*

Αποστολέας Θέμα: Δικαιολογητικά για αναγνώριση του μαστερ επιστήμες αγωγής Λευκωσίας από ΔΟΑΤΑΠ  (Αναγνώστηκε 109206 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος garfieldnt

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Νομίζω πως αυτό χρειάζεται στην περίπτωση αναγνώρισης βασικού πτυχίου.
Για αναγνώριση μεταπτυχιακού τίτλου απαιτείται η υποβολή αντιγράφου πτυχίου.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος atherina

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 289
    • Προφίλ
ok σας ευχαριστω πολυ!!!

Αποσυνδεδεμένος physicos1976

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
παιδια ηθελα να ρωτησω,την ταυτοτητα και το βασικο πτυχιο τα πηγατε επικυρωμένα?γιατι πηγα σημερα στα κεπ και δε μου τα επικυρωναν επειδή λεει ψηφιστηκε νομος το Μαρτιο ότι δε χρειαζονται πλεον επικυρωμένα για το δημοσιο.επισης μπορω να καταθεσω στο δοαταπ τα αρχικα που ζηταει και να παω μετα το πτυχιο όταν ερθει από το εξωτερικο?

Αποσυνδεδεμένος garfieldnt

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
παιδια ηθελα να ρωτησω,την ταυτοτητα και το βασικο πτυχιο τα πηγατε επικυρωμένα?γιατι πηγα σημερα στα κεπ και δε μου τα επικυρωναν επειδή λεει ψηφιστηκε νομος το Μαρτιο ότι δε χρειαζονται πλεον επικυρωμένα για το δημοσιο.επισης μπορω να καταθεσω στο δοαταπ τα αρχικα που ζηταει και να παω μετα το πτυχιο όταν ερθει από το εξωτερικο?
Όντως έτσι είναι. Ούτε εμένα μου τα επικύρωσαν στα ΚΕΠ. Τον νόμο τον γνωρίζουν οι υπάλληλοι στον ΔΟΑΤΑΠ και τα δέχονται όπως είναι και μάλιστα τα επικυρώνουν οι ίδιοι, για αυτό να έχεις μαζί σου και τα πρωτότυπα.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)

Αποσυνδεδεμένος physicos1976

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 339
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Σε ευχαριστω.να παω στο δοαταπ τα αρχικα 5 πραγματα που ζηταει ή να περιμενω να ερθει το πτυχιο?εχω παρει μεταπτυχιακο στην ιταλια και νομιζω χρειαζεται μεταφραση από υπουργειο εξωτερικων ή δικηγορο.το πτυχιο θα καθυστερήσει καμια 15αρια μερες να ερθει.

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ
Σε ευχαριστω.να παω στο δοαταπ τα αρχικα 5 πραγματα που ζηταει ή να περιμενω να ερθει το πτυχιο?εχω παρει μεταπτυχιακο στην ιταλια και νομιζω χρειαζεται μεταφραση από υπουργειο εξωτερικων ή δικηγορο.το πτυχιο θα καθυστερήσει καμια 15αρια μερες να ερθει.

Σύμφωνα με το ν. 11 του faq, μπορείς να τα πας.
http://www.doatap.gr/gr/faq.php
Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

Αποσυνδεδεμένος garfieldnt

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Σύμφωνα με το ν. 11 του faq, μπορείς να τα πας.
http://www.doatap.gr/gr/faq.php
Προσωπικά ολοκλήρωσα το μεταπτυχιακό στο Πανεπιστήμιο Λευκωσίας και έχω πάει ήδη τα 5 πρώτα έγγραφα. Τα χαρτιά από το Πανεπιστήμιο θα πάνε αργότερα. Σε συμφέρει να τα πας νωρίτερα καθώς παίρνεις αριθμό πρωτοκόλλου και "μπαίνεις σε σειρά".
Καλή σταδιοδρομία!

Αποσυνδεδεμένος μαρακι μαρακι

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 147
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Καλησπερα συναδελφοι,να σας ρωτησω τα δικαιολογητικα για αναγνωριση μεταπτυχιακου που τα διαβασαστε??Μπηκα στη σελιδα του ΔΟΑΤΑΠ αλλα δεν τα βρηκα, αν μπορει καποιος να με βοηθησει.Ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ
Καλησπερα συναδελφοι,να σας ρωτησω τα δικαιολογητικα για αναγνωριση μεταπτυχιακου που τα διαβασαστε??Μπηκα στη σελιδα του ΔΟΑΤΑΠ αλλα δεν τα βρηκα, αν μπορει καποιος να με βοηθησει.Ευχαριστω.

http://www.doatap.gr/gr/doc/doatap_dikai_met.doc
Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

Αποσυνδεδεμένος μαρακι μαρακι

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 147
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
http://www.doatap.gr/gr/doc/doatap_dikai_met.doc


Ευχαριστω πολυ.Να ρωτησω αν δεν εχει κανει καποιος διατριβη??Υπαρχει προβλημα αναγνωρισης απο το ΔΟΑΤΑΠ??

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ

Ευχαριστω πολυ.Να ρωτησω αν δεν εχει κανει καποιος διατριβη??Υπαρχει προβλημα αναγνωρισης απο το ΔΟΑΤΑΠ??

Απ' ότι λένε οι «παλιοί» δεν υπάρχει κανένα θέμα. Εγώ τώρα έστειλα τα χαρτιά μου χωρίς να έχω κάνει διπλωματική.
Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

Αποσυνδεδεμένος melina_89

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Ξέρετε πότε περίπου σκοπεύουν από το Πανεπιστήμιο της Λευκωσίας να στείλουν τα έγγραφα στον ΔΟΑΤΑΠ; Εγώ πήρα τηλ στον ΔΟΑΤΑΠ μου έδωσαν τον αριθμό της αίτησής μου, αλλά δεν μου εμφανίζει τίποτα στην online πορεία της αίτησης... Σε σας εμφανίζει τίποτα, ή πρέπει να ολοκληρωθεί πρώτα ο φάκελος και μετά;

Αποσυνδεδεμένος fzappa

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 176
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τη μουσική
    • Προφίλ
Ξέρετε πότε περίπου σκοπεύουν από το Πανεπιστήμιο της Λευκωσίας να στείλουν τα έγγραφα στον ΔΟΑΤΑΠ; Εγώ πήρα τηλ στον ΔΟΑΤΑΠ μου έδωσαν τον αριθμό της αίτησής μου, αλλά δεν μου εμφανίζει τίποτα στην online πορεία της αίτησης... Σε σας εμφανίζει τίποτα, ή πρέπει να ολοκληρωθεί πρώτα ο φάκελος και μετά;
Και σε εμένα δεν εμφανίζει τίποτα ακόμη. Απ' ότι αναφέρεται σε προηγούμενο μήνυμα, θα εμφανιστεί κάτι στην online πορεία της αίτησης όταν ο φάκελος είναι πλήρης http://www.pde.gr/index.php?topic=30073.msg776777#msg776777
Frank Zappa
Remember, information is not knowledge; knowledge is not wisdom; wisdom is not truth; truth is not beauty; beauty is not love; love is not music; music is the best.

Αποσυνδεδεμένος melina_89

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 12
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Έπειτα από τηλεφωνική επικοινωνία που είχα με το Πανεπιστήμιο της Λευκωσίας με ενημέρωσαν ότι τα έγγραφα θα σταλούν στο τέλος της επόμενης εβδομάδας και ότι δεν γίνεται να σταλούν νωρίτερα. Προσωπικά θεωρώ ότι η αναγνώριση δεν θα έχει βγει μέχρι τις αιτήσεις των αναπληρωτών... Όποιος θέλει ας στείλει κανένα mail στο Πανεπιστήμιο, μήπως και πιεστούν λιγάκι γιατί εκεί που μας είχαν πει ότι θα σταλούν αρχές Ιουνίου, φθάσαμε αρχές Ιουλίου!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32301
  • Τελευταία: Almanaki
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160293
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 660
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 3
Επισκέπτες: 477
Σύνολο: 480

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.09 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.