*

Αποστολέας Θέμα: πιθανοτητες αναπληρωσης - ΠΕ60?  (Αναγνώστηκε 20619 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος eleni73

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 36
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
πιθανοτητες αναπληρωσης - ΠΕ60?
« στις: Αύγουστος 04, 2009, 10:41:48 μμ »
καλησπερα
ειμαι ειδικοτητα πε60
θελω να ρωτησω με 26 μορια υπαρχει πιθανοτητα αναπληρωσης?
και αν ναι...μπορει καποιος να πιθανολογησει σε ποια φαση περιπου?
ευχαριστω
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 10, 2009, 11:28:52 πμ από Lenazagor »

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: πιθανοτητες αναπληρωσης?
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:27:42 »

Αποσυνδεδεμένος markela

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 349
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: πιθανοτητες αναπληρωσης?
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 05, 2009, 10:10:35 πμ »
Θα σε  καλεσουν σιγουρα. Πιθανολογω  για 2η  η  3η  φαση.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ  ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΝΙΚΑΣ  ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΝΑ ΜΗ ΔΕΙΛΙΑΖΕΙΣ , ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΕΣΑΙ.

Αποσυνδεδεμένος markela

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 349
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: πιθανοτητες αναπληρωσης?
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 05, 2009, 10:14:01 πμ »
ΓΙΑΤΙ  ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ  ΣΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ  ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΚΑΙ  ΜΟΝΙΜΩΝ  ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ;  ΕΙΝΑΙ  Η ΤΡΙΤΗ  ΦΟΡΑ  ΠΟΥ  ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΘΕΣΕΙΣ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ  ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΝΙΚΑΣ  ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΝΑ ΜΗ ΔΕΙΛΙΑΖΕΙΣ , ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΕΣΑΙ.

Αποσυνδεδεμένος morfoula_mc

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 161
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: πιθανοτητες αναπληρωσης?
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 05, 2009, 10:51:29 πμ »
ΓΙΑΤΙ  ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ  ΣΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ  ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΚΑΙ  ΜΟΝΙΜΩΝ  ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ;  ΕΙΝΑΙ  Η ΤΡΙΤΗ  ΦΟΡΑ  ΠΟΥ  ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΘΕΣΕΙΣ.

Πιθανώς λόγω ενστάσεων (λέω εγώ τώρα...). Απ' ότι είχα διαβάσει στο φόρουμ, σε αρκετούς δεν έχουν αναγνωρίσει προϋπηρεσία και μετά τις ενστάσεις μπαίνει και αυτή. Πάντως αν δε βγάλεις άκρη, κάνε ένα τηλ στο υπουργείο.
Οι ρίζες της βίας και του πολέμου(...)βρίσκονται πρώτα απ' όλα σ'ένα σύστημα εκπαίδευσης που διδάσκει τον ανταγωνισμό, αγνοεί την αγάπη και παράγει τελικά αδύναμα άτομα, χωρίς ηθική αντίσταση. Ενάντια σ' αυτή την αναχρονιστική εκπαίδευση πρέπει τώρα ν' αγωνιστούμε όλοι. Μ.Μοντεσσόρι

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: πιθανοτητες αναπληρωσης?
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 13:27:42 »

Αποσυνδεδεμένος georgiasamar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 264
    • Προφίλ
Απ: πιθανοτητες αναπληρωσης?
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 05, 2009, 10:54:39 πμ »
ΓΙΑΤΙ  ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ  ΣΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ  ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΚΑΙ  ΜΟΝΙΜΩΝ  ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ;  ΕΙΝΑΙ  Η ΤΡΙΤΗ  ΦΟΡΑ  ΠΟΥ  ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΘΕΣΕΙΣ.

και εγω την ιδια απορια εχω και το κακο ειναι οτι κατεβαινουμε.οι ενστασεις δεν εληξαν? να ρωτησω και κατι αλλο? ποτε θα βγει η εγκυκλιος για τους μονιμους?κανονικα δεν ειχαν πει για δευτερα ή τριτη?νομιζω οτι καπου στο φορουμ το διαβασα.

Αποσυνδεδεμένος morfoula_mc

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 161
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: πιθανοτητες αναπληρωσης?
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 05, 2009, 11:08:51 πμ »
και εγω την ιδια απορια εχω και το κακο ειναι οτι κατεβαινουμε.οι ενστασεις δεν εληξαν? να ρωτησω και κατι αλλο? ποτε θα βγει η εγκυκλιος για τους μονιμους?κανονικα δεν ειχαν πει για δευτερα ή τριτη?νομιζω οτι καπου στο φορουμ το διαβασα.

Δυστυχως θα σε παραπέμψω στην προηγούμενη μου απάντηση. :( Εγώ τουλάχιστον δεν γνωρίζω κάτι άλλο. Πάντως νομίζω οτι μετά απο τις ενστάσεις δεν βγήκε τίποτα καινούριο. Όσο για την εγκύκλιο... όλοι το ίδιο περιμένουμε. Έχω βγάλει τα ματάκια μου στο ιντερνετ :). Αυτό που ακούγεται πιο πολύ τώρ, είναι ότι θα βγει Πέμπτη με Παρασκευή και μέχρι την άλλη Παρασκευή θα ξέρουμε και που θα είμαστε (εδώ γελάμε... ;D).
Οι ρίζες της βίας και του πολέμου(...)βρίσκονται πρώτα απ' όλα σ'ένα σύστημα εκπαίδευσης που διδάσκει τον ανταγωνισμό, αγνοεί την αγάπη και παράγει τελικά αδύναμα άτομα, χωρίς ηθική αντίσταση. Ενάντια σ' αυτή την αναχρονιστική εκπαίδευση πρέπει τώρα ν' αγωνιστούμε όλοι. Μ.Μοντεσσόρι

Αποσυνδεδεμένος georgiasamar

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 264
    • Προφίλ
Απ: πιθανοτητες αναπληρωσης?
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 05, 2009, 11:16:34 πμ »
και εγω την ιδια απορια εχω και το κακο ειναι οτι κατεβαινουμε.οι ενστασεις δεν εληξαν? να ρωτησω και κατι αλλο? ποτε θα βγει η εγκυκλιος για τους μονιμους?κανονικα δεν ειχαν πει για δευτερα ή τριτη?νομιζω οτι καπου στο φορουμ το διαβασα.

Δυστυχως θα σε παραπέμψω στην προηγούμενη μου απάντηση. :( Εγώ τουλάχιστον δεν γνωρίζω κάτι άλλο. Πάντως νομίζω οτι μετά απο τις ενστάσεις δεν βγήκε τίποτα καινούριο. Όσο για την εγκύκλιο... όλοι το ίδιο περιμένουμε. Έχω βγάλει τα ματάκια μου στο ιντερνετ :). Αυτό που ακούγεται πιο πολύ τώρ, είναι ότι θα βγει Πέμπτη με Παρασκευή και μέχρι την άλλη Παρασκευή θα ξέρουμε και που θα είμαστε (εδώ γελάμε... ;D).
ευχαριστω πολυ για την απαντηση. ιδωμεν λοιπον.

Αποσυνδεδεμένος Moli

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 45
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: πιθανοτητες αναπληρωσης?
« Απάντηση #7 στις: Αύγουστος 05, 2009, 01:12:04 μμ »


 ;D ;D ;D ;D Συμφωνω.... morfoula mc! Εδω γελαμε!!! Σε μια βδομαδα? Και μια που το αναφερατε περυσι ποτε βγηκαν οι τοποθετησεις για τους ασεπιτες? Θα ξερουμε πριν τις 25/08 ετσι? Και κατι ακομα, παρουσιαζομαστε 1η Σεπτεμβρη?

Ευχαριστω ;) ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Αύγουστος 05, 2009, 01:22:05 μμ από Moli »

Αποσυνδεδεμένος morfoula_mc

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 161
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: πιθανοτητες αναπληρωσης?
« Απάντηση #8 στις: Αύγουστος 05, 2009, 01:46:01 μμ »
;D ;D ;D ;D Συμφωνω.... morfoula mc! Εδω γελαμε!!! Σε μια βδομαδα? Και μια που το αναφερατε περυσι ποτε βγηκαν οι τοποθετησεις για τους ασεπιτες? Θα ξερουμε πριν τις 25/08 ετσι? Και κατι ακομα, παρουσιαζομαστε 1η Σεπτεμβρη?
Ευχαριστω ;) ;)

Aν δεν κάνω λάθος, μέχρι τις 5 Αυγούστου ήξεραν τις τοποθετήσεις τους-άλλωστε αν θυμάμαι καλά από έναν φίλο που έκανε αίτηση-25 Ιουλίου είχε βγει η εγκύκλιος (αν λέω αρλούμπες συγνώμη :-[-αυτά θυμάμαι!). Τώρα για εμάς... καλά κρασιά ;D ;D! Πάντως λογικά μέχρι τις 25 θα ξέρουμε σιγούρα (λέω εγώ το καημένο...!). Έλεος δηλαδή αν δεν ξέρουμε ούτε τότε. Περιμένουν να πιούμε το γνωστό ποτό-αναψυκτικό και να βγάλουμε φτερά για να πάμε εκεί που θα μας τοποθετήσουν;
Οι ρίζες της βίας και του πολέμου(...)βρίσκονται πρώτα απ' όλα σ'ένα σύστημα εκπαίδευσης που διδάσκει τον ανταγωνισμό, αγνοεί την αγάπη και παράγει τελικά αδύναμα άτομα, χωρίς ηθική αντίσταση. Ενάντια σ' αυτή την αναχρονιστική εκπαίδευση πρέπει τώρα ν' αγωνιστούμε όλοι. Μ.Μοντεσσόρι

Αποσυνδεδεμένος margaritaroni

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 40
    • Προφίλ
Απ: πιθανοτητες αναπληρωσης?
« Απάντηση #9 στις: Αύγουστος 05, 2009, 04:51:14 μμ »
παντως την φίλη μου πέρυσι (πε 70) 1 αυγούστου της ηρθε το sms οτι διορίζεται.. αρα η εγκύκλιος θα έιχε βγει κατα τις 25 ιούλίου......φετος γιατι τόση καθυστέρηση??χαραλαμπε μην κλαιςςς είπαμε.. :P

Αποσυνδεδεμένος eleni73

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 36
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: πιθανοτητες αναπληρωσης?
« Απάντηση #10 στις: Αύγουστος 05, 2009, 06:24:21 μμ »
ευχαριστω πολυ μαρκελα. μου εδωσες κουραγιο

Αποσυνδεδεμένος 24drama

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 13
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: πιθανοτητες αναπληρωσης?
« Απάντηση #11 στις: Αύγουστος 06, 2009, 01:39:54 μμ »
Παρατηρούσα τον πίνακα αναπληρωτών της χρονιάς 2007 και είδα πως άτομα με 26 μόρια,για παράδειγμα,είχαν σειρά κατάταξης γύρω στο 700 ενώ στον φετινό πίνακα περίπου 2200.Βέβαια δεν έχουν αφαιρεθεί ακόμα οι μόνιμοι για να δούμε σε ποια σειρά θα είμαστε μετά αλλα ρωτώ....Ίσως αυτό μας κάνει να μην έχουμε ελπίδες για αναπλήρωση;;; ???

Αποσυνδεδεμένος runaway

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 220
    • Προφίλ
Απ: πιθανοτητες αναπληρωσης?
« Απάντηση #12 στις: Αύγουστος 06, 2009, 02:31:15 μμ »
Δυστυχώς δεν μπορούμε να κρίνουμε με περσινά ή προπέρσινα δεδομένα, απλά υπολογίζουμε χονδρικά.
Συνήθως αφαιρείς απο 500 μέχρι 700 άτομα για να βρεις την θέση σου...
Κάθε Δύση μια Ανάμνηση
Κάθε Ανατολή κι Ελπίδα!

Αποσυνδεδεμένος georgia_georgia

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 917
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 60
    • Προφίλ
Απ: πιθανοτητες αναπληρωσης?
« Απάντηση #13 στις: Αύγουστος 07, 2009, 02:02:19 πμ »
me 24,5 exo elpides gia fetos???? apogoiteutika entelos!
the best teachers teach from the heart... not from the book...

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32304
  • Τελευταία: Aira
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160394
  • Σύνολο θεμάτων: 19217
  • Σε σύνδεση σήμερα: 746
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 660
Σύνολο: 672

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.091 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.