*

Αποστολέας Θέμα: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06  (Αναγνώστηκε 93597 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος zamanfou78

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 326
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #182 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 01:20:20 μμ »
zamanfou78  κι εγω κληθηκα στη βδ κυκλαδων.. προσπαθησα και σημερα να παρω τηλ αλλα δε το σηκωναν..απο τα πολλα και αφου εψαξα τηλεφωνα καταφερε καποιος να μιλησει με τον διευθυντη της διευθυνσης και του ειπε οτι το πυσδε θα γινει την τεταρτη και οτι δε θα χρειαστει να παμε συρο..αλλα κατευθειαν στα σχολεια που θα τοποθετηθουμε..οποτε τεταρτη να τους παρουμε τηλ στη δευτεροβαθμια... τη θεση δε τη χανεις μην ανησυχεις.. σκεψου οτι εχω ερθει απο την πεμπτη απο επαρχια περαια για να ημουν παρασκευη συρο κι εχω ξεμεινει τοσες μερες εδω..γι αυτο κ επεμεινα να βρω ακρη.. την απαντηση την πηρα απο αιρετο που μιλησε με το διευθυντη οποτε θεωρω οτι ισχυει.. κανε κι εσυ υπομονη μεχρι τεταρτη λοιπον..
Άντε, για να δούμε!! Πραγματικά είχα αρχίσει να αγχώνομαι! Ελπίζω την Τετάρτη όντως να βρούμε άκρη γιατί ψήνονται για 24ωρη εκείνη την ημέρα, μετά πλησιάζει η 28η...κ μήν πάμε από την άλλη εβδομάδα!!!!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:05:10 »

Αποσυνδεδεμένος A06

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 396
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #183 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 01:24:36 μμ »
ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΜΙΩΜ. ΩΡΑΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΒΘΜΙΑΣ.ΓΙΑ ΤΗΝ Π.Ε. ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΚΕΝΩΝ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ.Γ ΦΑΣΗ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.
Από το fb του Μπράτη...Οι ειδικότητες Π.Ε. περιλμβάνουν και τα Αγγλικά λογικά!!!Οπότε βλέπουμε!!!
Παράθεση

Θα είναι δηλαδή ΑΜΩ και για ΠΕ06?

Αποσυνδεδεμένος popi pe06

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #184 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 01:27:15 μμ »
το σημαντικο ειναι να φτασουμε στο νησι που θα μας πανε κ να βρουμε σπιτι..επειδη το εχω δει το εργο κ περσυ που ημουν παλι δ κυκλαδων κ ακριβως επειδη κ περσυ ταλαιπωρηθηκα μεχρι να φτασω εκει θεωρω οτι προεχει να τακτοποιηθουμε.. εγω περσυ ημουν ανδρο κ φετος τη δηλωσα πρωτη παλι.. στο σχολειο ειναι ζορικα λιγο αλλα εχω κανει μια παρεα εκει κ οσο να πεις το προτιμω.. κατα τα αλλα οπου κ να παω νησια ειναι κ μακρια απο το σπιτι μου.. εσυ τι δηλωσες πρωτο? πρεπει να ειμαι μετα απο σενα στον πινακα..

Αποσυνδεδεμένος Τάνια84

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 505
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Smile!Things will eventually get better!!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #185 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 01:39:01 μμ »
ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΜΙΩΜ. ΩΡΑΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΒΘΜΙΑΣ.ΓΙΑ ΤΗΝ Π.Ε. ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ ΤΩΝ ΚΕΝΩΝ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ.Γ ΦΑΣΗ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ.
Από το fb του Μπράτη...Οι ειδικότητες Π.Ε. περιλμβάνουν και τα Αγγλικά λογικά!!!Οπότε βλέπουμε!!!
Παράθεση

Θα είναι δηλαδή ΑΜΩ και για ΠΕ06?
Το μειωμένου πηγαίνει στην παράλληλη στήριξη και τα εχουν βγάλει ήδη...Στην πρωτοβάθμια γίνεται επικαιροποίηση των κενών μέχρι αυριο...Απλά δεν ξέρω αν θα βγάλει και αγγλικής ή τις ειδικότητες που δεν έχει πάρει μέχρι τώρα!
Μην κάνεις στους άλλους αυτό που δεν θέλεις να κάνουν σε σένα!

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 03:05:10 »

Αποσυνδεδεμένος zamanfou78

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 326
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #186 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 01:42:40 μμ »
το σημαντικο ειναι να φτασουμε στο νησι που θα μας πανε κ να βρουμε σπιτι..επειδη το εχω δει το εργο κ περσυ που ημουν παλι δ κυκλαδων κ ακριβως επειδη κ περσυ ταλαιπωρηθηκα μεχρι να φτασω εκει θεωρω οτι προεχει να τακτοποιηθουμε.. εγω περσυ ημουν ανδρο κ φετος τη δηλωσα πρωτη παλι.. στο σχολειο ειναι ζορικα λιγο αλλα εχω κανει μια παρεα εκει κ οσο να πεις το προτιμω.. κατα τα αλλα οπου κ να παω νησια ειναι κ μακρια απο το σπιτι μου.. εσυ τι δηλωσες πρωτο? πρεπει να ειμαι μετα απο σενα στον πινακα..
Εγώ έβαλα τη Τζια πρώτη, μετά Άνδρο, κ Μύκονο! Όταν λες ότι ήταν ζόρικο το σχολείο, εννοείς για τα παιδιά ε;; Νομίζω ότι χειρότερα από την ορεινή Αρκαδία που ήμουν περυσι δεν παιζει να υπάρχει! Ειδικά στο σχολείο, αστα να πάνε.....

Αποσυνδεδεμένος zamanfou78

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 326
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #187 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 01:43:25 μμ »
το σημαντικο ειναι να φτασουμε στο νησι που θα μας πανε κ να βρουμε σπιτι..επειδη το εχω δει το εργο κ περσυ που ημουν παλι δ κυκλαδων κ ακριβως επειδη κ περσυ ταλαιπωρηθηκα μεχρι να φτασω εκει θεωρω οτι προεχει να τακτοποιηθουμε.. εγω περσυ ημουν ανδρο κ φετος τη δηλωσα πρωτη παλι.. στο σχολειο ειναι ζορικα λιγο αλλα εχω κανει μια παρεα εκει κ οσο να πεις το προτιμω.. κατα τα αλλα οπου κ να παω νησια ειναι κ μακρια απο το σπιτι μου.. εσυ τι δηλωσες πρωτο? πρεπει να ειμαι μετα απο σενα στον πινακα..
Εγώ έβαλα τη Τζια πρώτη, μετά Άνδρο, κ Μύκονο! Όταν λες ότι ήταν ζόρικο το σχολείο, εννοείς για τα παιδιά ε;; Νομίζω ότι χειρότερα από την ορεινή Αρκαδία που ήμουν περυσι δεν παιζει να υπάρχει! Ειδικά στο σχολείο, αστα να πάνε.....
Ειδικά στο Λύκειο, εννοούσα!

Αποσυνδεδεμένος popi pe06

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #188 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 01:51:55 μμ »
οχι τοσο απο τα παιδια..αυτα κατα βαση και στο συνολο τους ηταν καλα.. η διευθυντρια του σχολειου ειναι ενα ζητημα..αλλα κ παλι πουθενα δεν ειναι τελεια..σιγουρα θα υπαρχουν κ χειροτερα..
οποτε λογικα εσυ θα πας στην πρωτη επιλογη σου..κ εγω μαλλον ανδρο αφου την εβαλα πρωτη..(μετα απο αυτη εγω δηλωσα μυκονο κ τελευταια τη τζια..) οπως και να χει περιμενουμε να γινει το πυσδε..
αν θελεις κανε ενα τηλ αυριο ξανα στη διευθυνση μηπως κ το σηκωσουν..για να το σιγουρεψεις οτι οντως το πυσδε θα γινει τεταρτη κ δε χρειαζεται να παμε εκει..γιατι τουλαχιστον τα δικα μου χαρτια τα εχουν απο περσυ εκει..οποτε πιθανον να μη χρειαστει να τα ξαναπροσκομισω..αλλα αν εσυ πας για πρωτη φορα να δεις πως θα τα στειλεις...

Αποσυνδεδεμένος zamanfou78

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 326
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #189 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 02:04:41 μμ »
οχι τοσο απο τα παιδια..αυτα κατα βαση και στο συνολο τους ηταν καλα.. η διευθυντρια του σχολειου ειναι ενα ζητημα..αλλα κ παλι πουθενα δεν ειναι τελεια..σιγουρα θα υπαρχουν κ χειροτερα..
οποτε λογικα εσυ θα πας στην πρωτη επιλογη σου..κ εγω μαλλον ανδρο αφου την εβαλα πρωτη..(μετα απο αυτη εγω δηλωσα μυκονο κ τελευταια τη τζια..) οπως και να χει περιμενουμε να γινει το πυσδε..
αν θελεις κανε ενα τηλ αυριο ξανα στη διευθυνση μηπως κ το σηκωσουν..για να το σιγουρεψεις οτι οντως το πυσδε θα γινει τεταρτη κ δε χρειαζεται να παμε εκει..γιατι τουλαχιστον τα δικα μου χαρτια τα εχουν απο περσυ εκει..οποτε πιθανον να μη χρειαστει να τα ξαναπροσκομισω..αλλα αν εσυ πας για πρωτη φορα να δεις πως θα τα στειλεις...
οκ! Μέχρι αύριο λοιπόν!!  :)

Αποσυνδεδεμένος sofia06

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 17
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #190 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 09:01:18 μμ »
Να κανω μια ερωτηση? Βγηκαν νεες αποσπασεις και τροποποιησεις αποσπασεων σημερα και πηραν αλλα 20 ατομα θεσσαλονικη? Η με γελουν τα ματια μου????

Αποσυνδεδεμένος ks10

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Γυναίκα
  • VIVA LA VIDA
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #191 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 09:29:08 μμ »
Να κανω μια ερωτηση? Βγηκαν νεες αποσπασεις και τροποποιησεις αποσπασεων σημερα και πηραν αλλα 20 ατομα θεσσαλονικη? Η με γελουν τα ματια μου????

Δεν σε γελούν! και στην Αττική πήραν γύρω στα 55 άτομα....  :( :( :( :(
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος Ms Daisy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #192 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 10:00:18 μμ »
Να κανω μια ερωτηση? Βγηκαν νεες αποσπασεις και τροποποιησεις αποσπασεων σημερα και πηραν αλλα 20 ατομα θεσσαλονικη? Η με γελουν τα ματια μου????
Ποια 20; Εγώ σταμάτησα να μετράω στο 42! Κι έφτασα μόνο μέχρι το "Κ". Φαντάσου για τι αριθμό μιλάμε!!!  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Αποσυνδεδεμένος Τάνια84

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 505
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Smile!Things will eventually get better!!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #193 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 11:41:46 μμ »
Να κανω μια ερωτηση? Βγηκαν νεες αποσπασεις και τροποποιησεις αποσπασεων σημερα και πηραν αλλα 20 ατομα θεσσαλονικη? Η με γελουν τα ματια μου????
Ποια 20; Εγώ σταμάτησα να μετράω στο 42! Κι έφτασα μόνο μέχρι το "Κ". Φαντάσου για τι αριθμό μιλάμε!!!  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Δεν το βρήκα το λινκ!!!Που είναι???Καινούριο είναι αυτο?
Μην κάνεις στους άλλους αυτό που δεν θέλεις να κάνουν σε σένα!

Αποσυνδεδεμένος ks10

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 903
  • Φύλο: Γυναίκα
  • VIVA LA VIDA
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #194 στις: Οκτώβριος 24, 2011, 11:56:55 μμ »
Να κανω μια ερωτηση? Βγηκαν νεες αποσπασεις και τροποποιησεις αποσπασεων σημερα και πηραν αλλα 20 ατομα θεσσαλονικη? Η με γελουν τα ματια μου????
Ποια 20; Εγώ σταμάτησα να μετράω στο 42! Κι έφτασα μόνο μέχρι το "Κ". Φαντάσου για τι αριθμό μιλάμε!!!  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Δεν το βρήκα το λινκ!!!Που είναι???Καινούριο είναι αυτο?



http://www.pde.gr/index.php?page=3326
ΠΕ06

Αποσυνδεδεμένος new_pe06

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 574
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #195 στις: Οκτώβριος 25, 2011, 12:43:28 πμ »
Παλιό μου φαίνεται εμένα. Αφού λέει ''Οι εκπαιδευτικοί καλούνται να αναλάβουν υπηρεσία στη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας ή Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης στην οποία αποσπώνται έως την   Τρίτη,  04/10/2011''.


 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32304
  • Τελευταία: Aira
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160428
  • Σύνολο θεμάτων: 19218
  • Σε σύνδεση σήμερα: 786
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 0
Επισκέπτες: 626
Σύνολο: 626

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.118 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.