*

Αποστολέας Θέμα: ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2016  (Αναγνώστηκε 3235 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΠΑΝ76

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 70
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2016
« στις: Ιούλιος 19, 2015, 05:14:28 μμ »
Δεδομενου οτι φετος ηταν ευνοϊκη χρονια και εγιναν μεταθεσεις αρκετες, του χρονου που θα μπει η χωρα σε νεο μνημονιο θα γινουν ξανα αυστηρα τα πραγματα και δεν νομιζω να ξαναδοθουν ετσι αφειδως μεταθεσεις

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2016
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 18:48:43 »

Αποσυνδεδεμένος guest

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 151
  • ω ναι!
    • Προφίλ
Απ: ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2016
« Απάντηση #1 στις: Σεπτέμβριος 18, 2015, 09:43:23 πμ »
Δεν το λέω για σένα συνάδελφε αλλά είτε "καλή"είτε "κακή" είναι η χρονιά το έχω δεδομένο παρά τα αρκετουτσικα μορια μου οτι τη λυπητερή μου θα την πάρω κι ας συμπληρώνω και όλες τις 15 επιλογές. Μια ολοκληρη σειρά εκπαιδευτικών διορίστηκε πάνω κατω τον ίδιο καιρό και ενδιαφέρεται πάνω κάτω για τα ίδια μέρη (αστικα κέντρα στην ηπειρωτική Ελλάδα). Βάλε επίσης και την υπογεννητικότητα, τα ολιγοθεσια σχολεία που κλείνουν και το χάλι της Δ/θμιας και έχεις το μποτιλιάρισμα στις μεταθέσεις που είχα προβλέψει όταν διορίστηκα το 2006. Αυτα για συνταξιοδοτήσεις τα ακουγα πάντα βερεσε - δεν γίνονται ποτε τόσες πολλές στην ειδικότητα μου και τα κενα τα καλυπτουν πάντα τις παίρνουν οι διαθεσίτες ή οι πολύτεκνοι. Εγώ θεωρώ καλή χρονιά πια την χρονιά που βγαίνει στην ώρα της η αίτηση για να την κάνουμε για να τελειώνει και το κακογουστο (για μένα) αστείο της χρονιάς.

Αποσυνδεδεμένος pa.liatsos

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 792
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
    • https://www.google.gr/search?q=%CF%80%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%B1%CF%84%CF%83%CE%BF%CE%B9+%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%B1&client=firefox-b&biw=1024&bih=639&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjyh8n4zpvQAhVLWRQKHQnoDgsQ_AUICCg
Απ: ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ 2016
« Απάντηση #2 στις: Σεπτέμβριος 18, 2015, 10:10:48 πμ »
συμφωνώ με όσα λέτε συν/φοι!
βέβαια, είναι νωρίς για τέτοια συζήτηση,θα δείξει πότε & πώς φέτος θα βγει η εγκύκλιος... ???
απλώς θα προσέθετα την κοροϊδια πλέον που λένε στο Υπ. περί ανανέωσης του αρ.13 του ΠΔ 50/96 τα τελευταία χρόνια.
κανένας υπουργός δεν διαθέτει τον χρόνο του για να ασχοληθεί μ'αυτή την υπόθεση, αν και όλοι αναγνωρίζουν την ανάγκη... :(
κανένας δεν πιέζει το ΚΕΣΥ να ολοκληρώσει την γνωμοδότησή του, αν και το Υπ. εδώ και 3 χρόνια έχει ζητήσει απόφαση... :P :P
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο από την ίση μεταχείριση των ανίσων.
Αριστοτέλης

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160208
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 818
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 23
Επισκέπτες: 612
Σύνολο: 635

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.066 δευτερόλεπτα. 33 ερωτήματα.