*

Αποστολέας Θέμα: ECCE  (Αναγνώστηκε 17720 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sweet dream

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 92
    • Προφίλ
Απ: ECCE
« Απάντηση #28 στις: Νοέμβριος 06, 2013, 11:31:15 μμ »
Evi σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!!
'Education is what survives when what has been learned has been forgotten.'
B. F. Skinner

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ECCE
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:40:28 »

Αποσυνδεδεμένος evi06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2046
    • Προφίλ
Απ: ECCE
« Απάντηση #29 στις: Νοέμβριος 17, 2013, 12:30:53 πμ »
οσοι εχετε δηλωσει μεμονωμενους υποψηφιους μεσω ταχυδρομειου εχετε λαβει την αποδειξη κ το προγραμμα των εξετασεων?
φιλη μου εχει πει οτι το ελαβε σε μειλ κ τηλεφωνικα της ειπαν οτι μεχρι τελος της εβδομαδας που μας περασε θα τα εστελναν σε ολους. ενω ειχα δηλωσει το δικο μου μειλ στην αιτηση δεν εχω λαβει τπτ.
εσεις;

Αποσυνδεδεμένος nena8

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 203
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ECCE
« Απάντηση #30 στις: Νοέμβριος 17, 2013, 02:08:46 πμ »
Κι εγώ αυτό το αγχος έχω για μια μαθήτριά μου, ακόμα τίποτα. Την επόμενη βδομάδα λέω να τους τηλεφωνήσω. Είδα αυτό σημερα

''Όπως και κατά την προηγούμενη εξεταστική περίοδο, το Κέντρο Εξετάσεων και Πιστοποιήσεων της Ελληνοαμερικανικής Ένωσης δίνει άμεση online πρόσβαση σε προγράμματα εξετάσεων και αποδείξεις υποψηφίων των εξετάσεων ECPE και ECCE Νοεμβρίου/Δεκεμβρίου 2013. Μέσω του Orfeas, τα Κέντρα Ξένων Γλωσσών μπορούν να έχουν πρόσβαση, να αποθηκεύουν και να εκτυπώνουν τα προγράμματα εξετάσεων και τις αποδείξεις των μαθητών τους.

Τα προγράμματα εξετάσεων και οι αποδείξεις των υποψηφίων διατίθενται σταδιακά. Αναμένουμε ότι η ηλεκτρονική διάθεση των προγραμμάτων και αποδείξεων μέσω του Orfeas θα έχει ολοκληρωθεί έως τις 18 Νοεμβρίου 2013.

Οι μεμονωμένοι υποψήφιοι θα λάβουν τα προγράμματα και τις αποδείξεις τους μέσω email.''
''Es tan corto el amor, y es tan largo el olvido.Porque en noches como ésta la tuve entre mis brazos,mi alma no se contenta con haberla perdido.Aunque éste sea el último dolor que ella me causa,y éstos sean los últimos versos que yo le escribo.''
P.Neruda

Αποσυνδεδεμένος nenia

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 181
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "Dreams are what we have."
    • Προφίλ
Απ: ECCE
« Απάντηση #31 στις: Νοέμβριος 17, 2013, 09:43:54 πμ »
Ούτε εγώ έχω πάρει.Θεωρώ ότι δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας και ότι μέσα στην εβδομάδα που μας έρχεται θα μας τα έχουν στείλει.Με μαθητή που δίνει ECPE η απόδειξη και το πρόγραμμα ήρθαν 10 μέρες πριν τις εξετάσεις και φυσικά αναφέρομαι στις εξετάσεις του Σαββάτου...Απλά υπάρχει μεγάλη καθυστέρηση και δεν καταλαβαίνω το γιατί.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ECCE
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 06:40:28 »

Αποσυνδεδεμένος evi06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2046
    • Προφίλ
Απ: ECCE
« Απάντηση #32 στις: Νοέμβριος 17, 2013, 10:51:08 πμ »
Nenia, την ανακοινωση την ειχα δει κ εγω. Οποτε ας περιμενω κ την Δευτερα μπας κ στειλουν καποιο μειλ.
Nena, τελικα το προγραμμα ηρθε με μειλ;

Αποσυνδεδεμένος evi06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2046
    • Προφίλ
Απ: ECCE
« Απάντηση #33 στις: Νοέμβριος 17, 2013, 11:54:41 πμ »
Ενταξει! Μας παρακολουθουνε!  ;D :P μολις μου ηρθε μειλ με το προγραμμα! Αντε καλη επιτυχια σε ολους τους μαθητες μας!

Αποσυνδεδεμένος nenia

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 181
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "Dreams are what we have."
    • Προφίλ
Απ: ECCE
« Απάντηση #34 στις: Νοέμβριος 17, 2013, 11:56:47 πμ »
Μόλις πήρα το πρόγραμμα μέσω mail. Τελικά δουλεύουν και Κυριακές; impressive :)

Αποσυνδεδεμένος nena8

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 203
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ECCE
« Απάντηση #35 στις: Νοέμβριος 17, 2013, 01:26:26 μμ »
Nenia, την ανακοινωση την ειχα δει κ εγω. Οποτε ας περιμενω κ την Δευτερα μπας κ στειλουν καποιο μειλ.
Nena, τελικα το προγραμμα ηρθε με μειλ;

Αχ μακάρι! Δώσαμε το μειλ της μαθήτριας οπότε θα την πάρω τηλ να μάθω αν της ήρθε.
''Es tan corto el amor, y es tan largo el olvido.Porque en noches como ésta la tuve entre mis brazos,mi alma no se contenta con haberla perdido.Aunque éste sea el último dolor que ella me causa,y éstos sean los últimos versos que yo le escribo.''
P.Neruda

Αποσυνδεδεμένος catwoman

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2599
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ECCE
« Απάντηση #36 στις: Νοέμβριος 18, 2013, 10:27:05 πμ »
βγηκαν χθες και στον ορφεα  ;)

Αποσυνδεδεμένος nena8

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 203
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ECCE
« Απάντηση #37 στις: Νοέμβριος 22, 2013, 01:49:42 μμ »
Δυστυχώς ακόμα τίποτα! Αυτό δεν μου έχει ξανατύχει. Πήρα τηλ αλλά μου είπαν οτι δεν μπορούν να δώσουν προσωπικά στοιχεία αν δεν καλέσει η ίδια η μαθήτρια απο το τηλέφωνό της. Τους είπα οτι το μόνο που θέλω είναι να τους πω η ίδια το μειλ τουλάχιστον αν το έχουν σωστά και αρνήθηκαν. Η κοπέλα έχει μάθημα σήμερα και δεν τη βρίσκω. Προλαβαίνουμε να τους πάρει τη Δευτέρα ή υπάρχει περίπτωση να δίνουν αυτό το ΣΚ προφορικά και να το χάσουμε?
''Es tan corto el amor, y es tan largo el olvido.Porque en noches como ésta la tuve entre mis brazos,mi alma no se contenta con haberla perdido.Aunque éste sea el último dolor que ella me causa,y éstos sean los últimos versos que yo le escribo.''
P.Neruda

Αποσυνδεδεμένος MissPE06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ECCE
« Απάντηση #38 στις: Νοέμβριος 22, 2013, 02:45:00 μμ »
Τηλεφωνήστε το απόγευμα. Έχω πάρει αρκετές φορές απογευματινές ώρες και με εξυπηρέτησαν. Μη μείνετε και με το άγχος.  ;)

Αποσυνδεδεμένος nena8

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 203
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ECCE
« Απάντηση #39 στις: Νοέμβριος 22, 2013, 03:14:12 μμ »
Τηλεφωνήστε το απόγευμα. Έχω πάρει αρκετές φορές απογευματινές ώρες και με εξυπηρέτησαν. Μη μείνετε και με το άγχος.  ;)

 :) Σ'ευχαριστώ, ευτυχώς την πέτυχα την κοπέλα στη σχολή της και θα τους πάρει η ίδια αργότερα. Περίεργο όμως, δεν ήθελαν να με εξυπηρετήσουν με τίποτα.
''Es tan corto el amor, y es tan largo el olvido.Porque en noches como ésta la tuve entre mis brazos,mi alma no se contenta con haberla perdido.Aunque éste sea el último dolor que ella me causa,y éstos sean los últimos versos que yo le escribo.''
P.Neruda

Αποσυνδεδεμένος MissPE06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: ECCE
« Απάντηση #40 στις: Νοέμβριος 22, 2013, 03:20:16 μμ »
Μου έχει τύχει παρόμοια περίπτωση που πήρε μαμά μαθήτριας μου για να κάνει μια αλλαγή λόγω προβλήματος υγείας κι επειδή καλούσε από το κινητό της, ήθελαν να πάρει από το τηλ. που είχαμε δηλώσει. Μην ανησυχείς, γενικά είναι πολύ συνεργάσιμοι και βοηθούν.

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32301
  • Τελευταία: Almanaki
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160357
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 661
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 2
Επισκέπτες: 461
Σύνολο: 463

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.102 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.