*

Αποστολέας Θέμα: Σωρεία πλαστών πιστοποιητικών και πτυχίων από υποψήφιους διευθυντές σχολείων  (Αναγνώστηκε 15553 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος mk75

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 374
    • Προφίλ
α κατι τελευταιο.
ουτε στο ιστορ. αρχαιολογικο εχουν κανει που θεωρουνται φιλολογοι!!!κ ουτε μια ωρα αρχαια δεν εχουν κανει κ στα σχολει α κανουν!!
Σηκω και δες στο παραθυρο ενα βουνο πλησιαζει ειναι οι αποφοιτοι του παραπανω τμηματος .Ετοιμασου για σελιδομυνηματοπολεμο με αυτο που εκστομισες.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος nick1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
    • Προφίλ
δεν εχω ξαναπει τιποτα αν θυμαμαι καλα.μονο για το διδακτορικο ιδως
κ δεν ειναι κακο να εισαι υπερηφανος για αυτα που εχεις καταφερει με παρα πολλες αντιξοοτητες που δεν θα ηθελα να αναφερω εδω.
GREEN εσυ τι σχολη εχεις βγαλει γιατι δεν σε παρακολουθω στις συζητησεις κ δεν γνωριζω

Αποσυνδεδεμένος Green

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4580
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Όλοι λοιπόν πιστοποιητικό παιδαγωγικής επάρκειας σε 4 χρόνια, γιατί βαρέθηκα οι τεχνικές ειδκότητες να είναι τα μονα κορόιδα της υπόθεσης.

Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
Όλοι λοιπόν πιστοποιητικό παιδαγωγικής επάρκειας σε 4 χρόνια, γιατί βαρέθηκα οι τεχνικές ειδκότητες να είναι τα μονα κοροίδα της υπόθεσης.

σ΄αυτό θα συμφωνήσω....εξάλλου μην ξεχνάμε ότι και ΟΛΟΙ οι εκπ/κοί θετικών επιστημών που διορίστηκαν με επετηρίδα δεν είχαν κανένα  -ούτε καν ως επιλογή - μάθημα παιδαγωγικών ώσπου να πάρουν πτυχίο....Εδώ πραγματικά είναι ή όλοι ή κανένας...


Οσο λειτουργει το παρακρατος .... τιποτα δε γινεται ορθα!!!

κράτος και παρακράτος είναι ένα....και τα δύο συντηρούνται απο την ΑΝΟΧΗ των πολιτών.....
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος mk75

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 374
    • Προφίλ
Όλοι λοιπόν πιστοποιητικό παιδαγωγικής επάρκειας σε 4 χρόνια, γιατί βαρέθηκα οι τεχνικές ειδκότητες να είναι τα μονα κοροίδα της υπόθεσης.

σ΄αυτό θα συμφωνήσω....εξάλλου μην ξεχνάμε ότι και ΟΛΟΙ οι εκπ/κοί θετικών επιστημών που διορίστηκαν με επετηρίδα δεν είχαν κανένα  -ούτε καν ως επιλογή - μάθημα παιδαγωγικών ώσπου να πάρουν πτυχίο....Εδώ πραγματικά είναι ή όλοι ή κανένας...


Οσο λειτουργει το παρακρατος .... τιποτα δε γινεται ορθα!!!

κράτος και παρακράτος είναι ένα....και τα δύο συντηρούνται απο την ΑΝΟΧΗ των πολιτών.....

Sometimes you are such a bitch...  ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος nick1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
    • Προφίλ
για τα παιδαγωγικα μαθηματα μου το ειπε φετος μια κοπελα αναππληρωτρια που ειχε τελειωσει το τμημα αυτο..
για τα αρχαια κοιταξα τον οδηγο σπουδων στο εκπα για  μια γνωστη που ηθελε να περασει εκει κ εχουν ΟΛΟ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ..ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΡΧΑΙΑ.!!
σελιδοπολεμος??δεν υπονοουσα τιποοτα..δεν με νοιαζει αμεσα εξαλλου.....για την ποιοτητα της εκπαιδευσης με νοιαζει ομως..
κ σε λιγο θα κανουν οι φυσικοι γερμανικα, οι φιλολογοι φυσικοι κ οι γυμναστες μουσικη οπως παμε!!

Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

Αποσυνδεδεμένος dimstella

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1151
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ

οι φυσικοι οντως κανουν αγωνα να μας βγαλουν γιατι περνουμε ωρες.ισχυριζονται οτι εχουμε κ αλλες επιλογες οπως τεχν.εργα...λες κ υπαρχουν εργα...μη τρελαθουμε

μήπως βλέπεις φαντάσματα συνάδελφε;

Αποσυνδεδεμένος nick1981

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 338
    • Προφίλ
κ στο σχολειο μου το εχουν πει κ συλλογος των φυσικων!
συνεχεια λενε οτι δεν ξερουν φυσικη κ αλλα τετοια

Αποσυνδεδεμένος Green

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4580
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
δεν εχω ξαναπει τιποτα αν θυμαμαι καλα.μονο για το διδακτορικο ιδως
κ δεν ειναι κακο να εισαι υπερηφανος για αυτα που εχεις καταφερει με παρα πολλες αντιξοοτητες που δεν θα ηθελα να αναφερω εδω.
GREEN εσυ τι σχολη εχεις βγαλει γιατι δεν σε παρακολουθω στις συζητησεις κ δεν γνωριζω
Έχω σπουδάσει στο τμήμα Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου, 5 χρόνια παρακαλώ, και έχω διεκπεραιώσει με εξαιρετική επιτυχία διετές μεταπτυχιακό πρόγραμμα στις Περιβαλλοντικές Επιστήμες, το οποίο συνδιοργανωνόταν από 5(!) τμήματα, Μαθηματικό, Φυσικό, Χημικό, Βιολογικό και Γεωλογικό. Γνωρίζω δύο ξένες γλώσσες, τη μία άπταιστα, και έχω πτυχίο πληροφορικής. Είμαι ψηλός, γεροδεμένος, με εβένινα μαλλιά και γωνιώδες σαγόνι. Τον ελεύθερο χρόνο μου κάνω kick boxing και αργαλειό. Είμαι επικοινωνιακός, φιλικός, ευγενικός και συνεργάσιμος. Είμαι περιζήτητος στο γυναικείο φίλο και στις μεγάλες πολυεθνικές εταιρίες. Αυτή τη στιγμή η αγαπημένη μου ενασχόληση είναι η απόρριψη προτάσεων για εργασία, λαμβάνω 3 με 4 κατά μέσο όρο την ημέρα, αλλά σπάνια με καλύπτουν.

Αποσυνδεδεμένος Landau

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 6022
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση.. BAZINGA!
    • Προφίλ
Καλά, όντως φυσική ξέρουν (τουλάχιστον θα έπρεπε να ξέρουν) και μπορούν να διδάξουν μόνο φυσικοί! Ούτε γεωλόγοι, ούτε βιολόγοι (οι ίδιοι, προς τιμήν τους, το λένε άλλωστε). Ακόμα και οι χημικοί, που έχουν περισσότερη συγγένεια (ως ο μεγαλύτερος υποκλάδος της φυσικής  ;D), πάλι θα δυσκολεύονταν στο λύκειο.
Όπως, άλλωστε και ένας φυσικός ή βιολόγος ή γεωλόγος (ειδικά οι 2 τελευταίοι) δεν θα μπορούσε εύκολα (και σωστά) να διδάσκει χημεία στο λύκειο.
"Physics is like sex: sure, it may give some practical results, but that's not why we do it."
(Richard P. Feynman ?)

"The first condition of progress is the removal of censorship."
(George Bernard Shaw)

Αποσυνδεδεμένος brad

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 236
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
τη μαζική, μαζικότατη - πιο μαζική δεν γίνεται - συμμετοχή εκπαιδευτικών σε μεταπτυχιακό ειδικής αγωγής στη Βουλγαρία, θα το ψάξει κανείς;;;;;;;
"Ό,τι είναι, είναι. Ό,τι δεν είναι, δεν είναι. Απορροφάσαι τόσο με εκείνο που δεν είναι, ώστε χάνεις αυτό που είναι."

Αποσυνδεδεμένος sxedia

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 115
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ναι βρε παιδια!!! Ας κανουν εναν λεπτομερεστατο  ελεγχο και ας ανακοινωσουν τα ονοματα τους ....!!!

Ολων ομως ... προσκειμενων και μη σε κυβερνητικες παραταξεις !!!

Αποσυνδεδεμένος bitch

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 5148
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΕΝΝΙΑ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΝΑ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!
    • Προφίλ
τη μαζική, μαζικότατη - πιο μαζική δεν γίνεται - συμμετοχή εκπαιδευτικών σε μεταπτυχιακό ειδικής αγωγής στη Βουλγαρία, θα το ψάξει κανείς;;;;;;;

θα το ψάξει η επόμενη κυβέρνηση αφού πρώτα η παρούσα κυβέρνηση διορίσει φωτογραφικά αυτούς που μαζικά συμμετέχουν στο εν λόγω σεμινάριο....
κάτσε ντε....υπάρχει και η ...φυσική τάξη πραγμάτων στο Ελλάντα.... 8) 8)
Ρε....μην τρώτε συνέχεια !! Θα χρειαστεί να πάμε μετανάστες και δε θα χωράμε στις βάρκες!!!  :)


"έχω 476 μέρες καθυστέρηση...λέτε να μαι έγκυος; "γράφει η άλλη.. όχι μαντάμ!!! Απλά τράβα πάρτο απ΄το σχολείο γιατί σχόλασε!!!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32297
  • Τελευταία: tt777
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160130
  • Σύνολο θεμάτων: 19215
  • Σε σύνδεση σήμερα: 601
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 14
Επισκέπτες: 430
Σύνολο: 444

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.085 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.