*

Αποστολέας Θέμα: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών  (Αναγνώστηκε 23066 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος snowhite_x

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 69
    • Προφίλ
    • Διαδρομές
Απ: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών
« Απάντηση #14 στις: Δεκέμβριος 18, 2011, 01:21:26 πμ »
κορίτσια όταν μπαίνω στο forum στα θέματα των ΠΕ60 και καμία από εσάς δεν έχει μπει για να ενημερώσει να απαντήσει κτλ με πιάνει τέτοια απελπισία, μα τέτοια απελπισία που δε λέγετε!!!!!!!!!! μη με αφήνετε μόνη σας παρακαλώ!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :(
ELEN LIA μου εγώ το έχω πάρει απόφαση ότι δεν πρόκειται να με καλέσουν ούτε του χρόνου, οπότε μου έχει φύγει ένα βάρος και το άγχος της αναμονής. Αλλά εγώ έχω μπροστά μου 300 άτομα, εσύ που έχεις μπροστά σου πολύ λιγότερα άτομα δεν μπορείς να ηρεμήσεις. Πάντως ένα θα σου πω: με το μισθό στα 830 ευρώ, την πρώτη πληρωμή μετά από 3 μήνες και το διπλό ενοίκιο (και έξοδα μετακίνησης με αυτοκίνητο), το ξεσπίτωμα σε περιοχή της νότιας Ελλάδας, τα ελάχιστα μόρια (0,8 στον ένα χρόνο έως 3,5 στα τρία χρόνια) για τον επόμενο ΑΣΕΠ, σκέψου καλά πριν κάνεις μια ευχή!
Demetroula δε φαντάζεσαι πόσο συμφωνώ μαζί σου... έτσι ακριβώς έχουν τα πράγματα και ακόμα χειρότερα(27αρια τμήματα,αναδρομικές κρατησεις απο τα 830€ και άλλα τραγικά)
Elen lia μου μια φιλική συμβουλή:μην απελπίζεσαι αλλά και μην στηρίζεις όλη τη ζωή σου σε αυτό...δεν πρέπει να τους αφήσουμε να μας τρελάνουν...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:15:49 »

Αποσυνδεδεμένος ELEN LIA

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1106
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών
« Απάντηση #15 στις: Δεκέμβριος 18, 2011, 10:22:07 μμ »
κορίτσια ίσως και να έχετε δίκαιο πόλλά νεύρα τώρα τελευταία!!!!!!!!!!
Βάλε στόχο το φεγγάρι.Ακόμα και αν αποτύχεις θα βρεθείς ανάμεσα στ΄αστέρια.:)

Αποσυνδεδεμένος lykaugi

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 144
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών
« Απάντηση #16 στις: Δεκέμβριος 20, 2011, 03:14:10 μμ »
Γεία σας κορίτσια,
       με κάλεσαν στη στ φάση στο νομό Ηρακλείου μαζί με μια άλλη κοπέλα, η οποία δεν παρουσιάστηκε!Οπότε υπάρχει
       σίγπυρα κενή θέση.
       Ακόμα στο νομό(Λασίθι) από ΄που κατάγομαι γνωρίζω  σίγουρα 2 κενά σε χωριά με πολλά μόρια τα οποία δεν έχουν δοθεί!Εύχομαι σε όσες περιμένουν καλή υπομονή και καλά αποτελέσματα!!Ελπίζω να  βοήθησα κάπως!!! ;D

Αποσυνδεδεμένος ELEN LIA

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1106
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών
« Απάντηση #17 στις: Δεκέμβριος 20, 2011, 03:32:54 μμ »
lykaugi σ΄ευχαριστούμε για την ενημέρωση να είσαι καλά και καλά Χριστούγεννα
Βάλε στόχο το φεγγάρι.Ακόμα και αν αποτύχεις θα βρεθείς ανάμεσα στ΄αστέρια.:)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:15:49 »

Αποσυνδεδεμένος dimi-asia

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1081
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κάθε εμπόδιο για καλό!!
    • Προφίλ
Απ: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών
« Απάντηση #18 στις: Δεκέμβριος 20, 2011, 07:04:17 μμ »
Καλά Χριστούγεννα παιδιά και μακάρι με το νέο έτος να έρθουν και πολλές νέες προσλήψεις!Να είμαστε όλοι καλά με υγεία και όλα θα πάρουν το δρόμο τους!

Αποσυνδεδεμένος ELEN LIA

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1106
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών
« Απάντηση #19 στις: Δεκέμβριος 23, 2011, 10:07:20 μμ »
κορίτσια καλησπέρα εύχομαι σε όλες καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένος ο καινούριος χρόνος, εύχομαι το 2012 πρώτα να έχουμε υγεία και ύστερα όλες μας να είμαστε σε μία σχολίκη τάξη ας γίνει και το δικό μας όνειρο πραγματικότητα!!!!!!!!!!!!!!
Βάλε στόχο το φεγγάρι.Ακόμα και αν αποτύχεις θα βρεθείς ανάμεσα στ΄αστέρια.:)

Αποσυνδεδεμένος jioannio

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 421
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών
« Απάντηση #20 στις: Δεκέμβριος 24, 2011, 09:49:50 μμ »
Καλά Χριστούγεννα παιδιά...
Υγεία, χαμόγελα & δημιουργικότητα όπου κι αν βρισκόμαστε και με ό,τι καταπιανόμαστε...

:-* :-* :-*

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών
« Απάντηση #21 στις: Δεκέμβριος 25, 2011, 09:26:22 μμ »
Καλά Χριστούγεννα κορίτσια!!! Καλή δύναμη για τη συνέχεια της χρονιάς!
ΠΕ60

Triainoforos

  • Επισκέπτης
Απ: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών
« Απάντηση #22 στις: Δεκέμβριος 25, 2011, 09:36:40 μμ »
κορίτσια όταν μπαίνω στο forum στα θέματα των ΠΕ60 και καμία από εσάς δεν έχει μπει για να ενημερώσει να απαντήσει κτλ με πιάνει τέτοια απελπισία, μα τέτοια απελπισία που δε λέγετε!!!!!!!!!! μη με αφήνετε μόνη σας παρακαλώ!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :(
ELEN LIA μου εγώ το έχω πάρει απόφαση ότι δεν πρόκειται να με καλέσουν ούτε του χρόνου, οπότε μου έχει φύγει ένα βάρος και το άγχος της αναμονής. Αλλά εγώ έχω μπροστά μου 300 άτομα, εσύ που έχεις μπροστά σου πολύ λιγότερα άτομα δεν μπορείς να ηρεμήσεις. Πάντως ένα θα σου πω: με το μισθό στα 830 ευρώ, την πρώτη πληρωμή μετά από 3 μήνες και το διπλό ενοίκιο (και έξοδα μετακίνησης με αυτοκίνητο), το ξεσπίτωμα σε περιοχή της νότιας Ελλάδας, τα ελάχιστα μόρια (0,8 στον ένα χρόνο έως 3,5 στα τρία χρόνια) για τον επόμενο ΑΣΕΠ, σκέψου καλά πριν κάνεις μια ευχή!

Και εγω ενα θα ηθελα να σας πω (χωρις διαθεση αντιπαλοτητας) οτι αυτην τη στιγμη 4 - 5.000 αναπληρωτες περιμενουν με ανοιχτο στομα να τους παρουν οπου να 'ναι με οσο να' ναι...Αυτο δεν αντιμετωπιζεται ουτε αν ο μισθος παει στα 100 ευρω...

Αποσυνδεδεμένος ELEN LIA

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1106
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών
« Απάντηση #23 στις: Δεκέμβριος 26, 2011, 10:57:52 μμ »
αχ Triainofore πόσο δίκιο έχεις, είναι τόσο μεγάλο το (ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ)που πολλές φορές δεν μας ενδιαφέρει ο μισθός μας ακόμη και αν είναι 400 ευρώ,  τέλος πάντων ας ευχηθούμε τα καλήτερα για το 2012 σε όλους μας :-* :-* :-* :-* :-*
Βάλε στόχο το φεγγάρι.Ακόμα και αν αποτύχεις θα βρεθείς ανάμεσα στ΄αστέρια.:)

Αποσυνδεδεμένος sonias

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 164
    • Προφίλ
Απ: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών
« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 05, 2012, 05:53:57 μμ »
Κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά,
είδα ότι θα γίνει ένα σεμινάριο ειδικής από το παν/μιο θεσσαλίας
είναι το "γνωστό" σεμινάριο που δίνει δικαίωμα να γίνει κανείς αναπληρωτής στην ειδική?

Αποσυνδεδεμένος paulina_chatz

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
    • Προφίλ
Απ: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών
« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 05, 2012, 08:01:37 μμ »
Xronia Polla se olous kai kali xronia.... egw exw 2056 seira ston pinaka twn anaplirwtwn...
kserei kaneis se ti noumero exoume stamatisei????den exw elpides afto einai sigouro, apla etsi pliroforiaka tha ithela na gnwrizw...

Αποσυνδεδεμένος Demetroula

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 3088
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών
« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 05, 2012, 09:16:29 μμ »
Xronia Polla se olous kai kali xronia.... egw exw 2056 seira ston pinaka twn anaplirwtwn...
kserei kaneis se ti noumero exoume stamatisei????den exw elpides afto einai sigouro, apla etsi pliroforiaka tha ithela na gnwrizw...
Είσαι 358 θέση πλέον.

Κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά,
είδα ότι θα γίνει ένα σεμινάριο ειδικής από το παν/μιο θεσσαλίας
είναι το "γνωστό" σεμινάριο που δίνει δικαίωμα να γίνει κανείς αναπληρωτής στην ειδική?
Τα μόνα σεμινάρια ειδικής αγωγής που αναγνωρίζονται είναι όσα έγιναν μέχρι τον Αύγουστο του 2010. ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ!!! Μην πέσεις στην παγίδα και δώσεις τα ωραία σου λεφτά  ό,τι κι αν υπόσχονται οι διοργανωτές. Ακόμα κι αν ο διοργανωτής είναι πανεπιστήμιο. Αν είσαι κοντά στο Βόλο κάνε το μεταπτυχιακό της ειδικής, στοιχίζει 3.500 ευρώ, αλλά τα αξίζει τα λεφτά του γιατί είναι σίγουρη πρόσληψη!
ΠΕ60

Αποσυνδεδεμένος paulina_chatz

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 10
    • Προφίλ
Απ: Z΄φάση ΠΕ 60 αναπληρωτών Νηπιαγωγών
« Απάντηση #27 στις: Ιανουάριος 05, 2012, 09:50:50 μμ »
Xronia Polla se olous kai kali xronia.... egw exw 2056 seira ston pinaka twn anaplirwtwn...
kserei kaneis se ti noumero exoume stamatisei????den exw elpides afto einai sigouro, apla etsi pliroforiaka tha ithela na gnwrizw...
Είσαι 358 θέση
kai posa atoma provlepontai akomi gia fetos....kata "sxetiki" proseggisi milame panta....

Κορίτσια καλησπέρα και χρόνια πολλά,
είδα ότι θα γίνει ένα σεμινάριο ειδικής από το παν/μιο θεσσαλίας
είναι το "γνωστό" σεμινάριο που δίνει δικαίωμα να γίνει κανείς αναπληρωτής στην ειδική?
Τα μόνα σεμινάρια ειδικής αγωγής που αναγνωρίζονται είναι όσα έγιναν μέχρι τον Αύγουστο του 2010. ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ!!! Μην πέσεις στην παγίδα και δώσεις τα ωραία σου λεφτά  ό,τι κι αν υπόσχονται οι διοργανωτές. Ακόμα κι αν ο διοργανωτής είναι πανεπιστήμιο. Αν είσαι κοντά στο Βόλο κάνε το μεταπτυχιακό της ειδικής, στοιχίζει 3.500 ευρώ, αλλά τα αξίζει τα λεφτά του γιατί είναι σίγουρη πρόσληψη!

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32307
  • Τελευταία: Alexandrop
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160776
  • Σύνολο θεμάτων: 19223
  • Σε σύνδεση σήμερα: 472
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 11
Επισκέπτες: 408
Σύνολο: 419

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.133 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.