*

Αποστολέας Θέμα: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12  (Αναγνώστηκε 776031 φορές)

0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος katjath

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 61
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #3262 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:14:06 πμ »
καλα μου παιδιά, σύντεκνοι, συναγωνιστές  ;) ΚΑΛΗΜΕΡΑ
 Επειδή είμαι σχετικά καινούρια εδώ μέσα, μήπως μπορείτε να μου πείτε πού μπορώ να βρω τους πίνακες της Ιωάννας που αναφέρετε τόσο συχνά; και τι ακριβώς είναι αυτοί οι πίνακες;  ???

Καλημέρα

Στο topic "εκκαθαρισμένοι πίνακες μετά τις προσλήψεις" θα βρεις τη σειρά σου μετά την α φάση αναπληρωτών. Αν για παράδειγμα είσαι γύρω στο 1000 στον πίνακα του υπουργείου μπορεί αφαιρώντας αυτούς που προσλήφθηκαν στην πρώτη φάση να είσαι ακόμη και στο 600

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:45:26 »

Αποσυνδεδεμένος Ελένη Ο2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 301
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02..........
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #3263 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:17:30 πμ »
καλα μου παιδιά, σύντεκνοι, συναγωνιστές  ;) ΚΑΛΗΜΕΡΑ
 Επειδή είμαι σχετικά καινούρια εδώ μέσα, μήπως μπορείτε να μου πείτε πού μπορώ να βρω τους πίνακες της Ιωάννας που αναφέρετε τόσο συχνά; και τι ακριβώς είναι αυτοί οι πίνακες;  ???

http://www.pde.gr/index.php?action=tpmod;dl=get557  εδώ θα βρεις τη σειρά σου μετά την Α φάση γενικής και ειδικής αγωγής.

Αποσυνδεδεμένος trelamenos

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 738
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #3264 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:29:33 πμ »
καλημερα σε ολους.εχω πειστει πια οτι θα το καθυστερησουν οσο μπορουν προκειμενου να μας προλαβει το μισθολογιο.συμφωνω μαζι σου germanos οτι οι ανθρωποφαγοι μηνες ειναι η λαξη κλειδι για φετος.ο θεος εν τω βιω βοηθος!!!

Αποσυνδεδεμένος eva7

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1415
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #3265 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:35:21 πμ »
  πήρα τον κυριούλη τλφ....μου είπε τα γνωστά περί πολιτικης ηγεσίας για το πότε.....όταν του είπα τη σειρά μου κ αν πρέπει να υπολογίζω για τη β φάση , μου είπε επίσης, μετά από ερωτησή μου, ότι με σειρά  στον πίνακα από 200(εκκαθαρισμένο)  -μέχρι 300 ,μπορούμε να υπολογίζουμε την β φάση,συνυπολογίζοντας κ τρίτέκνους. ...η σειρά μου είναι  λίγο πιο κάτω  απ το 250. βγάλτε συμπέρασματα.....

Είσαι 250 στης Ιωάννας???

Αποσυνδεδεμένος PDE ads

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 4006
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
    • E-mail
    • Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Δημοσιεύτηκε: Σήμερα στις 00:45:26 »

Αποσυνδεδεμένος eva7

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1415
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #3266 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:36:47 πμ »
Mε παραπέμπει κάποιος στον πίνακα που συνεννοείστε όλοι με τον κυριούλη??????Να του τηλεφωνήσω κι εγώ!!!!

Αποσυνδεδεμένος trelamenos

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 738
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #3267 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:37:51 πμ »
Mε παραπέμπει κάποιος στον πίνακα που συνεννοείστε όλοι με τον κυριούλη??????Να του τηλεφωνήσω κι εγώ!!!!
ο κυριουλης ρωταει θεση στον πινακα του υπουργειου για να ξερεις.

Αποσυνδεδεμένος margarita111

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 458
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #3268 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:40:26 πμ »
  πήρα τον κυριούλη τλφ....μου είπε τα γνωστά περί πολιτικης ηγεσίας για το πότε.....όταν του είπα τη σειρά μου κ αν πρέπει να υπολογίζω για τη β φάση , μου είπε επίσης, μετά από ερωτησή μου, ότι με σειρά  στον πίνακα από 200(εκκαθαρισμένο)  -μέχρι 300 ,μπορούμε να υπολογίζουμε την β φάση,συνυπολογίζοντας κ τρίτέκνους. ...η σειρά μου είναι  λίγο πιο κάτω  απ το 250. βγάλτε συμπέρασματα.....

Ε άρα σύμφωνα με τα λεγόμενά του θα πάρει γύρω στα 250 άτομα. Οπότε να μην απογοητευόμαστε.

strato, όχι μόνο 250 αλλά παραπάνω. Από ό,τι βλέπω θα πάρει αρκετούς, μακάρι να φτάσει τον περσινό αριθμό. Και πλεον πιστεύω οτι θα πάρει αλλά καθυστερεί λόγω τρόικας κ μέτρων αλλιώς θα πάρει τις πιστώσεις.

Αποσυνδεδεμένος eva7

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1415
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #3269 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:42:13 πμ »
Mε παραπέμπει κάποιος στον πίνακα που συνεννοείστε όλοι με τον κυριούλη??????Να του τηλεφωνήσω κι εγώ!!!!
ο κυριουλης ρωταει θεση στον πινακα του υπουργειου για να ξερεις.

Mα δεν είναι δυνατόν να ρωτάει του υπουργείου...Έφυγαν τόσα άτομα από τότε!!! Τα μπερδεύω κάπου?????

Αποσυνδεδεμένος ioyaz

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 25
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #3270 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:45:47 πμ »
σας ευχαριστώ πολύ. ;)να ρωτήσω και κάτι ακόμη... οι της ειδικής αγωγής δεν ανήκουν και στον απλό πίνακα των αναπληρωτών; όσοι προσλαμβάνονται απο κεί δεν είναι όφελος για τους υπόλοιπους που μένουμε; ή είναι άσχετοι με τον δικό μας πίνακα;

Αποσυνδεδεμένος trelamenos

  • Έμπειρο μέλος
  • ****
  • Μηνύματα: 738
  • Λατρεύω την εκπαίδευση
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #3271 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:47:54 πμ »
Mε παραπέμπει κάποιος στον πίνακα που συνεννοείστε όλοι με τον κυριούλη??????Να του τηλεφωνήσω κι εγώ!!!!
ο κυριουλης ρωταει θεση στον πινακα του υπουργειου για να ξερεις.

Mα δεν είναι δυνατόν να ρωτάει του υπουργείου...Έφυγαν τόσα άτομα από τότε!!! Τα μπερδεύω κάπου?????
του υπουργειου γιατι δεν μπορει να ξερει τον πινακα της ιωαννας.λογικο μου φαινεται.ξερει ποιοι προσεληφθησαν σε α φαση

Αποσυνδεδεμένος eva7

  • Ιστορικό μέλος
  • *****
  • Μηνύματα: 1415
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #3272 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:50:40 πμ »
Συνάδελφοι μισό λεπτό...γιατί τα μπερδέψαμε λίγο...Παίρνετε τηλέφωνο κάποιοι στο υπουργείο με σειρα 500 κάτι στον πίνακα του υπουργείου και σας λέει χλωμό να εργαστείτε...μάλλον πλέον να "δουλέψετε".. Στου υπουργείου έχω σειρά 500 κάτι και στης Ιωάννας 140 κάτι...Μην τρελαθούμε τώρα....

Αποσυνδεδεμένος KORINA27

  • Νέο μέλος
  • *
  • Μηνύματα: 35
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #3273 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:51:06 πμ »
  πήρα τον κυριούλη τλφ....μου είπε τα γνωστά περί πολιτικης ηγεσίας για το πότε.....όταν του είπα τη σειρά μου κ αν πρέπει να υπολογίζω για τη β φάση , μου είπε επίσης, μετά από ερωτησή μου, ότι με σειρά  στον πίνακα από 200(εκκαθαρισμένο)  -μέχρι 300 ,μπορούμε να υπολογίζουμε την β φάση,συνυπολογίζοντας κ τρίτέκνους. ...η σειρά μου είναι  λίγο πιο κάτω  απ το 250. βγάλτε συμπέρασματα.....

Είσαι 250 στης Ιωάννας???
]περίπου,λίγο πιο κάτω.....Πάντως 300,πιστεύω να πάρει .....  Κ σίγουρα θ ' ακολουθήσουν κ άλλες φάσεις......

Αποσυνδεδεμένος margarita111

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 458
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #3274 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:51:14 πμ »
σας ευχαριστώ πολύ. ;)να ρωτήσω και κάτι ακόμη... οι της ειδικής αγωγής δεν ανήκουν και στον απλό πίνακα των αναπληρωτών; όσοι προσλαμβάνονται απο κεί δεν είναι όφελος για τους υπόλοιπους που μένουμε; ή είναι άσχετοι με τον δικό μας πίνακα;


Πέρσι ίσχυε αυτό σε μεγάλο ποσοστό. Φέτος δεν κάναν αίτηση πολλοί της ειδ.αγωγής στη γενική και όσοι ήταν ή κάναν απενεργοποιήσεις αίτησης ή έχουν φύγει από μπροστά μας. Αν θα ξαναφύγουν, θα ναι πολύ πολύ λίγοι δυστυχώς.
Αύριο θα τηλεφώνησω στη δική μου δευτεροβάθμια για κενά ,λείπει η προισταμένη. Να δουμε, γιατί τον διψήφιο αριθμό που ήξερα 11, τον κάνανε διπλό, 2.

Αποσυνδεδεμένος Ελένη Ο2

  • Πλήρες μέλος
  • ***
  • Μηνύματα: 301
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠΕ02..........
    • Προφίλ
Απ: Β φάση αναπληρωτών Φιλολόγων σχ.ετους 2011-12
« Απάντηση #3275 στις: Οκτώβριος 12, 2011, 11:52:06 πμ »
Mε παραπέμπει κάποιος στον πίνακα που συνεννοείστε όλοι με τον κυριούλη??????Να του τηλεφωνήσω κι εγώ!!!!
ο κυριουλης ρωταει θεση στον πινακα του υπουργειου για να ξερεις.

Mα δεν είναι δυνατόν να ρωτάει του υπουργείου...Έφυγαν τόσα άτομα από τότε!!! Τα μπερδεύω κάπου?????
του υπουργειου γιατι δεν μπορει να ξερει τον πινακα της ιωαννας.λογικο μου φαινεται.ξερει ποιοι προσεληφθησαν σε α φαση

Οι περισσότεροι,όμως,συνάδελφοι με σειρά 200-300 έχουν προσληφθεί στην Α φάση..Κάποιους τους προσπέρασε το σύστημα..

 

Pde.gr, © 2005 - 2024

Το pde σε αριθμούς

Στατιστικά

μέλη
Στατιστικά
  • Σύνολο μηνυμάτων: 1159952
  • Σύνολο θεμάτων: 19213
  • Σε σύνδεση σήμερα: 662
  • Σε σύνδεση έως τώρα: 1964
  • (Αύγουστος 01, 2022, 02:24:17 μμ)
Συνδεδεμένοι χρήστες
Μέλη: 8
Επισκέπτες: 558
Σύνολο: 566

Πληροφορίες

Το PDE φιλοξενείται στη NetDynamics

Όροι χρήσης | Προφίλ | Προσωπικά δεδομένα | Υποστηρίξτε μας

Επικοινωνία >

Powered by SMF 2.0 RC4 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC
TinyPortal 1.0 RC1 | © 2005-2010 BlocWeb

Δημιουργία σελίδας σε 0.097 δευτερόλεπτα. 31 ερωτήματα.