*

Αποστολέας Θέμα: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ  (Αναγνώστηκε 50104 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος DOG

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 480
  • Φύλο: Άντρας
  • Νυχτα ξελογιαστρα,νυχτα ομορφη.......
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #154 στις: Ιούλιος 03, 2009, 01:58:15 μμ »
paidia μια απορια...μια φιλη  μου εχασε το διορισμο για 3-4 ατομα...οριακα δηλαδη...υπαρχει περιπτωση να διοριστει η να την παρουν αναπληρωτρια?(με βαση τον πινακα του ασεπ εννοω ,γιατι στον αναπληρωτων δεν εχει προυπηρεσια,κ με 17 μορια μονο μαλλον δυσκολο...)
 

DOG κατά πάσα πιθανότητα θα είναι στους επιλαχόντες που θα διοριστούν τη δεύτερη χρονιά. Στον προηγούμενο ΑΣΕΠ πήραν 35 περίπου επιλαχόντες. Αναπληρώτρια πάντως δεν είναι εύκολο να την πάρουν γιατί τα μόρια της είναι λίγα. Δεν έχει σημασία ότι είναι κοντά στους διοριστέους, για αναπλήρωση μόνο τα μόρια μετράνε.

αντρεαειρηνη ευχαριστω για την απαντηση
δηλαδη αν την παρουν σαν επιλαχουσα,θα διοριστει, σωστα?κ γιατι υπηρχαν 35 επιλαχοντες?(δε νομιζω να αρνηθηκαν το διορισμο 35 ατομα!!!)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 11:24:35 »

Αποσυνδεδεμένος maryk

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1213
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #155 στις: Ιούλιος 03, 2009, 02:01:10 μμ »
(δε νομιζω να αρνηθηκαν το διορισμο 35 ατομα!!!)
Μπορεί κάποιος να προτιμήσει να διοριστεί με το 40% ή με 24μηνο...δε σημαίνει ότι αρνείται το διορισμό
ΠΕ02

Αποσυνδεδεμένος nina123

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 178
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #156 στις: Ιούλιος 03, 2009, 03:03:24 μμ »
   Καλημέρα και συγχαρητήρια σε όλους. Είμαι κι εγώ επιτυχούσα αλλά στους βαθμούς μου υπάρχει λάθος. Ανακοίνωσαν βαθμολογία στη διδακτική των αρχαίων ενώ εγώ έγραψα λογοτεχνία. Τα φώτα σας φίλοι... Τι να κάνω; Έχετε ακούσει κάτι ανάλογο;

Και σε άλλους συνέβη όχι μόνο σ'εσενα. Αυτοί απλά έκαναν λάθος στην ονομασία των στηλών.
Και σε 'μένα το ίδιο έγινε.Ο βαθμός, αντί να είναι στη στήλη της ιστορίας, ήταν στων νέων!Πήρα στον ασεπ και μόλις ενημέρωσα τον υπάλληλο ότι έγινε ένα λάθος μου το είπε ο ίδιος!Φάντάσου πόσοι τον είχαν πάρει!Μου είπε ότι θα διορθωθεί!Αρα δεν θα είναι κάτι κακό παρά λάθος πέρασμα βαθμών.
και σε μενα το ιδιο εγινε

Αποσυνδεδεμένος nina123

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 178
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #157 στις: Ιούλιος 03, 2009, 03:11:22 μμ »
παιδια εγω εχω με το πτυχιο μου βαθμολογια γυρω στο 71,5...εχω λετε πιθανοτητες για διορισμο ως επιλαχουσα?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 11:24:35 »

Αποσυνδεδεμένος AntreaEirini

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1538
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #158 στις: Ιούλιος 03, 2009, 03:27:57 μμ »
Δύσκολα, είσαι πολλά άτομα μετά

Αποσυνδεδεμένος change73

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 462
  • Mπορώ,παρακαλώ, να έχω κι εγώ το λόγο;
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #159 στις: Ιούλιος 03, 2009, 04:31:42 μμ »
γεια σας.επειδη βλεπω πολλους ενημερωμενους και χρειαζομαι μια παρηγορια,πειτε μου σας παρακαλω τη γνωμη σας για το αν υπαρχει πιθανοτητα με 16.8 μορια και χωρις προυπηρεσια να με καλεσουν ωρομισθια στην περιφερεια αττικης(σημειωτεον οτι εκανα και τη δυσκολη και μενοντας νοτιοανατολικα δεν δηλωσα δυτικη αττικη και πειραια).ευχαριστω εκ των προτερων!
"Ζεις μόνο μια φορά-αλλά αν το κάνεις σωστά,μια φορά είναι αρκετή."  Joe E.Lewis

Αποσυνδεδεμένος frerar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 204
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #160 στις: Ιούλιος 03, 2009, 04:34:24 μμ »
Κώστα καλημέρα. Θα ήθελα να σε παρακαλέσω να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες, αν σου είναι εύκολο, γιατί τα greeklish κουράζουν τα μάτια. ¨οσο για το θέμα που ρωτάς, έχω την εντύπωση πως ο βαθμός σου δεν μπορεί να αλλάξει, ούτε μπορεί να γίνει αναβαθμολόγηση. Το μόνο που μπορείς να δεις είναι αν ο βαθμός σου δεν έχει περαστεί σωστά. Πάντως, στην ειδική διδακτική σημασία δεν έχει τί σου λένε στα φροντιστήρια, αλλά σε τί βαθμολογητή θα πέσεις κατά την ταπεινή μου άποψη. Πολλοί περίμεναν μεγαλύτερο βαθμό και την πάτησαν....

Να ρωτήσω κάτι...αν τελικά δεν έχει περαστεί σωστά γίνεται κάτι;

Αποσυνδεδεμένος AntreaEirini

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1538
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #161 στις: Ιούλιος 03, 2009, 05:18:22 μμ »
Κώστα καλημέρα. Θα ήθελα να σε παρακαλέσω να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες, αν σου είναι εύκολο, γιατί τα greeklish κουράζουν τα μάτια. ¨οσο για το θέμα που ρωτάς, έχω την εντύπωση πως ο βαθμός σου δεν μπορεί να αλλάξει, ούτε μπορεί να γίνει αναβαθμολόγηση. Το μόνο που μπορείς να δεις είναι αν ο βαθμός σου δεν έχει περαστεί σωστά. Πάντως, στην ειδική διδακτική σημασία δεν έχει τί σου λένε στα φροντιστήρια, αλλά σε τί βαθμολογητή θα πέσεις κατά την ταπεινή μου άποψη. Πολλοί περίμεναν μεγαλύτερο βαθμό και την πάτησαν....

Να ρωτήσω κάτι...αν τελικά δεν έχει περαστεί σωστά γίνεται κάτι;

Κάνεις μια αίτηση για να ελέγξουν αν περάστηκαν σωστά, και αν έχουν κάνει λάθος εννοείται είναι δική τους ευθύνη και το διορθώνουν

Αποσυνδεδεμένος frerar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 204
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #162 στις: Ιούλιος 03, 2009, 08:02:22 μμ »
Antreaeirini αναρωτιέμαι πως θα γίνει αυτό. Αν όντως είναι λάθος αυτό σημαίνει ότι θα μετακινηθώ από τη σειρά μου και θα πάω αλλού. Κι εκεί θα υπάρχει άλλος....

Αποσυνδεδεμένος AntreaEirini

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1538
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #163 στις: Ιούλιος 04, 2009, 12:50:25 μμ »
Antreaeirini αναρωτιέμαι πως θα γίνει αυτό. Αν όντως είναι λάθος αυτό σημαίνει ότι θα μετακινηθώ από τη σειρά μου και θα πάω αλλού. Κι εκεί θα υπάρχει άλλος....

Ανακατατάξεις θα γίνουν έτσι κι αλλιώς όταν βγει ο οριστικός πίνακας. Σε περίπτωση δικού τους λάθους πάντως (αν και είναι δύσκολο να γίνει κάτι τέτοιο) μπορούν να ανακαλέσουν το διορισμό κάποιου και να διορίσουν άλλον

Αποσυνδεδεμένος zizoulis

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 726
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #164 στις: Ιούλιος 05, 2009, 09:55:26 πμ »
γεια σας.επειδη βλεπω πολλους ενημερωμενους και χρειαζομαι μια παρηγορια,πειτε μου σας παρακαλω τη γνωμη σας για το αν υπαρχει πιθανοτητα με 16.8 μορια και χωρις προυπηρεσια να με καλεσουν ωρομισθια στην περιφερεια αττικης(σημειωτεον οτι εκανα και τη δυσκολη και μενοντας νοτιοανατολικα δεν δηλωσα δυτικη αττικη και πειραια).ευχαριστω εκ των προτερων!
Με 16,54 μορια τη χρονια μετα τον προηγουμενο ασεπ με καλεσαν ωρομισθια στην αττικη το Φλεβαρη.

Αποσυνδεδεμένος kostantinos85

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #165 στις: Ιούλιος 05, 2009, 05:30:35 μμ »
καλησπέρα σε όλους..συγχαρητήρια σε όσους διορίζονται, υπομονή οι υπόλοιποι και μην χάνετε την αυτοπεποίθησή σας. εγώ κατάφερα να είμαι στους διοριστέους δίνοντας για πρώτη φορά. το περίεργο είναι ότι δεν έχω καταφέρει να το χαρώ όσο θα ήθελα γιατί αυτή την περίοδο είμαι φαντάρος στον έβρο και όποιος έχει ερθει εδώ καταλαβαίνει ότι αλλάζουν οι σκέψεις και τα συναισθήματα. :( :(
 και ενώ φέτος θα δούλευα αφού κατάφερα να είμαι σε καλή σειρά θα περιμένω ένα χρόνο μέχρι να απολυθώ. και όσο να ναι με ρίχνει λιγο αυτό.
οσον αφορά τον διαγωνισμό μου φάνηκε εύκολος ανεξάρτητα από το εάν θα πέρνούσα. δυστυχώς οι θέσεις είναι ελάχιστες και πιστεύω πως όλοι μέσα στην χαρά μας έχουμε την σκέψη μας και σε όλους τους συναδέλφους που για λίγο ή και περισσότερο δεν διορίζονται..ειλικρινά σας εύχομαι κάθε επιτυχία στο επόμενο ασεπ. μια συντονισμένη προσπάθεια χρειάζεται και αρκετή πίστη στον Θεό, στις δυνάμεις μας και σε ότι γενικά πιστεύει ο καθένας..

Αποσυνδεδεμένος LK

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2608
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 02 και ΠΕ15(?)
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #166 στις: Ιούλιος 05, 2009, 05:37:06 μμ »
καλησπέρα σε όλους..συγχαρητήρια σε όσους διορίζονται, υπομονή οι υπόλοιποι και μην χάνετε την αυτοπεποίθησή σας. εγώ κατάφερα να είμαι στους διοριστέους δίνοντας για πρώτη φορά. το περίεργο είναι ότι δεν έχω καταφέρει να το χαρώ όσο θα ήθελα γιατί αυτή την περίοδο είμαι φαντάρος στον έβρο και όποιος έχει ερθει εδώ καταλαβαίνει ότι αλλάζουν οι σκέψεις και τα συναισθήματα. :( :(
 και ενώ φέτος θα δούλευα αφού κατάφερα να είμαι σε καλή σειρά θα περιμένω ένα χρόνο μέχρι να απολυθώ. και όσο να ναι με ρίχνει λιγο αυτό.
οσον αφορά τον διαγωνισμό μου φάνηκε εύκολος ανεξάρτητα από το εάν θα πέρνούσα. δυστυχώς οι θέσεις είναι ελάχιστες και πιστεύω πως όλοι μέσα στην χαρά μας έχουμε την σκέψη μας και σε όλους τους συναδέλφους που για λίγο ή και περισσότερο δεν διορίζονται..ειλικρινά σας εύχομαι κάθε επιτυχία στο επόμενο ασεπ. μια συντονισμένη προσπάθεια χρειάζεται και αρκετή πίστη στον Θεό, στις δυνάμεις μας και σε ότι γενικά πιστεύει ο καθένας..

Συγχαρητήρια, καλός πολίτης και καλή τοποθέτηση!

Μονάχα η πραγματικότητα μπορεί να μας μάθει πώς την πραγματικότητα ν’ αλλάξουμε
                                                           Μ. Μπρεχτ

Αποσυνδεδεμένος bikini

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3028
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Έχε ελπίδα... ΠΕ02
    • Προφίλ
Απ: Αποτελεσματα Φιλολογων ΑΣΕΠ
« Απάντηση #167 στις: Ιούλιος 05, 2009, 05:44:03 μμ »

οσον αφορά τον διαγωνισμό μου φάνηκε εύκολος ανεξάρτητα από το εάν θα πέρνούσα.


 :o  :o  :o  ???  ???  ???  ::)  ::)  ::)
Δεν ανέχομαι πια να περιτριγυρίζομαι από

1) "μαλθακούς"
2) ξερόλες
3) ανθρώπους που κοιτάζουν τους άλλους αφ' υψηλού ._

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32307
  • Τελευταία: Alexandrop
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160806
  • Σύνολο θεμάτων: 19223
  • Σε σύνδεση σήμερα: 894
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 11
Επισκέπτες: 796
Σύνολο: 807

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.118 δευτερόλεπτα. 36 ερωτήματα.