*

Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007  (Αναγνώστηκε 824517 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος xirou

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 11
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #336 στις: Νοέμβριος 25, 2006, 06:38:07 μμ »
Χτες έμαθα κατόπιν δικής επικοινωνίας με το παράρτημα της ΑΣΠΑΙΤΕ στο Ηράκλειο Κρήτης ότι δεν με επέλεξαν. Ήταν η πρώτη φορά που έκανα αίτηση και η τελευταία διότι συνέβη το εξής παράλογο. Ενώ οπουδήποτε αλλού κάνω αίτηση για συμμετοχή σε προκύρηξη π.χ. ΑΣΕΠ δέχονται πάντα τα έγγραφα με τα οποία ορίζω την επαγγελματική μου εμπειρία (έχω κάνει έναρξη επαγγέλματος ως ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ) εδώ και 5,5 χρόνια συν την προϋπηρεσία μου στον Ιδιωτικό τομέα αυτοί οι ΑΣΧΕΤΟΙ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΗΝ ΑΠΕΡΡΙΨΑΝ. Φυσικά δεν το άφησα έτσι έκανα αναφορά στο ΣΥΝΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ όπου με ενημέρωσαν ότι με την βεβαίωση της Α ΕΦΟΡΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ στην οποία υπάγομαι και την επικυρωμένη έναρξη επαγγέλματος μου με την ακριβή ειδικότητα μου είμαι καλυμμένη. Όταν επισκέφτηκα το παράρτημα στις Αρχάνες Ηρακλείου μου είπαν ότι δεν μέτρησαν την επαγγελματική μου εμπειρία και δεν μου αναγνώρισαν τα 10 μόρια που δικαιούμαι για εμπειρία πάνω από 5 χρόνια. Τα μόρια μου έπρεπε να ήταν 24,5 και μου έβαλαν 14,5 ενώ ο πρώτος στη σχολή μου τότε είχε μόνο ΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 20,85 και η δεύτερη ΠΡΙΝΑΡΑΚΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ 20,1 η οποία έκανε ένσταση και την δέχτηκαν ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΜΕ ΠΟΣΑ ΜΟΡΙΑ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ. Και σας ρωτάω τα εξής:
1.   Αν η κυρία Πριναράκη έχει περισσότερα από τα κανονικά μου μόρια 24,5 εγώ θα της πω συγχαρητήρια αν όμως όχι θα λυπηθώ………………..
2.   Ο κύριος Πετεινάκης έχει ξεκινήσει ήδη τα μαθήματα και ενώ η προκύρηξη έλεγε μόνο ένα άτομο ότι θα εισαχθεί πήραν και τους δύο
3.   ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΗ ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ. Τη Δευτέρα στέλνω εξώδικο μέσο του Δικηγόρου μου και απαιτώ α)την γρήγορη και έγκυρη απάντηση μου σχετικά με τα μόρια μου και πολλά άλλα.
ΕΙΜΑΙ 36 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΗΦΗΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΥΨΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΓΩΝΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ.

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΝΕΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Η ΤΟΣΟ ΓΡΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΦΟΒΑΜΑΙ.

ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ 27/11/2006 ΚΑΙ ΜΕΤΑ  ΘΑ ΕΚΘΕΣΩ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΞΩΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΣΥΛΛΕΓΩ. ΕΙΜΑΙ ΚΡΗΤΙΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΣΑ ΔΕΝ ΚΩΛΩΣΑ ΠΟΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΟΙ ΚΑΡΕΚΛΟΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΘΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΑΡΙΖΟΜΑΙ.

Τέλος αγαπητέ φίλε ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ που έγινε δεκτή η ένσταση σου μα πάνω από όλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ που θέλεις να βοηθήσεις και δεν κοιτάς μόνο τη πάρτη σου.
Αφιερώνω σε όλους το τραγούδι του Β. Παπακωσταντίνου

ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ

ΜΗ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΟΛΜΗΣΤΕ Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:14:11 »

AG

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #337 στις: Νοέμβριος 25, 2006, 06:51:13 μμ »
Είμαι εισακτέα μετά από την αποδοχή της ένστασής μου. Όμως θα ήθελα να συμμετάσχω σε κάποια μορφή κινητοποίησης...
Από Πάτρα κανείς άλλος που να ενδιαφέρεται; Θα ήθελα λίγο χρόνο όμως για να κάνω μία ολοκληρωμένη πρόταση, που θα πιστεύω ότι θα έχει αποτέλεσμα.

BlackAdder, ή όποιος άλλος ξέρεις, θέλω να  ρωτήσω: απογευματινές ώρες θα πρέπει να πάμε για να γραφτούμε ή μπορούμε και πρωινές; (ρωτάω γιατί είμαι από Αθήνα για να δω πότε θα ταξιδέψω)

Κάποιος που είναι από Πάτρα μπορεί να μου δώσει πληροφορίες; η σχολή είναι στην Αγ. Σοφιά; Και πόσες μέρες είναι τα μαθήματα;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων


Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #338 στις: Νοέμβριος 25, 2006, 08:44:52 μμ »
Είμαι εισακτέα μετά από την αποδοχή της ένστασής μου. Όμως θα ήθελα να συμμετάσχω σε κάποια μορφή κινητοποίησης...
Από Πάτρα κανείς άλλος που να ενδιαφέρεται; Θα ήθελα λίγο χρόνο όμως για να κάνω μία ολοκληρωμένη πρόταση, που θα πιστεύω ότι θα έχει αποτέλεσμα.

BlackAdder, ή όποιος άλλος ξέρεις, θέλω να ρωτήσω: απογευματινές ώρες θα πρέπει να πάμε για να γραφτούμε ή μπορούμε και πρωινές; (ρωτάω γιατί είμαι από Αθήνα για να δω πότε θα ταξιδέψω)

Κάποιος που είναι από Πάτρα μπορεί να μου δώσει πληροφορίες; η σχολή είναι στην Αγ. Σοφιά; Και πόσες μέρες είναι τα μαθήματα;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων



Στη Θεσσαλονίκη που παρακολουθώ τα μαθήματα, μπορούσες να γραφτείς και την πρώτη μέρα που θα έκανες μάθημα.

Τα μαθήματα είναι σίγουρα 4 ημέρες την εβδομάδα (απόγευμα) από 4 διδακτικές ώρες και συνήθως 1 ημέρα κάθε 2 εβδομάδες για τις Πρακτικές Ασκήσεις Διδασκαλίας.

Τώρα τον Δεκέμβριο ξεκινάνε και οι πρόοδοι που ενδεχομένως θα συμμετάσχουν και αυτοί που μπήκαν με ενστάσεις

Στην Θεσσαλονίκη απ'ότι άκουσα θα μπουν περίπου άλλα 20 άτομα με ενστάσεις

Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

AG

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #339 στις: Νοέμβριος 26, 2006, 05:23:36 μμ »
geok_salonika ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Εμείς που είμαστε με ένσταση παρακολουθούμε από αυτό το εξάμηνο έτσι; Δε πιστεύω να μας πουν από το άλλο;
Ξέρει κανείς;;;;;;;



Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 07:14:11 »

Αποσυνδεδεμένος eirini

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 09
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #340 στις: Νοέμβριος 26, 2006, 06:32:51 μμ »
εχω κάνει και εγω ένσταση στην ΑΣΠΑΙΤΕ, για την Πατρα. Μήπως ξέρεις και ποιοί άλλοι είναι εισακτέοι με τις ενστάσεις; Μήπως μπορείς να τους αναφέρεις εδώ;
Η σχολή στη Πάτρα, νομίζω οτι είναι στο Ζαβλάνι κοντά. Στον κόμβο Κουρτέση. Πάρε τηλ να σου πούν σίγουρα!

AG

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #341 στις: Νοέμβριος 26, 2006, 06:39:46 μμ »
Με πήραν τηλ από τη γραμματεία της Αθήνας και μου είπαν ότι είμαι στους εισαγόμενους (αν θες να δω το τηλ ποιο ήταν να σου το πω, μήπως είχες καμία κλήση). Δεν έχω κάποια παραπάνω πληροφόρηση...και μου είπαν τη Δευτέρα να είμαι στη Πάτρα, τιποτά άλλο....δυστυχώς δε μπορώ να σε βοηθήσω :(

Αυτό που θα ηθέλα περισσότερο να ξέρω είναι το αν θα ξεκινήσω από αυτό το εξάμηνο....


Αποσυνδεδεμένος geok_salonika

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2755
  • Φύλο: Άντρας
  • Μηδένα προ του τέλους μακάριζε...
    • Προφίλ
    • Θεματα εξετάσεων και online test ΑΣΕΠ εκπαιδευτικών
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #342 στις: Νοέμβριος 26, 2006, 07:33:30 μμ »
Με πήραν τηλ από τη γραμματεία της Αθήνας και μου είπαν ότι είμαι στους εισαγόμενους (αν θες να δω το τηλ ποιο ήταν να σου το πω, μήπως είχες καμία κλήση). Δεν έχω κάποια παραπάνω πληροφόρηση...και μου είπαν τη Δευτέρα να είμαι στη Πάτρα, τιποτά άλλο....δυστυχώς δε μπορώ να σε βοηθήσω :(

Αυτό που θα ηθέλα περισσότερο να ξέρω είναι το αν θα ξεκινήσω από αυτό το εξάμηνο....



Θα ξεκινήσεις από αυτό το εξάμηνο. Αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Πάντως θέλει δουλίτσα η σχολή.
Κάθε εμπόδιο για καλό...
Κάθε μέρα είναι μια καινούρια μέρα!!!

Θέματα και online test προηγούμενων ΑΣΕΠ: www.exetaseis-asep.com

AG

  • Επισκέπτης
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #343 στις: Νοέμβριος 26, 2006, 07:46:50 μμ »


Θα ξεκινήσεις από αυτό το εξάμηνο. Αυτό είναι το μόνο σίγουρο. Πάντως θέλει δουλίτσα η σχολή.

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση :)

Δουλίτσα ή πήξιμο;
έχω και το διάβασμα για τον ΑΣΕΠ....κατάλαβα....

Αποσυνδεδεμένος porcupinetree

  • Moderator
  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1765
  • Φύλο: Άντρας
  • Για ν αλλάξουν όλα, πρέπει να μείνουν τα ίδια...
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #344 στις: Νοέμβριος 27, 2006, 09:15:20 μμ »
Παιδιά καλησπέρα.
Μόλις γύρισα από τη σημερινή παρακολούθηση στό ΕΠΠΑΙΚ και είδα ότι η τάξη εμπλουτίστηκε από νέα παιδιά που έκαναν δεκτές τις ενστάσεις τους.
Απ'ότι έμαθα όλοι είχαν ειδοποιηθεί από παρασκευή, ενώ όσοι δυστυχώς δεν έγιναν δεκτοί ΟΛΟΙ θα λάβουν απαντητικό υπόμνημα από την γραμματεία του ΕΠΠΑΙΚ.
Σε συνομιλία μου με ένα από τα παιδιά (πολύ καλό άτομο παρεπιπτόντως) μου είπε ότι όταν τον ειδοποίησαν, ήταν έτοιμος να βάλει τα κλάμματα, καθώς προσπαθούσε 10 ΧΡΟΝΙΑ (!!!) να ενταχθεί στο πρόγραμμα.
Παιδιά δεν ζούμε σε κόσμο αγγελικά πλασμένο... Καμμία αμφιβολία πάνω σ'αυτό... Όμως μη βλέπουμε και παντού φαντάσματα ρε σεις...
Υπάρχει πλέον τεράστιος συναγωνισμός σε όποια δραστηριότητα κι αν στρέψουμε το βλέμμα μας...
Σήμερα μπορεί να κέρδισαν άλλοι... Αύριο θα κερδίσετε εσείς... και η αποτυχία δυστυχώς παίζει. Θα είχε αλλιώς αξία η επιτυχία?
Πάντως με το χέρι στην καρδιά, ούτε είχα, ούτε έχω, ούτε έχει πέσει στην αντίληψή μου (τώρα που είμαι μέσα) κάτι το μεμτό...
Αν ήξερα ή άκουγα κάτι, έχετε το λόγο μου ότι θα το ανακοίνωνα...
Κάτι τελευταίο. Οι κοπέλες στην γραμματεία είναι πολύ ευγενικές και εξυπηρετικές. Έχοντας γνωρίσει κι άλλες γραμματείες (ο θεός να τις κάνει γραμματείες) μπορώ να το εκτιμήσω...     
Beati hispani, quibus vivere bibere est...

Αποσυνδεδεμένος vasilis1971

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • ΝΟΚΙΑ FOR EVER!!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #345 στις: Νοέμβριος 27, 2006, 10:31:18 μμ »
Καλησπέρα σας.
Έχω κάτι απορίες και αν ξέρει κάποιος υπεύθυνα να μας πει θα το εκτιμούσα πάρα πολύ.
Εντάξει, κάποιοι δικαιώθηκαν από τις ενστάσεις τους.
Αυτοί όμως που δικαιώθηκαν είναι άτομα που έκαναν ένσταση για την μοριοδότηση? Λογικά αυτοί πρέπει να είναι.
Δικαιώθηκε κανένας από αυτούς που έκαναν ένσταση για τους αναπληρωτές? ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΠΗΡΑΝ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΜΟΝΙΜΟΥΣ ΟΤΑΝ Η ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΘΑ ΠΑΡΩ  ΑΠΟ ΠΙΝΑΚΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ.
Τελειώνοντας θα ήθελα (όπως και πολλοί άλλοι φαντάζομαι) να μας κοινοποιήσει  κάποιος με το που θα πάρει έγγραφη απάντηση από την σχολή ότι έλαβε απάντηση εγγάφως.
Ή να μας πεί  κάποιος πχ Σήμερα ταχυδρομήσαν τις απαντητικές επιστολές.
Ελπίζω να μην σας κούρασα, ευχαριστώ.
 

Αποσυνδεδεμένος vasg

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 328
  • Φύλο: Άντρας
  • ΠΕ17-07
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #346 στις: Νοέμβριος 28, 2006, 01:41:15 πμ »
Φιλε vasili1971,

Και εγω τις ιδιες αποριες εχω γιατι δεν ειμαι απο τους ευνοημενους της υποθεσης.
Τους ρωτησα ποτε θα αποστειλουν την εγγραφη απαντηση των ενστασεων και μου ειπαν οτι απλα θα την λαβω την αλλη εβδομαδα.
Γιατι αν δεν την λάβω τους ειπα να παω να την παρω απο εκει.
Και ποιός μας λεει οτι μας δεινουν τωρα αυτη την απαντηση και απο την επομενη εβδομαδα και μετα οσο θα περναει ο καρος και δεν  λαμβανουμε κάτι
θα μας απαντήσουν ότι χαθηκε με το  ταχυδρομείο η απαντηση  της ενστασης???
Ικανους τους έχω για μία τέτοια απάντηση.
Επισης τους ρώτησα γιατι δεν δουλεύει η ιστοσελίδα τους και μου είπαν γιατι το υπουργειο δεν εχει πληρώσει τον κατασκευαστή της ιστοσελίδας!!!!!!!!Ακουτεεεεε?
Τι να πω?? Αυτες τις απαντήσεις μόνο στην ΑΣΠΑΙΤΕ μπορουν να τις δώσουν!!!
Αν καποιος εχει τα αποτέλεσματα των ενστασεων απο πατρα θα του ήμουν ευγνώμων αν μου τα εστελνε στο e-mail μου:georgia.vasilopoulou@gmail.com
Δυστυχως δεν μπορω να εχω προσβαση απο το σχολικό δίκτυο.
Learning by doing...

Αποσυνδεδεμένος eirini

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 09
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #347 στις: Νοέμβριος 29, 2006, 06:34:45 μμ »
Λοιπόν, η κατάσταση με τις ενστάσεις έχει καταντήσει αστείο. Και θα σας πω τι συνέβη σε εμένα. Εκανα και εγώ ένσταση, αλλά τα πρωινά δεν είμαι ποτέ σπιτι. Οπότε και να με καλέσαν, δεν το ξέρω. Καλώ επομένως την ΑΣΠΑΙΤΕ στην Αθήνα, για να μάθω τα αποτελέσματα. Μου απαντούν οτι δεν μπορούν να τα δούν γιατί το σύστημα είναι εκτός λειτουργίας. Μάλιστα. Καλώ λοιπόν στο παράρτημα της ΑΣΠΑΙΤΕ στην Πάτρα, όπου έχω κάνει και την αίτηση μου. Με ρωτούν το ονομά μου, και μου λένε οτι δεν είμαι στην κατάσταση. Μου λένε όμως να ξανακαλέσω την Παρασκευή. Και τους ρωτάω για ποιόν λόγο να ξανακαλέσω; Η απάντηση ήταν πραγματικά για γέλια. Λέει, δεν έχει φτάσει η κατάσταση με όλους τους επιτυχόντες βάσει των ενστάσεων... Δηλαδή ακόμα τα μαγειρεύουν;;; Ακόμα, λεέι, δεν έχουν περάσει όλες οι ενστάσεις απο κρίση!!!
Αυτά, λοιπόν με την πολυπόθητη ΑΣΠΑΙΤΕ. Εχω αρχίσει να φτερνίζομαι!!!Μάλλον απο το πολύ πιπέρι που έχουν βάλει στην κατσαρόλα του μαγειρέματος θα είναι!!!

Αποσυνδεδεμένος vasilis1971

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 69
  • Φύλο: Άντρας
  • ΝΟΚΙΑ FOR EVER!!!!!
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #348 στις: Νοέμβριος 30, 2006, 12:45:25 πμ »
eirini, δεν ξέρω αν έχουν περάσει όλες οι ενστάσεις από κρίση, αυτό που ξέρω είναι ότι

1. δεν έχω λάβει απάντηση και

2.Η ΑΣΠΑΙΤΕ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΡΙΣΗ!!!!!!!!!!! (ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΕΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΚΛΠ).

ΥΓ. ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΑΠΛΩΣ ΟΛΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ......

ΓΕΛΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΠΟΙΟΣ ΓΕΛΑΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ...........

Αποσυνδεδεμένος kateri

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 980
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ20
    • Προφίλ
Απ: ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ για εισαγωγή στην ΑΣΠΑΙΤΕ (ΣΕΛΕΤΕ) 2006-2007
« Απάντηση #349 στις: Νοέμβριος 30, 2006, 12:50:30 πμ »
Λοιπόν, η κατάσταση με τις ενστάσεις έχει καταντήσει αστείο. Και θα σας πω τι συνέβη σε εμένα. Εκανα και εγώ ένσταση, αλλά τα πρωινά δεν είμαι ποτέ σπιτι. Οπότε και να με καλέσαν, δεν το ξέρω. Καλώ επομένως την ΑΣΠΑΙΤΕ στην Αθήνα, για να μάθω τα αποτελέσματα. Μου απαντούν οτι δεν μπορούν να τα δούν γιατί το σύστημα είναι εκτός λειτουργίας. Μάλιστα. Καλώ λοιπόν στο παράρτημα της ΑΣΠΑΙΤΕ στην Πάτρα, όπου έχω κάνει και την αίτηση μου. Με ρωτούν το ονομά μου, και μου λένε οτι δεν είμαι στην κατάσταση. Μου λένε όμως να ξανακαλέσω την Παρασκευή. Και τους ρωτάω για ποιόν λόγο να ξανακαλέσω; Η απάντηση ήταν πραγματικά για γέλια. Λέει, δεν έχει φτάσει η κατάσταση με όλους τους επιτυχόντες βάσει των ενστάσεων... Δηλαδή ακόμα τα μαγειρεύουν;;; Ακόμα, λεέι, δεν έχουν περάσει όλες οι ενστάσεις απο κρίση!!!
Αυτά, λοιπόν με την πολυπόθητη ΑΣΠΑΙΤΕ. Εχω αρχίσει να φτερνίζομαι!!!Μάλλον απο το πολύ πιπέρι που έχουν βάλει στην κατσαρόλα του μαγειρέματος θα είναι!!!
Να πω αυτό που είχα πει και πριν λίγες μέρες...Οι ενστάσεις έχουν εξεταστεί και ήταν 420...Η διαδικασία τελείωσε την πιο προηγούμενη Παρασκευή,η διαδικασία έγινε στην Αθήνα και η διάρκεια της ήταν 2 εβδομάδες...Απ'ότι σας είπα έπρεπε να είχαν ανακοινωθεί από την περασμένη Πέμπτη,αλλά άγνωστο για ποιο λόγο έχει παλι πρόβλημα το site.Πάντως όλους τους επιτυχόντες τους έχουν καλέσει τηλεφωνικώς...Απλά δε ξέρω αν εκτός από αυτούς που δικαιόθηκαν,βάλουν και κάποιους άλλους σφήνα,εν άγνοια της επιτροπής που εξέτασε τις ενστάσεις...Αυτά...Αν κάπου νομίζετε ότι κάνω λάθος παρακαλώ διορθώστε με...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160623
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 847
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 298
Σύνολο: 300

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.056 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.