*

Αποστολέας Θέμα: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;  (Αναγνώστηκε 842972 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος London06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2128 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 05:46:55 μμ »
επιτέλους με πήραν στη δευτερη μου επιλογή!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:02:06 »

Αποσυνδεδεμένος planety

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 868
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2129 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 06:49:49 μμ »
εμενα με προσπερασαν! επειδη για μειωμενου ειχα βαλει μονο αθηνα! τι να πω, δεν ξερω αν πρεπει να λυπηθω ή να χαρω... τουλαχιστον βγηκαν, κατι ειναι κι αυτο!!! κατι προωρο βεβαια, αλλα αν ξερει καποιος! θα κανουν κι αλλη φαση;; να περιμενω τιποτα ή παει φετος, περασε το πουλακι;; (καθενας με τον πονο του θα μου πειτε, ναι, το ξερω, αλλα τι να κανω κι εγω!!)
Σ' όποιον αρέσουμε, για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε! Χρόνια τώρα...

Αποσυνδεδεμένος athena81

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2130 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 07:24:43 μμ »
εμενα με προσπερασαν! επειδη για μειωμενου ειχα βαλει μονο αθηνα! τι να πω, δεν ξερω αν πρεπει να λυπηθω ή να χαρω... τουλαχιστον βγηκαν, κατι ειναι κι αυτο!!! κατι προωρο βεβαια, αλλα αν ξερει καποιος! θα κανουν κι αλλη φαση;; να περιμενω τιποτα ή παει φετος, περασε το πουλακι;; (καθενας με τον πονο του θα μου πειτε, ναι, το ξερω, αλλα τι να κανω κι εγω!!)
μπορει και τωρα να κανεις αιτηση για αλλου αν το εχεις μετανοιωσει κι αν υπαρχουν κενα θα σε παρουν.μαλλον ομως πρεπει να περιμενεις να τελειωσουν ολες οι φασεις που τραβαν ονοματα απο τον πινακα και μετα...
δουλειά είναι να κάνεις κάτι και να πληρώνεσαι, ενώ σπορ είναι το να κάνεις το ίδιο και να πληρώνεις.μαντέψτε τι απ'τα δυο είναι η ωρομισθία

Αποσυνδεδεμένος MissPE06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 553
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2131 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 07:35:34 μμ »
εμενα με προσπερασαν! επειδη για μειωμενου ειχα βαλει μονο αθηνα! τι να πω, δεν ξερω αν πρεπει να λυπηθω ή να χαρω... τουλαχιστον βγηκαν, κατι ειναι κι αυτο!!! κατι προωρο βεβαια, αλλα αν ξερει καποιος! θα κανουν κι αλλη φαση;; να περιμενω τιποτα ή παει φετος, περασε το πουλακι;; (καθενας με τον πονο του θα μου πειτε, ναι, το ξερω, αλλα τι να κανω κι εγω!!)
μπορει και τωρα να κανεις αιτηση για αλλου αν το εχεις μετανοιωσει κι αν υπαρχουν κενα θα σε παρουν.μαλλον ομως πρεπει να περιμενεις να τελειωσουν ολες οι φασεις που τραβαν ονοματα απο τον πινακα και μετα...

Για τη φετινή χρονιά δεν μπορεί να κάνει νέα αίτηση. Όταν θα κληθούμε να κάνουμε αιτήσεις για το επόμενο σχολικό έτος, τότε ναι, μπορούμε να δηλώσουμε νέες περιοχές ή να βγάλουμε κάποιες. Για φέτος ό,τι δηλώσαμε, δηλώσαμε.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:02:06 »

Αποσυνδεδεμένος athena81

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 64
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2132 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 07:41:06 μμ »
εμενα με προσπερασαν! επειδη για μειωμενου ειχα βαλει μονο αθηνα! τι να πω, δεν ξερω αν πρεπει να λυπηθω ή να χαρω... τουλαχιστον βγηκαν, κατι ειναι κι αυτο!!! κατι προωρο βεβαια, αλλα αν ξερει καποιος! θα κανουν κι αλλη φαση;; να περιμενω τιποτα ή παει φετος, περασε το πουλακι;; (καθενας με τον πονο του θα μου πειτε, ναι, το ξερω, αλλα τι να κανω κι εγω!!)
μπορει και τωρα να κανεις αιτηση για αλλου αν το εχεις μετανοιωσει κι αν υπαρχουν κενα θα σε παρουν.μαλλον ομως πρεπει να περιμενεις να τελειωσουν ολες οι φασεις που τραβαν ονοματα απο τον πινακα και μετα...

Για τη φετινή χρονιά δεν μπορεί να κάνει νέα αίτηση. Όταν θα κληθούμε να κάνουμε αιτήσεις για το επόμενο σχολικό έτος, τότε ναι, μπορούμε να δηλώσουμε νέες περιοχές ή να βγάλουμε κάποιες. Για φέτος ό,τι δηλώσαμε, δηλώσαμε.
μπορει να εχεις δικιο αλλα νομιζω πως αν τελειωσουν ολες οι φασεις και υπαρχουν ακομα κενα μπορουν να σε παρουν.χωρις να βαζω το χερι μου στη φωτια..μονο αν κανει ενα τηλ στην α/βαθμια θα λυσει το θεμα
« Τελευταία τροποποίηση: Νοέμβριος 17, 2010, 07:42:59 μμ από athena81 »
δουλειά είναι να κάνεις κάτι και να πληρώνεσαι, ενώ σπορ είναι το να κάνεις το ίδιο και να πληρώνεις.μαντέψτε τι απ'τα δυο είναι η ωρομισθία

Αποσυνδεδεμένος planety

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 868
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2133 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 07:59:22 μμ »
για να ειμαι απολυτα ειλικρινης, ισως ειναι καλυτερα που δεν με πηραν τωρα, γιατι φοβαμαι με οσα ακουω! απλως ετσι οπως ειναι η ζωη μου τωρα θα ηθελα να με παιρνανε μονο πληρους, γι αυτο κι εβαλα μονο αθηνα για μειωμενο! οποτε μαλλον καλυτερα... απλως αναρωτιεμαι αν θα κανουν αλλη φαση κι αν θα ειναι κι αυτη αμω...
Σ' όποιον αρέσουμε, για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε! Χρόνια τώρα...

Αποσυνδεδεμένος renaki

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2134 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 08:02:35 μμ »
 παιδια εμενα με προσπερασαν,ειχα βαλει μονο κυκλαδες βεβαια!να σας πω μαλλον καλυτερα γιατι για αλλου θα ειχα αρνηθει την θεση!

Αποσυνδεδεμένος evi06

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2046
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2135 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 08:10:35 μμ »
εμενα με προσπερασαν! επειδη για μειωμενου ειχα βαλει μονο αθηνα! τι να πω, δεν ξερω αν πρεπει να λυπηθω ή να χαρω... τουλαχιστον βγηκαν, κατι ειναι κι αυτο!!! κατι προωρο βεβαια, αλλα αν ξερει καποιος! θα κανουν κι αλλη φαση;; να περιμενω τιποτα ή παει φετος, περασε το πουλακι;; (καθενας με τον πονο του θα μου πειτε, ναι, το ξερω, αλλα τι να κανω κι εγω!!)
μπορει και τωρα να κανεις αιτηση για αλλου αν το εχεις μετανοιωσει κι αν υπαρχουν κενα θα σε παρουν.μαλλον ομως πρεπει να περιμενεις να τελειωσουν ολες οι φασεις που τραβαν ονοματα απο τον πινακα και μετα...

Για τη φετινή χρονιά δεν μπορεί να κάνει νέα αίτηση. Όταν θα κληθούμε να κάνουμε αιτήσεις για το επόμενο σχολικό έτος, τότε ναι, μπορούμε να δηλώσουμε νέες περιοχές ή να βγάλουμε κάποιες. Για φέτος ό,τι δηλώσαμε, δηλώσαμε.
μπορει να εχεις δικιο αλλα νομιζω πως αν τελειωσουν ολες οι φασεις και υπαρχουν ακομα κενα μπορουν να σε παρουν.χωρις να βαζω το χερι μου στη φωτια..μονο αν κανει ενα τηλ στην α/βαθμια θα λυσει το θεμα

αιτηση στην μεση της χρονιας κανουν μονο οι δασκαλοι κ παλι αυτοι που δεν ειχαν προλαβει να κανουν το καλοκαιρι. οι υπολοιποι οτι δηλωσαμε , δηλωσαμε, δεν αλλαζει κτ.  

Αποσυνδεδεμένος dynamite

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 298
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2136 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 08:13:44 μμ »
Και μένα με προσπέρασαν......μόνο Θεσσαλονίκη και  Χαλκιδική είχα βάλει....αν κάποιος αρνηθεί ίσως να υπάρχουν ελπίδες.... κλαψ......
Πάλι λογικά θα πρέπει να περιμένουμε ανακοίνωση από το υπουργείο ....τι ταλαιπωρία.....
Always look on the bright side of things....

Αποσυνδεδεμένος renaki

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2137 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 08:19:23 μμ »
εγω αναρωτιεμαι αν η β/θμια θα παρει αλλους.Τα δημοτικα ηξερα οτι ηταν γεματα αλλα και τα υπολοιπα(γυμνασια-λυκεια) εχουν γεμισει?ξερει κανεις κατι αλλο?
 

Αποσυνδεδεμένος dynamite

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 298
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2138 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 08:21:54 μμ »
Δεν έχω ιδέα για δευτεροβάθμια....αλλά το κόβω χλωμό να έχει εκεί ώρες...  :'(
Always look on the bright side of things....

Αποσυνδεδεμένος renaki

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 80
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2139 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 08:26:11 μμ »
βασικα δεν ξερω για σας αλλα εγω δεν αγχωνομαι αφου ετσι και αλλιως του χρονου παλι στην ιδια θεση στον πινακα θα ειμαστε!μονο τα ενσημα ειναι το θεμα που θα χασουμε αλλα θα βρουμε ακρη και με αυτα...

Αποσυνδεδεμένος natasa_aggl

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2140 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 10:46:58 μμ »
Γεια σας! και μενα με πηραν στη 2η επιλογη μου αλλα δε θελω να χαρω ακομα... ξερει κανεις αν ολοι αυτοι που καλεσαν ειναι για πρωινη ζωνη η για ολοημερα??

Αποσυνδεδεμένος London06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 218
    • Προφίλ
Απ: Πόσους αναπληρωτές ΠΕ06 θα παρουν φέτος;
« Απάντηση #2141 στις: Νοέμβριος 17, 2010, 10:53:20 μμ »
νομιζω πρωινη ζωνη διοτι σε μας δε λεει οπως (Προσλήψεις Εκπαιδευτικών μειωμένου ωραρίου Πληροφορικής στα Ολοήμερα Δημοτικά Σχολεία της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης )

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32301
  • Τελευταία: Almanaki
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160322
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 786
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 18
Επισκέπτες: 699
Σύνολο: 717

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.092 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.