*

Αποστολέας Θέμα: Σωρεία πλαστών πιστοποιητικών και πτυχίων από υποψήφιους διευθυντές σχολείων  (Αναγνώστηκε 15555 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος nick1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
    • Προφίλ
ετσι λενενε για τιους γεωλογους ε?
καλα πιστευω εγω οτι ολοι οι <παλιοι εκπαιδευτικοι> μεγαλης ηλικιας ειναι για τον π...τσο!!πιο αμορφωτοι απο καποιον που εχει βγαλει σημερινο γυμνασιο.
κασμαδες ε!!!??ας γελασω!!!καμια σχεση!!!ας ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΓΕΩΛΟΓΙΚΟ ΜΕ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΦΟΙΤΗΣΗΣ, 40 μαθηματα κ 40 εργαστηρια, κ φυσικη-χημεια κ βιολογια να εμπλεκονται τοσο οσο δεν γινεται.
ας ειμαι με τον κασμα κ ας δουλευω σε τεχνικη εταιρια...που το κανω ....ειμαι εκπαιδευτικος κ δουλευω κ σε δημο δτην τεχνικη υπηρεσια ως μελετητης...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Green

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4580
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
ετσι λενενε για τιους γεωλογους ε?
καλα πιστευω εγω οτι ολοι οι <παλιοι εκπαιδευτικοι> μεγαλης ηλικιας ειναι για τον π...τσο!!πιο αμορφωτοι απο καποιον που εχει βγαλει σημερινο γυμνασιο.
κασμαδες ε!!!??ας γελασω!!!καμια σχεση!!!ας ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΓΕΩΛΟΓΙΚΟ ΜΕ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΣΟ ΟΡΟ ΦΟΙΤΗΣΗΣ, 40 μαθηματα κ 40 εργαστηρια, κ φυσικη-χημεια κ βιολογια να εμπλεκονται τοσο οσο δεν γινεται.
ας ειμαι με τον κασμα κ ας δουλευω σε τεχνικη εταιρια...που το κανω ....ειμαι εκπαιδευτικος κ δουλευω κ σε δημο δτην τεχνικη υπηρεσια ως μελετητης...
Θεωρείς ότι μπορεί να ενδιαφέρει κανέναν όλη αυτή η έξαρση αυτοπροβολής; Τόση λεπτομέρεια για το τι κάνεις, πόσα έχεις καταφέρει και πόσο μάγκας διπλοθεσίτης είσαι (αυτό απαγορεύεται να έχεις υπόψη σου και πρόσεχε μη σε καρφώσουν), γιατί; Και πρόσεχε τόσο τη φρασεολογία σου όσο και τη σύνταξη του λόγου σου, δεν συνάδουν με υποψήφιου διδάκτορα...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 15, 2011, 08:54:09 μμ από Green »

Αποσυνδεδεμένος nick1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
    • Προφίλ
1.ειμαστε σχολη θετικων επιστημων
2.ειμαστε απο παλια στη φυσικομαθηματικη
3.ως το 1970 βιολογικο κ γεωλογικο ηταν 1 σχολη...φυσιογνωστες
4. ουτε οι αλλες θετ.επιστημες εχουν κανει παιδαγω γικα
5. υπαρχει στο γεωλογ.αθηνας 1 επιλογης ενω στην πατρα 3!!
6.Ειναι πολυ ευρεια επιστημη κ εχουμε τομεις οπως γεωχημεια - ορυκτολογια, γεωφυσικη, παλαιοντολογια (βιολογια-ανατομια) κ απο την αλλη τεχνικη κ εφαρμοσμενη γεωλογια.
οι φυσικοι οντως κανουν αγωνα να μας βγαλουν γιατι περνουμε ωρες.ισχυριζονται οτι εχουμε κ αλλες επιλογες οπως τεχν.εργα...λες κ υπαρχουν εργα...μη τρελαθουμε

Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
έλα παιδιά χαλαρώστε καλοκαιριάτικα !!! :) :) :) 
Green  δεν είναι ωραίο να σου ακυρώνουν τις σπουδές επειδή δεν έχουν ιδέα τι είναι αυτό που έχεις σπουδάσει....
nick1981 απ΄την άλλη, 800 ώρες εργαστήριο και 700 μαθήματα για πτυχίο δε σε κάνουν ντε και καλά καλό καθηγητή....
χαλαρώστε...
τα πάντα είναι σχετικά....
(αφήστε που το θέμα του thread  είναι άλλο....)
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος Green

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4580
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
1.ειμαστε σχολη θετικων επιστημων
2.ειμαστε απο παλια στη φυσικομαθηματικη
3.ως το 1970 βιολογικο κ γεωλογικο ηταν 1 σχολη...φυσιογνωστες
4. ουτε οι αλλες θετ.επιστημες εχουν κανει παιδαγω γικα
5. υπαρχει στο γεωλογ.αθηνας 1 επιλογης ενω στην πατρα 3!!
6.Ειναι πολυ ευρεια επιστημη κ εχουμε τομεις οπως γεωχημεια - ορυκτολογια, γεωφυσικη, παλαιοντολογια (βιολογια-ανατομια) κ απο την αλλη τεχνικη κ εφαρμοσμενη γεωλογια.
οι φυσικοι οντως κανουν αγωνα να μας βγαλουν γιατι περνουμε ωρες.ισχυριζονται οτι εχουμε κ αλλες επιλογες οπως τεχν.εργα...λες κ υπαρχουν εργα...μη τρελαθουμε
Υπάρχουν γεωλόγοι που αυτή τη στιγμή έχουν διοριστεί σε σχολεία ως εκπαιδευτικοί που δεν έχουν κάνει ΟΥΤΕ ΕΝΑ μάθημα στα παιδαγωγικά και τη διδακτική, γιατί πολύ απλά όσα υπήρχαν στο βασικό τους πτυχίο, και αν υπήρχαν, ήταν επιλογής και κανείς δεν τα είχε πάρει. Τα υπόλοιπα δεν μου λένε τίποτα.

Αποσυνδεδεμένος sxedia

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 115
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Οποιους υποψηφιους διευθυντες πιασουν να εχουν προσκομισει πλαστα πιστοποιητικα .... να τους απολυσουν αυτοματα!!! Κανενα οικτος στην παρανομια .....!!!
Και δε θελω να δω τους συνδικαλιστες ... να τους υπερασπιζονται ... επικαλουμενοι "συναδελφικη αλληλεγγυη"...!!!
Γαγγραινα ?(οχι ολοι ) της εκπαιδευσης ειναι ....!!!

Υ.Γ Το ξερετε οτι οι αιρετοι της Αττικης που βρισκονται στην επιτροπη αξιολογησης διευθυντων .... δε βαζουν βαθμο??? Χιχα!!!

Αποσυνδεδεμένος nick1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
    • Προφίλ
λαθος κανεις δεν αυτοπροβαλλομαι.
κ διπλοθεσιτης δεν ειμαι!!εχω παρει αδεια απ το πυσδε!!!αδεια ασκησης ιδιωτικου εργου........εξωτερικος συνεργατης ειμαι κ προσπαθω να αξιοποιω τις γνωσεις μου.....κ να αμειβομαι για οσο δουλευω -δινω..δλδ οι εκπαιδευτικοι που κανουν ιδιαιτερα κ ειναι κ σε σχολειο δεν ειναι κατακριτεοι?????που στο σχολειο το μαθημα τιυς ειναι χαλια ενω στα ιδιαιτερα τελεια?
εγω επελεξα το δυσκολο δρομο κ δουλευω ως αργα το βαδυ ακομα κ στο σπιτι κ δεν επελεξα την ευκολια των ιδιαιτερων!!!!!!!!πολλοι μονιμοι κανουν το ιδιο...μη πουμε για γυμναστες που ειναι σε δημ.γυμναστηρια κ κολυμβητηρια...
δεν σε κατηγορω γιατι ο φθονος τη σημερινη εποχη ειναι συνηθης!!κριμα γιατι κ εγω οταν ακουω συναδελφους μου απο παντου να κανουν πραγματα δεν ζηλευω

Αποσυνδεδεμένος nick1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
    • Προφίλ
για πες μου οι φυσικοι εχουν κανει?????...
η οι χημικοι ???

Αποσυνδεδεμένος mk75

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 374
    • Προφίλ
Οποιους υποψηφιους διευθυντες πιασουν να εχουν προσκομισει πλαστα πιστοποιητικα .... να τους απολυσουν αυτοματα!!! Κανενα οικτος στην παρανομια .....!!!
Και δε θελω να δω τους συνδικαλιστες ... να τους υπερασπιζονται ... επικαλουμενοι "συναδελφικη αλληλεγγυη"...!!!
Γαγγραινα ?(οχι ολοι ) της εκπαιδευσης ειναι ....!!!

Υ.Γ Το ξερετε οτι οι αιρετοι της Αττικης που βρισκονται στην επιτροπη αξιολογησης διευθυντων .... δε βαζουν βαθμο??? Χιχα!!!

Καλε τι λες ; Να τους εκτελεσουν αυτοματα με τα αυτοματα. ;D ;D ;D

ΥΓ.Παντως στην αλληλοκατανοηση ειμαστε πρωτοι...απο το τελος

Αποσυνδεδεμένος nick1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
    • Προφίλ
ξεφυγα απο το θεμα.sorry
osoi dinoyn plasta ptyxia να φευγουν απο την εκπαιδευση εντελως!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Green

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4580
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
λαθος κανεις δεν αυτοπροβαλλομαι.
κ διπλοθεσιτης δεν ειμαι!!εχω παρει αδεια απ το πυσδε!!!αδεια ασκησης ιδιωτικου εργου........εξωτερικος συνεργατης ειμαι κ προσπαθω να αξιοποιω τις γνωσεις μου.....κ να αμειβομαι για οσο δουλευω -δινω..δλδ οι εκπαιδευτικοι που κανουν ιδιαιτερα κ ειναι κ σε σχολειο δεν ειναι κατακριτεοι?????που στο σχολειο το μαθημα τιυς ειναι χαλια ενω στα ιδιαιτερα τελεια?
εγω επελεξα το δυσκολο δρομο κ δουλευω ως αργα το βαδυ ακομα κ στο σπιτι κ δεν επελεξα την ευκολια των ιδιαιτερων!!!!!!!!πολλοι μονιμοι κανουν το ιδιο...μη πουμε για γυμναστες που ειναι σε δημ.γυμναστηρια κ κολυμβητηρια...
δεν σε κατηγορω γιατι ο φθονος τη σημερινη εποχη ειναι συνηθης!!κριμα γιατι κ εγω οταν ακουω συναδελφους μου απο παντου να κανουν πραγματα δεν ζηλευω
Καλά, ο φθόνος μου είναι προφανής για εσένα, γιατί εντυπωσιάστηκα ο φτωχός από το πλούσιο βιογραφικό και την ακόμα πιο πλούσια επαγγελματική δραστηριότητα... Η ένσταση μου λοιπόν, αν θες αν μιλήσουμε σοβαρά, δεν είναι για το τι κάνεις, αλλά για την προφανής ανάγκη που έχεις να το υπερπροβάλεις σε κάθε δοθείσα ευκαιρία, όπως παρατηρώ εδώ και καιρό. Ταπεινότητα λοιπόν, το πρώτο και κύριο χαρακτηριστικό των πραγματικά ταλαντούχων ανθρώπων.

Υ.Γ. Για τα ιδιαίτερα των διορισμένων εκπαιδευτικών έχω τοποθετηθεί κατ’επανάληψη, είναι κατακριτέα τόσο γιατί αποτελούν μαύρο χρήμα, όσο και γιατί είναι ούτως ή άλλως παράνομα για το διορισμένο εκπαιδευτικό.

Αποσυνδεδεμένος nick1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
    • Προφίλ
α κατι τελευταιο.
ουτε στο ιστορ. αρχαιολογικο εχουν κανει που θεωρουνται φιλολογοι!!!κ ουτε μια ωρα αρχαια δεν εχουν κανει κ στα σχολει α κανουν!!

Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
και επίσης, όσοι διετέλεσαν στελέχη εκπ/σης βασιζόμενοι σε πλαστά πτυχία να επιστρέψουν εις το ακέραιο τα χρήματα απο τα επιδόματα ευθύνης που έλαβαν καθώς και απο τα οδοιπορικά και τις συμμετοχές τους σε επιστημονικές επιτροπές....
(δίνω ιδέες τώρα αλλά μ΄αρέσει....after all...i am a BITCH......)
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

Αποσυνδεδεμένος sxedia

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 115
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Οσο λειτουργει το παρακρατος .... τιποτα δε γινεται ορθα!!!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32297
  • Τελευταία: tt777
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160140
  • Σύνολο θεμάτων: 19215
  • Σε σύνδεση σήμερα: 689
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 491
Σύνολο: 493

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.091 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.