*

Αποστολέας Θέμα: Σύστημα Πιστοποίησης Εκπαιδευτικής Επάρκειας Εκπαιδευτών Ενηλίκων της Μη Τυπικής  (Αναγνώστηκε 863476 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ma

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
εμενα εκανα εγγραφη και δεν μου ηρθε τιποτα στο email αλλα οταν μπαινω σατ στοιχεια μου το δειχνει και το κατεβαζει pdf για εκτυπωση

ειναι οκ???

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος MATOYLA

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
εμενα εκανα εγγραφη και δεν μου ηρθε τιποτα στο email αλλα οταν μπαινω σατ στοιχεια μου το δειχνει και το κατεβαζει pdf για εκτυπωση

ειναι οκ???

Τι να σου πω, εγώ έχω το ακριβώς ανάποδο πρόβλημα, δηλ μου ρθε το μαιλ για επιτυχή εγγραφη,στην αρχη μου βγαλε να εκτυπώσω το εξεταστικό κέντρο αλλα τώρα που μπαινω στο χαρτοφυλάκιό μου δε φαίνεται που θα εξεταστω και μου βγάζει τα εξεταστικά κέντρα...πήρα τηλ και μου είπαν να εκτυπώσω το mail που μου στείλανε για επιτυχή εγγραφήκαι οτι είμαι οκ...τώρα μάλλον θα τους ξαναπάρω γιατί δεν είμαι απόλυτα σίγουρη γι αυτό που μου είπε ο υπάλληλος...ελπίζω να μπορέσω να επικοινωνήσω γιατί δεν απαντάνε συνήθως

Αποσυνδεδεμένος chrilar

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 127
  • με Αρέσει πολύ η εκπση ενηλίκων!!!
    • Προφίλ
εμενα εκανα εγγραφη και δεν μου ηρθε τιποτα στο email αλλα οταν μπαινω σατ στοιχεια μου το δειχνει και το κατεβαζει pdf για εκτυπωση

ειναι οκ???


@spam κοιταξες?

Αποσυνδεδεμένος chrilar

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 127
  • με Αρέσει πολύ η εκπση ενηλίκων!!!
    • Προφίλ
εμενα εκανα εγγραφη και δεν μου ηρθε τιποτα στο email αλλα οταν μπαινω σατ στοιχεια μου το δειχνει και το κατεβαζει pdf για εκτυπωση

ειναι οκ???

Τι να σου πω, εγώ έχω το ακριβώς ανάποδο πρόβλημα, δηλ μου ρθε το μαιλ για επιτυχή εγγραφη,στην αρχη μου βγαλε να εκτυπώσω το εξεταστικό κέντρο αλλα τώρα που μπαινω στο χαρτοφυλάκιό μου δε φαίνεται που θα εξεταστω και μου βγάζει τα εξεταστικά κέντρα...πήρα τηλ και μου είπαν να εκτυπώσω το mail που μου στείλανε για επιτυχή εγγραφήκαι οτι είμαι οκ...τώρα μάλλον θα τους ξαναπάρω γιατί δεν είμαι απόλυτα σίγουρη γι αυτό που μου είπε ο υπάλληλος...ελπίζω να μπορέσω να επικοινωνήσω γιατί δεν απαντάνε συνήθως






δεν φαινεται στο χαρτοφυλάκιο, που θα εξεταστεις... εκει ειναι η σελιδα για χαροφυλάκιο... account




στη σελίδα που δηλωσες για εξετασεις αν ξαναμπεις θα δεις στοιχεια εξεταστικού κ.ο.κ.   trainers




ΠΡΟΣΟΧΗ να κανεις ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ απο σελίδες...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος MATOYLA

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
ναι μπαινω στο trainers αλλά μου βγάζει τα εξεταστικά κέντρα...δε μου βγάζει το εξεταστικό κέντρο που μου στείλαν στο mail για να το εκτυπώσω..

Αποσυνδεδεμένος ma

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 41
    • Προφίλ
κοιταξα παντου δεν εχω πουθενα μηνυμα. αλλα εχω pdf με τα στοιχεια μου κ εξεταστικο κεντρο. κ οταν μπαινω στα στοιχεια μου φαινεται

τι λετε ειναι οκ??

Αποσυνδεδεμένος alfa_vita

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 277
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
εντάξει πρεπει να είσαι , αν θες παρε τηλ. στον ΕΟΠΠΕΠ απο δευτέρα να σου πουν σίγουρα

Αποσυνδεδεμένος ΓΘΣ

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 545
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
κοιταξα παντου δεν εχω πουθενα μηνυμα. αλλα εχω pdf με τα στοιχεια μου κ εξεταστικο κεντρο. κ οταν μπαινω στα στοιχεια μου φαινεται

τι λετε ειναι οκ??

Έλεγξε αν έχεις δώσει το σωστό email σου!

Αποσυνδεδεμένος PPE

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1208
    • Προφίλ
Το λογικό είναι να μην έχεις πρόβλημα, γιατί έχεις το pdf, που μπορείς να εκτυπώσεις και να το έχεις μαζί σου στις εξετάσεις. Πάρε τηλ ή στείλε τους μειλ, που απαντάνε πιο άμεσα.

Αποσυνδεδεμένος rnikola

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 279
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Πρεπει να εχουμε μαζι μας εκτυπωμενο το pdf;

Αποσυνδεδεμένος PPE

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1208
    • Προφίλ
Νομίζω το αναφέρει στις οδηγίες πως πρέπει να το έχουμε.

Αποσυνδεδεμένος Theta._

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 612
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω εκπαίδευση , Παναιτωλικό & Επανάσταση
    • Προφίλ

Γεια χαρά παιδιά – Συνάδελφοι!
•   1ον και Κύριο , ευχαριστώ τους Πάντες που πόσταραν – ουν οδηγίες , κατευθύνσεις , συμβουλές.
Στα «λοιπά».

Νωρίτερα ολοκλήρωσα ηλεκτρονικό «ραντεβού» , ας το πω έτσι για ολοήμερη εξέταση – ημερομηνία και εξεταστικό κέντρο τεσπά.
Διαπίστωσα & το λέω προς συμπληρωματική ενημέρωση, ότι κάθε μέρα Σάββατο ή Κυριακή , εκάστου Σαββατοκύριακου , ανταποκρίνεται σε διαφορετικό «κύκλο» , αριθμημένο.  Άρα δηλώνουμε ΜΙΑ ημέρα.

Οι ημερομηνίες του Δεκέμβρη , πλην των αρχών του Μήνα έχουν κλείσει. Τουλάχιστο στην Αττική…. Ευρύτερη τέως Διοίκηση Αττικοβοιωτίας.
Το… απίθανο (;;…) Μπήκα σε μια σχετική αγωνία , καθώς όπως έγραψαν Συνάδελφοι υπήρξε ζήτημα επιβεβαίωσης στα μέηλ τους.
Εμένα μου στάλθηκαν μέσα σε Τρία μόλις λεπτά … Επτά , παρακαλώ (!!!!...) απαντητικά «Επιτυχής Εγγραφή στον Εξεταστικό Κύκλο 15».

Αφτά που λέτε!..

ΥΓΟΥ’

Ό,τι Δεν καταλαβαίνω (;;…. ΟΚ. Λέμε τώρα!..) είναι γιατί ενώ υφίστανται τα άπειρα Σχολικά Συγκροτήματα και Δημόσια εν γένει Κτίρια με Υποδομές , αίθουσες , πίνακες «μαρκαδόρου» και «παραδοσιακούς» , χαρτοπίνακες , υπολογιστές , προτζέκτορες κι όλα τα καλά , πρέπει ο κυρ ε.ο.π.π.ε.π.  να μας στέλνει Μαρούσι μεριά , προς «Εξεταστικό Κέντρο: ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΟΤΕAcademy» ,  Συμφερόντων θυγατρικής ,πλήρως Ιδιωτικού, Ο.τ.ε. με το αζημίωτο και φράγκα μπόλικα για την «Ανώνυμη» Εταιρία , βεβαίως – βεβαίως.  Κοντολογίς , ένα τμήμα του χαρατσιού που σκάσαμε για Δημόσια Εξεταστική Διαδικασία , πάει ζεστό και μετρητό ή με εξαργύρωση «παραβόλων του Δημοσίου» στην αιωνίως Κρατικοδίαιτη «Ιδιωτική ‘επιχειρηματικότητα’».

Τεσπά…
•   Αφήνω τη γκρίνια ..και…
Καλή Επιτυχία σ’ Όλους μας!...

Θ._
Νόμος Είναι Το Δίκιο Του Εργάτη & του Παναιτωλικού

Αποσυνδεδεμένος Alexallaround

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 68
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ήθελα να ρωτήσω εάν κάποιος γνωρίζει πώς χωριζόμαστε στις αίθουσες του εξεταστικού κέντρου που επιλέξαμε, αλφαβητικά, όπου προλάβουμε;
Ευχαριστώ!!
Υ.Γ. Επίσης κανένα παλιό θέμα όποιος μπορεί!

Αποσυνδεδεμένος dlqr

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 149
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Αλφαβητικά δεν ειναι σίγουρα. Ο καθένας μπαίνει σε συγκεκριμένη αίθουσα. Λογικά με την σειρά που έκανες την εγγραφή σου. Ετσι ήταν στις περασμένες.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32294
  • Τελευταία: etaap0021
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159912
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 774
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 1
Επισκέπτες: 424
Σύνολο: 425

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.108 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.