*

Αποστολέας Θέμα: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06  (Αναγνώστηκε 93617 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος val_06

  • Προχωρημένο μέλος
  • **
  • Μηνύματα: 160
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ 06
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #322 στις: Νοέμβριος 01, 2011, 02:05:36 μμ »
Ανέβηκα 2 θέσεις...Γιατί αραγε??

me too... οπως λεει κι η μανα μου, μην ρωτας γιατί σου συμβαίνει κάτι καλό ή σου δίνουν κάτι.. απλως παρτο!! :D
Εγώ γιατί έχω μείνει στα ίδια ρε παιδιά???Εμένα γιατί δεν με παίζετε???  :'( :'( :'(

ούτε εγώ είχα αλλαγή στη θέση μου, Τάνια, οπότε μη στεναχωριέσαι...απλά πρέπει να είμαστε πιο καλά παιδάκια άλλη φορά!  :)

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:38:06 »

Αποσυνδεδεμένος Τάνια84

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 505
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Smile!Things will eventually get better!!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #323 στις: Νοέμβριος 01, 2011, 02:10:09 μμ »
Ανέβηκα 2 θέσεις...Γιατί αραγε??

me too... οπως λεει κι η μανα μου, μην ρωτας γιατί σου συμβαίνει κάτι καλό ή σου δίνουν κάτι.. απλως παρτο!! :D
Εγώ γιατί έχω μείνει στα ίδια ρε παιδιά???Εμένα γιατί δεν με παίζετε???  :'( :'( :'(

ούτε εγώ είχα αλλαγή στη θέση μου, Τάνια, οπότε μη στεναχωριέσαι...απλά πρέπει να είμαστε πιο καλά παιδάκια άλλη φορά!  :)
ΟΥΦ δηλαδηηηηηηηηηηηηηηη...Και μου το λεγε η μαμά μου να είμαι καλό κορίτσι αλλά δεν την άκουσα...Πήγα και έριξα κατάρες στην Διαμαντοπούλου αλλά δεν έπιασαν...Πήγαν στον Βενιζέλο και τον έπιασε σκωληκοειδιτιδα!!! ::) ::) ::) ::) ::)
Μην κάνεις στους άλλους αυτό που δεν θέλεις να κάνουν σε σένα!

Αποσυνδεδεμένος daffodils

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 611
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #324 στις: Νοέμβριος 01, 2011, 02:27:10 μμ »
Ανέβηκα 2 θέσεις...Γιατί αραγε??

me too... οπως λεει κι η μανα μου, μην ρωτας γιατί σου συμβαίνει κάτι καλό ή σου δίνουν κάτι.. απλως παρτο!! :D
Εγώ γιατί έχω μείνει στα ίδια ρε παιδιά???Εμένα γιατί δεν με παίζετε???  :'( :'( :'(

ούτε εγώ είχα αλλαγή στη θέση μου, Τάνια, οπότε μη στεναχωριέσαι...απλά πρέπει να είμαστε πιο καλά παιδάκια άλλη φορά!  :)
ΟΥΦ δηλαδηηηηηηηηηηηηηηη...Και μου το λεγε η μαμά μου να είμαι καλό κορίτσι αλλά δεν την άκουσα...Πήγα και έριξα κατάρες στην Διαμαντοπούλου αλλά δεν έπιασαν...Πήγαν στον Βενιζέλο και τον έπιασε σκωληκοειδιτιδα!!! ::) ::) ::) ::) ::)
Μην ανησυχείς. Δεν πήγαν χαμένες 8) 8) 'Εχω φύγει εγώ 3 φορές από νοσοκομείο με σκωληκοειδίτιδα!!!!!!! Κακό σκυλί ψόφο δεν έχει. :P :P Ούτε εγώ ανέβηκα. Και δε θέλω σχόλια ;D 'Ημουν πάγκαλο κορίτσι! ;D ;D ;D ;D Κορίτσι???????????? :-\
To see the World in a Grain of Sand And Heaven in a Wild Flower,
Hold Infinity in the palm of your hand And Eternity in an hour.
                 WILLIAM BLAKE

Αποσυνδεδεμένος planety

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 868
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #325 στις: Νοέμβριος 01, 2011, 02:50:24 μμ »
Ανέβηκα 2 θέσεις...Γιατί αραγε??

me too... οπως λεει κι η μανα μου, μην ρωτας γιατί σου συμβαίνει κάτι καλό ή σου δίνουν κάτι.. απλως παρτο!! :D
Εγώ γιατί έχω μείνει στα ίδια ρε παιδιά???Εμένα γιατί δεν με παίζετε???  :'( :'( :'(

ούτε εγώ είχα αλλαγή στη θέση μου, Τάνια, οπότε μη στεναχωριέσαι...απλά πρέπει να είμαστε πιο καλά παιδάκια άλλη φορά!  :)
ΟΥΦ δηλαδηηηηηηηηηηηηηηη...Και μου το λεγε η μαμά μου να είμαι καλό κορίτσι αλλά δεν την άκουσα...Πήγα και έριξα κατάρες στην Διαμαντοπούλου αλλά δεν έπιασαν...Πήγαν στον Βενιζέλο και τον έπιασε σκωληκοειδιτιδα!!! ::) ::) ::) ::) ::)
Μην ανησυχείς. Δεν πήγαν χαμένες 8) 8) 'Εχω φύγει εγώ 3 φορές από νοσοκομείο με σκωληκοειδίτιδα!!!!!!! Κακό σκυλί ψόφο δεν έχει. :P :P Ούτε εγώ ανέβηκα. Και δε θέλω σχόλια ;D 'Ημουν πάγκαλο κορίτσι! ;D ;D ;D ;D Κορίτσι???????????? :-\

δεν θέλω να ακούω χαζά! όλοι είμασταν καλά παιδάκια, αλλά ένεκα η κατάσταση... επίσης να ξαναπώ σε αυτό το σημείο κάτι που το είχα αναφέρει και πιο παλιά ότι επειδή ως γνωστόν η κατάρα ειναι γαιδάρα και γυρνάει στον αφέντη, πάντα όταν θελω να καταραστώ λέω: τρία κιλά να χάσει!!!!  ;) ;)κι έτσι όλοι κερδισμένοι!!!  ;D ;D ;D
Σ' όποιον αρέσουμε, για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε! Χρόνια τώρα...

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 15:38:06 »

Αποσυνδεδεμένος Τάνια84

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 505
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Smile!Things will eventually get better!!!
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #326 στις: Νοέμβριος 01, 2011, 02:51:34 μμ »
Ανέβηκα 2 θέσεις...Γιατί αραγε??

me too... οπως λεει κι η μανα μου, μην ρωτας γιατί σου συμβαίνει κάτι καλό ή σου δίνουν κάτι.. απλως παρτο!! :D
Εγώ γιατί έχω μείνει στα ίδια ρε παιδιά???Εμένα γιατί δεν με παίζετε???  :'( :'( :'(

ούτε εγώ είχα αλλαγή στη θέση μου, Τάνια, οπότε μη στεναχωριέσαι...απλά πρέπει να είμαστε πιο καλά παιδάκια άλλη φορά!  :)
ΟΥΦ δηλαδηηηηηηηηηηηηηηη...Και μου το λεγε η μαμά μου να είμαι καλό κορίτσι αλλά δεν την άκουσα...Πήγα και έριξα κατάρες στην Διαμαντοπούλου αλλά δεν έπιασαν...Πήγαν στον Βενιζέλο και τον έπιασε σκωληκοειδιτιδα!!! ::) ::) ::) ::) ::)
Μην ανησυχείς. Δεν πήγαν χαμένες 8) 8) 'Εχω φύγει εγώ 3 φορές από νοσοκομείο με σκωληκοειδίτιδα!!!!!!! Κακό σκυλί ψόφο δεν έχει. :P :P Ούτε εγώ ανέβηκα. Και δε θέλω σχόλια ;D 'Ημουν πάγκαλο κορίτσι! ;D ;D ;D ;D Κορίτσι???????????? :-\
Ακόμα γελάω με το παγκαλο κορίτσι...όχι για το κορίτσι αλλα για το πάγκαλο!!!
Τι γίνεται όμως??Γιατί δεν βγαίνει κάτι?
Μην κάνεις στους άλλους αυτό που δεν θέλεις να κάνουν σε σένα!

Αποσυνδεδεμένος tinkerbell85

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 98
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #327 στις: Νοέμβριος 01, 2011, 04:47:40 μμ »
βρε παιδια μια ερωτηση:απο που προεκυψε οτι θα καλεσουν 85 ατομα?αφου ο Μπρατης ειχε γραψει στο fb:ΑΥΡΙΟ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΣΤΗΝ Π.Ε.ΤΑ ΚΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΕ,0ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ..ΔΑΣΚΑΛΟΙ 120 ,ΝΗΠ.77,ΓΑΛΛΙΚΗΣ103,ΓΕΡΜ.45,ΑΓΓΛ.ΠΛΗΡΟΥΣ66,ΑΓΓΛ.ΜΕΙΩΜ.220,ΕΙΚΑΣΤ.ΠΛΗΡΟΥΣ4 ΜΕΙΩΜ157,ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ ΠΛΗΡΟΥΣ98 ΜΕΙΩΜ.172,ΜΟΥΣ.ΠΛΗΡΟΥΣ 28 ΜΕΙΩΜ.247,ΠΛΗΡΟΦ.ΠΛΗΡΟΥΣ 19 ΜΕΙΩΜ.322,ΘΕΑΤΡ.ΠΛΗΡΟΥΣ 7 ΜΕΙΩΜ.144ΚΑΛΗΜΕΡΑ ...και μετα:ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΝΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ ΧΘΕΣ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΑΚΤΙΚΟ ΠΡΟ Υ ΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΥΠΑΡΧΟΥΝ,ΟΠΩΣ ΕΝΗΜΕΡΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ, ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΗΣ ΚΕΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΛΥΦΘΟΥΝ ΜΕΣΩ ΕΣΠΑ..ΠΕ Ο6 40ΠΛΗΡΟΥΣ 31 ΜΕΙΩΜ.,ΠΕ 08 64 ΠΛΗΡΟΥΣ 35 ΜΕΙΩΜ,ΠΕ 11 126 ΠΛΗΡ0ΥΣ 51 ΜΕΙΩΜ,ΠΕ 19,20 229 ΠΛΗΡΟΥΣ 71 ΜΕΙΩΜ,ΠΕ 32 68 ΠΛΗΡΟΥΣ 100 ΜΕΙΩΜΕΝΟΥ...
ό,τι δε σε σκοτώνει,σε κάνει πιο δυνατό..!

Αποσυνδεδεμένος marathes

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 325
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #328 στις: Νοέμβριος 01, 2011, 04:52:37 μμ »
Ναι!Και μετά από λίγες μέρες τα κενά ως δια μαγείας,μειώθηκαν!Τί περιμένεις ακριβώς να σου δώσουν?Εξηγήσεις??

Αποσυνδεδεμένος tinkerbell85

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 98
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #329 στις: Νοέμβριος 01, 2011, 04:55:48 μμ »
σωστα...που να εχουμε τετοιες απαιτησεις??αυτα τα κενα παντως αντιστοιχουν στην πρωτοβαθμια,η δευτεροβαθμια θα παρει?
ό,τι δε σε σκοτώνει,σε κάνει πιο δυνατό..!

Αποσυνδεδεμένος daffodils

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 611
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #330 στις: Νοέμβριος 01, 2011, 05:00:09 μμ »
'Ασχετο, αλλά βρε παιδιά '83-'84-'85!!! Τί ηλικίες είναι αυτές???? Κάνετε κι εμάς της περασμένης δεκαετίας να αισθανόμαστε δεινόσαυροι! ;D ;D ;D ;D ;D Εγώ πήγαινα δημοτικό πριν γεννηθείτε εσείς. Με το πολυτονικό, τα υπέροχα αναγνωστικά, τις σχολικές στολές... :'( :'( :'(
Τεσπά. Δε θα είναι η πρώτη φορά που θα είναι κάποιος αναξιόπιστος με τα νούμερα. Και εννοώ κυρίως μέσα από το υπουργείο. Κι ας μην ξεχνάμε: Ο Μπράτης συνδικαλιστής είναι. Δραστήριος μεν, αλλά συνδικαλιστής :( :( :(
To see the World in a Grain of Sand And Heaven in a Wild Flower,
Hold Infinity in the palm of your hand And Eternity in an hour.
                 WILLIAM BLAKE

Αποσυνδεδεμένος planety

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 868
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #331 στις: Νοέμβριος 01, 2011, 05:07:14 μμ »
'Ασχετο, αλλά βρε παιδιά '83-'84-'85!!! Τί ηλικίες είναι αυτές???? Κάνετε κι εμάς της περασμένης δεκαετίας να αισθανόμαστε δεινόσαυροι! ;D ;D ;D ;D ;D Εγώ πήγαινα δημοτικό πριν γεννηθείτε εσείς. Με το πολυτονικό, τα υπέροχα αναγνωστικά, τις σχολικές στολές... :'( :'( :'(
Τεσπά. Δε θα είναι η πρώτη φορά που θα είναι κάποιος αναξιόπιστος με τα νούμερα. Και εννοώ κυρίως μέσα από το υπουργείο. Κι ας μην ξεχνάμε: Ο Μπράτης συνδικαλιστής είναι. Δραστήριος μεν, αλλά συνδικαλιστής :( :( :(

εγώ είμαι το '86!  ;D ;D χιχιχι.. τι! μόνο το υπουργείο θα σας σπάει τα νεύρα;;; υπάρχω κι εγώ...  :D :D

μωρε, όσα και να ναι, αντε μπας και τα βγαλουν, αλλα φοβαμαι οτι με τα οσα γινονται σημερα στα πολιτικα, ειναι χλωμο...
Σ' όποιον αρέσουμε, για τους άλλους δεν θα μπορέσουμε! Χρόνια τώρα...

Αποσυνδεδεμένος daffodils

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 611
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #332 στις: Νοέμβριος 01, 2011, 05:14:54 μμ »
Μια που όπως όλα δείχνουν πάμε γρήγορα σε εκλογές, θέλω να εκφράσω τη βαθιά μου θλίψη και να ξεκινήσω πρωτοβουλία κίνησης αδιόριστων εκπαιδευτικών για την παραμονή της υπερκομματικής, υπέρλαμπρης :P, πανέξυπνης ??? ??? υπουργού μας και για να μην ξεχνιόμαστε και 'ιέρειας του εκσυγχρονισμού' ;). Ποιόν θα βρίζουμε εμείς μετά? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
To see the World in a Grain of Sand And Heaven in a Wild Flower,
Hold Infinity in the palm of your hand And Eternity in an hour.
                 WILLIAM BLAKE

Αποσυνδεδεμένος Giannis1

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 2220
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #333 στις: Νοέμβριος 01, 2011, 05:46:21 μμ »
Α, μην ανησυχείς νεαρά μου, όλο και κάποιος μαθητευόμενος μάγος θα έρθει στο υπουργείο. Αυτό είναι το μόνο βέβαιο.
Οι υπουργοί, τσεκάρουν κι αυτοί κουτάκι "δέχομαι τοποθέτηση και στα υπόλοιπα υπουργεία"?

Αποσυνδεδεμένος Χαρά

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 615
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Λατρεύω την εκπαίδευση (ΠΕ 06)
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #334 στις: Νοέμβριος 01, 2011, 06:12:27 μμ »
Ακόμα τίποτα???Καλα κρασια...αύριο πάλι.... :P :P :P

Αποσυνδεδεμένος Ms Daisy

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1490
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ06
    • Προφίλ
Απ: Β' φάση αναπληρωτών ΠΕ06
« Απάντηση #335 στις: Νοέμβριος 01, 2011, 06:40:46 μμ »
Αφού λένε ότι μπήκαν στη Βουλή! Πρόλαβε η Αννούλα να υπογράψει; ???

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
  • Σύνολο μελών: 32304
  • Τελευταία: Aira
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1160433
  • Σύνολο θεμάτων: 19218
  • Σε σύνδεση σήμερα: 820
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 20
Επισκέπτες: 700
Σύνολο: 720

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.113 δευτερόλεπτα. 35 ερωτήματα.