*

Αποστολέας Θέμα: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές  (Αναγνώστηκε 753892 φορές)

0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος #mpourmpoulithra#

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 216
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #966 στις: Απρίλιος 01, 2014, 02:54:14 μμ »
παρακαλώ  :)

μήπως ο συνάδελφος  δεν έχει στείλει την αίτηση ;

Την έστειλε κανονικότατα.
Τελοσπάντων, ας ελπίσω ότι αυτό είναι τυχαίο  και όντως τη βεβαίωση προϋπηρεσίας να την λάβω μέσα σε ένα μήνα.

Και πάλι ευχαριστώ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:52:06 »

Αποσυνδεδεμένος fma145

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #967 στις: Απρίλιος 02, 2014, 10:34:49 πμ »
Καλημέρα!Γνωρίζει κάποιος που μπορώ να βρω υλικό για το μάθημα Διαδικτυακά Εργαλεία και Υπηρεσίες στη καθημερινή ζωή;Μόνο στο ΚΔΒΜ Κύμης-Αλιβερίου βρήκα ελάχιστα πράγματα. Στην ψηφιακή βιβλιοθήκη δεν έχει κάτι σχετικό.

Αποσυνδεδεμένος lavas

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 734
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #968 στις: Απρίλιος 02, 2014, 11:24:21 πμ »
Καλημέρα!Γνωρίζει κάποιος που μπορώ να βρω υλικό για το μάθημα Διαδικτυακά Εργαλεία και Υπηρεσίες στη καθημερινή ζωή;Μόνο στο ΚΔΒΜ Κύμης-Αλιβερίου βρήκα ελάχιστα πράγματα. Στην ψηφιακή βιβλιοθήκη δεν έχει κάτι σχετικό.

αν δεν κανω λαθος ειναι το 25ωρο. σε αυτο το προγραμμα μπορεις να τους κανεις e-mail, περιηγηση στο ιντερνετ, μηχανες αναζητησης και οτι χρειαζονται απο το ιντερνετ για την καθημερινη τους ζωη (taxisnet, κλπ)

Αποσυνδεδεμένος fma145

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #969 στις: Απρίλιος 02, 2014, 11:32:43 πμ »
Ναι 25ωρο είναι.Οκ ευχαριστώ πολύ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 02:52:06 »

Αποσυνδεδεμένος μαργαριτα

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 55
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #970 στις: Απρίλιος 02, 2014, 09:21:31 μμ »
μπορει καποιος να μας πει αν εχουν πληρωθει οι εκπαιδευτες ? και αν ναι ποιες ειδικοτητες και ποιες περιοχες της ελλαδας? πειτε μου και ποσο αν θελετε απλα γιατι εχω μιλησει με πολλους συναδελφους και περιμενουμε απο οκτωβριο να πληρωθουμε... :-[

Αποσυνδεδεμένος lavas

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 734
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #971 στις: Απρίλιος 02, 2014, 09:56:42 μμ »
μπορει καποιος να μας πει αν εχουν πληρωθει οι εκπαιδευτες ? και αν ναι ποιες ειδικοτητες και ποιες περιοχες της ελλαδας? πειτε μου και ποσο αν θελετε απλα γιατι εχω μιλησει με πολλους συναδελφους και περιμενουμε απο οκτωβριο να πληρωθουμε... :-[

απο δημο της αττικης μαθαμε οτι οι πληρωμες θα γινουν μεσα στις διακοπες του πασχα. οι υπευθυνοι ειχαν στειλει ολα τα δικαιολογητικα απο την αρχη αλλα τωρα προσφατα τους ζητησαν απο το ινεδιβιμ κι αλλα δικαιολογητικα τα οποια δεν εχουν προλαβει ακομη να τα ετοιμασουν.... αναμονη λοιπον

Αποσυνδεδεμένος niina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 344
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ86 (ΠΕ 20)
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #972 στις: Απρίλιος 03, 2014, 11:00:58 πμ »
Καλημέρα!Γνωρίζει κάποιος που μπορώ να βρω υλικό για το μάθημα Διαδικτυακά Εργαλεία και Υπηρεσίες στη καθημερινή ζωή;Μόνο στο ΚΔΒΜ Κύμης-Αλιβερίου βρήκα ελάχιστα πράγματα. Στην ψηφιακή βιβλιοθήκη δεν έχει κάτι σχετικό.
δεν υπάρχει συγκεκριμενο υλικο για αυτο το πρόγραμμα αλλα εγω προσωπικα συνδύασα τις σημειωσεις αυτου http://repository.edulll.gr/edulll/handle/10795/1037
και αυτου του προγράμματος
http://repository.edulll.gr/edulll/handle/10795/1011

Ρίξε μια ματια θα σε βοηθησει πολύ πιστευω ..!! τουλαχιστον εμενα με βοήθησαν!

Αποσυνδεδεμένος fma145

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 86
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #973 στις: Απρίλιος 03, 2014, 01:00:54 μμ »
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!Είναι δύσκολο όταν δεν υπάρχει έτοιμο υλικό από τα ΚΔΒΜ.Θα το κοιτάξω!

Αποσυνδεδεμένος dimitraj

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 621
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 20
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #974 στις: Απρίλιος 03, 2014, 02:14:16 μμ »
Το ζητάνε από τα κεντρικά του ΙΝΕΔΙΒΙΜ...

Ισχύει.

Αποσυνδεδεμένος agnes

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 52
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #975 στις: Απρίλιος 03, 2014, 09:14:50 μμ »
και εγω απο τον οκτωμβριο περιμενω να πληρωθω και ακομα τιποτα και υπευθυνοι δε ξερουν!

Αποσυνδεδεμένος Giota

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 219
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #976 στις: Απρίλιος 03, 2014, 10:03:01 μμ »
Τα χαρτιά για πληρωμή στα κεντρικά φεύγουν μετά την λήξη του τμήματος. Το Οκτώβρη ξεκίνησε ή ολοκληρώθηκε το τμήμα?

Αποσυνδεδεμένος AAEL

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 26
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #977 στις: Απρίλιος 04, 2014, 01:59:17 πμ »
Γεια! Για το σεμινάριο των εκπαιδευτών Κ.Δ.Β.Μ. θέλω να ρωτήσω...όσοι το έχουν παρακολουθήσει θα μπορούσαν να μου απαντήσουν  αφού κάνεις αίτηση συμμετοχής στο σεμινάριο απαντούν άμεσα για την ημερομηνία διεξαγωγής του σεμιναρίου; Γιατί πέρασαν 15 μέρες από τη μέρα που έκανα την αίτηση και δεν υπάρχει καμιά εξέλιξη και ανησυχώ διότι η πρόσκληση μου στάλθηκε 18/3/14 και  έλεγε ότι μέχρι 20/3/14 έπρεπε να να δηλώσουμε συμμετοχή και εγώ δήλωσα 21/3/14 γιατί δεν είχα δυνατότητα πρόσβασης στο ίντερνετ εκείνες τις μέρες. Τους έστειλα e-mail για να ρωτήσω αν θεωρείται έγκυρη η αίτηση αλλά δεν μου απάντησαν. Μήπως συνέβη παρόμοιο και σε κάποιον/α άλλον/ άλλη; Ή γνωρίζετε κάποιο τηλ της ομάδας που είναι υπεύθυνη για το σεμινάριο για να συνεννοηθώ   γιατί δεν θέλω να χάσω την ευκαιρία παρακολούθησης.

Αποσυνδεδεμένος angelos

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 62
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #978 στις: Απρίλιος 04, 2014, 04:59:05 πμ »
Η αλήθεια είναι ότι πιθανότατα θα έπρεπε να σε είχαν ειδοποιήσει. Εμένα μέσα σε 10 ημέρες με είχαν ειδοποιήσει

Αποσυνδεδεμένος London06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: Κ.Δ.Β.Μ Εκπαιδευτές
« Απάντηση #979 στις: Απρίλιος 04, 2014, 08:50:07 πμ »
Γεια! Για το σεμινάριο των εκπαιδευτών Κ.Δ.Β.Μ. θέλω να ρωτήσω...όσοι το έχουν παρακολουθήσει θα μπορούσαν να μου απαντήσουν  αφού κάνεις αίτηση συμμετοχής στο σεμινάριο απαντούν άμεσα για την ημερομηνία διεξαγωγής του σεμιναρίου; Γιατί πέρασαν 15 μέρες από τη μέρα που έκανα την αίτηση και δεν υπάρχει καμιά εξέλιξη και ανησυχώ διότι η πρόσκληση μου στάλθηκε 18/3/14 και  έλεγε ότι μέχρι 20/3/14 έπρεπε να να δηλώσουμε συμμετοχή και εγώ δήλωσα 21/3/14 γιατί δεν είχα δυνατότητα πρόσβασης στο ίντερνετ εκείνες τις μέρες. Τους έστειλα e-mail για να ρωτήσω αν θεωρείται έγκυρη η αίτηση αλλά δεν μου απάντησαν. Μήπως συνέβη παρόμοιο και σε κάποιον/α άλλον/ άλλη; Ή γνωρίζετε κάποιο τηλ της ομάδας που είναι υπεύθυνη για το σεμινάριο για να συνεννοηθώ   γιατί δεν θέλω να χάσω την ευκαιρία παρακολούθησης.
Εμενα με καλεσαν  για το σεμιναριο ειναι 12-13 Απριλιου ,επειδη εσυ αργησες να τους απαντησεις.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160666
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 988
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 871
Σύνολο: 873

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.096 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.