*

Ψηφοφορία

Συμφωνείτε με την προσμέτρηση της προϋπηρεσίας μετά την 1/7/2010 και πριν τον επόμενο ΑΣΕΠ;

Όχι
125 (23.5%)
Ναι αλλά μόνο στους πίνακες αναπληρωτών και διπλασιασμό μορίων δυσπρόσιτων.
26 (4.9%)
Ναι αλλά μόνο στους πίνακες αναπληρωτών και χωρίς διπλασιασμό δυσπρόσιτων.
18 (3.4%)
Ναι αλλά μόνο στον ενιαίο πίνακα διορισμών.
13 (2.4%)
Ναι αλλά μόνο για την δημιουργία ενός ενιαίου πίνακα με επιτυχία ΑΣΕΠ + προϋπηρεσία
98 (18.4%)
Ναι αλλά με εφαρμογή ολόκληρης της μοριοδότησης του 3848.
45 (8.4%)
Ναι, σε όλους τους πίνακες.
198 (37.1%)
Με μοριοδότηση προυπηρεσίας (συντελεστές) και κοινωνικών μορίων χωρίς ΑΣΕΠ
10 (1.9%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 527

Αποστολέας Θέμα: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.  (Αναγνώστηκε 908790 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος anixia

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3071
    • Προφίλ
Απ: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.
« Απάντηση #588 στις: Μάρτιος 26, 2012, 10:42:21 μμ »
Σιγα !!!τα παιδια μου ,μου προσφερουν αγαπη και ευτυχια ,της αιθουσας τα παιδια απλα ικανοποιηση,δεν συγκρινονται,απλα με πιανει τρελα που δεχτηκαμε τοσα και με τρομαζει τα τοσα αλλα που θα δεχτουμε στο κοντινο μελλον.Οι Βουλγαροι δεν θα'ναι μονο γειτονες αλλα γειτονες που θα ζουν ομοια πια με μας οσο για τη διαφορα επιπεδου εκ του αποτελεσματος θα κριθει.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:09:47 »

Αποσυνδεδεμένος panos2

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2465
    • Προφίλ
Απ: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.
« Απάντηση #589 στις: Μάρτιος 26, 2012, 10:44:43 μμ »
Μόλις πήγα να το γράψω, αυτός που έχει 3 τι να τα κάνει να τα πνίξει;ή θα του δίνεις τα δικά σου γιατί εσένα σε ενδιαφέρει να δουλεύεις. Μη λέμε χαζά, απλά ξαναλέω όταν γράφουμε μη γράφουμε ΜΟΝΟ με τη δική μας λογική ΄ξ σκοπιά υπα΄ρχει και η άλλη όψη

Και να μην γράφουμε απαξιωτικά για αυτούς που ενδεχομένως θα θιχτούν από το ξεκλείδωμα, γιατί πίσω από αυτούς υπάρχουν πιθανόν οικογένεια, παιδιά και πολλές άλλες υποχρεώσεις. Και εν' τέλει βασίστηκαν στις επιλογές τους σε ισχύοντα νόμο.
Αν η πλειοψηφία απαιτεί το άνοιγμα των πινάκων και υπάρχει και η υποστήριξη από τα κόμματα και τους συνδικαλιστικούς φορείς, πολύ πιθανόν να ξεκλειδωθούν και τα δικαστήρια να μην δεχτούν τις όποιες ενστάσεις.
Να ξέρουμε όμως πως αυτό πιθανό να γίνει, αλλά να ξέρουμε  επίσης πως κάποιοι και πάλι  θα αδικηθούν...

Αποσυνδεδεμένος dorothea7

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 137
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.
« Απάντηση #590 στις: Μάρτιος 26, 2012, 11:20:06 μμ »
Διαβαζω εδω και πολυ καιρο τα θεματα του φορουμ και παντα μου εκαναν εντυπωση τα ατομα που κοπτονταν για τον Ασεπ και τη πραγματοποιηση του. Και  ρωτω :εχουν τετοια υπερβολικη αυτοπεποιθηση που νομιζουν οτι θα ειναι επιτυχοντες? Σε εναν ασεπ που δεν θα προκηρυσει θεσεις?Που μπορει να διοριζονται απο 10 εως 100 ατομα στη καλυτερη περιπτωση?Που ο 101 θα δινει και θα ξαναδινει καθε 2 χρονια μεχρι να ξεκανει η να πεσει στα ψυχοφαρμακα γιατι κανενας ανθρωπος με σωας τας φρενας δεν θα μπορει να αφηνει συνεχως τη ζωη και την οικογενεια του στο περιθωριο για να διαβαζει για ενα κωλοδιαγωνισμο καθε λιγο και λιγακι. Αντι να μας ενδιαφερει να θεσουμε σε εφαρμογη το νομο εκτρωμα της διαμαντοπουλου καλυτερα να επικεντρωθουμε στο πως να μη τον θεσουμε σε ισχυ και να επαναφερουμε το νομο του Στυλιανιδη με ασεπ και 40 τοις εκατο η κατι αλλο τελοσπαντων πιο δικαιο.ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ.
Γιατι καμια αλλη ειδικοτητα δεν δινει εξετασεις καθε 2 χρονια, κανενας αλλος κλαδος δεν ξεζουμιζεται και δεν απαξιωνεται ταυτοχρονα τοσο

Αποσυνδεδεμένος mariet

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 8
    • Προφίλ
Απ: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.
« Απάντηση #591 στις: Μάρτιος 26, 2012, 11:21:06 μμ »
Παιδιά η κουβέντα είναι ατέρμονη. Και πριν 2 χρόνια αδικήθηκαν αρκετοί που έκαναν τις επιλογές τους βάσει ισχύοντα νόμου. Με τις οποιοδήποτε αλλαγές πάντα κάποιοι θίγονται. Δυστυχώς ο καθένας σκέφτεται τον εαυτό του και κρίνει τις όποιες αλλαγές γίνονται με βάση το προσωπικό συμφέρον και τις επιλογές του. Άραγε γιατί κάποιοι πανηγύριζαν με το κλείσιμο των πινάκων ενώ κάποιοι άλλοι με οικονομικό, οικογενειακό, κοινωνικό κλπ κόστος έτρεχαν στα κορφοβούνια μένοντας στα κρύα του λουτρού όπου εν μια νυκτί άλλαξε η νομοθεσία;

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 01:09:47 »

Αποσυνδεδεμένος sp73

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 86
  • ...ΛΑΤΡΕΥΑ την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.
« Απάντηση #592 στις: Μάρτιος 26, 2012, 11:39:13 μμ »
« στις: Μάρτιος 14, 2012, 08:30:52 μμ »
Πιστεύω η αλήθεια είναι κάπου στη μέση, λιλιαν (αν θυμάμαι) ναι κάποιος μπορεί να μη δήλωσε μακριά γιατί βάση του νέου νόμου έχει πιάσει ταβάνι (βλέπε 60 μήνες) οπότε και δε δούλεψε, περίμενε να διοριστεί κ.α., από την άλλη άδικο γι αυτόν που δουλεύει να πέρνει βεβαίωση προυπηρεσίας από το ίδιο το υπουργείο, να φορολογείται και ουσιαστικά αυτό να μη "φαίνεται πουθενά"...
τότε το έγραψα και συνεχίζω και λέω: όλοι έχουν δίκαιο και όλοι άδικο...

Αποσυνδεδεμένος manosmc

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 295
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.
« Απάντηση #593 στις: Μάρτιος 27, 2012, 02:59:25 πμ »

Γιατί θα έπρεπε να φτάναμε στο 2010 και να τα μπλέξει άσχημα το υπουργείο βάζοντας μια 2ετη ή 3ετη περιοδο που την ονόμασε η Διαμαντοπούλου μεταβατική χωρίς να βλέπουμε διαγωνισμό ΑΣΕΠ ούτε σε 3 χρόνια και να βάλει μέχρι και σήμερα εμάς στους εκπαιδευτικούς σε χαωτική συζητηση εδω μέσα στο φόρουμ.....
 Λοιπόν αφου απέτυχε παταγωδως να γίνει, τότε να ξεκλειδώσουν οι πίνακες!!! Και στο κατω-κατω το 60-40 ήταν το δικαιότερο σύστημα...
Εχετε φάει "σκάλωμα" κάποιοι εως αρκετοί αδιόριστοι που έχετε τις 2-3-4 επιτυχίες μόνο tatoo  i love ΑΣΕΠ σας λείπει, ενω παράλληλα έχετε ξεχάσει που πηγαίνατε για 8 ευρω την ωρα στα βουνά και στα λαγκάδια κυνηγώντας  το 40% χωρίς επίσης να έχετε διοριστεί ΑΓΝΟΩΝΤΑΣ τα μόρια που αποκτήσατε με κόπο απ'τα σχολεία.... και θέλετε νεους πίνακες και να κρατήσετε μονάχα τα μόρια απ'τον ΑΣΕΠ???
 Και τώρα που πάει αυτή η προυπηρεσία όσοι δουλεύουν 2 χρόνια και του χρόνου ίσως; Σε μια δήθεν προσμέτρηση πιθανόν ή ήδη επιτυχίας ΑΣΕΠ που θα σου δώσει κατι δεκαδικά; και πότε θα δρομολογηθεί αυτός ο διαγωνισμός για να πάρω αυτη την πρόσθετη δεκαδική-μινιατούρα προυπηρεσία;; το 2013; το 2014; το 2024;;; Έχει καταντήσει σαπουνόπερα... Και θα μου δώσουν ώθηση αυτά τα δεκαδικά στην επιτυχία του ΑΣΕΠ για να διοριστώ ή θα φέρουν μια άλλη γκρίνια με κάποιους άλλους επιτυχόντες ασεπίτες που δεν κατάφεραν να δουλέψουν στην μεταβατική περίοδο???
Εγω θέλω αυτούς που λιγουρεύονται να καθιερωθούν οι νεοι πίνακες που θα μετράει μόνο ο ΑΣΕΠ, να έρθει ενας άλλος και να γράψει το ακατόρθωτο 98-100 στον ΑΣΕΠ καλύτερα απο εσας και να διοριστεί και εσεις να ψάχνεστε μετά και να λέτε οτι κάποτε υπήρχε και το 40%!!!!
Δεν με ενδιαφέρει που δεν διορίζει επειδή δεν έχει λεφτά το κράτος αλλά αν θέλετε να σας πω την γνωμη μου αν είναι να διορίζει 10 άτομα για τα επόμενα 10 χρόνια, ας τα διορίζει με το 60-40, που και στην τελική κανέναν εκπαιδευτικό δεν τον χάλασε τόσα χρόνια...
Και κάπου είδα οτι θέλουν να ξεκλειδώσουν μόνο τους πίνακες αναπληρωτών.... άλλη κομπίνα!!!!
Να ξεκλειδώσουν ΟΛΟΙ οι πίνακες αναπληρωτών-ενιαίος οχι μόνο στην μεταβατική περίοδο αλλά ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος drakos13

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 297
  • πε03
    • Προφίλ
Απ: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.
« Απάντηση #594 στις: Μάρτιος 27, 2012, 07:47:48 πμ »
Διαιρει και βασιλευε...
 :(

Αποσυνδεδεμένος evkan2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 435
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.
« Απάντηση #595 στις: Μάρτιος 27, 2012, 09:56:02 πμ »
Ακομα και εδω που φτασαμε καποιοι ειναι αμετανοητοι.Ε παρτε 100% ΑΣΕΠ και με τις υγειες σας...
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 27, 2012, 06:29:43 μμ από Stelios »

Αποσυνδεδεμένος nikolopol

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3425
  • ΠΕ 4.01
    • Προφίλ
Απ: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.
« Απάντηση #596 στις: Μάρτιος 27, 2012, 10:31:35 πμ »
Χαιρομαι τουλαχιστον που καποιοι αναγνωριζουν οτι καποιοι εξαπατηθηκαν......
Λυπαμαι ομως οταν ακουω να λεμε ..''Ενταξει δεν πειραζει και αλλοι ειχαν εξαπατηθει καποτε''.....

Συναδελφοι ετσι δεν παμε μπροστα....ουτε ποτε θα μας παρουν στα σοβαρα..

Μην ξεχναμε επισης οτι αμα εφαρμοστει ο Νομος εκτρωμα της Διαμαντοπουλου.....ξερετε τι εχει να γινει με τα παιδαγωγικα????? Νομιζω ολοι εχετε διαβασει οτι καταργει ολα τα παιδαγωγικα απο τις υπαρχουσες καθηγητικες σχολες οπως Μαθηματικο---Φυσικο---Φιλολογικο κ.ο.κ θελωντας να μειωσει ετσι τους υποψηφιους καθηγητες........ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ που εχουν ηδη πτυχιο δεν λεει τπτ ξεκαθαρα για το τι θα γινει με το παιδαγωγικο (Αν θα χρειαστει να κανουν καποιο εξτρα εξαμηνο καπου... και εμεις κοπτωμαστε για το τι θα γινει με τον ΑΣΕΠ ...
Το θεμα μας θα επρεπε να ειναι να μην αδικηθει κανενας ........ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΕΝΤΕΛΩΣ : Ειναι παρανομο εκ μερους μου να θελω να μου αναγνωρισουν προυπηρεσια που πηρα γνωριζωντας οτι δεν θα προσμετρησει σε αυτους τους πινακες...και παρολα αυτα εγω να ζηταω να μου αναγνωριστει
Απο την αλλη ειναι παρανομο εκ μερους τους που δεν κανανε ΑΣΕΠ......
ΑΛΛΑ συναδελφοι ...θα ησασταν ικανοποιημενοι αν κανανε ΑΣΕπ για 100 θεσεις???? και να μας κοροιδευουν περισσοτερο στα μουτρα και να ισχυαν ολα μετα κανονικα???
Εγω προσωπικα οχι...
ΟΣΟ για την ΟΛΜΕ Οταν περναγε ο νομος Της ΑΝΝΟΥΛΑΣ ...απο τοτε που ειχε ψιλοακουστει τι θα γινει και μιλαμε για Σεπτεμβρη της χρονιας πριν ψηφιστει (αφου αν θυμαμαι καλα ψηφιστηκε ΜΑΙΟ) η ΟΛΜΕ κοιμοταν του καλου καιρου ........και εφτασε 1 μηνα πριν ψηφιστει να αρχισει τις απεργιες....γνωριζωντας οτι πλησιαζουν ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ και οτι δεν θα μπορει να κανει απεργιες εκει μεσα λογω αντιδρασης κοσμου.......
ΑΝ νομιζετε οτι θα μας σωσει η ΟΛΜΕ ειστε βαθια νυχτωμενοι...Αν νομιζετε οτι θα ασχοληθει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ και οχι επιφανειακα........Εδω διαλυσανε τοτε ολους τους αναπληρωτες και αυτοι κανανε επιφανειακες κινητοποιησεις..... και ναι ΤΟΤΕ  απεργουσα ΠΑΝΤΑ....αλλα ηξερα το αποτελεσμα συναδελφοι ..γιατι το εβλεπα....και εσεις το βλεπατε αλλα δεν θελατε να το πιστεψετε..
Αν θελουμε να γινει κατι αυτο θα πρεπει να γινει συλλογικα και για ΟΛΟΥΣ ...οχι για ''ΚΑΠΟΙΟΥΣ'' αυτη η νοοτροπια του εγω να τα καταφερω και οι αλλοι δεν πειραζει ας αδικηθουν ..ετσι και αλλιως παντα καποιοι αδικουνται δεν θα μας βγαλει πουθενα γιατι θα φερει αντιδρασεις απο δικους μας συναδελφους.

Πιο πολυ θα επρεπε να μας νοιαζει να καταργηθει η παρανομη προυπηρεσια που δοθηκε μεσω π.χ Σιβιτανιδειου ...αφου εκει στηριζομαστε και νομικα αφου ο ιδιος ο υπουργος παραδεχτηκε το τι γινοταν εκει μεσα(αλλα αυτους τους συναδελφους που παρανομουσαν δεν τους πειραξε) παρα να αναγνωρισουμε εις βαρος συναδελφων αλλα πραγματα...

Συγνωμη παλι για το μακροσκελες μηνυμα....

Αποσυνδεδεμένος Stelios

  • Global Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3298
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.
« Απάντηση #597 στις: Μάρτιος 27, 2012, 10:39:33 πμ »
nikolopol έτσι και ξαναζητήσεις συγνώμη για "μακροσκελές" μήνυμα θα στο διαγράψω ;D

Παρακαλώ μη δίνετε συνέχεια σε προσωπικές διενέξεις.
Ας σταματάει ό ένας τουλάχιστον. Δεν έχω κανέναν ενδοιασμό να διαγράψω ολόκληρη αλληλουχία μηνυμάτων αντιπαραθέσεων.
Αφήστε τον άλλο ή την άλλη να εκτίθεται.

Καλημέρα!

Αποσυνδεδεμένος Green

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4580
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.
« Απάντηση #598 στις: Μάρτιος 27, 2012, 10:56:16 πμ »
Διακρίνω πάντως ότι υπάρχει μία επιλεκτική ευαισθησία, γενικά. Υπάρχει μεγάλο μαράζι μήπως υποβιβαστούν οι προϋπηρεσίες ως προσόν διορισμού, και το καταλαβαίνω, δεν βλέπω όμως το ίδιο μαράζι όταν προτείνουν κάποιοι συστήματα που εκμηδενίζουν την βαθμολογία σε ΑΣΕΠ, αν αυτή δεν έχει οδηγήσει άμεσα σε διορισμό, το οποίο δεν το καταλαβαίνω.

Και πιο συγκριμένα, με το σύστημα 60-40, ο μεν επιτυχών στον ΑΣΕΠ αν δεν είναι και διοριστέος χάνεται η βαθμολογία του ως προσόν διορισμού και πρέπει πάλι να ξαναδώσει από την αρχή την επόμενη φορά (και αυτό κατ’ επανάληψη για ανθρώπους 3 και 4 φορές επιτυχόντες). Ο δε άλλος που απλά μάζευε προϋπηρεσία για να διοριστεί με το 40%, αν δεν τα καταφέρει, η προϋπηρεσία του παραμένει και αθροίζεται μέχρι την επόμενη φορά που θα ξαναγίνουν διορισμοί. Δεν είναι λίγο άνισο αυτό;

Για αυτό εγώ λέω ΕΝΑΣ ΠΙΝΑΚΑΣ διορισμών και συμψηφισμός σε αυτόν προϋπηρεσίας και βαθμολογίας ΑΣΕΠ, ΙΣΟΠΟΣΑ. Δηλαδή 1 μόριο στον ΑΣΕΠ=1 μήνας προϋπηρεσίας. Η προηγούμενη βαθμολογία σε ΑΣΕΠ μπορεί να προστίθεται και αυτή έστω κατά το ήμισυ, για να διασφαλίζεται και η διαχρονικότητα της ισχύς των επιτυχιών σε ΑΣΕΠ, όπως της συγκέντρωσης προϋπηρεσίας. Συγκεκριμένα και άμεσα συγκρίσιμα κριτήρια.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 27, 2012, 11:00:05 πμ από Green »

Αποσυνδεδεμένος evants

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 793
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.
« Απάντηση #599 στις: Μάρτιος 27, 2012, 12:05:03 μμ »
""Το θεμα μας θα επρεπε να ειναι να μην αδικηθει κανενας ........ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΕΝΤΕΛΩΣ : Ειναι παρανομο εκ μερους μου να θελω να μου αναγνωρισουν προυπηρεσια που πηρα γνωριζωντας οτι δεν θα προσμετρησει σε αυτους τους πινακες...και παρολα αυτα εγω να ζηταω να μου αναγνωριστει
Απο την αλλη ειναι παρανομο εκ μερους τους που δεν κανανε ΑΣΕΠ......""
από nikolopol

μα ακριβώς επειδή δε γίνεται ασεπ είναι που τίθεται το ζήτημα του ανοίγματος του πίνακα αναπληρωτών και ΟΧΙ των διορισμών.

Αποσυνδεδεμένος evkan2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 435
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.
« Απάντηση #600 στις: Μάρτιος 27, 2012, 12:14:02 μμ »
Για αυτό εγώ λέω ΕΝΑΣ ΠΙΝΑΚΑΣ διορισμών και συμψηφισμός σε αυτόν προϋπηρεσίας και βαθμολογίας ΑΣΕΠ, ΙΣΟΠΟΣΑ. Δηλαδή 1 μόριο στον ΑΣΕΠ=1 μήνας προϋπηρεσίας.
Aν ισχυσει κατι τετοιο δεν χρειαζεται ο ΑΣΕΠ.Μπορουν να πανε για διορισμο μονο οι αναπληρωτες.Εαν καποιος εχει 20-30 μηνες προυπ. καταλαβαινεις τι προβαδισμα εχει.Μαλλον χρειαζεται να το ξαναδεις.. 8)
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 27, 2012, 06:30:40 μμ από Stelios »

Αποσυνδεδεμένος Green

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4580
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Εξελίξεις με το "ξεκλείδωμα" των πινάκων.
« Απάντηση #601 στις: Μάρτιος 27, 2012, 12:59:07 μμ »
Ε, και αν κάποιος έχει 10 μόρια από ένα ΑΣΕΠ και 15 από έναν δεύτερο, στα ίδια μόρια είναι.
« Τελευταία τροποποίηση: Μάρτιος 27, 2012, 06:30:59 μμ από Stelios »

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32307
  • Τελευταία: Alexandrop
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160805
  • Σύνολο θεμάτων: 19223
  • Σε σύνδεση σήμερα: 441
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 375
Σύνολο: 378

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.138 δευτερόλεπτα. 38 ερωτήματα.