*

Αποστολέας Θέμα: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου  (Αναγνώστηκε 1956217 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #5544 στις: Ιανουάριος 17, 2010, 12:19:02 πμ »
το ξερουμε οτι ταλεμε σωστα .προτασεις εχουμε του χωρου ημαστε αρα γιατι να μην λαβουμε μερος στον διαγωνισμο ,ωστε να υλοποιησουμε εμεις τον σχεδιασμο και να τους μεινουν και τα 96 χιλιαρικα...καποιος το ειχε προτεινει στο παρελθον,ας με συγχωρεσει που δεν θυμαμαι το ονομα του/της.. :-[ :-[
ντροπη, ξεχασες ποιος το προτεινε, και εγω που υπολογιζα σε σενα και σε ειχα συμπεριλαβει στην επιτροπη, με απογοητευσες

βρε λαμόγια, τα μοιράσατε μεταξύ σας και δε μας είπατε τίποτα? Γιατί δεν έγινε καμιά δημόσια διαβούλευση?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 22:31:20 »

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #5545 στις: Ιανουάριος 17, 2010, 12:21:44 πμ »
το ξερουμε οτι ταλεμε σωστα .προτασεις εχουμε του χωρου ημαστε αρα γιατι να μην λαβουμε μερος στον διαγωνισμο ,ωστε να υλοποιησουμε εμεις τον σχεδιασμο και να τους μεινουν και τα 96 χιλιαρικα...καποιος το ειχε προτεινει στο παρελθον,ας με συγχωρεσει που δεν θυμαμαι το ονομα του/της.. :-[ :-[
ντροπη, ξεχασες ποιος το προτεινε, και εγω που υπολογιζα σε σενα και σε ειχα συμπεριλαβει στην επιτροπη, με απογοητευσες

βρε λαμόγια, τα μοιράσατε μεταξύ σας και δε μας είπατε τίποτα? Γιατί δεν έγινε καμιά δημόσια διαβούλευση?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

συνοπτικες διαδικασιες....αποφασισαμε και διαταξαμε...εε ας το κανουμε μια φορα και μεις ετσι για το γαμωτο... ;D ;D ;D
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος physikos13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3418
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #5546 στις: Ιανουάριος 17, 2010, 12:22:07 πμ »
το ξερουμε οτι ταλεμε σωστα .προτασεις εχουμε του χωρου ημαστε αρα γιατι να μην λαβουμε μερος στον διαγωνισμο ,ωστε να υλοποιησουμε εμεις τον σχεδιασμο και να τους μεινουν και τα 96 χιλιαρικα...καποιος το ειχε προτεινει στο παρελθον,ας με συγχωρεσει που δεν θυμαμαι το ονομα του/της.. :-[ :-[
ντροπη, ξεχασες ποιος το προτεινε, και εγω που υπολογιζα σε σενα και σε ειχα συμπεριλαβει στην επιτροπη, με απογοητευσες

βρε λαμόγια, τα μοιράσατε μεταξύ σας και δε μας είπατε τίποτα? Γιατί δεν έγινε καμιά δημόσια διαβούλευση?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
οχι δεν θα παρουμε μια, ειχα προτεινει να τσονταρουμε και κατι, γιατι οι μερες για το κρατος ειναι δυσκολες, εδω δεν βγαινει η επιχορηγηση στο ιδρυμα σημιτη, καραμανλη...

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #5547 στις: Ιανουάριος 17, 2010, 12:27:56 πμ »
το ξερουμε οτι ταλεμε σωστα .προτασεις εχουμε του χωρου ημαστε αρα γιατι να μην λαβουμε μερος στον διαγωνισμο ,ωστε να υλοποιησουμε εμεις τον σχεδιασμο και να τους μεινουν και τα 96 χιλιαρικα...καποιος το ειχε προτεινει στο παρελθον,ας με συγχωρεσει που δεν θυμαμαι το ονομα του/της.. :-[ :-[
ντροπη, ξεχασες ποιος το προτεινε, και εγω που υπολογιζα σε σενα και σε ειχα συμπεριλαβει στην επιτροπη, με απογοητευσες

βρε λαμόγια, τα μοιράσατε μεταξύ σας και δε μας είπατε τίποτα? Γιατί δεν έγινε καμιά δημόσια διαβούλευση?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

συνοπτικες διαδικασιες....αποφασισαμε και διαταξαμε...εε ας το κανουμε μια φορα και μεις ετσι για το γαμωτο... ;D ;D ;D

το ξερουμε οτι ταλεμε σωστα .προτασεις εχουμε του χωρου ημαστε αρα γιατι να μην λαβουμε μερος στον διαγωνισμο ,ωστε να υλοποιησουμε εμεις τον σχεδιασμο και να τους μεινουν και τα 96 χιλιαρικα...καποιος το ειχε προτεινει στο παρελθον,ας με συγχωρεσει που δεν θυμαμαι το ονομα του/της.. :-[ :-[
ντροπη, ξεχασες ποιος το προτεινε, και εγω που υπολογιζα σε σενα και σε ειχα συμπεριλαβει στην επιτροπη, με απογοητευσες

βρε λαμόγια, τα μοιράσατε μεταξύ σας και δε μας είπατε τίποτα? Γιατί δεν έγινε καμιά δημόσια διαβούλευση?  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
οχι δεν θα παρουμε μια, ειχα προτεινει να τσονταρουμε και κατι, γιατι οι μερες για το κρατος ειναι δυσκολες, εδω δεν βγαινει η επιχορηγηση στο ιδρυμα σημιτη, καραμανλη...

Σνιφ-σνιφ ... λαμογιά μου μυρίζεται... και με 96 χιλιάδες ευρώ αγοράζει κανείς πολλούς ωρομίσθιους... και νοικιάζει (μη ξεχνιόμαστε) ακόμα περισσότερους... πώς και λείπουν τα πασοκάκια τέτοιες ώρες?  ;D ;D ;D
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 22:31:20 »

Αποσυνδεδεμένος physikos13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3418
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #5548 στις: Ιανουάριος 17, 2010, 12:30:47 πμ »
δεν υπαρχει συγχωροχαρτι, λιανα κανελη δαγκωτο( το γιατι τη λιανα να δω αν θα καταλαβεις...)

ακουγεται κατσε να δουμε ομως ειναι σιγουρο;; μακαρι παντως ....σιγουρα θα ανεβουν και τα ποσοστα μας αν κατσει.. ;)

ωστε πουλακι μου εσυ εισαι αυτος που την στηνει καθε πρωι εξω απο τα γραφεια και νομιζαμε οτι εισαι μελος των πυρηνων της φωτιας...πες το μου να παει η ψυχη στη θεση της... :P ;D
παντως γιατι ειδικα τη λιανα την κανελη; δεν το βρηκες.

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #5549 στις: Ιανουάριος 17, 2010, 12:33:27 πμ »
Σνιφ-σνιφ ... λαμογιά μου μυρίζεται... και με 96 χιλιάδες ευρώ αγοράζει κανείς πολλούς ωρομίσθιους... και νοικιάζει (μη ξεχνιόμαστε) ακόμα περισσότερους... πώς και λείπουν τα πασοκάκια τέτοιες ώρες?  ;D ;D ;D
;

διασκεδαζουν βρε παρασκευη βραδυ ειναι... ;)ολα καλα τους πανε και το ριχνουν εξω.. ;D ;D ;Dή πινουν για να ξεχασουν το πονο τους... ;D ;D

τι λες παιδι μου ετσι ακουστηκε οτι θα ειναι η επομενη γραμματεας...η αλεκα θα φυγει.
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #5550 στις: Ιανουάριος 17, 2010, 12:41:20 πμ »
Σνιφ-σνιφ ... λαμογιά μου μυρίζεται... και με 96 χιλιάδες ευρώ αγοράζει κανείς πολλούς ωρομίσθιους... και νοικιάζει (μη ξεχνιόμαστε) ακόμα περισσότερους... πώς και λείπουν τα πασοκάκια τέτοιες ώρες?  ;D ;D ;D
;

διασκεδαζουν βρε παρασκευη βραδυ ειναι... ;)ολα καλα τους πανε και το ριχνουν εξω.. ;D ;D ;Dή πινουν για να ξεχασουν το πονο τους... ;D ;D

τι λες παιδι μου ετσι ακουστηκε οτι θα ειναι η επομενη γραμματεας...η αλεκα θα φυγει.

Σάβατο βράδυ είναι... βρεεε καλοπερνάνε οι ωρομίσθιοι, και έχουν χάσει τις μέρες....  ;D ;D ;D ;D ;D
Για να μειώσουμε τους μισθούς λίγο... από ΑΥΤΟΥΣ έγινε το έλλειμα!!!!!! Αρχιδημοσιογράφε Παύλο!!!!!! Όρμα!!!!!!!!!!!  ;D ;D ;D ;D
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #5551 στις: Ιανουάριος 17, 2010, 12:50:38 πμ »
ααχ και νομιζα οτι αυτοι οι ηχοι που ακουγα απο σειρηνες ηταν απο το δρομο το αλσχαιμερ μου χτυπα την πορτα....οταν τα λεω εγω ο φυσικος με καταδικασε στο πυρ των ωρομισθιων,εεε της κολασεως ηθελα να πω ...αν και τωρα που το σκεφτομαι δεν υπαρχει μεγαλη διαφορα απλα στη κολαση δεν πεθαινεις ενω σαν ωρομισθιος καθε καλοκαιρι.. ;)
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #5552 στις: Ιανουάριος 17, 2010, 12:56:30 πμ »
ααχ και νομιζα οτι αυτοι οι ηχοι που ακουγα απο σειρηνες ηταν απο το δρομο το αλσχαιμερ μου χτυπα την πορτα....οταν τα λεω εγω ο φυσικος με καταδικασε στο πυρ των ωρομισθιων,εεε της κολασεως ηθελα να πω ...αν και τωρα που το σκεφτομαι δεν υπαρχει μεγαλη διαφορα απλα στη κολαση δεν πεθαινεις ενω σαν ωρομισθιος καθε καλοκαιρι.. ;)

Τί λες, οι ωρομίσθιοι καλοπερνάνε... αν δουλεύουν και αλλού και μαζέψουν κανένα ένσημο παραπάνω παίρνουν 450 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ευρώ από επίδομα... Ορίστε οι απαίσιοι, έχουν καταστρέψει την ελληνική οικονομία... δημοσιογράφε Παύλο!!!!!!!!!!!!!! Πιστό, στρατευμένο νειάτο!!!!!!!!!!! Πού είσαι να τα πεις!?!?!?!?!?!?!?!  ;D ;D ;D ;D ;D
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος physikos13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3418
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #5553 στις: Ιανουάριος 17, 2010, 12:57:18 πμ »
μπορουμε να κανουμε και το αλλο.... θα γεμιζεις ενα πυθαρι με ωρες και μολις παει να φουλαρει θα ερχεται καποια να στο τρυπαει και ολο παλι απο την αρχη.
πως σου φαινεται;

Αποσυνδεδεμένος eleniCH06

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 186
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #5554 στις: Ιανουάριος 17, 2010, 12:59:00 πμ »
Ερωτηση............. το " ζησε σαν να μην υπαρχει αυριο" ηταν γραμμενο πριν τις δηλωσεις Διαμαντοπουλου η μετα? Εβλεπες πολυ μπροστα Αναστασια........................................
δευτερη ζωη δεν εχει

Αποσυνδεδεμένος physikos13

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3418
  • Φύλο: Άντρας
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #5555 στις: Ιανουάριος 17, 2010, 01:00:50 πμ »
ασχετο..Αναστασια το 76 ειναι η ηλικια που αναμενεις μονιμοποιηση; αν ναι σε βρισκω τρομερα αισιοδοξη, σε αυτη την ηλικια αλλωστε θα εισαι απειρη ακομα..ισως για δοκιμη

Αποσυνδεδεμένος Αναστασια 76

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1853
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κατι...κινειται....ΠΡΟΣΟΧΗ!!!
    • Προφίλ
    • Δελφικα Παραγγελματα
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #5556 στις: Ιανουάριος 17, 2010, 01:03:56 πμ »
Ερωτηση............. το " ζησε σαν να μην υπαρχει αυριο" ηταν γραμμενο πριν τις δηλωσεις Διαμαντοπουλου η μετα? Εβλεπες πολυ μπροστα Αναστασια........................................

 ;D ;D ;D ;D ;D πολυ πριν.... ;)


ναι βρε εχω βαλει στοχο μεχρι τα 76 να μην σταματω να διεκδικω μια θεση στη ν εκπαιδευση....εχω κανει συμφωνια με τον αγιο πετρο....δεν θα με ενοχλησει μεχρι να μονιμοποιηθω... ;D ;D εδω κολλαει το τραγουδι του βασιλη και η ατακα δεν θα πεθανουμε ποτε κουφαλα νεκροθαφτη... ;D ;D ;D
"Δημοκρατία είναι όταν 4 λύκοι και ένα πρόβατο ψηφίζουν για φαγητό"
(Αρκάς)

Κάποτε, τριακόσιοι πέθαναν για την Ελλάδα.
Σήμερα η Ελλάδα πεθαίνει για τριακόσιους...
http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

Αποσυνδεδεμένος eleniCH06

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 186
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Δηλώσεις Διαμαντοπούλου περί ριζικής αλλαγής
« Απάντηση #5557 στις: Ιανουάριος 17, 2010, 01:04:06 πμ »
Πες μου φυσικε οτι το 13 ΔΕΝ ειναι τα χρονια της ωρομισθειας σου............................. θα φαω φρικη...................................................
δευτερη ζωη δεν εχει

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32296
  • Τελευταία: Misilekart
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159972
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 752
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 7
Επισκέπτες: 538
Σύνολο: 545

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.103 δευτερόλεπτα. 28 ερωτήματα.