*

Αποστολέας Θέμα: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06  (Αναγνώστηκε 93741 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ks10

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Γυναίκα
  • VIVA LA VIDA
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #168 στις: Οκτώβριος 21, 2011, 11:59:16 μμ »
Αν γνωρίζει κανείς για Αττική πως πήγαν τα πράγματα σήμερα με τις τοποθετήσεις, αν παρουσιάστηκαν όλοι , κενά κλπ., να μας πει....
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 22:58:25 »

Αποσυνδεδεμένος Ms Daisy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #169 στις: Οκτώβριος 22, 2011, 11:58:03 πμ »
Για Θεσσαλονίκη, απ'ότι είδα, μπήκαν ακόμα 2 μόνιμες με απόσπαση στην Ανατολική Θεσσαλονίκη. Πάνε ακόμα 2 θέσεις.......

Αποσυνδεδεμένος daffodils

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 612
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #170 στις: Οκτώβριος 22, 2011, 03:34:39 μμ »
Και με αυτή τη φάση αποσπάσεων Α' Αθήνας κανείς. Και υπάρχουν ακόμη δημοτικά με ΕΑΕΠ με ελλείψεις και σε άλλες ειδικότητες εκτός από αγγλικά.
To see the World in a Grain of Sand And Heaven in a Wild Flower,
Hold Infinity in the palm of your hand And Eternity in an hour.
                 WILLIAM BLAKE

Αποσυνδεδεμένος katkat

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1469
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Fail...Fail again...Fail better...
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #171 στις: Οκτώβριος 22, 2011, 05:56:21 μμ »
Αν γνωρίζει κανείς για Αττική πως πήγαν τα πράγματα σήμερα με τις τοποθετήσεις, αν παρουσιάστηκαν όλοι , κενά κλπ., να μας πει....

Στο 5ο δημοτικο Περαματος  Πειραια λειπουν 16 ωρες για το πρωινο προγραμμα και δεν ξερω ποσες για το ολοημερο στα αγγλικα.Το σχολειο ειναι ΕΑΕΠ .
H ισχνή υπόσταση κίβδηλος οβολός της τόσο ξεχωριστής γυναικείας σου φύσις ....

http://www.youtube.com/watch?v=R4ELgxaj1ds

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 22:58:25 »

Αποσυνδεδεμένος fgtn

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 137
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #172 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 10:14:16 πμ »
Πιστεύετε ότι θα υπάρξει β' φάση? Να πω ότι από αυτά που ακούω αρκετοί αποφάσισαν να μην παρουσιαστούν,συν το γεγονός ότι από τις απεργίες γίνεται ένα μπάχαλο στις τοποθετήσεις. Ακουστηκε κατι απο τον Μπρατη?

Αποσυνδεδεμένος Τάνια84

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 505
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Smile!Things will eventually get better!!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #173 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 10:39:49 πμ »
Πιστεύετε ότι θα υπάρξει β' φάση? Να πω ότι από αυτά που ακούω αρκετοί αποφάσισαν να μην παρουσιαστούν,συν το γεγονός ότι από τις απεργίες γίνεται ένα μπάχαλο στις τοποθετήσεις. Ακουστηκε κατι απο τον Μπρατη?
Καλημέρα! Οντως πολλοί δεν παρουσιάστηκαν κυρίως σε νησιά και λόγω των απεργιών αλλά και του μισθού! Ο Μπράτης είπε στη σελίδα του ότι θα ενημερώσει αν έχει κάτι καινούριο σε προσλήψεις...Προς το παρόν αναμένουμε...Είναι δύσκολη και αυτή η εβδομάδα...Οποιος έχει κανένα νεότερο να το γράψει...
Μην κάνεις στους άλλους αυτό που δεν θέλεις να κάνουν σε σένα!

Αποσυνδεδεμένος villie

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 106
  • ΠΕ 06
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #174 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 10:40:33 πμ »
δεν γινεται να μην υπαρξει β΄φαση, ειναι πολλα τα κενα ακομη

Αποσυνδεδεμένος Τάνια84

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 505
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Smile!Things will eventually get better!!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #175 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 10:44:43 πμ »
δεν γινεται να μην υπαρξει β΄φαση, ειναι πολλα τα κενα ακομη
Σίγουρα θα υπάρξει αλλά περιμένω να περάσει και η πρώτη εβδομάδα του του Νοεμβρίου...Ξέρετε να μαζέψουν πάλι τα κενα,να τα ελέγξουν κτλ. Θα αργήσουμε υποθέτω...
Μην κάνεις στους άλλους αυτό που δεν θέλεις να κάνουν σε σένα!

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2599
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #176 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 11:16:49 πμ »
ναι και εγω αυτο νομιζω αν κρινουμε απο τη τεραστια καθυστερηση στην α φαση.... υπομονη :-[

Αποσυνδεδεμένος ioannina

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 92
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #177 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 11:17:41 πμ »
τουλαχιστον μεχρι τα χριστουγεννα να δουλεψουμε γιατι τελειωνει και το ταμειο και αστα να πανε..

Αποσυνδεδεμένος zamanfou78

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 326
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #178 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 11:59:17 πμ »
Καλημέρα σε όλους!! Έχω αρχίσει να ανησυχω μήπως γίνει καμιά στραβή κ ακυρωθεί η πρόσληψή μου (που έγινε στις 14.10 στη Δ΄Κύκλάδων)! Την προηγούμενη εβδομάδα που "έτρεχαν" κ οι απεργίες παντού, δε μπορούσα να παρουσιαστώ στη ΔΔ Κυκλάδων (Σύρος). Σε τηλ/κή συνομιλία στις 17/10 μου είπαν να τους στείλω μια υπεύθυνη δήλωση στην οποία να αποδέχομαι την πρόσληψη. Με τις νέες απεργίες δε μπόρεσα να πάω ούτε την Πέμπτη 20.10, οπότε κ τους ξανατηλεφώνησα για να τους εξηγήσω το πρόβλημα κ άν ήθελαν να τους έστελνα με fax τα δικαιολογητικά που απαιτούνται για να μή χάσω τη θέση. Ο κύριος που μου μίλησε μου είπε, εν τέλει, να μήν κάνω τον κόπο να παρουσιαστώ στη Σύρο για μια υπογραφή κ να τηλ. στη ΔΔ Κυκλάδων την Παρασκευή 21.10 για να μου πουν σε ποιό σχολείο τελικά είναι να παρουσιαστώ κ να πάω εκεί απευθείας. Την Παρασκευή ...δεν βρήκα κανέναν στο τηλ/νο κ ας έπαιρνα μέχρι τις 2:30μμ... Τώρα τί γίνεται;;; Θα χάσω τη θέση;;; Περιττο, δε, να πω ότι έχει προκυρηχθεί καινούρια απεργία στα καράβια κ αναμένεται, αν ψηφιστεί κ 3μερη απεργία της ΟΛΜΕ... :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Αποσυνδεδεμένος Τάνια84

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 505
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Smile!Things will eventually get better!!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #179 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 12:54:17 μμ »
Καλημέρα σε όλους!! Έχω αρχίσει να ανησυχω μήπως γίνει καμιά στραβή κ ακυρωθεί η πρόσληψή μου (που έγινε στις 14.10 στη Δ΄Κύκλάδων)! Την προηγούμενη εβδομάδα που "έτρεχαν" κ οι απεργίες παντού, δε μπορούσα να παρουσιαστώ στη ΔΔ Κυκλάδων (Σύρος). Σε τηλ/κή συνομιλία στις 17/10 μου είπαν να τους στείλω μια υπεύθυνη δήλωση στην οποία να αποδέχομαι την πρόσληψη. Με τις νέες απεργίες δε μπόρεσα να πάω ούτε την Πέμπτη 20.10, οπότε κ τους ξανατηλεφώνησα για να τους εξηγήσω το πρόβλημα κ άν ήθελαν να τους έστελνα με fax τα δικαιολογητικά που απαιτούνται για να μή χάσω τη θέση. Ο κύριος που μου μίλησε μου είπε, εν τέλει, να μήν κάνω τον κόπο να παρουσιαστώ στη Σύρο για μια υπογραφή κ να τηλ. στη ΔΔ Κυκλάδων την Παρασκευή 21.10 για να μου πουν σε ποιό σχολείο τελικά είναι να παρουσιαστώ κ να πάω εκεί απευθείας. Την Παρασκευή ...δεν βρήκα κανέναν στο τηλ/νο κ ας έπαιρνα μέχρι τις 2:30μμ... Τώρα τί γίνεται;;; Θα χάσω τη θέση;;; Περιττο, δε, να πω ότι έχει προκυρηχθεί καινούρια απεργία στα καράβια κ αναμένεται, αν ψηφιστεί κ 3μερη απεργία της ΟΛΜΕ... :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\
Καταρχάς μην πανικοβάλλεσαι!!!Σήμερα πήρες τηλέφωνο???Τους βρήκες??? Αν όχι ψάξε στο ιντερνετ την σελίδα του ΠΥΣΠΕ στο οποίο θα παρουσιαζόσουν...Συνήθως ανακοινώνουν τις τοποθετήσεις εκεί!!!Για να ξέρεις που θα είσαι τουλάχιστον...Μπορεί όντως να μην χρειαστεί να παρουσιαστείς καν στην Συρο...Δεν νομίζω να ακυρωθεί η προσληψη σου...Σκέψου ότι και οι υπόλοιποι συνάδελφοι θα είχαν πρόβλημα να παρουσιαστούν.
Μην κάνεις στους άλλους αυτό που δεν θέλεις να κάνουν σε σένα!

Αποσυνδεδεμένος Τάνια84

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 505
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Smile!Things will eventually get better!!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #180 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 12:56:53 μμ »
ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΜΙΩΜ. ΩΡΑΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΒΘΜΙΑΣ.ΓΙΑ ΤΗΝ Π.Ε. ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΚΕΝΩΝ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ.Γ ΦΑΣΗ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.
Από το fb του Μπράτη...Οι ειδικότητες Π.Ε. περιλμβάνουν και τα Αγγλικά λογικά!!!Οπότε βλέπουμε!!!
Μην κάνεις στους άλλους αυτό που δεν θέλεις να κάνουν σε σένα!

Αποσυνδεδεμένος popi pe06

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #181 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 01:06:08 μμ »
zamanfou78  κι εγω κληθηκα στη βδ κυκλαδων.. προσπαθησα και σημερα να παρω τηλ αλλα δε το σηκωναν..απο τα πολλα και αφου εψαξα τηλεφωνα καταφερε καποιος να μιλησει με τον διευθυντη της διευθυνσης και του ειπε οτι το πυσδε θα γινει την τεταρτη και οτι δε θα χρειαστει να παμε συρο..αλλα κατευθειαν στα σχολεια που θα τοποθετηθουμε..οποτε τεταρτη να τους παρουμε τηλ στη δευτεροβαθμια... τη θεση δε τη χανεις μην ανησυχεις.. σκεψου οτι εχω ερθει απο την πεμπτη απο επαρχια περαια για να ημουν παρασκευη συρο κι εχω ξεμεινει τοσες μερες εδω..γι αυτο κ επεμεινα να βρω ακρη.. την απαντηση την πηρα απο αιρετο που μιλησε με το διευθυντη οποτε θεωρω οτι ισχυει.. κανε κι εσυ υπομονη μεχρι τεταρτη λοιπον..

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32307
  • Τελευταία: Alexandrop
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160776
  • Σύνολο θεμάτων: 19223
  • Σε σύνδεση σήμερα: 472
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 10
Επισκέπτες: 413
Σύνολο: 423

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.068 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.