*

Αποστολέας Θέμα: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)  (Αναγνώστηκε 76396 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος MARGARITA_23

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #126 στις: Νοέμβριος 08, 2009, 03:20:26 μμ »
Μακάρι όλοι να σκέφτονταν όπως εσύ ή εγώ και μέρικοί ακόμα... Εδώ κοιτάμε να βολευτούμε και μετά ας βγάλουν οι άλλοι το φίδι από την τρύπα... μόνο ΕΓΩ ΕΓΩ ΕΓΩ...
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 08, 2009, 03:24:22 μμ από MARGARITA_23 »
Η γνωση ειναι δυναμη!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:11:48 »

Αποσυνδεδεμένος MARGARITA_23

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 202
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ60
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #127 στις: Νοέμβριος 08, 2009, 03:27:51 μμ »
μακαρι γτ δεν αντεχω παλι να το πηγαινουμε απο βδομαδα σε βδομαδα
καταλαβαίνω την αγωνία σου, αλλά δεν νομίζω ότι συμφέρει κανένα να αργήσουν και να υπάρξουν έντονες αντιδράσεις..
ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΙΔΡΩΝΕΙ ΤΟ ΑΥΤΙ ΤΟΥΣ..

αλλά ας είμαστε αισιόδοξοι μόνο και μόνο επειδή εξακολουθούν να υπάρχουν κενά και επειδή η έκτη φάση ήταν ανέκδοτο ;)
Η γνωση ειναι δυναμη!

Αποσυνδεδεμένος PERISTER

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 100
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #128 στις: Νοέμβριος 08, 2009, 04:14:20 μμ »
oxi fefyp, den katalaves afto pou grafw. apeuthinomai se synadelfisses pou analonontai sto na exipsonoun tin proigoumeni kivernisi.eno kai tote ta pragmata einai idia!! Sigoura den itan aresth afti i fash alla as drasoume diaforetika kai oxi na milame politika! Se kamia periptosi den paraponiemai pou o diorismos mou tha ginei tou xronoy, an einai dynaton!!!! den thelw na eimai axaristh! Fefyp den tha doulepsw 2 xronia anaplirotria den katalaves. Isws na doulepsw merikous mines fetos ws anaplirotria giati exw peripou 80 atoma brosta mou akomi kai tou xronou diorizomai apo ASEP,b fash dioristentwn eimai. Afta! makrigorisame pali! as elpisoume se mia sintomi kai sigoura pio megalhhhhhh fash!!!

Αποσυνδεδεμένος markela

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 349
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #129 στις: Νοέμβριος 08, 2009, 05:12:20 μμ »
ΚΑΙ ΒΟΙΩΤΙΑ ΥΠΑΧΟΥΝ ΚΕΝΑ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ  ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΝΙΚΑΣ  ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΝΑ ΜΗ ΔΕΙΛΙΑΖΕΙΣ , ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΕΣΑΙ.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:11:48 »

Αποσυνδεδεμένος LINX

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 239
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #130 στις: Νοέμβριος 08, 2009, 08:23:23 μμ »
5 στο νομό Λακωνίας

Αποσυνδεδεμένος AnnaB

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4178
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #131 στις: Νοέμβριος 08, 2009, 08:47:10 μμ »
ΚΑΙ ΒΟΙΩΤΙΑ ΥΠΑΧΟΥΝ ΚΕΝΑ.

Πού;;; ??? ??? ???
Όσα κομμάτια και αν μπορέσεις να ενώσεις,
δεν θα σου φτάσουν μια στιγμή για να με νιώσεις...

https://www.youtube.com/watch?v=4rU6GYvCqOA

Αποσυνδεδεμένος AnnaB

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4178
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #132 στις: Νοέμβριος 08, 2009, 08:48:27 μμ »
Όσα κομμάτια και αν μπορέσεις να ενώσεις,
δεν θα σου φτάσουν μια στιγμή για να με νιώσεις...

https://www.youtube.com/watch?v=4rU6GYvCqOA

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #133 στις: Νοέμβριος 08, 2009, 09:12:59 μμ »
καλησπερα κοριτσια.......απο που να ξεκινησω απο το νουμερο 8???????????απο ην κοροιδια???????????ελεος..αυτο εχω να πω.καλυτερα να μην εβγαζαν καθολου ...............το μονο που τους σωζει ειναι μια αξιοπρεπεης ζ φαση..αλλιως καηκαν..δηλαδη καηκαμε..........εγω πλεονμε θεση 109...δεν ξερω τι να σκεφτω..ελεγα οτι πριν την στ φαση οτι θα ειμαι η σε αυτην η στην επομενη..τωρα παμε ..........ουτε ξερω και εγω......λοιπον απο αυριο παιρνουμε ρωταμε..στελνουμε εμαιλ..οτι μπορυμε............

Αποσυνδεδεμένος zoitsa67

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 2
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #134 στις: Νοέμβριος 09, 2009, 11:30:21 πμ »
καλησπερα κοριτσια.......απο που να ξεκινησω απο το νουμερο 8???????????απο ην κοροιδια???????????ελεος..αυτο εχω να πω.καλυτερα να μην εβγαζαν καθολου ...............το μονο που τους σωζει ειναι μια αξιοπρεπεης ζ φαση..αλλιως καηκαν..δηλαδη καηκαμε..........εγω πλεονμε θεση 109...δεν ξερω τι να σκεφτω..ελεγα οτι πριν την στ φαση οτι θα ειμαι η σε αυτην η στην επομενη..τωρα παμε ..........ουτε ξερω και εγω......λοιπον απο αυριο παιρνουμε ρωταμε..στελνουμε εμαιλ..οτι μπορυμε............
Καλημέρα και από εμένα που γράφω πρώτη φορά στο φόρουμ. Παρακολουθώ συνεχώς τα αναφερόμενα στην παρούσα ιστοσελίδα εδώ και δύο χρόνια.¨΄Εχω απογοητευτεί φέτος διότι με 26 μόρια και 16 μήνες προυπηρεσία περιμένα να με καλέσουν αναπληρώτρια και δεν βλέπω φως στο βάθος του τούνελ. Ηλπιζα ότι φέτος θα συμπλήρωνα τους μήνες για να υποβάλλω αίτηση διορισμού αλλά βλέπω άλλη μια χρονιά χαμένη. Έχω μπροστά μου 30 περίπου άτομα αλλά το πρόβλημα είναι ότι έχω δηλώσει μόνο 6 περιοχές και ανησυχώ για το αν θα με καλέσουν. Μήπως γνωρίζει κάποιος εαν υπάρχουν κενά σε Σέρρες-Δράμα-Καβάλα-Ξάνθη-Ροδόπη και Έβρο , θα μου έδινε πολύ κουράγιο για την συνέχεια.

Αποσυνδεδεμένος lefa

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 993
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #135 στις: Νοέμβριος 09, 2009, 01:12:21 μμ »
καλημέρα .........πω πω πολύ ησυχία....ελπ΄ιζω  να έχουμε καμια εξέλιξη....γιατί δεν μασ βλέπω καλά.....για να δούμε

Αποσυνδεδεμένος gkosmop

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #136 στις: Νοέμβριος 09, 2009, 01:45:28 μμ »
Ax τι τραβάμε!!!!!8 άτομα???έλεος πια με αυτή την κοροιδία....Δε ξέρω έχω αγανακτήσει.Εγώ μετά τη ε΄φάση είμαι στη θέση 917 άντε 909 βρε με την τεράστια Στ΄φάση!!!!
Με πήραν τηλεφωνοι από ένα παιδικό σταθμό να πάω για δουλεια αλλά μου είπαν αν είναι να φύγω για αναπληρώτρια του χρόνου ότι δε τους κάνω και δε ξέρω τι να τους απαντήσω.Εσει΄ς τι λέτε?Υπάρχει ελπίδα να φύγω του χρόνου και αν ναι πότε?
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Αποσυνδεδεμένος sofaki!!!

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 372
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #137 στις: Νοέμβριος 09, 2009, 01:56:18 μμ »
καλημερα και απο εμενα...μηπως πηρε κανεις κανενα τηλ στο υπουργειο να μαθει τιποτα?????καποιο νεο ρε παιδια ..καμια λπιδα......εχω απογοητευτει.οχι τιποτα αλλο με πηραν τηλεφωνο για δουλεια και αρνηθηκα.με θεση 109..πιστευα οτι μεχρι τα χρσιτουγεννα θα εχω φυγει..τωρα??????????

Αποσυνδεδεμένος nanakimou

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 197
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #138 στις: Νοέμβριος 09, 2009, 02:04:58 μμ »
Για εμένα εννοείτε να πας για δουλεία και αστούς να λένε!!! Δεν θα τους πεις ότι θα πας τον επόμενο χρόνο αναπληρώτρια…δες και εμάς που ακόμα περιμένουμε!!! Αν μετά από την τελευταία φάση έχεις θέση 900 και ακόμα δεν σε έχουν πάρει δες και εμένα που έχω θέση γύρω στο 215 και είμαι ακόμη εδώ!! Σε περίπτωση που συμβεί κάτι παρόμοιο και το 2010 δεν θα ήθελες να έχεις δουλεία μέχρι τα Χριστούγεννα τουλάχιστόν? (διότι 700 μόνιμους θα πάρουν το Σεπτέμβρη του 2010, άρα 700 θέσεις θα ανέβεις)…όλα τα ιδιωτικά ζητούν να μην ενδιαφερόμαστε για τα δημόσια, ε δεν γίνεται αυτό! Άσε που χρειάζονται και την άδεια εργασίας μας μόνο και μόνο για να μπορούν να έχουν τμήμα νηπίων, θέλοντας να μείνουμε για πάντα, αφού οι περισσότεροι που ανοίγουν σταθμούς έχουν πτυχίο ΄κοινωνικής εργασίας΄ …τέλος  πάντων για μένα να πας και πραγματικά σου εύχομαι ολόψυχα να φύγεις σε όποια φάση εσύ επιθυμείς!!! ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος gkosmop

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 18
    • Προφίλ
Απ: Ζ Φάση Αναπληρωτών ΠΕ60 (ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ)
« Απάντηση #139 στις: Νοέμβριος 09, 2009, 02:43:40 μμ »
Ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλη αλλά αλήθεια μεταξύ μας να ελπίζω για του χρόνου?

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32309
  • Τελευταία: emnik
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160838
  • Σύνολο θεμάτων: 19223
  • Σε σύνδεση σήμερα: 925
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 687
Σύνολο: 693

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.137 δευτερόλεπτα. 34 ερωτήματα.