*

Αποστολέας Θέμα: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου  (Αναγνώστηκε 1956180 φορές)

0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΦΩΤΩ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #4872 στις: Δεκέμβριος 16, 2009, 11:47:38 μμ »


παντως οι εξετασεις στο ασεπ δεν ειναι απλες,να πεις δε βαριεσαι μωρε θα ξαναδωσω
αναστελει κανεις τη ζωη του για ενα χρονο.
εγω δεν μπορω να το ξαναπερασω ολο αυτο,οντας επιτυχουσα,για να βρισκομαι μονο και μονο σε δουλεια.
θα κανονισω την πορεια μου.περιμενω να δω..αν και τι να περιμενω..βλεπω απο τωρα.
[/quote]
Οι εξετάσεις του ασεπ όχι απλές δεν είναι αλλά  καταστροφικές αν τις πάρει κανείς εντελώς σοβαρά. Μοιάζει με το θρίλερ «τρέξε για τη ζωή σου». Αν γίνει καμιά έρευνα για τις ψυχικές και σωματικές επιπτώσεις που έχει θα βγουν σίγουρα πολλά συμπεράσματα…
Είναι μια τρομερά αγχώδης προσπάθεια που επιβαρύνεται με πλήθος υποχρεώσεων που έχουν οι ενήλικες. Επιδρά  στην καθημερινότητα για πάνω από χρόνο αν προσθέσουμε και την αναμονή των αποτελεσμάτων. Το συναίσθημα της αποτυχίας που βιώνουν οι περισσότεροι είναι οδυνηρό και χρειάζονται αρκετές βδομάδες να ξεπεραστεί.
Είναι γελοίο να δίνει κανείς εξετάσεις παίζοντας και με την υγεία του μεταξύ άλλων για ελάχιστες θέσεις και ασήμαντες πιθανότητες επιτυχίας.

[/quote]όταν τέλιεωσαν οι εξετάσεις ΑΣΕΠ, επι δυο μήνες ξύπναγα και νόμιζα ότι έχω να διαβάσω , τέτοια φρίκη  ορκίστηκα να μην ξαναζήσω και μετα η επιτυχί α, χωρίς να  την έχω ακόμη αξιοποιήσει.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:55:51 »

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #4873 στις: Δεκέμβριος 16, 2009, 11:49:31 μμ »


παντως οι εξετασεις στο ασεπ δεν ειναι απλες,να πεις δε βαριεσαι μωρε θα ξαναδωσω
αναστελει κανεις τη ζωη του για ενα χρονο.
εγω δεν μπορω να το ξαναπερασω ολο αυτο,οντας επιτυχουσα,για να βρισκομαι μονο και μονο σε δουλεια.
θα κανονισω την πορεια μου.περιμενω να δω..αν και τι να περιμενω..βλεπω απο τωρα.
Οι εξετάσεις του ασεπ όχι απλές δεν είναι αλλά  καταστροφικές αν τις πάρει κανείς εντελώς σοβαρά. Μοιάζει με το θρίλερ «τρέξε για τη ζωή σου». Αν γίνει καμιά έρευνα για τις ψυχικές και σωματικές επιπτώσεις που έχει θα βγουν σίγουρα πολλά συμπεράσματα…
Είναι μια τρομερά αγχώδης προσπάθεια που επιβαρύνεται με πλήθος υποχρεώσεων που έχουν οι ενήλικες. Επιδρά  στην καθημερινότητα για πάνω από χρόνο αν προσθέσουμε και την αναμονή των αποτελεσμάτων. Το συναίσθημα της αποτυχίας που βιώνουν οι περισσότεροι είναι οδυνηρό και χρειάζονται αρκετές βδομάδες να ξεπεραστεί.
Είναι γελοίο να δίνει κανείς εξετάσεις παίζοντας και με την υγεία του μεταξύ άλλων για ελάχιστες θέσεις και ασήμαντες πιθανότητες επιτυχίας.

[/quote]όταν τέλιεωσαν οι εξετάσεις ΑΣΕΠ, επι δυο μήνες ξύπναγα και νόμιζα ότι έχω να διαβάσω , τέτοια φρίκη  ορκίστηκα να μην ξαναζήσω και μετα η επιτυχί α, χωρίς να  την έχω ακόμη αξιοποιήσει.
[/quote]

συμπερασμα:θα το ξαναζησεις ;D ;D
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος artemisia

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 92
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #4874 στις: Δεκέμβριος 16, 2009, 11:50:05 μμ »


παντως οι εξετασεις στο ασεπ δεν ειναι απλες,να πεις δε βαριεσαι μωρε θα ξαναδωσω
αναστελει κανεις τη ζωη του για ενα χρονο.
εγω δεν μπορω να το ξαναπερασω ολο αυτο,οντας επιτυχουσα,για να βρισκομαι μονο και μονο σε δουλεια.
θα κανονισω την πορεια μου.περιμενω να δω..αν και τι να περιμενω..βλεπω απο τωρα.
[/quote]
Οι εξετάσεις του ασεπ όχι απλές δεν είναι αλλά  καταστροφικές αν τις πάρει κανείς εντελώς σοβαρά. Μοιάζει με το θρίλερ «τρέξε για τη ζωή σου». Αν γίνει καμιά έρευνα για τις ψυχικές και σωματικές επιπτώσεις που έχει θα βγουν σίγουρα πολλά συμπεράσματα…
Είναι μια τρομερά αγχώδης προσπάθεια που επιβαρύνεται με πλήθος υποχρεώσεων που έχουν οι ενήλικες. Επιδρά  στην καθημερινότητα για πάνω από χρόνο αν προσθέσουμε και την αναμονή των αποτελεσμάτων. Το συναίσθημα της αποτυχίας που βιώνουν οι περισσότεροι είναι οδυνηρό και χρειάζονται αρκετές βδομάδες να ξεπεραστεί.
Είναι γελοίο να δίνει κανείς εξετάσεις παίζοντας και με την υγεία του μεταξύ άλλων για ελάχιστες θέσεις και ασήμαντες πιθανότητες επιτυχίας.

[/quote]

ετσι ειναι.
τελειως γελοιο ομως και το συναισθημα της επιτυχιας,αποτυχιας.σκετη κοροιδία.καμια φορα λεω ας κανουν τη βαση 90 και απο εκει κ κατω ας θεωρουνται οι υπολοιποι αποτυχοντες.ειναι πιο εντιμο.

Αποσυνδεδεμένος ΦΩΤΩ

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 382
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #4875 στις: Δεκέμβριος 16, 2009, 11:53:46 μμ »
    ANASTASIA 76,να σου ζήσει ,  βάλε μπρος για δίδυμα   ΤΩΡΑ..... τι κάνεις έχουμε κανένα νέο, γιατι αυτη την εποχη ξεκίνησα YOGA,   για να ξεχάσω οτι έχω 18 μόρια και ούτε ωρομισθια δεν με  έχουν καλέσει, Τα τέλη όμως 165 ευρο γαι ένα αυτοκίνητο 1100 κυβιΚΆ δεν τα έχουν ξεχάσει. ΤΈΛΟς ΠΆΝΤΩΝ. καλά είσαι;αντέχεις;

ευχαριστω ,,,(το κραξιμο ποια απο τις δυο θα το φαει;;)μη λες για τελη 36κατι πρεπει να σκασω που να σκασουν και να πλανταξουν....

δεν αντεχω γι αυτο προσποιουμαι οτι ζω.. ;)
γιατί και τα τέλη δεν έιναι ένα κοινωνικό θέμα;στην ΠΥΡΑ ΟΛΟΙ , όπως λέει η λαική αοιδός.

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 19:55:51 »

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #4876 στις: Δεκέμβριος 16, 2009, 11:58:51 μμ »
    ANASTASIA 76,να σου ζήσει ,  βάλε μπρος για δίδυμα   ΤΩΡΑ..... τι κάνεις έχουμε κανένα νέο, γιατι αυτη την εποχη ξεκίνησα YOGA,   για να ξεχάσω οτι έχω 18 μόρια και ούτε ωρομισθια δεν με  έχουν καλέσει, Τα τέλη όμως 165 ευρο γαι ένα αυτοκίνητο 1100 κυβιΚΆ δεν τα έχουν ξεχάσει. ΤΈΛΟς ΠΆΝΤΩΝ. καλά είσαι;αντέχεις;

ευχαριστω ,,,(το κραξιμο ποια απο τις δυο θα το φαει;;)μη λες για τελη 36κατι πρεπει να σκασω που να σκασουν και να πλανταξουν....

δεν αντεχω γι αυτο προσποιουμαι οτι ζω.. ;)
γιατί και τα τέλη δεν έιναι ένα κοινωνικό θέμα;στην ΠΥΡΑ ΟΛΟΙ , όπως λέει η λαική αοιδός.

κοιτα για να μαστε καλυμμενες γραφε και το ονομα διαμαντοπουλου για να ειμαστε εντος θεματος... ;D ;D

λαικη αηδος θα ελεγα περισσοτερο παρα αοιδος... ;D ;D
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #4877 στις: Δεκέμβριος 17, 2009, 01:36:17 πμ »
Κιαν ακόμα αυτό το δείγμα Σάμου είναι αντιπροσωπευτικό τότε μιλάμε για ένα ποσοστό 2.3% των εκπαιδευτικών που είναι σε άδεια λόγω εγκυμοσύνης. Δηλαδή κάπου 4100 γυναίκες εκπαιδευτικοί σε άδεια. Οι άλλοι 13900 που βρίσκονται;
Παιδιά μην γελιόμαστε η ΟΛΜΕ γνώριζε την κατάσταση και την άφησε να φουσκώσει για μικροκομματικούς λόγους. Νομίζω ότι η ΝΔ δεν μπορούσε να ανατρέψει αυτή την κατάσταση αφού και πολλοί δεξιοί κρατιστές δεν ήθελαν να εξορθολογήσουν τα πράγματα.
Το ότι το ΠΑΣΟΚ αναδεικνύει το θέμα αφενός κάνει εντύπωση αφετέρου μπορεί να δώσει μια διέξοδο χωρίς πολλές αντιδράσεις απ’ τους κατ’ επάγγελμα υπερασπιστές του «λαού».
Φυσικά και το ΠΑΣΟΚ ευθύνεται σε μεγάλο βαθμό γι’ αυτή την εξωφρενική κατάσταση.
Νομίζω ότι το αναγνωρίζει και γι’ αυτό επιδιώκει διάλογο και την συναίνεση.
Τώρα εμείς που περιμένουμε τα νεώτερα ,παρακολουθούμε με δέος τις συνέπειες της αυθαιρεσίας στην Ελλάδα και αναρωτιόμαστε πως μας έμπλεξαν έτσι.
Έχουν μεγάλη ευθύνη όλοι δεξιοί, σοσιαλιστές , αριστεροί για όλα αυτά. Και απέναντι σε όλους εμάς που δρομολογήσαμε την επαγγελματική ζωή μας προς την δημόσια εκπαίδευση. Γιατί να μας καταστρέψουν οικονομικά, να μας εξουθενώσουν με διαγωνισμούς , να μας φθείρουν ψυχικά με τις μεταβολές της τελευταίας στιγμής, να μας κουράσουν σε μια αδιέξοδη προσπάθεια;;;;
Γιατί να φορτώσουν τον φορολογούμενο με τόσους αργόσχολους και αργόμισθους;
Γιατί να εξαχρειώσουν σε τέτοιο βαθμό τον κόσμο των εκπαιδευτικών;
Αυτή η χώρα τι όραμα έχει τελικά; Το βόλεμα και το κωλοβάρεμα;;;


Το κυνικό υστερόγραφο του  GiannisV  :        « Ο καθένας στη ζωή του, παίρνει ότι του αξίζει.»
Πως ερμηνεύεται στην δικιά μας περίπτωση;


Την υπογραφή την έχω βάλει κυρίως για προσωπικούς λόγους, ως υπενθύμιση στον εαυτό μου οτι είμαι άξιος της μοίρας μου. Αλλά και αν ήθελε κανείς να το επεκτείνει, ισχύει και για όλους μας. Εμάς του Έλληνες, που ψηφίζουμε "σα τα βόδια και σα τις νυφίτσες" όπως είπε ένας πολιτικός. Εμάς τους ωρομίσθιους, που σκεφτόμαστε οτι το ωρομισθιλίκι είναι μια μεταβατική περίοδος, και αν παρθούν μέτρα που θα βλάψουν τους άλλους δεν αφορούν εμάς, οπότε δε πειράζει που καίγεται το σπίτι του διπλανού (όπως με τους ΟΑΕΔίτες, που τώρα παίρνουν προϋπηρεσία που ό,τι και να γίνει θα τη κρατήσουν), και ισχύει και για πιο πολλά πράγματα, στα οποία δε θέλω να επεκταθώ.
Για τη κατάσταση που εχουμε τώρα, πρωτίστως υπεύθυνο είναι το κόμμα που κυβερνάει τώρα. Ποιός έβαζε χιλιάδες υποψήφιους στα πανεπιστήμια? "Να βγει ο Αντρέας, να φάει ο κόσμος κρέας" φώναζαν για τις πανελλήνιες. Ποιός αφήνει να μπαίνουν στα πανεπιστήμια με βαθμό κάτω της βάσεως?
Η ιστορία με τη πλήρη μοριοδότηση των αποσπασμένων, από πότε ξεκίνησε? Από το 2004?
Ποιός κατήργησε την επετηρίδα? Και τί καλό έγινε που καταργήθηκε? Πάλι μπλοκαρισμένοι είναι οι πίνακες των διορισμών, αφού υπάρχουν χιλιάδες υποψήφιοι για ελάχιστες θέσεις. Τί καλό έκανε ο ΑΣΕΠ, πέρα από το να πλουτίσει τους ιδιοκτήτες φροντιστηρίων? Από πού προκύπτει οτι ο ΑΣΕΠ είναι "αξιοκρατικός"? Ποιός μου λέει εμένα οτι ένας υπάλληλος του ΑΣΕΠ δε μπορεί ν' αλλάξει τις βαθμολογίες, και να βάλει κάποιον που έγραψε χαμηλά, να είναι σε διορίσιμη θέση? Αφού ο ΑΣΕΠ είναι ο μόνος αξιοκρατικός τρόπος διορισμών, τα άτομα που διορίστηκαν υπάλληλοι στον ΑΣΕΠ, πώς εγγυωνται για την αξιοκρατία, αφού οι ίδιοι δεν έδωσαν ΑΣΕΠ? ΠΟιοί βάζουν τα θέματα? Υπάρχει πιθανότητα "συνεργασίας" αυτών με ιδιοκτήτες φροντιστηρίων? Γιατί τα θέματα του ΑΣΕΠ (σε ό,τι αφορά τα παιδαγωγικά τουλάχιστον) δεν έχουν ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ Μ' ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΔΑΧΘΗΚΑΜΕ ΣΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ? ΠΟΙΟΣ ΔΙΔΑΧΘΗΚΕ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΛΗΝ ΤΩΝ ΔΙΔΑΣΚΑΛΩΝ? ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΜΑΣ ΖΗΤΑΕΙ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ?
Που είναι η κυρία Υπουργός? Διάλογο δεν ήθελε?
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 17, 2009, 01:40:27 πμ από GiannisV »
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #4878 στις: Δεκέμβριος 17, 2009, 01:49:38 πμ »
ΓΙΑΝΝΗ ετσι πεστα να ξεθυμανεις..θα γλυτωσεις τον ψυχολογο... ;D
Παράθεση
ΠΟΙΟΣ ΔΙΔΑΧΘΗΚΕ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΛΗΝ ΤΩΝ ΔΙΔΑΣΚΑΛΩΝ

εδω εισαι λαθος μοναδικο καθηγητικο τμημα ειναι το ΦΠΨ οσο και να μην αρεσει σε καποιους...απο μας παιρνουν μαθηματα τα αλλα τμηματα..

Παράθεση
Υπάρχει πιθανότητα "συνεργασίας" αυτών με ιδιοκτήτες φροντιστηρίων?

στο παρελθον ειχε ακουστει για διαρροη θεματων σε ενα αθηναϊκο φροντιστηριο...

κατα τα αλλα με βρισκεις απολυτα συμφωνη..
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 17, 2009, 01:56:55 πμ από Αναστασια 76 »
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #4879 στις: Δεκέμβριος 17, 2009, 02:05:36 πμ »
ΓΙΑΝΝΗ ετσι πεστα να ξεθυμανεις..θα γλυτωσεις τον ψυχολογο... ;D
Παράθεση
ΠΟΙΟΣ ΔΙΔΑΧΘΗΚΕ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΛΗΝ ΤΩΝ ΔΙΔΑΣΚΑΛΩΝ

εδω εισαι λαθος μοναδικο καθηγητικο τμημα ειναι το ΦΠΨ οσο και να μην αρεσει σε καποιους...απο μας παιρνουν μαθηματα τα αλλα τμηματα..

Παράθεση
Υπάρχει πιθανότητα "συνεργασίας" αυτών με ιδιοκτήτες φροντιστηρίων?

στο παρελθον ειχε ακουστει για διαρροη θεματων σε ενα αθηναϊκο φροντιστηριο...

κατα τα αλλα με βρισκεις απολυτα συμφωνη..

Παράθεση
εδω εισαι λαθος μοναδικο καθηγητικο τμημα ειναι το ΦΠΨ οσο και να μην αρεσει σε καποιους...απο μας παιρνουν μαθηματα τα αλλα τμηματα..

Μισό λεπτό, εγώ τελείωσα Αγγλικό, και τέτοια πράγματα σαν αυτά που ζητάνε δεν είχα. Ούτε Piaget ήξερα ούτε κανέναν άλλο παιδαγωγό. Αφού, αν θυμάμαι καλά, πριν λίγα χρόνια είχε πέσει η ιδέα να κάνουν στη σχολή μου μάθημα προετοιμασίας για τον ΑΣΕΠ, αλλά δε ξέρω αν μπήκε τελικά στο πρόγραμμα σπουδών (αν δε μπήκε γιατί δε μπήκε? Μήπως για να μη φύγει η "μυστική γνώση"?)
Όπως είναι το σύστημα, όλο και περισσότερο ευνοεί αυτόν που έχει φράγκα.
Γιατί:
1. Αυτός που έχει φράγκα, έχει τη δυνατότητα να πληρώσει τα πανάκριβα δίδακτρα των φροντιστηρίων.
2. Αυτός που έχει φράγκα, δεν είναι υποχρεωμένος να εργάζεται, και κατά συνέπεια έχει τη δυνατότητα να αφιερώνει περισσότερο χρόνο στο διάβασμα.
3. Στην αρχή, δίδονταν πολλές θέσεις διορισμών. Ακόμα και αν δε περνούσαν κάποιοι από αυτούς που έδιναν, είχαν τη δυνατότητα να εργαστούν ως αναπληρωτές. Όσο περνούσε ο καιρός, όμως, τόσο πιο πολύ μειώνονταν οι θέσεις, με αποτέλεσμα να περνάνε μόνο αυτοί που είχαν προετοιμαστεί καλύτερα (βλ σημεία 1 και 2).
4. Τώρα, αν τελικά ισχύσει η "ακυρωση" των μορίων προϋπηρεσίας, οι μόνοι που θα μπορούν να περνούν τον ΑΣΕΠ σε θέσεις διοριστέων, θα είναι αυτοί που έχουν προετοιμαστεί καλά, οπότε βλέπε πάλι 1 και 2.
Ένα σύστημα εξετάσεων κομμένο και ραμμένο στα μέτρα των πλούσιων νέων.
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #4880 στις: Δεκέμβριος 17, 2009, 02:10:01 πμ »
δεν ξερω για το τμημα σου αλλα γνωριζω οτι πλεον ειναι υποχρεωτικα καποια μαθηματα δικα μας για ολα τα τμηματα..  μηπως να παραδιδουμε εμεις ιδιαιτερα σε σας των αλλων τμηματων; ;) αν ειναι ετσι τοτε....διαμαντο ειμαι μαζι σου... ;D ;D η ιδιοτελεια σε ολο της το μεγαλειο.. ;D ;D ;D :P
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #4881 στις: Δεκέμβριος 17, 2009, 02:23:17 πμ »
δεν ξερω για το τμημα σου αλλα γνωριζω οτι πλεον ειναι υποχρεωτικα καποια μαθηματα δικα μας για ολα τα τμηματα..  μηπως να παραδιδουμε εμεις ιδιαιτερα σε σας των αλλων τμηματων; ;) αν ειναι ετσι τοτε....διαμαντο ειμαι μαζι σου... ;D ;D η ιδιοτελεια σε ολο της το μεγαλειο.. ;D ;D ;D :P

Ε, ας μας πούνε και οι υπόλοιποι παλαίουρες της Φιλοσοφικής τί γνωρίζουν. Αγγλικό Φιλοσοφικής, άντε να υπάρχουν 1-2 μαθήματα ΕΠΙΛΟΓΗΣ (πιθανόν κάποια μαθήματα της κυρίας Σουγάρη).

Αναστασία, εγώ που δεν έχω χρήματα, τί γίνεται? Θα πληρώσω σε είδος όποιο άτομο με αναλάβει ?   :P
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 17, 2009, 02:32:11 πμ από GiannisV »
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #4882 στις: Δεκέμβριος 17, 2009, 02:32:02 πμ »
δεν ξερω για το τμημα σου αλλα γνωριζω οτι πλεον ειναι υποχρεωτικα καποια μαθηματα δικα μας για ολα τα τμηματα..  μηπως να παραδιδουμε εμεις ιδιαιτερα σε σας των αλλων τμηματων; ;) αν ειναι ετσι τοτε....διαμαντο ειμαι μαζι σου... ;D ;D η ιδιοτελεια σε ολο της το μεγαλειο.. ;D ;D ;D :P

Ε, ας μας πούνε και οι υπόλοιποι παλαίουρες της Φιλοσοφικής τί γνωρίζουν. Αγγλικό Φιλοσοφικής, άντε να υπάρχουν 1-2 μαθήματα ΕΠΙΛΟΓΗΣ (πιθανόν κάποια μαθήματα της κυρίας Σουγάρη).

Αναστασία, εγώ που δεν έχω χρήματα, τί γίνεται? Θα πληρώσω σε είδος?    :P

τι να σου πω οτι θες επειδη εγω δεν εχω χρονο θα σε αναλαβει ενας συναδελφος μ αυτον κανονισε λοιπον... ;D ;D ;D
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #4883 στις: Δεκέμβριος 17, 2009, 02:33:08 πμ »
δεν ξερω για το τμημα σου αλλα γνωριζω οτι πλεον ειναι υποχρεωτικα καποια μαθηματα δικα μας για ολα τα τμηματα..  μηπως να παραδιδουμε εμεις ιδιαιτερα σε σας των αλλων τμηματων; ;) αν ειναι ετσι τοτε....διαμαντο ειμαι μαζι σου... ;D ;D η ιδιοτελεια σε ολο της το μεγαλειο.. ;D ;D ;D :P

Ε, ας μας πούνε και οι υπόλοιποι παλαίουρες της Φιλοσοφικής τί γνωρίζουν. Αγγλικό Φιλοσοφικής, άντε να υπάρχουν 1-2 μαθήματα ΕΠΙΛΟΓΗΣ (πιθανόν κάποια μαθήματα της κυρίας Σουγάρη).

Αναστασία, εγώ που δεν έχω χρήματα, τί γίνεται? Θα πληρώσω σε είδος?    :P

τι να σου πω οτι θες επειδη εγω δεν εχω χρονο θα σε αναλαβει ενας συναδελφος μ αυτον κανονισε λοιπον... ;D ;D ;D

Οκ, το διόρθωσα και από μόνος μου, αλλά με πρόλαβες.
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #4884 στις: Δεκέμβριος 17, 2009, 02:36:03 πμ »
δεν ξερω για το τμημα σου αλλα γνωριζω οτι πλεον ειναι υποχρεωτικα καποια μαθηματα δικα μας για ολα τα τμηματα..  μηπως να παραδιδουμε εμεις ιδιαιτερα σε σας των αλλων τμηματων; ;) αν ειναι ετσι τοτε....διαμαντο ειμαι μαζι σου... ;D ;D η ιδιοτελεια σε ολο της το μεγαλειο.. ;D ;D ;D :P

Ε, ας μας πούνε και οι υπόλοιποι παλαίουρες της Φιλοσοφικής τί γνωρίζουν. Αγγλικό Φιλοσοφικής, άντε να υπάρχουν 1-2 μαθήματα ΕΠΙΛΟΓΗΣ (πιθανόν κάποια μαθήματα της κυρίας Σουγάρη).

Αναστασία, εγώ που δεν έχω χρήματα, τί γίνεται? Θα πληρώσω σε είδος?    :P

τι να σου πω οτι θες επειδη εγω δεν εχω χρονο θα σε αναλαβει ενας συναδελφος μ αυτον κανονισε λοιπον... ;D ;D ;D

Οκ, το διόρθωσα και από μόνος μου, αλλά με πρόλαβες.

εσω ετοιμος δεν λενε στο στρατο;;;;  :P :P ;D
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος sartr

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 264
  • hesta la vista
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #4885 στις: Δεκέμβριος 17, 2009, 06:59:12 πμ »
έξω, έξω!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32296
  • Τελευταία: Misilekart
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159971
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 752
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 12
Επισκέπτες: 645
Σύνολο: 657

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.081 δευτερόλεπτα. 30 ερωτήματα.