*

Αποστολέας Θέμα: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70  (Αναγνώστηκε 200081 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #728 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 03:44:28 μμ »
Ααααα να το! Δε με ξεστράβωσε τόση ώρα! Χα χα! Ήταν ο νομός που με ενδιέφερε και στεναχωρήθηκα λιγάκι όταν είδα τα σχολεία. Όχι ότι έχω καλή σειρά για να με έπαιρναν και μάλιστα σε πρώτη επιλογή, αλλά ξέρετε η ελπίδα... Δεν πειράζει!

Με αυτή την ελπίδα ζούμε!!!Και εγώ που έχω βάλει πρώτη επιλογή Έβρο, θα με πάρουν νομίζεις εκεί;;;Αλλά με την ελπίδα πορεύομαι, αλλιώς...θα το χάσω!!!  :D
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:54:27 »

Αποσυνδεδεμένος MP

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 861
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #729 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 03:45:15 μμ »
Έχοντας αφαιρέσει όσους έφυγαν έχω 590 άτομα πάνω από μένα.. Το μόνο που με σώζει είναι μία μεγάλη ε φάση, αν και το βλέπω λίγο χλωμό!
ας ελπίσουμε όλοι σε μία μεγάλη φάση ...

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #730 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 03:48:01 μμ »
Έχοντας αφαιρέσει όσους έφυγαν έχω 590 άτομα πάνω από μένα.. Το μόνο που με σώζει είναι μία μεγάλη ε φάση, αν και το βλέπω λίγο χλωμό!
ας ελπίσουμε όλοι σε μία μεγάλη φάση ...

Αχ ναι... ::)
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος τσολιαδάκι

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 741
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #731 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 03:53:19 μμ »
Μακάρι! Ας δουλέψουν όλοι και κυρίως αυτοί, που δεν έχουν βρει κάτι άλλο μέχρι να τους καλέσουν! Τι να πω.. Εύχομαι σε  όσους φύγουν να τους πάρουν στις πρώτες τους επιλογές! Αχ αυτή η ελπίδα... Έχει γίνει η κοινή "φίλη" όλων μας!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:54:27 »

Αποσυνδεδεμένος matou88

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 168
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #732 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 04:00:01 μμ »
λέτε να βγει σήμερα?πιθανότερα αύριο ε?πόση υπομονή πια? :-\

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #733 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 04:12:29 μμ »
Μακάρι! Ας δουλέψουν όλοι και κυρίως αυτοί, που δεν έχουν βρει κάτι άλλο μέχρι να τους καλέσουν! Τι να πω.. Εύχομαι σε  όσους φύγουν να τους πάρουν στις πρώτες τους επιλογές! Αχ αυτή η ελπίδα... Έχει γίνει η κοινή "φίλη" όλων μας!

Χωρίς να παρεξηγηθώ, και οι περισσότεροι από εμάς που βρήκαν κάτι άλλο, από αυτές τις φάσεις κρέμονται μπας και δούμε κανένα καλύτερο φως στον ορίζοντα!!!Μακάρι όλοι να έχουμε την τύχη με το μέρος μας και να αργήσουμε να τοποθετηθούμε, αλλά να τοποθετηθούμε όσο γίνεται σε περιοχές που έχουμε βάλει!!!
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #734 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 04:13:55 μμ »
λέτε να βγει σήμερα?πιθανότερα αύριο ε?πόση υπομονή πια? :-\

Μακάρι να έβγαινε σήμερα κάτι, αλλά πιστεύω Παρασκευή θα έχουμε προσλήψεις.Χλωμό το κόβω για σήμερα.Αλλά και πάλι ποτέ δεν ξέρεις και μακάρι να γίνει η έκπληξη!!!!!!!!!
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος τσολιαδάκι

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 741
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #735 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 04:14:34 μμ »
λέτε να βγει σήμερα?πιθανότερα αύριο ε?πόση υπομονή πια? :-\

   Στο παιδεία εργασία έγραφε ότι σύμφωνα με πληροφορίες απο το Υπουργείο Παιδείας μέχρι την Παρασκευή αναμένεται νέα φάση αναπληρωτών στην Αθμια εκπαίδευση. Άντε να δούμε...

Αποσυνδεδεμένος τσολιαδάκι

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 741
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #736 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 04:19:30 μμ »
Μακάρι! Ας δουλέψουν όλοι και κυρίως αυτοί, που δεν έχουν βρει κάτι άλλο μέχρι να τους καλέσουν! Τι να πω.. Εύχομαι σε  όσους φύγουν να τους πάρουν στις πρώτες τους επιλογές! Αχ αυτή η ελπίδα... Έχει γίνει η κοινή "φίλη" όλων μας!

Χωρίς να παρεξηγηθώ, και οι περισσότεροι από εμάς που βρήκαν κάτι άλλο, από αυτές τις φάσεις κρέμονται μπας και δούμε κανένα καλύτερο φως στον ορίζοντα!!!Μακάρι όλοι να έχουμε την τύχη με το μέρος μας και να αργήσουμε να τοποθετηθούμε, αλλά να τοποθετηθούμε όσο γίνεται σε περιοχές που έχουμε βάλει!!!
   
   Γιατί να σε παρεξηγήσει κανείς; Ούτε εγώ αρνούμαι ότι κρέμομαι απ'τις φάσεις αυτές, αν και ήδη έχω βρει κάτι άλλο! Απλά θέλω να πω πως αλλιώς θα αντιμετωπίσω μια αποτυχία έχοντας ήδη κάτι και αλλιώς αν δεν είχα δουλειά.   

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #737 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 04:22:42 μμ »
Μακάρι! Ας δουλέψουν όλοι και κυρίως αυτοί, που δεν έχουν βρει κάτι άλλο μέχρι να τους καλέσουν! Τι να πω.. Εύχομαι σε  όσους φύγουν να τους πάρουν στις πρώτες τους επιλογές! Αχ αυτή η ελπίδα... Έχει γίνει η κοινή "φίλη" όλων μας!

Χωρίς να παρεξηγηθώ, και οι περισσότεροι από εμάς που βρήκαν κάτι άλλο, από αυτές τις φάσεις κρέμονται μπας και δούμε κανένα καλύτερο φως στον ορίζοντα!!!Μακάρι όλοι να έχουμε την τύχη με το μέρος μας και να αργήσουμε να τοποθετηθούμε, αλλά να τοποθετηθούμε όσο γίνεται σε περιοχές που έχουμε βάλει!!!
   
   Γιατί να σε παρεξηγήσει κανείς; Ούτε εγώ αρνούμαι ότι κρέμομαι απ'τις φάσεις αυτές, αν και ήδη έχω βρει κάτι άλλο! Απλά θέλω να πω πως αλλιώς θα αντιμετωπίσω μια αποτυχία έχοντας ήδη κάτι και αλλιώς αν δεν είχα δουλειά.

Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής, κάθε φορά που βγαίνει μια φάση και δεν είμαι μέσα απογοητεύομαι όλο και περισσότερο.Τώρα, όμως, που είναι κοντά στον αριθμό μου, σκέφτομαι ότι θα προτιμούσα να αργήσω, αλλά να τοποθετηθώ στον Έβρο.Θα με κράξετε, αλλά ας όψονται τα μικρά μου, αλλιώς ας με έστελναν και Καστελλόριζο!Δεν θα με ένοιαζε καθόλου και το λέω με κάθε ειλικρίνεια!
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος matou88

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 168
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #738 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 04:23:18 μμ »

   Στο παιδεία εργασία έγραφε ότι σύμφωνα με πληροφορίες απο το Υπουργείο Παιδείας μέχρι την Παρασκευή αναμένεται νέα φάση αναπληρωτών στην Αθμια εκπαίδευση. Άντε να δούμε...
[/quote]

και αυτοί οι αιρετοί γιατί σιωπούν πάλι?μάλλον αύριο για να παρουσιαστούμε από δευτέρα...

Αποσυνδεδεμένος vasoulals

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1122
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ07 + ΠΕ70
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #739 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 04:25:31 μμ »

   Στο παιδεία εργασία έγραφε ότι σύμφωνα με πληροφορίες απο το Υπουργείο Παιδείας μέχρι την Παρασκευή αναμένεται νέα φάση αναπληρωτών στην Αθμια εκπαίδευση. Άντε να δούμε...

και αυτοί οι αιρετοί γιατί σιωπούν πάλι?μάλλον αύριο για να παρουσιαστούμε από δευτέρα...
[/quote]

Προσωπικά χαίρομαι που σιωπούν, γιατί την προηγούμενη φορά είχαμε καταιγισμό προσλήψεων...Μπορεί έτσι και τώρα!Θα δείξει...
Μην ονειρεύεσαι την ζωή σου, ΖΗΣΕ τα όνειρά σου!!!

Αποσυνδεδεμένος Lenaki88

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1004
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #740 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 04:26:31 μμ »

   Στο παιδεία εργασία έγραφε ότι σύμφωνα με πληροφορίες απο το Υπουργείο Παιδείας μέχρι την Παρασκευή αναμένεται νέα φάση αναπληρωτών στην Αθμια εκπαίδευση. Άντε να δούμε...

και αυτοί οι αιρετοί γιατί σιωπούν πάλι?μάλλον αύριο για να παρουσιαστούμε από δευτέρα...

Προσωπικά χαίρομαι που σιωπούν, γιατί την προηγούμενη φορά είχαμε καταιγισμό προσλήψεων...Μπορεί έτσι και τώρα!Θα δείξει...
[/quote]

Μακάρι...
Μήπως πήρε κανείς τηλέφωνο στο υπουργείο;
Always look on the bright side of life...

Αποσυνδεδεμένος τσολιαδάκι

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 741
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Ε Φάση αναπληρωτών ΠΕ70
« Απάντηση #741 στις: Νοέμβριος 17, 2011, 04:32:30 μμ »
Εγώ το βρίσκω λογικό. Εννοείται ότι σκέφτεσαι αλλιώς όταν έχεις οικογένεια, καλά κάνεις και το λες! Οι προτεραιότητες είναι σίγουρα διαφορετικές και κατ'επέκταση οι επιλογές... Είναι μερικοί που με το που πεις κατι διαφορετικό, πέφτουν να σε φάνε και αρχίζουν τα "τι λες.... σε τέτοιες εποχές σκέφτεσαι έτσι" κλπ, κυρίως στο facebook . Με εκνευρίζουν πολύ... Λες και ξέρουν τι ιστορία έχει ο καθένας πίσω του! Καλά κάνεις Vasoula και σκέφτεσαι την οικογένειά σου και να μη νιώθεις καθόλου άσχημα!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160665
  • Σύνολο θεμάτων: 19222
  • Σε σύνδεση σήμερα: 988
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 9
Επισκέπτες: 958
Σύνολο: 967

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.077 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.