοι Η/Υ του Πολυτεχνείου έναντι αυτών της Πληροφορικης των Πανεπιστημιων!!!!!!
Ολως τυχαιως, ειναι απο πανω μου 7-8 ατομα λογω Διπλώματος Πολυτεχνειου(!!!) και παλαιοτητας πτυχιου, οι οποιοι εχουν ελαχιστη προΫπηρεσια στο αντικειμενο!
Ολως τυχαιως και εδω σε 2 τουλαχιστον δημοσιους υπαλληλους οι οποιοι δουλευουν στο δημόσιο εδω και 10-20 χρόνια, και οι οποιοι απεκτησαν πτυχιο στην ειδικοτητα της προκηρυξης το 2009(!), τους προσμετρησαν εργασιακη εμπειρια όλων των ετων από την πρωτη μερα στο δημοσιο!!!
Όλως τυχαιως ο διευθυντης ηταν αντιθετος σε οτι κι αν του ελεγα, ακομα και οταν του διαβασα το αντιστοιχο ΦΕΚ στο οποιο αναφέρεται ρητα πως στην καταταξη εχου προτεραιοτητα οι αποφοιτοι Πληροφορικης ΑΕΙ έναντι των ΤΕΙ!!
ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ δεν επιλέγηκα, καθως βρεθηκα 7-8 θεσεις πιο κατω απο αυτη που επρεπε να ειμαι!!

Φυσικα την αλλη εβδομαδα θα εχει πανηγυρι ενστασεων, καθως εχω να επισκεφτω και Βολο-Λαρισα!!
Ψαξτε το ολοι παιδια!!
Ολως τυχαιως

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #1312 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 05:22:01 μμ »
παιδια μην σας κοροιδευουν, τα ιεκ αρχιζουν κανονικα την δευτερα το προγραμμα εχει βγει και το αργοτερο σημερα το απογευμα γινεται η ενημερωση σε οσους προσεληφθησαν, σε οσους δεν πηραν τηλεφωνο δεν τους προσλαμβανουν............τοσα χρονια στα ιεκ η ιδια τακτικη
Μην είσαι σίγουρος για τίποτα! Εμένα από τα ΙΕΚ Θέρμης μου είπαν Δευτέρα η ενημέρωση.
δηλαδη θα αρχισεις το μεσημερι της δευτερας μαθημα και η ενημερωδη την ιδια ημερα αν επιτρεπετια τι ωρα ειναι???????

Αποσυνδεδεμένος serik

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 72
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #1313 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 06:25:35 μμ »
παιδια μην σας κοροιδευουν, τα ιεκ αρχιζουν κανονικα την δευτερα το προγραμμα εχει βγει και το αργοτερο σημερα το απογευμα γινεται η ενημερωση σε οσους προσεληφθησαν, σε οσους δεν πηραν τηλεφωνο δεν τους προσλαμβανουν............τοσα χρονια στα ιεκ η ιδια τακτικη
Μην είσαι σίγουρος για τίποτα! Εμένα από τα ΙΕΚ Θέρμης μου είπαν Δευτέρα η ενημέρωση.
δηλαδη θα αρχισεις το μεσημερι της δευτερας μαθημα και η ενημερωδη την ιδια ημερα αν επιτρεπετια τι ωρα ειναι???????
13:30 είναι η ενημέρωση

Αποσυνδεδεμένος Άστρο

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 550
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #1314 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 06:32:22 μμ »
Έχω φρεσκα νεα!!! Εχουμε και λεμε:

1) ΙΕΚ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: Πήγα και ζητησα την καταταξη των υποψηφιων.
Ολως τυχαιως, προσμετρανε το ετος κτήσης πτυχιου(!!)
Ολως τυχαιως, μου βαλανε ετος κτησης 2008 αντι για 2002 και κατα συνεπεια
Ολως τυχαιως, ειναι απο πανω μου 9 ατομα λογω παλαιοτητας πτυχιου, οι οποιοι εχουν ελαχιστη προΫπηρεσια στο αντικειμενο!
Ολως τυχαιως σε 3 τουλαχιστον δημοσιους υπαλληλους οι οποιοι δουλευουν στο δημόσιο εδω και 10-20 χρόνια, και οι οποιοι απεκτησαν πτυχιο στην ειδικοτητα της προκηρυξης το 2009(!), τους προσμετρησαν εργασιακη εμπειρια όλων των ετων από την πρωτη μερα στο δημοσιο!!!
Όλως τυχαιως ο τονος ομιλιας του διευθυντη προς εμενα ηταν εριστικος!!
ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ δεν επιλέγηκα, καθως βρεθηκα καμια 15αρια θεσεις πιο κατω απο αυτη που επρεπε να ειμαι!!

2) ΙΕΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Πήγα και εκει και ζητησα την καταταξη των υποψηφιων.
Ολως τυχαιως, προσμετρανε και εκει το ετος κτήσης πτυχιου(!!)
Ολως τυχαιως, εχουν προτεραιότητα οι μηχανικοι Η/Υ του Πολυτεχνείου έναντι αυτών της Πληροφορικης των Πανεπιστημιων!!!!!!
Ολως τυχαιως, ειναι απο πανω μου 7-8 ατομα λογω Διπλώματος Πολυτεχνειου(!!!) και παλαιοτητας πτυχιου, οι οποιοι εχουν ελαχιστη προΫπηρεσια στο αντικειμενο!
Ολως τυχαιως και εδω σε 2 τουλαχιστον δημοσιους υπαλληλους οι οποιοι δουλευουν στο δημόσιο εδω και 10-20 χρόνια, και οι οποιοι απεκτησαν πτυχιο στην ειδικοτητα της προκηρυξης το 2009(!), τους προσμετρησαν εργασιακη εμπειρια όλων των ετων από την πρωτη μερα στο δημοσιο!!!
Όλως τυχαιως ο διευθυντης ηταν αντιθετος σε οτι κι αν του ελεγα, ακομα και οταν του διαβασα το αντιστοιχο ΦΕΚ στο οποιο αναφέρεται ρητα πως στην καταταξη εχου προτεραιοτητα οι αποφοιτοι Πληροφορικης ΑΕΙ έναντι των ΤΕΙ!!
ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ δεν επιλέγηκα, καθως βρεθηκα 7-8 θεσεις πιο κατω απο αυτη που επρεπε να ειμαι!!

Φυσικα την αλλη εβδομαδα θα εχει πανηγυρι ενστασεων, καθως εχω να επισκεφτω και Βολο-Λαρισα!!
Ψαξτε το ολοι παιδια!!
Δεν έχει νόημα, για 2 ή 3 ή 4 ώρες να ψάξω τίποτα προσωπικά... το θεωρώ χάσιμο χρόνου και ενέργειας..

Απλά, όμως την επόμενη φορά θα κινηθώ αναλόγως..

διότι συνεχίζει..και δουλεύει πολύ καλά το μαγαζάκι στα Δ.ΙΕΚ..
διότι όταν μασάει τα λόγια του ο κύριος δια τηλεφώνου..και στην προκειμένη ο Διευθυντής του Δ.ΙΕΚ..κάτι δεν πάει καλά..
διότι οι πίνακες κατάταξης δεν δημοσιοποιούνται στο internet..ούτε ελέγχονται απο κάποιο φορέα..
διότι τελικά δεν υπάρχουν σαφή κριτήρια επιλογής εκπαιδευτών..

« Τελευταία τροποποίηση: Οκτώβριος 07, 2011, 11:11:41 μμ από ekpaid »
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος mpesg

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1996
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Δημόσια ΙΕΚ του Υπουργείου Παιδείας (ΙΝΕΔΙΒΙΜ)
« Απάντηση #1315 στις: Οκτώβριος 07, 2011, 06:57:02 μμ »
παιδια μην σας κοροιδευουν, τα ιεκ αρχιζουν κανονικα την δευτερα το προγραμμα εχει βγει και το αργοτερο σημερα το απογευμα γινεται η ενημερωση σε οσους προσεληφθησαν, σε οσους δεν πηραν τηλεφωνο δεν τους προσλαμβανουν............τοσα χρονια στα ιεκ η ιδια τακτικη
Μην είσαι σίγουρος για τίποτα! Εμένα από τα ΙΕΚ Θέρμης μου είπαν Δευτέρα η ενημέρωση.
δηλαδη θα αρχισεις το μεσημερι της δευτερας μαθημα και η ενημερωδη την ιδια ημερα αν επιτρεπετια τι ωρα ειναι???????
13:30 είναι η ενημέρωση
τι να πω???????βγαζουν και χρονοδιαγραμμα για να μας ριξου σταχτη στα ματια, ειναι αυτοι βεβαια αλλα και εμεις μεγαλοι μ.......ες >:( >:( >:( >:( >:( >:(

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32303
  • Τελευταία: RISA
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160376
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 661
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 507
Σύνολο: 521

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.108 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.