*

Αποστολέας Θέμα: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 200208 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #350 στις: Νοέμβριος 14, 2011, 01:02:16 μμ »
Μόλις μου απάντησε ο Καψαλάκης σε προσωπικό μηνυμα στο facebook  και μοθ είπε οτι δεν πιστευει οτι θα πάρουν ατομα για ΖΕΠ! >:( >:(   Τα συμπερασματα δικα σας
τι???????????Που το βασιζει αυτο δηλαδη?Παντως στο σχολειο της μανας μου σημερα τους ειπαν 2 τμηματα Ζεπ , το ενα θα το παρει ο υποδιευθυντης και το αλλο αναπληρωτης..Αρα?Παιδια μηπως τους δωσαμε πολλη αξια?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 12:03:09 »

Αποσυνδεδεμένος elena_kfx

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 248
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #351 στις: Νοέμβριος 14, 2011, 01:05:44 μμ »
Τι να πώ κ εγώ?????  Συγκεκριμένα η απαντηση του ηταν αυτή :

Κύριε Ζαχαρία καλημέρα σας! Χρειάζομαι κ πάλι την βοήθειά σας :-) Αφού δεν με πήραν ούτε στην Δ φάση το πήρα απόφαση και βρήκα μια άλλη δουλειά(ασχετη με το επαγγελμα μου) Τώρα ξαφνικά ομως ακουω πάλι για το ΖΕΠ κ τα έχω χαμένα....! Θα γίνουν προσλήψεις αυτή την εβδομάδα?? Δεν θέλω να πω τελευταία στιγμή στον εργοδότη μου οτι φεύγω...γιατί είναι πολυ καλός άνθρωπος κ δεν θέλω να του φερθώ ετσι! Δεν μπορείτε να μάθετε αν θα γίνουν προσληψεις ζεπ αυτη την εβδομάδα???

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ

    Προσωπικά πιστεύω ότι δε θα γίνουν...

Αποσυνδεδεμένος fwteinoula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1340
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #352 στις: Νοέμβριος 14, 2011, 01:08:09 μμ »
Τι να πώ κ εγώ?????  Συγκεκριμένα η απαντηση του ηταν αυτή :

Κύριε Ζαχαρία καλημέρα σας! Χρειάζομαι κ πάλι την βοήθειά σας :-) Αφού δεν με πήραν ούτε στην Δ φάση το πήρα απόφαση και βρήκα μια άλλη δουλειά(ασχετη με το επαγγελμα μου) Τώρα ξαφνικά ομως ακουω πάλι για το ΖΕΠ κ τα έχω χαμένα....! Θα γίνουν προσλήψεις αυτή την εβδομάδα?? Δεν θέλω να πω τελευταία στιγμή στον εργοδότη μου οτι φεύγω...γιατί είναι πολυ καλός άνθρωπος κ δεν θέλω να του φερθώ ετσι! Δεν μπορείτε να μάθετε αν θα γίνουν προσληψεις ζεπ αυτη την εβδομάδα???

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ

    Προσωπικά πιστεύω ότι δε θα γίνουν...
Ε και συ..Στο αυτη τη βδομαδα σου απαντησε μαλλον..Δεν ειπε οτι δε θα παρουν..Εγω πιστευω οτι θα παρουν αυτη τη βδομαδα :D

Αποσυνδεδεμένος Vivian24

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #353 στις: Νοέμβριος 14, 2011, 01:16:24 μμ »
ολοι οι αλλοι λενε το αντιθετο πως θα γινουν. το προβλημα μας ειναι αν θα γινουν αυτη τη βδομαδα; η γενικα; γιατι στο οτι θα παρουν ατομα το ειπαν και το βλεπετε που βγαζουν περιφερειες. αναφερομαι στο ζεπ. και ενα παιδι προχτες που μιλησε με καποιον του ειπαν το ιδιο και πως θα βγει και η ε φαση. ισως ολη τη βδομαδα μαζευουν τα κενα.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 12:03:09 »

Αποσυνδεδεμένος MP

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 861
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #354 στις: Νοέμβριος 14, 2011, 01:25:31 μμ »
Εγώ την Παρασκευή π του έστειλα μ απάντησε ότι πιστεύει ότι θα πάρουν γύρω στους 500. Τώρα τι έγινε; Παίζουν μου φαίνεται μαζί μας. Κ αν είναι ετσι γτ από το υπουργείο είπαν ότι θα πάρουν 500 άτομα;

Αποσυνδεδεμένος michaela

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 209
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #355 στις: Νοέμβριος 14, 2011, 01:27:42 μμ »
κι εμενα η υπαλληλος στο υπουργειο μου ειπε οτι θα γινουν προσληψεις αλλα δεν μου ειπε το ποτε...

Αποσυνδεδεμένος michaela

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 209
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #356 στις: Νοέμβριος 14, 2011, 01:28:11 μμ »
σημερα το πρωι πηρα τηλ..

Αποσυνδεδεμένος τσολιαδάκι

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 741
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #357 στις: Νοέμβριος 14, 2011, 01:28:53 μμ »
Προφανώς ο Καψαλάκης εννοούσε ότι δεν πιστεύει ότι θα γίνουν αυτή τη βδομάδα, όχι ότι δε θα γίνουν προσλήψεις γενικά.

Αποσυνδεδεμένος Vivian24

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 528
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #358 στις: Νοέμβριος 14, 2011, 01:30:06 μμ »
βρε παιδια συγκεντωθειτε λιγο. δεν αλλαζουν αυτα. απο την αρχη το ελεγαν για 500 ατομα.δλδ αν δε βγει αυτη και βγει την επομενη βδομαδα; το γεγονος οτι περιμενουμε και αλλες περιφερειες; απο τη στιγμη που το ειπαν απο το υπουργειο εληξε το θεμα. ολα καλα θα πανε!!! μην σκεφτεστε αρνητικα!!!!  εννοειται πως θα γινουν προσληψεις. εδω θα βγει και η ε φαση καποια στιγμη.

Αποσυνδεδεμένος EMERALD

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 301
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #359 στις: Νοέμβριος 14, 2011, 01:50:34 μμ »
Μόλις μου απάντησε ο Καψαλάκης σε προσωπικό μηνυμα στο facebook  και μοθ είπε οτι δεν πιστευει οτι θα πάρουν ατομα για ΖΕΠ! >:( >:(   Τα συμπερασματα δικα σας

Μας εφιαξε τη μερα παλι κι αυτος...Αρα δεν το κοβω να γινεται κατι αυτη την εβδομαδα..Δεν ειχε πει καποιος οτι του ειπαν απο τ υπουργειο οτι ετρεχαν ηδη οι πινακες την παρασκευη??Οτι να ναι γινεται..Αηδια εχει καταντησει..Και αφου δεν εχουν πιστωσεις για γ παραλληλη θα εχουν για ε΄φαση και ζεπ??Ας βγει καμια περιφερεια τουλαχιστον να ασχολουμαστε με κατι

Αποσυνδεδεμένος MP

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 861
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #360 στις: Νοέμβριος 14, 2011, 01:55:06 μμ »
Ωραία αρχίσαμε πάλι...ο καθένας ότι να ναι. Αν είναι να μην πάρουν άτομα γιατί έστειλαν οι περιφέρειες τα σχολεία;;;;;Πλάκα μας κάνουν; Κ γιατί από το υπουργείο λένε ότι θα πάρουν άτομα; Κ κάτι ακόμα: Ο Καψαλάκης επέμενε ότι στο ζεπ θα πάρουν όσους έβαλαν παράλληλη. Είδαμε ότι δεν ισχύει κάτι τέτοιο όπως κ μπορεί να μην ισχύει κ αυτό π λέει. Εμένα γτ μ είπε την Παρασκευή ότι θα πάρουν περίπου στους 500;;;;Τι έγινε μέχρι σήμερα;

Αποσυνδεδεμένος EMERALD

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 301
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #361 στις: Νοέμβριος 14, 2011, 01:55:21 μμ »
Μόλις μου απάντησε ο Καψαλάκης σε προσωπικό μηνυμα στο facebook  και μοθ είπε οτι δεν πιστευει οτι θα πάρουν ατομα για ΖΕΠ! >:( >:(   Τα συμπερασματα δικα σας
τι???????????Που το βασιζει αυτο δηλαδη?Παντως στο σχολειο της μανας μου σημερα τους ειπαν 2 τμηματα Ζεπ , το ενα θα το παρει ο υποδιευθυντης και το αλλο αναπληρωτης..Αρα?Παιδια μηπως τους δωσαμε πολλη αξια?

Δε μαρεσει που το ενα θα το παρει ο υποδιευθυντης..Ελπιζω να μη χαθουν με παρομοιο τροπο πολλες θεσεις

Αποσυνδεδεμένος EMERALD

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 301
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #362 στις: Νοέμβριος 14, 2011, 01:58:49 μμ »
MP δε νομιζω να εννοουσε οτι δεν θα παρουν καθολου..για αυτη την εβδομαδα το ειπε οτι δεν θα παρουν..Αν και το διατυπωσε λιγο περιεργα αλλα θα ηταν παρανοικος να λεει μεσα σε 3μερες αντιθετα πραγματα χωρις να εξηγει και το λογο

Αποσυνδεδεμένος τσολιαδάκι

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 741
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #363 στις: Νοέμβριος 14, 2011, 01:59:16 μμ »
Μόλις μου απάντησε ο Καψαλάκης σε προσωπικό μηνυμα στο facebook  και μοθ είπε οτι δεν πιστευει οτι θα πάρουν ατομα για ΖΕΠ! >:( >:(   Τα συμπερασματα δικα σας
τι???????????Που το βασιζει αυτο δηλαδη?Παντως στο σχολειο της μανας μου σημερα τους ειπαν 2 τμηματα Ζεπ , το ενα θα το παρει ο υποδιευθυντης και το αλλο αναπληρωτης..Αρα?Παιδια μηπως τους δωσαμε πολλη αξια?

Δε μαρεσει που το ενα θα το παρει ο υποδιευθυντης..Ελπιζω να μη χαθουν με παρομοιο τροπο πολλες θεσεις

Αυτό με προβλημάτισε κι εμένα. Δηλαδή ο υποδιευθυντής μέχρι τώρα πώς δικαιολογούσε τις ώρες του;

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32307
  • Τελευταία: Alexandrop
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160777
  • Σύνολο θεμάτων: 19223
  • Σε σύνδεση σήμερα: 485
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 6
Επισκέπτες: 458
Σύνολο: 464

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.091 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.